Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jaunais otaku.lv dizains
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2
Roze
Kuru no dizaina variantiem izvēlamies otaku.lv saitam?
1. http://test001.apollo.lv/otaku/sketch_01.html
2. http://test001.apollo.lv/otaku/sketch_02.html
3. http://test001.apollo.lv/otaku/sketch_03.html

Kādi ieteikumi (konstruktīvi)?
bubu
A kāds ir vecais dizains? Un vai vispār ir?
jurc
No visiem trim variantiem pirmais ir vislabākais.
otrajam bilde augšējā nemaz nav pievilcīga un šaaaaausmīgi liela.
trešajam kreisā mala kautkā nemaz nepievelk.
Bet pirmais vislabākais.
ETM
Tikai ne to briesmiigo aci! tas ir psigologjiski neizturami kad TAADA acs blensh uz tevi. Sauronam te buutu ko maaciities. un piedaavaaju neierobezhot platumu (vai arii taisiit robezhas plataakas). cilveki neperk 21 collu monitorus, lai tie 60% no ekraana platiibas pilniigi bezjeedziigi shautu fona kraasas pikseljus.
lastguru
luudzu piedod un atvaino, bet nepatiik neviens no trim variantiem smile.gif bet no piedaavaatajiem variantiem ja tomeer ir jaaizveelas, tad es pateiktu 1. Otrajaa variantaa tracina ka bilde aiznjem visu ekraanu (nu labi, pusi). Treshajaa nav nekaadas jeegas likt ornamentus apkaart lapai. General suggestion ir ka man patiktu kad lapa nav domaata 800x600 izshkjirtspeejai (who use this anymore??? come on, 1024x768+ is everywhere), bet gan briivi meerogojas liidz ar paarluuku

btw, taa ir kaigan lapa vai nee? un kaa ar to kaigan lapu tad?
Batou
viens kontruktīvs jautājums. priekš kam tev start smile.gif? start vietā varētu būt links (or link, or groups, you get my drift), zem kuras varētu pabāzt linkus uz citiem animistiem lv plašumos.
CirvjaKaac
Pirmais - nu ļoti glīts, tikai nesaprotu kapēc visas vedotas priekš 800X600, jo tomēr 90% no datoru lietotājiem izmanto augstāku izšķirtspēju..
Batou
QUOTE(lastguru @ Sep 7 2005, 22:33)
btw, tā ir kaigan lapa vai nee? un kā ar to kaigan lapu tad?
*



imo tas būs atjaunots roze.lv variants ar redirektu uz forumu zem pogas forum.

pirmais variants ir pietiekami krāsains, lai pārstāvētu animi. diemžēl trešais ir pārāk sterils. savukārt otrais tiešām atbaida.
ETM
Ruugtaa patiesiiba ir taada, ka tas NAV veidot prieksh 800x600, jo pirmaas bildiites izmeeri ir 624 x 763 pixels, kas der 640x480 izskjirtspeejaa iekshaa...... welcome to the dark ages.
Dzonis
ko taads satraukums, ka dizains domaats mazaakai izshtjirtspeejai? buutu probleema, ja atblastiitu tikai, piem. 1280x1024. buus vairaak briivas vietas lapas malaa un viss..nav jau gluzji taa trauceejoshaakaa lieta.
Roze
QUOTE
imo tas būs atjaunots roze.lv variants ar redirektu uz forumu zem pogas forum.
Šim nav nekāda sakara ar roze.lv

Izškirtspējai nepievērst uzmanību.. jo vairāk sliecos uz to ka dizains staipīsies pa 100%

Pagaidām manis ieteiktās izmaiņas ir apmēram šādas http://roze.lv/sketch.jpg
proti ir gaiš fons .. augšējā bilde vai nu nav vispār (sākas MENU uzreiz ar lapas augšu) vai tiek piemeklēta kāda cita kaut kādā šādā stilā http://roze.lv/sketch2.jpg
CloudX
Dizains vislabakais ir pirmajam.
Otrais arii tad neslikts tikai taa acs nesevishkji patiik.
Treshais nepatiik.

