Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AHTUNG PEOPLE! Story from my manga.=__=
Anime forum > Anime > Fan fiction
Ayumi
tax, es patlaben taisu mangu, un taas story varu jums paraadiit.


''Yume''#1
Bija sutīgs piektdienas vakars, Toiči sēdēja parkā nolūkodamies ka viņa mazā māsa Sun-Janga baro putnus. Bija pagājusi kārtējā nogurdinošā darba nedēļa.
''Šī pasaule ir šausmīga.''viņš nodomāja. Toičī nekad nav juties laimīgs, ja nu vienīgi tad kad viņa mamma bija dzīva. kad Toiči bija 6 gadi, viņa mamma nomira no vēža.Toiči ar savu mazo māsu pārvācās pie vecvecākiem, bet pirms pāris gadiem viņu vecvecāki nomira un viņi pārcēlās uz lielpilsētu. Patlaben īrē mazu dzīvoklīti virs suši restorāna.(ar norunu ka Toiči tur strādās)Dzīve ir diežgan pagrūta ja jāstrādā pa izsūtāmo, jāstudē un tev uzmācās tīna. Tīna ir izlepusi topmodelīte kas iemīlējusies Toiči.
''Sun-Janga! Mums jāiet, drīz būs tumšs.''Iesaucās toiči.
''labi, labi...''atsauca mazā māsa.
Atgriezies mājās, toiči uzreiz ielikās gūltā, pats sev nemanot aizmiga.
Viņš lidoja...bija tik patīkami.., pēkšņi viņš pamodās pludmalē. pie viņa stāvēja skaista meitene ar brūniem matiem un skaistām, lielām zilām, acīm.
''Sveiks, toiči.''viņa sacīja ''tātad tu tomēr ieradies!''
es biju nesaprašanā.kas ir šī skaistā būtne? un ko sasodīts es te daru??
''Tava māte.''pēkšņi ieminējās skaistā būtne. ''ko? kas ir ar viņu? kas te notiek? kas tu esi?''
''mani sauc Hitana'. Tava māte man pa tevi daudz stāstijusi. es gaidīju mirkli kad tu te ieradīsies!''viņa sacīja. ''Ko? atvaino es neko nesapratu. mana mate, t.....''
Un tad pēkšni Hiana noskūpstīja toiči. Skūpsts bija patīkams, maigs, auksts..
BAMS! Toiči atkal pamodās savā gūltā. ''UUH! tas tik bija sapnītis!''
pēkšņi kautkas zem segas saknosījās.''Kas?..''iesaucās toiči. no sagas apakšas izlīda Hitana(ohlalaa! kaila!) ''?????????'''mēmi iesaucās toiči.
''TOIČĪ, TU DARBU NOKAVĒSI!'' pēkšņi pa durvīm ieskrēja viņa māsa.
kādu briidi viens uz otru skatījās.
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOIČIIIIIIII!''
TURPINAAJUS SEKOS.
žandrs-romance, komedy,eicchi, un nesen izdomaaju ka-arii draama.(little)
nu? blink.gif
Ghoul
Paaraak iis lai ko sprieztu.
Vai tev neliekas, ka pasule ir redzeejusi pietiekami daudzus simtus shaadu mangu???? Bet raksti veel, kaa jau teicu veel neko nevar spriezt!!!! Pagaidaam viss ir, kaa visaas standarta '' dzeks un '' kaudze skukju ''!!!!!!!
Niks
Norādīšu uz pāris kļūdām:
  • diežgan (6. rindiņa);
  • trūkst komatu (tajā pašā 6. rindiņā un arī citur);
  • bet tur, kur ir tiešā runa, kļūdu ir briesmīgi daudz.
P.S. Ja vajag, varu mēģināt salikt trūkstošos komatus, taču pats neesmu nekāds izcilais latviešu valodā.
lastguru
diivains vaards "Sun-Janga"... neizklausaas peec japaanju meitenes vaarda... driizaak peec kjiinieshu puisha smile.gif
Aardark
QUOTE(Ichno-sama @ Aug 20 2005, 02:32)
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TOIČIIIIIIII!''
TURPINAAJUS SEKOS.
*


!!
Hikaru
QUOTE(lastguru @ Aug 21 2005, 22:17)
diivains vaards "Sun-Janga"... neizklausaas peec japaanju meitenes vaarda... driizaak peec kjiinieshu puisha smile.gif
*



