Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oh, worlds apart..
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
xikes
-------------------------------------------------------------------------
PROJEKTS
`Vienvirziena Bilete`

GALVENIE

--Vadiitaajs: <random>
--Staasts: Lija, Za4pedina, <veel kaads>
Kas vajadziigs: iedvesma, idejas
Statuss: Saakums ir diezgan pamatiigs..ir jau vairaak nekaa vajag(saakumam), lai gan tas ir tikai saakums.. shkiet arii leenaam turpinaas.
--Staasta kritika, ietekumi, korekcijas: Yume, Lija, Za4pedina, xikes, <veel kaads>, (ReD_FoXy), (Ichno-sama)
Kas vajadziigs: Staasts
Statuss: viss notiek..
--Sizets(scenaarijs): <briivs>
Kas vajadziigs: Staasts
Statuss: nav saakts
--Varoni: <tie pashi, kas pie staasta>, xikes
Kas vajadziigs: Staasts vai/un sizets
Statuss: Top, top, top.. progresu (leeno jau bet nu tomeer) var apskatiit sheit
((optional))
--Manga: (S.U.D), (<veel kaads>), <briivs>

ANIMACIJAS DALA

--Sceenas (to plnaaoshana) [animaacijas koordinaacija]: (xikes), <master music - Nuin>
Kas vajadziigs: staasts vai/un sizets, galvenie varoni
Statuss: nav saakts
--Atsleegkadri: (xikes), <briivs>
Kas vajadziigs: sceenas
Statuss: nav saakts
--Paareejie kadri: (xikes), <briivs>
Kas vajadziigs: atsleegkadri, sceenas
Statuss: nav saakts
--Fona atteeli: <briivs>, (xikes)
Kas vajadziigs: sceenas
Statuss: nav saakts
--Gatava animaacija (fragmenti bez skanas): <briivs>, (xikes)
Kas vajadziigs: sceenas, visi kadri, fona atteli, software
Statuss: nav saakts

SKANAS DALA

--Koordinaacija <master music>
--Muuzika: (Sephiroth), (Zenofex), <briivs>, <master music - Nuin>
Kas vajadziigs: staasts vai/un sizets, sceenas
Statuss: nav saakts
--SFX: <briivs>, (slay3r), <master music>
Kas vajadziigs: sizets, sceenas
Statuss: nav saakts
--Dialogi: <briivs>, <master music>
Kas vajadziigs: sizets, sceenas, gatava animaacija
Statuss: nav saakts
((optional))
--dziesmas(u)
--vaardi: <briivs>
--muuzika: <briivs>
Kas vajadziigs: (staasts vai/un sizets)
Statuss: nav saakts

GALA DALA

--Titri: <briivs>
Kas vajadziigs: shis saraksts
Statuss: nav saakts
--Samonteets materiaals (animaacijas monteeshana kopaa ar skanu, muuziku): (xikes), <master music>, (Sigfa), <briivs>
Kas vajadziigs: muuzika, sfx, dialogi, (dziesmas), gatava animaacija, sizets, sceenas, titri
Statuss: nav saakts
--Gala formaats (video kodeeshana, ect..): (Sigfa) <briivs>
Kas vajadziigs: Samonteets maeriaals
Statuss: nav saakts

CITI

--Kritika: <briivs>
Kas vajadziigs: gala formaats
Statuss: (pasarg die's) nav saaksts
--Pirmais, kursh skali iemineejaas par sho ideju: Seven_of_Zero
--Kaads, kursh uzzin un sagaadaa software: <briivs>
--Entuziasma poteeshana: (+Chibi+), (Tigra2)
--<veel kaads viens vai vairaaki posteni, kurus es vairs nevaru izdomaat>: <briivs>