Par 1.
ETM
neee. es esmu pilniigi pret gaisho fonu. tas ir paaraak gaishs. ja forumaa tonji veel ir veesi, tad tur tas gaishums griezhas aciis. man jau pietiek ka man pus dienu pie progammeeshanas riikiem ar baltu fonu jaaseezh. pirmais variants (pats pirmais, nevis no shiem diviem) vislabaakais.
Batou
QUOTE(Roze @ Sep 7 2005, 22:49)
QUOTE
imo tas būs atjaunots roze.lv variants ar redirektu uz forumu zem pogas forum.
Šim nav nekāda sakara ar roze.lv
*



velns parāvis. tādā gadījumā definē kas tas būs?
(ēh, būtu ideāli ja tas būtu smth like gamez.lv ar iespēju jūzeriem postēt ziņas citiem jūzeriem galvenajā lapā, vote of the day, match of the week etc etc)
Roze
QUOTE(Batou @ Sep 8 2005, 00:59)
velns parāvis. tādā gadījumā definē kas tas būs?
(ēh, būtu ideāli ja tas būtu smth like gamez.lv ar iespēju jūzeriem postēt ziņas citiem jūzeriem galvenajā lapā, vote of the day, match of the week etc etc)
*


Nu forums jau sen ir ārpus foruma rāmjiem - proti tiek postēti diezgan daudz fan fictioni, tāpat arī šādi tād jaunumi u.c. domu/garadarbi līdz ar to ir ideja ka varētu veidot tam visam pienācīgu frontendu.
edg
Man noteikti no dotajiem vislabaak patiik 1.

Pilniibaa nepatiik piedaavaatais variants http://roze.lv/sketch2.jpg jo taa bilde man aiznjem pusi ekraana... Toties shaads bildes izmeers ir ideaals: http://test001.apollo.lv/otaku/sketch_01.html Var arii vispaar bez bildes.

Veelu veiksmi paartaisiishanaa! Cerams, ka galarezultaats neliks ilgoties peec atrieshanaas pie pashreizeejaa varianta. tongue.gif
Zuzix
Ja godiigi tad wislabaak patiik tagadeejais, tachu ja izmainjas ir obligaatas, tad izweelos 1o... tas izskataas wislabaakais...
Shinobi-sama
Nu ta es ar teikshu savu vaardu:

No praktiskaa viedokla vislabaakais itkaa buutu pirmais. Manupraat labaak buutu, ja nebuutu tik miilziigi kvadraati atveeeleeti preksh main pogaam.
Runaajot par pogaam, tad vieniigie atziisatiemie nosaukumi, kuru saturs buutu pashsaprotams ir Forum, Contacts un Blog. Anime un Start ir aarpus kritikas - mees neko nestarteesim, AnimeDatabase mums nav jeegas tasiiit, jo taas jau ir radiitas un mees nespeesim(un tas nav vajadziigs) baazt animes tur iekshaa. Labaaak buuutu ja viena poga buut Events un otra vienkaarshi Home (Svariigaakei jaunumi, kas sasitiiti par un ap saitu vai taas daliibniekiem).
Mazliet piedomaajot, iespeejams, no taas Anime pogas tomeer buutu labums, jo to vareetu uztaisiit par sevishko flame nodalju, kur tikt listeeti shovi alfabeeta kaartiibaa, un zem katra linka buutu asha bildiite un links uz AniDB. Taalaak buutu juuzera koments par shova saturu, adminam buutu patstaaviigi jaamoderee un bez zheelastiibaas jaadzeesh viss kas iet blakus teemai, atstaajot siikumainiibu vai detaljas forumam, iztiekot tikai ar review. Taadeejaadi tiktu sakaartota iespeeja komenteet kaadu no shoviem, Pats galvenais ka tur nebuutu flame, jo, ja ir kritisks visaptverosh viedoklis, tad visas domas vai personiigais review tiktu taisiits vienaa vietaa, grozoties tikai ap saturu, flame atstaajot forumam. Vobshem, vote sisteemu tur vareetu piemonteet.

