Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Manga newbie
Anime forum > Anime > Manga
zeloco
Hmm... Anime un arii manga esmu newbie. Bet, cik zinu, Kaori yuki ir viena no labaakajaam mangas autoreem/iem. Es zinu nosaukt Angel Sanctuary, varu nosaukt veel paariiti, bet AS ir vieniigais, kuraa zinu aptuveno notikumu gaitu. Veel paarzinu Hellsing un nedaudz X. Vai kaads vareetu ieteikt labas mangas un pastaastiit kas apmeeram tajaas notiek? Pliiz.. unsure.gif
Ghoul
TRIGUN, taa ir mana miiljaakaa manga ( pacifists, sweet boy, labais dzeks Vash The Stampade, tiek mediits, jo vinjsh ir izniicinaajis veselu pilseetu ( uz vinja galvas likti 60 billjoni $ ), bet ja lasa TRIGU sanaak probleema ar to, ka i-netaa var atrast tikai TRIGUN mangu ( pirmaas triis mangas nav ), TRIGUN MAXIMUM ir licenceeta un taapeec nav atrodama sad.gif . Pirmaas triis TRIGUN graamatas ir atrodamas www.xeenmangaworld.fr.st . Ja tev patiik Kaori yuki tad zinu vinjas mangu God Child ( tikai zinu, it kaa neslikta ), diemzeel nezinu, kur atrast. Var lasiit Fullmetal Alchemist ( manupraat labaaka par animi ) atrodama www.fullmetal-alchemist.com . Viens draugs ir fanaa par Hunter X Hunter mangu, bet man liekas, ka internetaa ir atrodamas tikai pirmaas 10 graamatas ( ja kaads zin kur taas dabuut luudzu pasakiet biggrin.gif ) !!!!! Ja nav probleemu ar krievu valodu tad www.mangaproject.ru var atrast, liekas, ka visu "X'' ......... daudz kas labs ir www.omanga.net tur arii ir daudz linki uz citiem manga saitiem !!!!!!! laugh.gif Ceru, ka paliidzeeju laugh.gif
zeloco
QUOTE(S.U.D @ Aug 25 2005, 18:59)
TRIGUN, taa ir mana miiljaakaa manga ( pacifists, sweet boy, labais dzeks Vash The Stampade, tiek mediits, jo vinjsh ir izniicinaajis veselu pilseetu ( uz vinja galvas likti 60 billjoni $ ), bet ja lasa TRIGU sanaak probleema ar to, ka  i-netaa var atrast tikai TRIGUN mangu ( pirmaas triis mangas nav ), TRIGUN MAXIMUM ir licenceeta un taapeec nav atrodama sad.gif . Pirmaas triis TRIGUN graamatas ir atrodamas www.xeenmangaworld.fr.st . Ja tev patiik  Kaori yuki  tad zinu vinjas mangu God Child ( tikai zinu, it kaa neslikta ), diemzeel nezinu, kur atrast. Var lasiit Fullmetal Alchemist ( manupraat labaaka par animi ) atrodama www.fullmetal-alchemist.com . Viens draugs ir fanaa par Hunter X Hunter mangu, bet man liekas, ka internetaa ir atrodamas tikai pirmaas 10  graamatas ( ja kaads zin kur taas dabuut  luudzu pasakiet  biggrin.gif  ) !!!!! Ja nav probleemu ar krievu valodu tad www.mangaproject.ru var atrast, liekas, ka visu "X'' ......... daudz kas labs ir www.omanga.net tur arii ir daudz linki uz citiem manga saitiem !!!!!!!  laugh.gif  Ceru, ka paliidzeeju  laugh.gif
*


Noteikti paliidzeeji ^^ tagad tik saasagremo wink.gif biggrin.gif
Church
cik ir gadiijies lasiit pasham, un cik ir gadiijies dzirdeet pazinju viedokli - nospiedoshajam vairumam manga #1 ir Berserk ;> - viduslaiku padruuma fantasy pasaule ar interesantiem varonju raksturiem / interesantiem paaris teologjijas-demonologjijas iepinumiem / skaistu un detalizeetu ziimeeshanas stilu.

veel no lasiitaa starp miiljaako ir bijushi nosaukumi kaa:
Battle Angel Alita
20th Century Boys
Monster
Blame!
Koroshiya 1
Kozure Ookami(Lone Wolf & Cub)
Death Note
Dance till Tomorrow
Great Teacher Onizuka
Hana Kimi
Hana Yori Dango
Harukana Machi-E
Kimagure Orange Road
Akira
Nausicaa
Please Save My Earth
Pretty Face
Beck
Togari
Video Girl AI
Blade of the Immortal
Initial D
Over Rev
MPD Psycho
Oh My Goddess
Shamo
Leviathan
un noteikti daudz kas cits, ko neatceros ;>
zeloco
QUOTE(Church @ Aug 27 2005, 17:51)
cik ir gadiijies lasiit pasham, un cik ir gadiijies dzirdeet pazinju viedokli - nospiedoshajam vairumam manga #1 ir Berserk ;> - viduslaiku padruuma fantasy pasaule ar interesantiem varonju raksturiem / interesantiem paaris teologjijas-demonologjijas iepinumiem / skaistu un detalizeetu ziimeeshanas stilu.