PEEDEEJIE PAPILDINAAJUMI

17.08 nomainiiju topika nosaukumu.. vienk gribeejaas ko skaniigaaku.. smile.gif
18.08 cilveeki saak pieteikties.. <master music> kandidaats Nuin, veel paaris cilveeki pieteicaas..
28.08. .. nja.. nekas daudz aareeji nav mainiijies..
..more still to come..
-----------------------------------------------------------------------------
OK, taalaak dazi skaidrojumi

<briivs> - viena vai vairaaks briivas vietas. Var kerties klaat ikviens(-a), kuram(-ai) shkiet, ka vina(s) skilli buutu atbilstoshi.
<random> - ja taa padomaa, tad nekas nevar notikt bez kaada, kas to vada. Oh well, ta kaa nav konkreetas personas..
<veel kaads> - viens vai vairaaki cilveeki, kurus, es, iespeejams, esmu aizmirsis (vai neesmu zinaajis 100%), bet kas pielikushi savu pirkstu tapshanas procesaa.
<master music> - briiva vieta, cilveeks, kursh vadoties peec sceenu izstraades, attieciigi pielaago skanu.
(nick) - cilveeks, kursh pieteicies uz attieciigo vietu, bet neko shai sakaraa veel nav sacis dariit.

-----------------------------------------------------------------------------

Visi, kas veelas, varat pieteikties.
Luudzams arii tos, kas jau dazaados topikos bij izteikushi veelmi darboties vienaa, vai otraa postenii, atkaartot savu izveeli. Patreiz pieraxtiiju tikai tos, kururs zinaaju 100%
Ja kaadu esmu aizmirsis, gomen, tikai sakiet (blaujiet), papildinaashu, pieraxtiishu.
Taapat arii laipni luugti jautaajumi, kritizeejumi, ieteikumi shiis hierarhijas sadalee. Nekad neko tamliidziigu veel nebiju raxtiijis, taapeec mosh kaut ko esmu aizmirsis.

Tad, taa kaut kaa, apmeeram....
ReD_FoXy
Es piesaukos klaat pie za4peedinjas un Lijas staasta izveidei!!!! happy.gif
Un vispaareeji piesakos paliidzeet pie visa kur varu... kritikas utt utt... kr4 u can count on me!!! dry.gif
slay3r
Varu paņemt *Stāsts/Sižets *SoundFX *3Deffects *Varoņu psiholoģija aka vnk varoņu izveide wink.gif
If im in any use, give me a note.

Jūtīgs jautājums, kādā žanrā ir domāts projekts!?
Horror SCI-FI Drama Fantasy nu kaut kā tā...
Sērfijs
Visiem jau drošvien ZB, ka es pie Anime Project visu laiku vienu un to pašu rakstu, bet es pie mūzikas pastrādāt gribu.
Ghoul
Well, piedaliishanaas animes ziimeeshanaa mani nogalinaatu, taapeec varu ziimeet mangu!!!!!
Nuin
briiva vieta, cilveeks, kursh vadoties peec sceenu izstraades, attieciigi pielaago skanu.
Ja vajag piesakos uz šo.
Ayumi
es piesakos pie, staasta kritikas,korekcijas,ieteikumiem. pats staasts. rolleyes.gif
emm, es vel tomeer iisti pa savu ziimeeshanas prasmi nezinu(patrenneeshos drusku) tacu looti gribu paliidzeet.
xikes
Come, on staasts jau top, un tur visticamaak jaunus cilveekus nevajadzees. No paaraak daudziem cilveekiem tikai liekas nekaartiibas rodas..
Anyway, ja kaads tomeer shausmiigi gib tieshi shajaa sfeeraa piedaliities, prasiet Lijai, Za4peedinai.
Nu, kritizeet jau variet.. wink.gif
Zanrs? Peec pirmaas nodalas izskataas ka kaada labsirdiiga jaunieshu komeedija buus.

QUOTE
Ja vajag piesakos uz šo.

