Help - Search - Members - Calendar
Full Version: aka untold story
Anime forum > Anime > Fan fiction
direktors
laukā no rīta,
kad ārā ir rasa,
sienāzis sēž pļavā
un kuli kasa.
Zuzix
auch... naw ko teikt... saapiigi...
wai war jautaat kaa radaaas shis staasts?
ShinChan
QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 01:41)
viņš atkāja cilvēka prātam nepieņemamu skatu.
*


Kam nepieņemams kam pieņemams, viss ir relatīvs


šim apcerējumam īstā vieta būtu moralpain.bad.lv (miers viņa pīšļiem).
Ja ja vērtē tekstu bet nevērtē to par ko ir šis teksts, tad jāsaka, sanācis uz goda.
edg
Teksts ideaali viegli lasaas, visu var uzreiz saprast nepaarlasot. Tas droshi vien nebija apzinaati, bet lielo burtu un rindkopu truukums man lika tekstu lasiit neparasti aatri un bez pauzeem. Taa rezultaataa man nepietika laika apdomaat un uzmineet turpmaak notiekosho un kulminaacija (lai arii pilniigi neorgjinaala) bija negaidiita un emocionaali bagaata. Sen nebiju tik labi juties. Paldies!
Tigra2

Vari nodarboties ar šausmu filmu scenārijiem. Lasot tavu stāstu šermuļi skrēja pār kauliem. Šīs fragments labi iederētos šausmu filmas scenārijā. Varbūt uzraksti scenāriju un kaut ko izveido. (Animi vai mangu)
edg
QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 17:50)
doma nav slikta. pieredze kino veidošanā man jau ir. videokameras gan vairs nav, bet to visu var dabūt. lielākā problēma ir laika trūkums.
*


Man lielaakaa probleema vienmeer ir bijusi videokameras truukums. Filmeeshanas labaa varu ziedot gan anime laiku, gan filmu laiku, gan foruma lasiishanas laiku. Varbuut taisam kooperatiivu: tu dabuu videokameru un es taisu filmu biggrin.gif
Unmei
Nu gan dod.. blink.gif Bērniem līdz 18 tekstu labāk nelasīt! dry.gif Manā uztverē tas bija "slims" gabals, tādi "normāliem" cilvēkiem nemēdz rasties.. varbūt pašam ir kādas problēmas? rolleyes.gif
edg
QUOTE(direktors @ Aug 30 2005, 18:25)
esam filmeejushi speciaali ziemaa dragji ar traktoriem pat! laugh.gif tas bij realjno!
*


Tev nav digitaalaa formaataa?
P.S. Shito sarunu laikam vajadzeetu privaatajaa turpinaat, ja tev ir. Citaadi spam.
Tador
laba atmosfeera, speeciigi vaardi... tikai... truukst asins garsha mutee...
Nu, varbuut ne taa, bet ir kas taads, kas liek tev pasham buut tur, vai nu viena, vai otra, vai treshaa vietaa... gruuti pateikt... verbuut neliels dveeseles apraksts... vizualizeejums - paraadiit visu taa kaa to redz beerna dveesele... gruuti paskaidrot - vaardi ir kas paaraak neveikls...
edg
QUOTE(direktors @ Aug 31 2005, 08:46)
beidzot kads pasaka, ka nav jau tik ļoti asiņaina mana vakara pasaciņa. varēju uzrakstīt arī dramatiskāk, liriskāk un visādi citādi savādāk. varēju arī ļaunāk, lai gan tas ir vēl maigi teikts.
*


Nu nez. Es to gabalu kaa shausmeni nelasiiju. Driizaak kaa noveli. Kaa Blaumanja noveli saiisinaataa versijaa. Tas knifs ir uzbruukoshas beigas, kas liek speeciigi izjust, kaads trieciens tas bija galvenajai varonei. Un vairaak nezheeliibas diez vai liktu galvenajai varonei justies sliktaak. Driizaak tas liktu paariet lasiitaajam no domaam par galvenaas varones izjuutaam uz domaam par siteeja vai rakstnieka izjuutaam. Izsistu no pareizaa liidzsvara. Visu sabojaatu. Imho, protams.
ShinChan
Mani pēc šī kreatīva izlasīšanas savukārt vairāk nodarbināja jautājums Kāpēc? Kādi ir papuča rīcības motīvi?
-------------------------------------------------------------------
komentārs, kamēr pats neesmu to aizmirsis: vardarbība pret finansiālā ziņā slikti situētu ģimeni, kurai ir arī sociāla rakstura problēmas un kas sitas kā pliki pa nātrēm vienmēr izsauc lielāku nožēlu un līdzi jušanu, nekā apraksts par kādas turīgas atvases, vai ar dzīves apnikumu sirgstošas vēnu griezējas problēmām. Tas tā, cilvēciskais (grave of the fireflies) faktors.
-------------------------------------------------------------------
atgriežoties pie papuča. vēlos izvirzīt dažas versijas

1. Viņš ir vienkārši nojūdzies. Sirgst ar psihiskām slimībām un ir maniaks. Taču kāpēc sieva to nepiefiksēja kopdzīves laikā? Bez tam šo teoriju apgāž tas, ka vīrs ir alkoholiķis. Maniakāli slepkavas reti kad ir alkoholiķi.