veel no lasiitaa starp miiljaako ir bijushi nosaukumi kaa:
Battle Angel Alita
20th Century Boys
Monster
Blame!
Koroshiya 1
Kozure Ookami(Lone Wolf & Cub)
Death Note
Dance till Tomorrow
Great Teacher Onizuka
Hana Kimi
Hana Yori Dango
Harukana Machi-E
Kimagure Orange Road
Akira
Nausicaa
Please Save My Earth
Pretty Face
Beck
Togari
Video Girl AI
Blade of the Immortal
Initial D
Over Rev
MPD Psycho
Oh My Goddess
Shamo
Leviathan
  un noteikti daudz kas cits, ko neatceros ;>
*


juu, paldies liels... *copy/paste - > search* biggrin.gif
ps. tev avatars labais 'kindzadza' ierullee biggrin.gif
Church
QUOTE(zeloco @ Aug 28 2005, 20:02)
juu, paldies liels... *copy/paste - > search* biggrin.gif
ps. tev avatars labais 'kindzadza' ierullee biggrin.gif
*


daudzaam populaaraam mangaam, tajaa skaitaa no shii saraksta, complete batchus var skatiities @ boxtorrent.com. Tikai veelams pieregjistreeties, lai vareetu searchot. Veel sho to var viegli atrast ar tokyotosho.com. Tur gan daudz kas ir arii raw, netulkots. attieciigi skaties komentus torrentiem, pirms vilkt.
a avatars, jaa. kad ieraudziiju pirmoreiz, pats biju drausmiigaa sajuusmaa ;>
.. Skripach .. njenuzhen. ;> .. Kak mozhno zhitj v obschestve, gdje njet cvetovoi differenciacciji shtanov ;D .. Kak ja mogu tormozitj? Opjatj ti vsju tormoznuju zhidkostj vipil, alkash! ;DD
zeloco
QUOTE(Church @ Aug 28 2005, 20:51)
QUOTE(zeloco @ Aug 28 2005, 20:02)
juu, paldies liels... *copy/paste - > search* biggrin.gif
ps. tev avatars labais 'kindzadza' ierullee biggrin.gif
*


daudzaam populaaraam mangaam, tajaa skaitaa no shii saraksta, complete batchus var skatiities @ boxtorrent.com. Tikai veelams pieregjistreeties, lai vareetu searchot. Veel sho to var viegli atrast ar tokyotosho.com. Tur gan daudz kas ir arii raw, netulkots. attieciigi skaties komentus torrentiem, pirms vilkt.
a avatars, jaa. kad ieraudziiju pirmoreiz, pats biju drausmiigaa sajuusmaa ;>
.. Skripach .. njenuzhen. ;> .. Kak mozhno zhitj v obschestve, gdje njet cvetovoi differenciacciji shtanov ;D .. Kak ja mogu tormozitj? Opjatj ti vsju tormoznuju zhidkostj vipil, alkash! ;DD
*



hmm... es meegjinaaju k-ko novilkt no tokyotosho.com, bet man nekas neizdevaas sad.gif How comes?

ps. biggrin.gif:D
Church
QUOTE(zeloco @ Aug 28 2005, 21:18)
hmm... es meegjinaaju k-ko novilkt no tokyotosho.com, bet man nekas neizdevaas sad.gif How comes?
ps. biggrin.gif:D
*


tokyotosho nau trackeris itself, bet vienkaarshi apkopojosha vieta, kur jauno reliizhu torrenti no visdazhaadaakajiem anime/manga/j-drama/j-games trackeriem tiek postoti. ja kaadu no torrentiem esi atradis ar searchu, potenciaali iespeejams atrast aizveesturisku, kursh jau paaris gadus netiek seedots. bet taa, lai neko no turienes nevareetu novilkt .. hrmm .. es domaaju, kaadi 200-400 GB vismaz no turienes postotajiem torrentiem savlaik i novilkti ;>
boxtorrentos, ja nu kas, raada arii pashlaik esosho seederu skaitu. un vispaariigi biezhaak redzams, ka arii vecus torrentus, vismaz ar populaaraam lietaam, turpina ilgi seedot. dazhreiz cilveeki reagjee arii uz reseed requestiem komentos torrentam.
zeloco
QUOTE(Church @ Aug 29 2005, 11:13)
QUOTE(zeloco @ Aug 28 2005, 21:18)
hmm... es meegjinaaju k-ko novilkt no tokyotosho.com, bet man nekas neizdevaas sad.gif How comes?
ps. biggrin.gif:D
*


tokyotosho nau trackeris itself, bet vienkaarshi apkopojosha vieta, kur jauno reliizhu torrenti no visdazhaadaakajiem anime/manga/j-drama/j-games trackeriem tiek postoti. ja kaadu no torrentiem esi atradis ar searchu, potenciaali iespeejams atrast aizveesturisku, kursh jau paaris gadus netiek seedots. bet taa, lai neko no turienes nevareetu novilkt .. hrmm .. es domaaju, kaadi 200-400 GB vismaz no turienes postotajiem torrentiem savlaik i novilkti ;>
boxtorrentos, ja nu kas, raada arii pashlaik esosho seederu skaitu. un vispaariigi biezhaak redzams, ka arii vecus torrentus, vismaz ar populaaraam lietaam, turpina ilgi seedot. dazhreiz cilveeki reagjee arii uz reseed requestiem komentos torrentam.
*


O________o hmm... nevareetu latviski, man hubu slangi nav paziistami.. 'seedot'?
un kaa tad iisti tos var nolaadeet, ja tur ir tikai trackeri?
Tador
QUOTE(Church @ Aug 27 2005, 17:51)
veel no lasiitaa starp miiljaako ir bijushi nosaukumi kaa:
20th Century Boys
*


Tev nav chapteri 18 un uz augshu?
Church
QUOTE(Tador @ Aug 30 2005, 17:49)
QUOTE(Church @ Aug 27 2005, 17:51)
veel no lasiitaa starp miiljaako ir bijushi nosaukumi kaa:
20th Century Boys
*


Tev nav chapteri 18 un uz augshu?
*


iraid hawku vol 1-17.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.