Ja vajag...
Tu piesakies, nevis `ja vajag`, bet taapeec, ka ir veelme kaut ko dariit shinii sakaraa..
Sigfa
nu faktiskti taa, ja nav neviena cita kursh vareetu ar video monteeshanu un kodeeshanu nodarboties, tad esmu gatavs ziedoties. Veel, par muuziku runaajot, Zenofex teicaas sakomponeet sho to.

Itkaa vareetu arii fonus ziimeet, bet man liimenis tomeer nepavelk.
Kima
taaa, par to staastu, jau pa divaam ar Liju diezgan gruuti rakstiit, tomeer labpraat pienjemam idejas daudz un dazhaadas, galveno kaart jautraaas, laikam, jo bija paredzeeta komeedija, cik zinu!! ^^
ReD_FoXy
uuuu... uuuuuuu... Pik ME!!! Pik MEEEEEEE!!! happy.gif

Gatava raxtiit staastu taakaa za4peedai un Lijai divaam kaa vinjas pashas saka netikt galaa... domaaju ka es vareetu sadomaat dazhaadus labus komiskus atgadiijumus... utt utt... kr4 esmu gatavs dariit visu ko vajag happy.gif bet gribeetos jau iznaat staasta varonjus un vispaar kas tur notiek lai var jau uztmest plaaninju kaadas komiskas situaacijas staastaa iedereetos... dry.gif
Kima
sakiet ko variet un esiet gatava dariit, un tur jau tiksiim galaa. Atbilde "ko man liks" shajaa gadiijumaa, neder. Dalaties idejaas...es nezinu, darbojaties!Raadiet ko speejat un ko gribiet dariit. Domaaju shajaa gadiiijumaa vienkarsha gribeeshana kaut ko dariit nav pietiekaama, taapeec vajag paraadiit, kas shiim projektam tieshi vajadziigs no juusu skatiijuma, oki?

(un bez liekas runaashana, tas ir bez nevajadziigiem(bezinformaacijas) postiem!!! happy.gif )

kad es teicu ka man ar Liju pa abaam jau gruuti, es domaaju ka jau diviem cilveekiem rakstiit vienu staastu ir pagruuti.

oki, varbuut nevaisai pareizi(ievietoju, bet dariiju ka maaceeju), bet reku tas kas ir no staasta. Jauku lasiishanu, taalaak gan gaidaamas idejas. Iceltais ir tas ko iespeejam vajadzeetu labot, luudzu sakiet idejas
Lija
Nezinu kā Za4i tev ar raxtīšanu, taču man ir pilna galva ar daudz svaigām un komiskām situācijām,tikai nav laiciņa uzmest to uz datora... jau ir tik daudz situāciju (khem..khem...like "vakars Vecrīgā zem balkona", "Kas notiek ja pa cilvēku pārāk bieži staigā.." uc... ) taču es to reāli varētu sākt raxtīt uz datora pēc tam kad nolikšu valsts exāmenu (tikko nesen uzzināju, ka tas ir paredzēts septembra sākumām h,eh,he,he..) un tad var runāt atkal strelkas Jukatanā... happy.gif un taisīt otro nodaļu augšā.. cool.gif
xikes
Es vienkaarshi biju domaajis, ka ja vairaaki cilveeki dara kaut ko tik viena cilveeka uzmaniibu un darbu prasoshu lietu kaa story raxtiishanu, tad visticamaak beigaas saakas striidi `kaa labaak` un nekas jeedziigs lietas labaa vairs nesanaak..
Bet kameer pats story top, shkiet, ka nav probleemu..
Vienkaarshi manas domas.. wink.gif
Kima
mums ar Liju (atljaushos rakstiit) iet labi un par lielaako dalju esam vienojushaas, bet es tomeer baidos, ka ja staasta rakstiitaaju buus vairaak, tad viss nojuks. Bet IDEJAS nekad nav liekas, taapeec labpraat tiks uzklausiits katrs!!!
Lija
QUOTE(za4peedinja @ Aug 18 2005, 18:23)
mums ar Liju (atljaushos rakstiit) iet labi un par lielaako dalju esam vienojushaas, bet es tomeer baidos, ka ja staasta rakstiitaaju buus vairaak, tad viss nojuks. Bet IDEJAS nekad nav liekas, taapeec labpraat tiks uzklausiits katrs!!!
*