2. Vīrs vaino sievu ģimenes izjukšanā (arī šajā gadījumā jarunā par psihiskām novirzēm) un pēc dabas būdams gan fizisks, gan morāls varmāka, sit savai laulenei tur, kur tai visavairāk sāp, proti, pa bērnu. Diezgan loģiski.

3. Vīrs vaino meitu ģimenes izjukšanā. Sievas pārmetumi par sliktu iztruēšanos pret bērnu. Negulētās naktis. Aizliegums dzert (jo bērns var saost). Vienvārdsakot pie visa vainīga sīkā, tamdēļ vņai jāmirst. Jautājums tikai, kamdēļ tik nežēlīgas metodes?
Apdzērās un atbrīvoja zvēru sevī.

4. Vīrs ir pedofīls+ maniaks= bērna sitenis

5. Manuprāt, visloģiskākais secinājums kāds radās man un kāds droši vien radās arī mātei ieraugot savu laulāto darugu turot meitu aiz kājas un bungojot ar āmuru pa vēderu. Vīrs gatavojās darba pārrunām vietējā lopkautuvē, kur viņš bija pieteicies uz prestižo gaļas izcirtēja vakanci. Un nu mēģināja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Nedaudz papraktizēt ar "materiālu" un nodemonstrēt sievai savas prasmes. Pateikt, ka viss būs tā kā agrāk, pilnīga saticība un mīlestība...līdz nāve šķirs
.........................................................................................
kur gan paliek 2 gadīga bērna tiesības uz dzīvošanu?
ReD_FoXy
laugh.gif
QUOTE(ShinChan @ Aug 31 2005, 19:32)
Mani pēc šī kreatīva izlasīšanas savukārt vairāk nodarbināja jautājums Kāpēc? Kādi ir papuča rīcības motīvi?
-------------------------------------------------------------------
komentārs, kamēr pats neesmu to aizmirsis: vardarbība  pret finansiālā ziņā slikti situētu ģimeni, kurai ir arī sociāla rakstura problēmas un kas sitas kā pliki pa nātrēm vienmēr izsauc lielāku nožēlu un līdzi jušanu, nekā apraksts par kādas turīgas atvases, vai ar dzīves apnikumu sirgstošas vēnu griezējas problēmām. Tas tā, cilvēciskais (grave of the fireflies) faktors.
-------------------------------------------------------------------
atgriežoties pie papuča. vēlos izvirzīt dažas versijas

1. Viņš ir vienkārši nojūdzies. Sirgst ar psihiskām slimībām un ir maniaks. Taču kāpēc sieva to nepiefiksēja kopdzīves laikā? Bez tam šo teoriju apgāž tas, ka vīrs ir alkoholiķis. Maniakāli slepkavas reti kad ir alkoholiķi.

2. Vīrs vaino sievu ģimenes izjukšanā (arī šajā gadījumā jarunā par psihiskām novirzēm) un pēc dabas būdams gan fizisks, gan morāls varmāka, sit savai laulenei tur, kur tai visavairāk sāp, proti, pa bērnu. Diezgan loģiski.

3. Vīrs vaino meitu ģimenes izjukšanā. Sievas pārmetumi par sliktu iztruēšanos pret bērnu. Negulētās naktis. Aizliegums dzert (jo bērns var saost). Vienvārdsakot pie visa vainīga sīkā, tamdēļ vņai jāmirst. Jautājums tikai, kamdēļ tik nežēlīgas metodes? 
Apdzērās un atbrīvoja zvēru sevī.

4. Vīrs ir pedofīls+ maniaks= bērna sitenis

5. Manuprāt, visloģiskākais secinājums kāds radās man un kāds droši vien radās arī mātei ieraugot savu laulāto darugu turot meitu aiz kājas un bungojot ar āmuru pa vēderu. Vīrs gatavojās darba pārrunām vietējā lopkautuvē, kur viņš bija pieteicies uz prestižo gaļas izcirtēja vakanci. Un nu mēģināja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Nedaudz papraktizēt ar "materiālu" un  nodemonstrēt sievai savas prasmes.  Pateikt, ka viss būs tā kā agrāk, pilnīga saticība un mīlestība...līdz nāve šķirs
.........................................................................................
kur gan paliek 2 gadīga bērna tiesības uz dzīvošanu?
*