Bez tam liidziigu pogu vaidzeetu arii preksh JDrama, lai gan atkal - manupraat tas ir pilniigi lieki. Eksistee jau www.Jdorama.com kura var uzzinaat par japaanju draamaam cikt tik uziet. Vieniigais taadeejaadi mees vaaretu likt iekshaa tikai interesantaakaas draamas, kuras buutu taa teikt MUSTSEE,jo taadas ir, kaa ariii iespeejams lokalizeet skatiitaaju uzskatus gandriiz tikai liiidz latvijas iedzivotaaajiem.
Taka
Es arī laikam par pirmo variantu, kaut gan man tīri pie sirds iet arī trešais. Otrais ir garām.
Trešais man personīgi šķiet ļoti funkcionāls un praktisks. Varbūt tikai ne tik indīgi sarkanā krāsā... unsure.gif

Un labāk nelikt tās mazās meitenītes, baisi velk uz bērnudārza mājas lapu smile.gif
bubu
QUOTE(Zuzix @ Sep 8 2005, 07:56)
Ja godiigi tad wislabaak patiik tagadeejais, ...
*


Kur to var redzēt?
zenofex
No trim piedāvātajiem vistuvākais šķiet pirmais, taču man nekad nav patikušas ar grafiku pārbagātas lapas.

Bet vispār būšu priecīgs, ja Roze vispār šo paveiks, jo, piemēram, LFFB lapa solās pārveidoties jau apmēram 2 gads un nekā. Protams, objektīvu apstākļu dēļ, bet tomēr.
Roze
Ko jūs pie tām pogām piesienaties wink.gif Tak tas ir tikai konceptuāli nevis gatavi sadaļu nosaukumi.
Dero
Ir ļoti labi visi paraugi, bet vigrūtāk ir izšķirties starp 1.&3. jeb tumšo un gaušo stilu. dry.gif
ReD_FoXy
Kko gaishu un smuku... So 3o... rolleyes.gif
X_Kamui
Man patiik pirmais un otrais.....
bet otraam ir paraak liela ta bide un tapeec es balsoju par 1 tongue.gif
Sigfa
1. all the way. paareejos ir vainu stipri pa daudz, vai pa maz. 1, ja piestraadaas, pat buus tiiri stiliigs.
Zuzix
QUOTE(bubu @ Sep 8 2005, 09:57)
QUOTE(Zuzix @ Sep 8 2005, 07:56)
Ja godiigi tad wislabaak patiik tagadeejais, ...
*


Kur to var redzēt?
*


gomennasai... sajaucu...
Shaisuke
Man patiik 3shais... Bet arii pirmais nav peljams.