atļaušos piekrist... laugh.gif patlaban gan esmu galīgi nelietojama, taču arī labprāt uzklausītu kādas svaigas idejas, varbūt, kas zin, kaut kas patiešām labs ir.. cool.gif
Sigfa
hmm, man gribeetos tur redzeet vairaak melnaa nevis rozaa humora, vislabaak buutu ja tas buutu balnceets. Man negribaas ticeet, ka 3 rozaa meitenes sataisiis kaartiigi labu komeediju, pie staasta vaidzeetu piestraadaat visiem, tobish- meitenes uztaisa uzmetumu, iedod visiem projekta locekljiem, vai arii vnk forumaa un tad uzklausa idejas un padomus, lai vareetu paarformeet un nopuleet liidz perfekcijai smile.gif

Viena pieziime- abaam staasta autoreem ir 'neliela' nosliece uz shounen-ai... Ceru, ka staasta autores reekjinaasies ar ziimeetaaju moraali un eetiku, un otraadi.
xikes
Praxe (ar galveno varonu izveidi) raada, ka taada kolektiiva darboshanaas ap tik konkreetaam lietaam, kaa staasta izveide (varonu izstraade) ne pie kaa laba nenoved.
Cik es taalu esmu izlsaiijis, pagaidaam viss ir OK. Gan buus labi. smile.gif
Kima
Sigfa, tu to taa speciaali?Es shkjiet caur visiem triim (nu jau chetriem) postiem, bljaustiijos, ka citu idejas un ieteikumi ir vajadziigi un tiks pienjiemti(varbuut ne visi, ja to buus paaraak daudz(es ljoti ceru ka buus paaraak daudz))!!!

Ja gribi melno humoru, raksti, gan jau visu var paarskatiit (njaa, driizaak, kaut kaa tiks iepiits).
Tas ir kopiigs projekts, bet tas nenoziime, ka tagad visiem kopiigi jaabljaustaas un jaaposto, bet gan kopiigi kaut kas jaadara.
Thanx

kur tur ir shounen-ai? blink.gif
slay3r
Kādam varonim noteikti ir jābūt garmatainām, viņš nekad nesmaida. Kluss tieš, visu novēro un klusām tik pie sevis kaut ko domā. smile.gif Es domāju ka šito visu varētu baigi labi apspriest cosplejā.. tongue.gif
Sigfa
Zakji, es tik noraadiju uz tieksmeem biggrin.gif

Lai vai kaa, es jau mineeju, ka jums vajag uzmest staasta pirmo nodalju (neizstraadaatu, bez nianceem, labaakajaa gadijumaa- auktoriaalajaa staastijumaa) un ielikt forumaa, lai uzklausiitu ideju guuzmas, kur kas labi dereetu un kaadus jokus var mochiit. Es jau iedomaajos kas tur buus par diskusijaam smile.gif
xikes
Diskusijas toch vareetu buut pamatiigas, bet vai kaada jeega no taa? Ja staasts tiktu raxtiits, tur iepinot neskaitaamu cilveeku idejas, tad beigaas visticamaak sanaaks visu iespeejamo zanru apvienojums, kaut kas samociits, galiigi garaam un galiigi nebaudaams.
Nevar visas lietas patikt visiem cilveekiem.
Varat raxtiit ietekumus, kaa vparaadiit vienu vai otru detalu, bet nevajadzeetu pashu kodolu paklaut briivai publiskai ietekmei.. wink.gif
slay3r
Es saku ka vajag SCI-FI/Action/Drama/Horror!!! tongue.gif