Speeciiga kritika blink.gif blink.gif blink.gif
pinksakura
mazlie scary bet godīgi sakot...es nebrīnītos ja tā reāli notiktu...gomen ja es tā saku bet mūsdienās neko nevar zināt... dry.gif
rebel
gud. shitenais ir taac kodoliigs un lasaams texinsh. jauki. warbuut uzraxti te weel kko?
edg
ShinChan idejas tieshaam janciigas (man patiik shitais vaards). Man, lasot staastu, logjiska likaas tieshi 2. iespeeja, bet tagad ShinChan 3. iespeeja arii liekas laba un pat ljoti laba. Ir vairaak nekaa iespeejams, ka direktors nebija neko iipashu domaajis par cilveeka motiiviem, atstaajot to lasiitaaja zinjaa, ja vinjsh veelas. Manupraat, taa tiek sacereeta lielaakaa dalja "augstaas maaklsas" - maakslinieks kaut ko uzmurgo un kritikji atrod tur baigaakaas jeegas. Tad kaapeec taapat nedariit vienkaarshiem ljautinjiem? smile.gif

P.S. direktors posts "deelj lata tevi nositiis" liek man aizdomaaties par versiju: "sieva nedeva naudas alkaholam, jo beernam vajag. visu laiku domaaju - tas beerns ir kretiins, maita, blje. un, kad mani beerna deelj izliek uz ielas, neiztureeju. jaa, mana attieksme pret shitaadu kretineetaaju beernu dziiviibaam nav diez ko augstaa. kaa nosist suni." Ir liidziigs 3. versijai, tikai no naudas nevis neguleetu nakshu skatu punkta.
ReD_FoXy
QUOTE(direktors @ Aug 31 2005, 21:25)
-> ReD_FoXy. es to neuztveeru kaa kritiku. tas ir cilveeka viedoklis ar vinja domaam.
*


Lai nu kaa es vienalga piekriitu ShinChan'am... tongue.gif laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif laugh.gif tongue.gif
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 1 2005, 11:56)
QUOTE(ReD_FoXy @ Sep 1 2005, 12:43)
Lai nu kaa es vienalga piekriitu ShinChan'am... tongue.gif  laugh.gif  tongue.gif  laugh.gif  tongue.gif  laugh.gif  tongue.gif
*


kam tieshi tu piekriiti? blink.gif vins jau tur eseju bij uzrakstijis. daudzkam tur var piekrist vai nepiekrist. blink.gif
*


Viņa piekrīt tam, ka tētuks bija manikāls slepkava pedofīls, kas pie savas ģimenes izjukšanas vainoja kā sievu tā meitu, bez tam nu pat bija nolēmis pieteikties darbā par gaļas izcirtēju un pie viena mēģināja uzlabot savus skillus, tajā pašā laikā viņš nespēja arī atmest cerības par ģimenes atkalapvienošanos. Kas tur ko nesaprast?

Jokoju, potams. Tās ir tikai manas vairāk vai mazāk ticamas versijas, par to kādi varētu būt cilvēka motīvi izvēloties spert tik radikālu soli, ka sava divgadīgā bērna zvēriska slaktēšana. Tā nav ne kritika, ne labojums, ne iebilde, ne papildinājums. Tāpēc nevajag pretstatīt manu tekstu direktora īsstāstam (sirdij tuvs man šis formāts). Un piekrišana vai nepiekrišana man ir pupu mizas, katram savs pauris un savi pārspriedumi par izlasītu tekstu.

P.s. Mūsdienās, un patiesībā visos laikos slepkavošanai pat nevajag nekādu materiālu stimulu, pietiek ar sekošanu savām slēptajām dziņām. Visu izšķir tas, cik dziļi šīs dziņas ir slēptas un cik nejaukas šīs dziņas ir.
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 1 2005, 13:53)
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 14:30)
slepkava pedofīls
*


kur to rāvi? blink.gif dry.gif biggrin.gif
*


versija numur 4.
Zinu, jau zinu, nekādas norādes uz to tavā tekstā nebija, taču izslēgt šādu variantu pilnībā arī nevar, ja nu vienīgi tev ir tiesu mediķa veiktās ekspertīzes atzinums, ka meitenītes ķermenis ne pirms, ne pēc nāves netika izmantots netiklām darbībām.
archaxyz
Šitādu pigoru ar vājiem nerviem labāk nelasīt pirms gulēt iešanas biggrin.gif
Visā visumā teksts ir labs man pat skudriņas vienā brīdī pārskrēja pāri ohmy.gif
edg
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 16:16)
QUOTE(direktors @ Sep 1 2005, 13:53)
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 14:30)
slepkava pedofīls
*


kur to rāvi? blink.gif dry.gif biggrin.gif
*


versija numur 4.
Zinu, jau zinu, nekādas norādes uz to tavā tekstā nebija, taču izslēgt šādu variantu pilnībā arī nevar, ja nu vienīgi tev ir tiesu mediķa veiktās ekspertīzes atzinums, ka meitenītes ķermenis ne pirms, ne pēc nāves netika izmantots netiklām darbībām.
*