~BN~
kaarleens
3 variants ir garaam tiiri vizuaali nepatiik .
2 daudz nopeltais man neliekas nemaz tik slikts laugh.gif
bet tomeer Balsoju par 1.
Veel pamat lapaa kau kur vajadzeertu iekljaut donate ideju ^^, bet tas jau veelaak, ka tiks uzcelta pamatlapa
Yume
Es ar abām rokām par 1. variantu. Otrais manai gaumei par raibu, bet trešais... hmm.. nu pieņemams.. taču pirmais tomēr labāks
Aardark
Viennozīmīgi otrais. Ja jau, tad jau.
dmonster
Man neviens tā īsti nepatīk, bet ja jāizvēlas tad Nomer 1.
Hikaru
Ne par vienu nenobalsoju.
Niks
Pirmais vislabākais.
Ayumi
man otrais baigi patiiik, tikei to bildi bish mazaaku vajadzeetu.
ir vel kaadi varianti, jeb tikei tie triis?
bubu
QUOTE(Ichno-sama @ Sep 9 2005, 19:02)
man otrais baigi patiiik, tikei to bildi bish mazaaku vajadzeetu.
*
Nu precīzi manas domas!
aigarius
Man škiet, ka esošā lapas struktūra ir tīri apmierinoša (ja tikai to attēlu galereju varētu sakārtot) un īpašas izmaiņas neprasa. Maksimums, kas tajā pirmajā lapā varētu būt ir tāds kā kopsavilkums par forumā iepostēto - jaunākie paziņojumi, notikumi, dienas aktīvakie topiki. Ņemot to vērā būtu labs 1. dizains, ja viņu pēc krāsām saskaņotu ar paša foruma krāsu gammu, lai tas nelec ārā.
Tomēr es personīgi uzskatu, ka tas nav gluži tik vajadzīgs, kā attēlu galerejas darbības uzlabošana (vai, drīzak, izlabošana).
zeloco
otrajam ir tiiri labi, tik tas baneris ar aci shausmiigi liels X_x
treshajam atkal taa izveelnes tabula ir paaraak uzmaaciiga...
pirmais ir vislabaakais happy.gif
Tador
hmmm... principaa jau 2. taa bilde man shkjiet interesanta...
Kagome
patiik jau visi, bet otrais vairaak iekrita aciis biggrin.gif
GunMetaL
vareej jau ielikt to baneri ar ''mazo'' aci kaa loading screenu. kautvai kaa uodreams servera home page. tad buutu ok
un tad pirmo lapas variantu ka pašu lapu un buutu. viss štokos biggrin.gif
Tomoko
Nu, ja taa godiigi, es balsoju par to, kas ir! tongue.gif bet nu, anyway, itkaa 2 labs... bet acs par lielu.... pateicoties tam, labaak pievelk 3..... unsure.gif
Naktspukjiite
Manai acij vistīkamākis ir pirmais variants. ^^
anishuara
man patik 1 un 3 nevaru iz6kirtiez.... T_T
pinksakura
man itkā patiktu 1 un 2 variants bet 2 variantam tā acs varētu būt mazāka...bet tās jau manas domas... laugh.gif
not_alone
nu vai..tik smuki tie pēdējie 2...āpāc wub.gif bet kāpēc vispār kaut kas jāmaina?ir taču tik pierasts un mīļš vecais dizains sad.gif
Batou
QUOTE(not_alone @ Sep 12 2005, 13:05)
nu vai..tik smuki tie pēdējie 2...āpāc  wub.gif  bet kāpēc vispār kaut kas jāmaina?ir taču tik pierasts un mīļš vecais dizains  sad.gif
*



neaizkavēsim progresu lūdzu. un no šī posta sākot ir ļoti vēlams savās domās izteikt vairāk par "man patīk pirmais" vai whatever kurš variants. idejas dzimst domu apmaiņā, nevis klusā sava viedokļa paušanā (līdzīgi kā "I rest my case").

lai gan apzinos, ka neesmu labāks happy.gif
Dero
gribētu zināt kad būs jaunais dizains? ja tas ir jau teikts, tad parādiet, jo man nav laika visu lasīt. unsure.gif
Tomoko
QUOTE(anishuara @ Sep 12 2005, 00:10)
man patik 1 un 3 nevaru iz6kirtiez.... T_T
*




Treshais, treshais treshais! rolleyes.gif biggrin.gif
Man jau patiik taadi gaishi (bet ne paaraak) foni... bet manupraat, kaa jau teicu - shis ir da best! ph34r.gif
sipps
nezinu godigi sakot neviens no 3variantiem neliekas tads par kuru varetu teikt ja sis ir istais.
visui vini liekas tadi bezpersoniski parak,parak vienkarsi
es gan pats nevaru iesniekt kadus konkretus piedavajumus/priekslikumus.

galu,gala jau tapt bus "mes apspriedamies un es nolemu" tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.