Labumi.
SCI-FI ( Var ļautie brīvai tehnoloģiskai fantazijai. Tas ir sākot no ēkām un beidzot jau ar pašu vidi )
Action ( Var pielikt klāt saspringtas situācijas, īsas gan garas )
Drama ( Var izlikt kādu savu dzīves lielo sāpi un ieviest ( pielāgot ) to kāda sižeta tēla or tēlu dzīvei.
Horror ( Nu, te jau vissko var izdomāt, var sākt ar mošķiem kuru zīmēšana būtu viegla jo proporcijas nav noteiktas, tā tiekt var brīvi radoši izpausties. )

Sliktumi ....
Vel nēsu izdomājis unsure.gif

P.s
Es tik izsaku ideju...
xikes
Sliktumi?
To visu vajag dabuut ideaalaas proporcijaas, un vajag sasodiiti labu story pamatideju, lai nesanaak kaut kas galiigi garaam..
Katraa zinaa, ja maisa kopaa taadus preteejus zanrus kaa Sci-Fi un horror, kaa arii drama un action, turklaat veel ieksh vina projekta, tad risks ir diezgan liels beigaas dabuut, manis ieprieksh piemineeto, bezjeedziigo zanru maisiijumu..
Nu taas, vienk, manas domas..

Btw, man saak rasties iespaids, ka te visi sho projektu uztver kaa VIENreiziigu iespeeju, absolutely-must-be-prefect-anime..
Nebuus perfekta. Kaa nekaa, ar pirmo reizi reti, kas sanaak perfekts. Gan jau.. nesanaaks vienreiz, meeginaasim veelreiz.. laugh.gif
Lija
Sigfa!!!!!! mad.gif Es tev kājā iekodīšu!!!!! mad.gif Es značit esu dikti "ROZĀ"????? Gribi melno hum.DABŪSI!!!! (būs viens tēls, kas būs dikti tev līdzīgs un ar viņu notiks visādas "labas" lietas!!!) cool.gif
Tur augšup, kaut kur, jau bija ievietota stāsta pirmā nodaļa!!! IZLASI!!!! ph34r.gif
Tu maz iedomājies kāds HAJS šeit būs ja stāstu mēģinās raxtīt un apspriest viss forums???? Es saprotu dalīties ar idejām, ir ok, taču visiem raxtīt.. tas NAV normāli... tur nošauties vieglāk... unsure.gif

Tas ka man ir "nelielas" tieksmes uz Shounan-ai utt. vēl neko nenozīmē.... dry.gif
+Chibi+
Pāris lietas, ko es, cilvēks no malas, gribu patiekt pēc stāsta izlasīšanas:

1) ja taisat animi, tad jums jāraxta kā normālu scenāriju, t.i. kā LUGU;
2) lidostā ir tikai viena eja, heh heh, tur nevar iet satikt cilvēku pie "5ās izejas" or smth; tur vairākas iekāpšanas, bet izeja tik viena. Believe me, heh;
3) Pilnīgi nesparatu, kā puisis ievācās svešā dzīvoklī.Visa tā fīča ir kūl, bet tāpat nesparatu.. Kā Rīgā var vienkārši uziet tukšu, izremontētu, ATVĒRTU dzīvokli? Es arī tā gribu! XD
4) Es laikam esmu vienīgā,kurai raustās uzacs, redzot interpunkcijas kļūdas?


All in all - jums vajag vairāk beta-readers. Un lugu.
xikes
Njaa.. ja kaads vareetu uzraxtiit no shii stasta lugu, scenaariju, vai kaa es vinu augstaak nosaucu - sizetu..
Par dziivokli.. un lai tak ir veel kaads fantasy/sci-fi elements.. smile.gif
Tigra2
Beidzot izlasīju pirmo nodaļu, tā biju lasījusi tikai pamatdomu, ļoti interesanti, man liekas ka varētu sanākt kaut kas tiešām labs.
Gribu piedalīties, protu zīmēt sejas, ķermeņa proporcijas pieklibo.
Palīdzēšu kā varēšu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.