Hmm... Ja meitinju teevs pirms nosishanas naidaa (ja mees pienjemam, ka nosita naida iespaidaa) izmantoja netiklaam darbiibaam... Tad vinjsh seksu uztver kaa sava paaraakuma paraadiishanu. Un konkreetajaa situaacijaa veelme paraadiit savu paaraakumu pret meitinju bija tik speeciiga (to mees atceramies no ciitiigaas dauziishanas), ka arii ne-pedofiils buutu vareejis paarkaapt trauceejosho eetikas un citu ieksheejo balsu sliekshnjus.
Bet ir arii iespeejams pat preteejais: teevs bija pedofiils, bet pirms nosishanas neizmantoja meitinju netiklaam darbiibaam. Vinjam vienkaarshi ir sadomazohistiskas novirzes un baudu guust no sadistiskaam darbiibaam pret personaam, ko miil. Un nesmejieties - taa ne tuvu nav nereaala iespeeja.
edg balso par variantu - nebija pedofiils, vienkaarshi nosita.

Starp citu, ieveerosim, ka peec bijushaas sievas ierashanaas, vinjsh raidiija tikai 1 sitienu. Taatad, vinja sishanai nebija demonstratiivs iemesls. Jo, ja buutu bijis, tad sitieni tiktu raidiiti daudz. Vieniigie iznjeemumi, kas man naak praataa ir: vai nu vinjsh bija ljoti piekusis no dauziishanas un naids sen bija paargaajis (kas ir diezgan ticami, jo ar galjas aamuru, aiz kaajas turot beernu, vinju "atdauziit valjaa liidz iekshaam" nebuut nav elementaari) vai arii otrs variants - vinjam pret sievu ir respekts, kas, ar sievas paraadiishanos, veikli aizdziina visu duushu paraadiit vinjai savu dauziitveelmi. Ehh, tie iznjeemumi izraadiijaas ljoti reaali. Bet, ja vinja dauziishanai tieshaam nebija demonstratiivs iemesls, tad vinjsh dzilji ieksheeji izjuta speeciigas emocijas pret savu meitinju. Paarsvaraa taas vareetu buut naids, skaudiiba vtml, bet ar vaaju ticamiibu iespeejama pat miilestiiba. Taadaa gadiijumaa vinjsh nosita meitinju, jo vinju tik ljoti veeleejaas (ar perversiem nodomiem vai tiiras sirds nodomiem), bet nevareeja dabuut, ka neiztureeja un nosita, lai neviens nedabuu. Tiesa, tad direktors buutu mineejis, ka Dainim bija asaras aciis. Taa kaa, peedeejais variants tomeer nav iisti labs.

Nu tas taads vispaareejs spriedeleejums bez atkaapeem un sagrupeeshanas. Mums dotaa informaacija ir paaraak vaaja, lai vareetu izdariit droshus secinaajumus. Taapeec jau iisi staasti ir labi - atstaaj tev vielu paardomaam, ko nespeej izjaukt autora neprasme notureet situaacijas realitaati, lieka konkretizeeshana pret lasiitaaja izveidojoshos uzskatu vai citas garu romaanu rakstiishanas galvenaas probleemas.
ReD_FoXy
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 15:30)
Viņa piekrīt tam, ka tētuks bija manikāls slepkava pedofīls, kas pie savas ģimenes izjukšanas vainoja kā sievu tā meitu, bez tam nu pat bija nolēmis pieteikties darbā par gaļas izcirtēju un pie viena mēģināja uzlabot savus skillus, tajā pašā laikā viņš nespēja arī atmest cerības par ģimenes atkalapvienošanos. Kas tur ko nesaprast?

*


Preciizi... paldies ShinChan happy.gif laugh.gif
Bet ja njem taa pavisam nopietni... staasts ir taads bik pasmags... mazi beerni var paarprast... dry.gif Bet kopumaa varen speeciigs... Man patika lasiit... So gaidu veel kko no taviem darbiem....
edg
QUOTE(ReD_FoXy @ Sep 1 2005, 20:12)
mazi beerni var paarprast... dry.gif
*


Es jau ZINU, ka tas bija teemeejums uz mani! Es apvainojos! Shodien visi mani apbizho...
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Sep 1 2005, 22:17)
QUOTE(ReD_FoXy @ Sep 1 2005, 20:12)
mazi beerni var paarprast... dry.gif
*