Nē, nē. Šitais ir korejiešu vārds.
Kikumi
Manu viedokli tu jau zini! wink.gif
Ayumi
QUOTE(Kikumi @ Aug 24 2005, 23:00)
Manu viedokli tu jau zini! wink.gif
*


of course! cool.gif
emm, man skiet ka es mainiishu chariem vaardus(iznemot Hitana un Toiči)
emmm, tagad negribaas rakstiit chapter2, soo gribu dzirdeet vel komentaarus.
Kikumi
Toichi māsu tu varētu nosaukt par Yoshimi! Nezinu kāpēc, bet šis vārds man ļoti patīk! Un Tīnu tu varētu nosaukt par Mariko! Šis vārds man atkal asociējas ar nepiedienīgām sievietēm! laugh.gif
Ayumi
QUOTE(Kikumi @ Aug 25 2005, 00:58)
Toichi māsu tu varētu nosaukt par Yoshimi! Nezinu kāpēc, bet šis vārds man ļoti patīk! Un Tīnu tu varētu nosaukt par Mariko! Šis vārds man atkal asociējas ar nepiedienīgām sievietēm! laugh.gif
*


izcili! man vaig kaadu kas man paliidzeetu domaat chariem vardus. jo personiigi es, vaardus neprotu domaat. laugh.gif Jaa kikumi, tavi vaardi der! cool.gif
Kikumi
Vispār ir arī vēl kāds čars tavā stāstā? huh.gif
Ayumi
QUOTE(Kikumi @ Aug 25 2005, 01:08)
Vispār ir arī vēl kāds čars tavā stāstā? huh.gif
*


protams! domaa tur dazi cilveecini tikei apgrozaas? happy.gif
vini ir daudz bet pa tiem es citu reizi uzraxtiisu(kautkaa naw gariigaa lai raxtiitu garus textus!)
SteiN
xex..diivaini..bet man patiik... wink.gif
pinksakura
blink.gif zini skan interesanti....man patīk.... mellow.gif
Rudoru-san
Njā, sākumā izklausās tāpat kā vairums stāstiņu, bet varētu izvērsties interesanti... smile.gif
Man patīk jaunie characteru vārdi, raxti tik tālāk! wink.gif
Ayumi
cool.gif
QUOTE(pinksakura @ Sep 16 2005, 23:11)
blink.gif zini skan interesanti....man patīk.... mellow.gif
*


paldies! paldies pa atsauksmiitem. patlaben slinkums raxtiit sheit 2 chapter. soo mans ieliks papusei izdomaatos charus, kuriem juus man paliidzesiest izdomaat vaardus.

chari-

1.vards:-
2.vecums- 16
3.bio- Yoshimi(sun-Janga,paardeevaata) labākaa draudzene, biezi ciemojas vinu maajaas un ir slapus iekeerusies toichi.

1.-
2.18
3.bio- ļaundare, ir uzdots izniicinaat toichi un hitanu.(iemeslus veelaak uzzinaasiet) iemiesojusies Mariko(tina,paardeeveta).

1.
2.20
3.Toichi un hitanas aizstaavis, vinam uzdots izniicinaat ļaundari. perverss džeks.

ar shiem buus gana pagaidaam. ceru buusiet atsauciigi. (tikko izdomaaju ka zandrs buus nedaudz action)
Kazuki
labais. turpini tik drukaat. smile.gif
Ayumi
emm, es te esmu paraxtijusi liidz 3 chapter un izdomaaju ka shis story jau daudzaas animees redzaats. man ir vel variants B; es jums varu iedot palasiit savu adventure story. ko sakaat??
Kikumi
Dod tik šurp! Harhar! biggrin.gif
Un par vārdiem:

Yoshimi draudzenes vārds: Hitomi (pēdējā laikā bieži nākas par šo vārdu domāt).
Ļaundare: Nagisa (šis vārds man saistās ar grieķu pusdievībām Nāgām - pa pusei čūskas, pa pusei sievietes).
Aizstāvis: Shiroi (vienkārši, tas ir pirmais vārds, kas iešāvās prātā).

Ceru, ka kaut kā palīdzēju! smile.gif
Ayumi
QUOTE(Kikumi @ Oct 24 2005, 18:40)
Dod tik šurp! Harhar! biggrin.gif
Un par vārdiem:

Yoshimi draudzenes vārds: Hitomi (pēdējā laikā bieži nākas par šo vārdu domāt).
Ļaundare: Nagisa (šis vārds man saistās ar grieķu pusdievībām Nāgām - pa pusei čūskas, pa pusei sievietes).
Aizstāvis: Shiroi (vienkārši, tas ir pirmais vārds, kas iešāvās prātā).

Ceru, ka kaut kā palīdzēju! smile.gif
*


harhar? biggrin.gif
protams ka tu izpaliidzeeji. shie vaardi var daudzkur nodereet. turpiniet izteikt variantus. nju, pagaidaam man slinkums raxtiit sheit, tachu tad kad sanemshos, tad redzees.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.