Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dark Water
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Sushi
Juus esat redzeejushi filmu Dark water? Scenaarijs utt. taads pats, tikai viss norisinaas Japaanaa, ar japaanjiem, kaa arii japaanju valodaa!
edg
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 19:02)
Juus esat redzeejushi filmu Dark water? Scenaarijs utt. taads pats, tikai viss norisinaas Japaanaa, ar japaanjiem, kaa arii japaanju valodaa!
*


Man japaanju versija ljoti patika. Bet shii filma ir tipiska japaanju psihologjiskaa shausmene - action tajaa ir tikai atsevishkjos kadros, paareejaas filmas laikaa turot skatiitaaju sevis mociibaas. Tiem, kas shaadas filmas nav redzeejushi, iesaku noskatiities kaut vai taadeelj. Holivudas versiju neesmu redzeejis, taapeec nezinu, vai tas traucee skatiities japvers.
Sushi
Holivudas versija bija gandriiz taada pati. Bet man, piemeeram, nepatika taa soma, kuru atrada taa maate. Nee nee, Japaanju versijaa bija baigi smukaa, bet HW... Baarbijiiga! Bet tas tikai vismazaakais siikums! happy.gif
rebel
man gan shkjita nedawdz kaa taac aplja atdarinaajums.. bij jaw arii shajaa filmaa (esmu redzeejusi tikai holiwudistidko wersiju... sad.gif ) saws piparinch un interesanti momentinji. wisaa wisumaa - filma ok.
Sushi
Man tomeer labaak patika japaanju versija! ph34r.gif Paskaties!
edg
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 21:49)
Holivudas versija bija gandriiz taada pati. Bet man, piemeeram, nepatika taa soma, kuru atrada taa maate. Nee nee, Japaanju versijaa bija baigi smukaa, bet HW... Baarbijiiga! Bet tas tikai vismazaakais siikums! happy.gif
*


Kopsh shii filma bija tapshanas ceriibaas, es cereeju, ka galvenaa aktrise izcili izskatiisies, kaa filmaa Dark City. Kaa nekaa - abas taadas tumsiigas filmas. Bet screenshoti par to neliecina. Un ir jau arii gadi pagaajushi. Vecums sabojaa...
Sushi
Es vakar taa riktiigaak saliidzinaaju abas versijas- Sizjets tomeer labaaks Holivudas v., k-gan japaanju v. bija vairaak kaa shausmene, holivudas scenaarijs TOMEER labaak tiik! sleep.gif smile.gif
Shinya
Redzeeju Holivudas versiju...tiiri labs...
Laikam jau gribeetos redzeet ar JP versiju + ja veel tas ir tuvaak shausmenei tongue.gif
Sushi
Mazliet tuvaak varbuut arii ir... tai meiteniitei (spokam) bija zaljiigi peleeka aadas kraasa.
HELDON
Pirmo noskatījos amīšu versiju un pēc tam japāņu - mans viedoklis ka abas filmas itkā viena otru papildina. Man gan vairāk patika japāņu oriģināls.
Sushi
Paldies, ka apgaismoji mani, Shumin! Jaw ilgaaku laiku esmu pamaniijusi, ka kraana uudens garsho taa nelaagi... laugh.gif
Shinya
Interesants izskaidrojums faktam,ka manaas maajaas kaadu laiku atpakalj kraana uudens tieshaam smirdeeja (nopietni...tongue.gif)...varbuut tas bij peec tusinja manaas maajaas blink.gif ...erm,njaa.... dry.gif
Ayumi
offtopic-
taatad taa ir shii filma, ja?-
image
jautaajums, kaapeec amerikaani spiko no japaaniem?? piemeram- Ring/Ringo?(citu diemzeel nezinu, bet noteikti ka taadi ir.) esmu sashutusi. kas, vini domaa ka vinu spikeris ir labaaks? ka cilveekiem labaak patiika amerikaanu specefektu paarspiileejums, nevis japaanu vienkaarshums ( un baisais, ja shausmene)

atvainojos pa offtopic, bet iztureet nevar! dry.gif mad.gif mad.gif mad.gif
GunMetaL
neviens nav aizliedzis taisiit rimeikus, un japanjiem ir sizhets, bet amerikaanjiem specefekti. un savaadaak baram iebarot nevar kaa vien pasniedot to paarveidotu amerikaanju gaumee.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.