Es jau ZINU, ka tas bija teemeejums uz mani! Es apvainojos! Shodien visi mani apbizho...
*


edg... sauliit... tas nu toch nebija par tevi... ^________^
es un apbizhot kaadu.... pfffff... es pat pret odiem esmu laipna... dazhkaart ljauju uzkost... laugh.gif
ShinChan
Nu jā, nākas vien piekrist. Ja šai forumā netika pieļauta guro sadaļa, tad domāju arī literāri apcerējumi, kas smagi un naturāli apraksta fizisku vardarbību pret bērnu, būtu jāievieto vismaz ar brīdnājuma tekstu, lai neizlasa, kāds, kuram šis skats iespējams vēl naktī murgos rādīsies. Man principā tas netraucē, tā pat, kā man netraucētu guro sadaļa, taču ne visiem ir tik sajātas smadzenes kā man

edg
QUOTE(ReD_FoXy @ Sep 1 2005, 20:20)
edg... sauliit... tas nu toch nebija par tevi... ^________^
es un apbizhot kaadu.... pfffff... es pat pret odiem esmu laipna... dazhkaart ljauju uzkost... laugh.gif
*


Miilji. Buus jaamaacaas apvainoties biezhaak.

ShinChan, ja tu dibini sajaato smadzenju klubu, tad droshi ieskaiti mani bez paarprasiishanas. Vareetu skatiities filmas un apmainiities ar domaam par dazhnedazhaadaakajaam teemaam... Bet tas jau offtopic.
Tsukino
"Kay......." es staastinju izlasiju un nu gribu izlamaaties "gomen ja buushu rupja tongue.gif "

Un taa........DIREKTOR!!!!!!!!! tas bija tiiiiiik pretiigi! Vai tieshaam nevareeji ko normaalu?!?!?!!??! Asinis un zarnas, nieres- it all makes me sick!

Ok... labi taas asinis var palikt... ja buutu normaals story!!!!!!!!!!!!

NOW THIS IS SICK!!!!!!!!!!!!
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 2 2005, 10:47)
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 21:32)
..domāju arī literāri apcerējumi, kas smagi un naturāli apraksta fizisku vardarbību pret bērnu, būtu jāievieto vismaz ar brīdnājuma tekstu, lai neizlasa, kāds, kuram šis skats iespējams vēl naktī murgos rādīsies...
*


ja 14 gadu vecumaa var nogalinaat cilveeku /tas gan vel nav pieraadits/ tad kaadelj lai no vinja peec paaris gadiem, kad iznaks no cietuma, nesagaiditu kautvai shadu vardarbiigu riiciibu. ir jaazin un jaasamierinaas ar to kas notiek pasaulee, ar to ka cilveeks cilveeku bez acs aizveershanas var nogaleet.
*


Apzināti var nogalināt arī jaunāks bērns, nemaz nerunājot par neapzinātu nonāvēšanu, kas pat zīdainim pie apstākļu sakritības ir pa spēkam.
Un tas par to zināšanu un samierināšanos man nav īsti skaidrs. Vai sabiedrībai ar tai destruktīviem indivīdiem būt jāsamierinās un jālaiž viss pašplūsmā, tipa "nu jā', ir viņš mums tāds, slepkavnieciņš, bet ko lai dara, katram savs". Ir labi, ka mēs zinām, kas notiek pasaulē, taču ir jāmēģina nevis ļauties procesiem, bet tos uzlabot. Tas, protams, ir gribas un spēju jautājums, taču tas, ka vairums cilvēku no tiem pieejamajām opcijām izvēlas nekā nedarīšanu, vai arī darīšanu tā kā pašam patīkas un ir ērtāk (uz citu reķina) ir nepareizi. Un nepareizi tas ir tāpēc, ka es tā saku, un ja es tā saku, tad tā tam ir arī jābūt.

QUOTE(Tsukino @ Sep 2 2005, 12:07)
"Kay......." es staastinju izlasiju un nu gribu izlamaaties "gomen ja buushu rupja tongue.gif "

Un taa........DIREKTOR!!!!!!!!! tas bija tiiiiiik pretiigi! Vai tieshaam nevareeji ko normaalu?!?!?!!??! Asinis un zarnas, nieres- it all makes me sick!

Ok... labi taas asinis var palikt... ja buutu normaals story!!!!!!!!!!!!

NOW THIS IS SICK!!!!!!!!!!!!
*


Un kas mums pašiem par atēlu profilā ir ievietots? Nost ar dubultmorāli.

Bez šaubām Dirketora stāsts ir pretīgs, un kā tāds tas arī bija iecerēts un uzrakstīts. Vai no divgadīgas meitenes laukā birstoši plīša lācīši iekšu vietā šo stāstu Jums padarītu baudāmāku?
Tsukino
QUOTE
Un kas mums pašiem par atēlu profilā ir ievietots? Nost ar dubultmorāli.

AHHHHHHHHHH! Shin chan!!!!!!!!!!!! Man profilaa ir bilde, kaada es izskatos skola!!!!!!!! man deelj anime ir "5 gadiiga beerna" reputaacija un kad es dzirda par anime ko sliktu "viena meicha to nosauca par suu** shodien" es nevaru savaldiities un krauju! varbuut skraapeeju....... *dzilji* Un man liekas ka taa ir savas sugas aizstaaveeshana!! tongue.gif Un ja par moraali......... nu........ sakariigu story noteikti vajag......... biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 2 2005, 12:44)
ejam taalaak.. sabiedriibai jaasamierinaas ka visi maniaki un slepkavas utt. nav visi kaa viens stulbi, nemaak organizeet savu valjasprieku jeb dziives piepildiijuma procesu. nebuus taa ka peec kaarteejaas nejaushaas tiinja iegruushanas gaujaa kaads tecees ar raitiem soljiem uz miliciju lai atziitos. jus varbut domajat ka pogainie vienmeer buus jums blakus, jeb ka seezhot maajaa juus esat pasargaati no ljauniem personaazhiem. shoreiz taa nebeigsies..
*


šaubos vai kāds racionāli domājošs cilvēks tā domā, taču baiļu un šoka terapija nav zāles, un kāpēc to visu gruzīt virsū cilvēkam, kas to nevēlas?
Un kāpēc vispār šis teksts? Manuprāt galīgi nesaistīts ar tematu.
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 2 2005, 18:47)
neraudi.
*


nupat kā beidzu. Tev nav nēzdodziņš ar ko acis nosusināt?
edg
QUOTE(ShinChan @ Sep 2 2005, 18:43)
QUOTE(direktors @ Sep 2 2005, 12:44)
ejam taalaak.. sabiedriibai jaasamierinaas ka visi maniaki un slepkavas utt. nav visi kaa viens stulbi, nemaak organizeet savu valjasprieku jeb dziives piepildiijuma procesu. nebuus taa ka peec kaarteejaas nejaushaas tiinja iegruushanas gaujaa kaads tecees ar raitiem soljiem uz miliciju lai atziitos. jus varbut domajat ka pogainie vienmeer buus jums blakus, jeb ka seezhot maajaa juus esat pasargaati no ljauniem personaazhiem. shoreiz taa nebeigsies..
*


šaubos vai kāds racionāli domājošs cilvēks tā domā, taču baiļu un šoka terapija nav zāles, un kāpēc to visu gruzīt virsū cilvēkam, kas to nevēlas?
Un kāpēc vispār šis teksts? Manuprāt galīgi nesaistīts ar tematu.
*


Manupraat ljoti saistiits ar tematu. Kopsavilkums ir vienkaarsh: direktors uzskata, ka sabiedriibai ir jaaiegruuzh matos visas pasaules meesli, lai remdeetu pasaules naivumu un debiilismu, bet ShinChan uzskata, ka pasaule ir jaapasargaa no shiem meesliem, jo taada ir sabiedriibas uzbuuve: ljaut katram nodarboties ar savu, peec iespeejas mazaak raizeejoties par to, ko vinjsh neveelas raizeeties.

Labums ir gan vienaa, gan otraa gadiijumaa. Taapat sliktums. Domaaju, ka nevajag uzskaitiit, bet, ja vajag, dodiet tik zinaat smile.gif

Taa ir pasauliiga probleema. Cik man zinaams, lielaakaa dalja cilveeku te buus ShinChan piekriteeji. Bet ir pietiekami daudz direktors piekriteeju, iipashi jaunu cilveeku viduu. Un, ja ShinChan te iedomaasies mineet jaunu cilveeku truukumus, esmu gatavs smagai diskusijai par cilveeku raksturia mainju novecojot.

Cits jautaajums, kas tika apspriests, ir: cik ljoti eetiski no direktors puses bija pielietot paarsteiguma efektu kaa savas paarlieciibas izpausmi. Zinaams, ka shaada speeciiga negatiiva informaacija var izraisiit negatiivas sekas lasiitaajaa. No otras puses, ja lasiitaajs zinaatu, par ko ir staasts, tas zaudeetu savu galveno efektu - peekshnjumu. Bez peekshnjuma staastam nebuutu jeegas. Taatad direktoram bija speeciigi iemesli noteikti nebriidinaat nevienu. Taapeec atgrieziisimies pie negatiivaam sekaam lasiitaajaa. Cik ljoti negatiivas taas ir? Neesmu psihologs, ne arii man ir taadas speejas, lai speetu atbildeet objektiivi. Manupraat, ne iipashi vairaak kaa mees uznjemam ikdienaa dazhu dienu laikaa. Bet dazhu reakcija bija diezgan speeciiga, taapeec, iespeejams, vairaak.

Es personiigi, atbalstu sabiedriibu, kur es varu dziivot savaa pasauliitee, nedomaajot daudz par apkaarteejo pasauli, buut naivs un debiils. Es tachu ar to netrauceeju citus. Un arii neuzspiezhu nevienam savu neprofesionaalo viedokli. Lai katras lietas specializaacija paliek speciaalistu paarzinjaa. Parastie cilveeki ar diskusijaam lai tik vien kaa sit laiku. Jaa, masveidaa ir nespeciaalistu, kas meegjina pasaulei uzspiest savu viedokli, un tas kretinizee, bet es labaak dziivoju shaadaa pasaulee, nevis taadaa, kur visiem ir erudiiti, bet ne pietiekami profesionalizeejushies. Man labaaka ir pasaule, kur es atstaaju dziiviibas sargaashanu policijas rokaas, nevis visu laiku uztraucos pats. Jaa, policija ir vaaja, bet veel sliktaak buutu, ja katram buutu tiesiibas neesaat ieroci un katram tiesiibas noshaut. Taas protams manas domas.

Jautaajumaa par eetiku es atbalstu viedokli, ka nekas ljauns cilveekiem no shitaadas lietas nenotiek. Man besii tie flash faili internetaa, kur kaut kas notiek un tad peekshnji ir "AAAAAAAA". Tajos nav nekaada labuma, bet negatiivaas emocijas pietiek nedeeljaam triis. Tikai vienmeer ir jaareekjinaas ar to, ka buus cilveeki ar tieksmi paarspiileet situaacijas nopietniibu un retos gadiijumos cilveeki, kam tieshaam tas bija par traku.

Labi, pietiks muldeet.
ShinChan
QUOTE(direktors @ Sep 3 2005, 15:01)
labi. neraudi.
*


Tev raudāšana tāds mīļs temats. Nevēlies par to parunāt nedaudz izvērstāk?
edg
QUOTE(direktors @ Sep 3 2005, 15:01)
labi. neraudi.
*


Zheel, ka labi. Man patiik shii teema.
Paldies par noveeleejumu! Gan jau kaut kaa...
edg
QUOTE(direktors @ Sep 4 2005, 20:54)
kapec zheel ka labi?
*


Es gribeeju veel padiskuteet. Bet, ja ne tu, ne ShinChan nerunaa man pretii, tad diskusija nesanaak tongue.gif Droshi vien paaraak gari uzrakstiiju. Pats neko tik garu nelasiitu...
ShinChan
QUOTE(edg @ Sep 4 2005, 21:13)
QUOTE(direktors @ Sep 4 2005, 20:54)
kapec zheel ka labi?
*


Es gribeeju veel padiskuteet. Bet, ja ne tu, ne ShinChan nerunaa man pretii, tad diskusija nesanaak tongue.gif Droshi vien paaraak gari uzrakstiiju. Pats neko tik garu nelasiitu...
*


Lai veidotu diskusiju tev vajag pretim runāšanu?
Es savu viedokli jau skaidri paudu. Esmu cilvēks, kas jau labu laiku nespēj objektīvi izvērtēt to, kas nodara kaitējumu psihei un kas nē. Procesi ir dziļi individuāli. Ticu, ka tā pat kā paša izteikts vārds nekur nepazūd, bet klejo visumā, lai kādu reizi tev atriebīgi iesistu, tā pat arī noskatīts, saklausīts, vai lasīts materiāls nogulsnējas zemapziņas apcirkņos, lai kādreiz, kad to vismazāk gaidi uzvaroši smirdēdams izlīstu laukā un sagādātu tev bad times. Tas var arī nenotikt, taču var arī notikt, un tad nekāda paškontrole, pašsuģestija nepalīdzēs. Vai pasaule būtu labāka bez tādiem tekstiem kā direktora sacerējums? nezinu. Strausa taktika palīdz retos gadījumos. Cilvēkam, kam būs lemts slepkavot, starta dzirksteli var dot zupā peldoša muša, rupja piebilde sabiedriskajā transportā, negulēta nakts, kaķa ņaudiens nelaikā utt. nemaz nevajag asiņainus pastāstus, filmas un datorspēles. Tās vienkārši, dažkārt kalpo par informatīvu materiālu, kā slepkavošanu labāk veikt, taču nekādā gadījumā pilnībā neveicina slepkavošanu kā tādu.
edg
Te jau ar nav iipashi, ko pretii teikt. Labi, droshi vien beigsim tad arii shito sarunu. Ja vien kaadam negribas ko piebilst.

Diskusiju "kapeec, par ko, ar ko.." mees, man liekas, sen jau nosliicinaajaam. Idejas aptruukaas, nav vairs iedvesma izdomaat.

Gaidu direktors jaunus staastus! Tiesa, tajos jau zinaashu, kaadi tie ir. Diez vai buus tik forshi vairs.
SteiN
shis gabals..man diktii tiik..nez kapee..viegli..lasiit..viegli saprast..un i sava roziiniite....iespaidiigi...uhu.. wink.gif
Kazuki
nav iisti manaa gaumee (man jau vispaar labaak patiik love storiji), bet shitas bija labs. kaajau stein teica viegli lasaas. laigan ir diezgan skarbi, vismaz kautkas orgjinaals... visu cienju autoram
Tigra2
QUOTE(ShinChan @ Sep 1 2005, 21:32)
Nu jā, nākas vien piekrist. Ja šai forumā netika pieļauta guro sadaļa, tad domāju arī literāri apcerējumi, kas smagi un naturāli apraksta fizisku vardarbību pret bērnu, būtu jāievieto vismaz ar brīdnājuma tekstu, lai neizlasa, kāds, kuram šis skats iespējams vēl naktī murgos rādīsies. Man principā tas netraucē, tā pat, kā man netraucētu guro sadaļa, taču ne visiem ir tik sajātas smadzenes kā man
*


Eu, man nav sajātas smadzenes, bet tas mani tik un tā neietekmē, astoņi kustoņi mani ietekmēja vairāk, pat murgoju par tiem sivēniem
edg
QUOTE(Tigra2 @ Oct 3 2005, 21:07)
Eu, man nav sajātas smadzenes, bet tas mani tik un tā neietekmē, astoņi kustoņi mani ietekmēja vairāk, pat murgoju par tiem sivēniem
*


Vecums daudz noziimee. Mani nenormaali ietekmeeja multeniite "Skudrinja Tipa" savaa laikaa. To noteikti var just. Btw, astonji kustonji man visspeeciigaak palika galvaa fragments par Lielo Zaljo Mushu. Bet tas viss ir tiirs offtopic.
ShinChan
QUOTE(edg @ Oct 4 2005, 08:37)
QUOTE(Tigra2 @ Oct 3 2005, 21:07)
Eu, man nav sajātas smadzenes, bet tas mani tik un tā neietekmē, astoņi kustoņi mani ietekmēja vairāk, pat murgoju par tiem sivēniem
*


Vecums daudz noziimee. Mani nenormaali ietekmeeja multeniite "Skudrinja Tipa" savaa laikaa. To noteikti var just. Btw, astonji kustonji man visspeeciigaak palika galvaa fragments par Lielo Zaljo Mushu. Bet tas viss ir tiirs offtopic.
*


Diži prāti kā vienmēr domā vienādi. Man arī tajā uz Ojāra Vācieša dzejoļiem veidotajā multenē, bērnībā lielākās šaumsas iedvesa Lielās Zaļās mušas bēres. Vispār tā multene man liekas tāda sirreāla, kaut kas uz Ezīti miglā.

Astoņi kustoņi, astoņi kustoņi, kas tos astoņus kustoņus pirks?.....Zirgs
...bet ziiiiiiiiiiirgam nav naaaaaaaaaaaudas!
edg
QUOTE(direktors @ Oct 24 2005, 20:07)
eu kas tā pa multeni? neatminos tādu..
*


"Kabata"
http://www.apollo.lv/portal/cartoons/view/227
ShinChan
QUOTE(direktors @ Oct 24 2005, 20:07)
eu kas tā pa multeni? neatminos tādu..
*


skumji, jo tā ir klasika.

Un kur tad tavi solītie stāsti iekš šī topika? Vai man pašam vajadzēs slinkumu pārvarēt un uzrakstīt kaut ko pretīgu?
edg
QUOTE(ShinChan @ Oct 24 2005, 23:48)
QUOTE(direktors @ Oct 24 2005, 20:07)
eu kas tā pa multeni? neatminos tādu..
*


skumji, jo tā ir klasika.

Un kur tad tavi solītie stāsti iekš šī topika? Vai man pašam vajadzēs slinkumu pārvarēt un uzrakstīt kaut ko pretīgu?
*


Tu laikam esi aizmirsis, ka tev jaauzraksta Harry Potter the True Story! Bilde ta pie tevis veel aizvien iemarineeta...
ShinChan
QUOTE(edg @ Oct 25 2005, 09:05)
Tu laikam esi aizmirsis, ka tev jaauzraksta Harry Potter the True Story! Bilde ta pie tevis veel aizvien iemarineeta...
*


Nekas nav aizmirsts, vienkārši bildes ar zīmējumiem ir padevušās neskaidras, it īpaši anti zīmētie otrā plāna personāži (urinējošais puišelis un catgirl apakšveļā). Un tagad es mēģinu tikt pie skanera.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.