Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Spirited Away pa TV
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Taka
Tātad šodien 14. augustā pa TV1000 13:00 tiks rādīts subj.
TV1000 ir pieejams praktiski visiem kabeļu un satelītu TV (VIASat) abonentiem
slay3r
Whoa, thanks pa info!

Nemaz nezināju ka TV 1000 pāraida arī Anime.
Taka
Pat TV1000 Spirited Away rāda jau otro reizi...
Ghoul
Es teikshu, ka Spirited Away ir biezi raadiits pa TV ( krievu ), pa REN-TV un kaut kaadu tur filmu kanaalu, un ja nekljuudos veel pa 1. Baltijas. Neviens nav sho filmu redzeejis, ka taa priecaajaas, ka to raadiis pa TV?????? wink.gif
slay3r
QUOTE(S.U.D @ Aug 14 2005, 09:50)
Es teikshu, ka Spirited Away ir  biezi raadiits pa TV ( krievu ),  pa REN-TV un kaut kaadu tur filmu kanaalu, un ja nekljuudos veel pa 1. Baltijas. Neviens nav sho filmu redzeejis, ka taa priecaajaas, ka to raadiis pa TV?????? wink.gif
*



Personīgi tajā 'laikā' man Drāmas īpaši pie sirds negāja, dažu labu iemeslu dēļ.. unsure.gif
Ghoul
QUOTE(slay3r @ Aug 14 2005, 10:58)
QUOTE(S.U.D @ Aug 14 2005, 09:50)
Es teikshu, ka Spirited Away ir  biezi raadiits pa TV ( krievu ),  pa REN-TV un kaut kaadu tur filmu kanaalu, un ja nekljuudos veel pa 1. Baltijas. Neviens nav sho filmu redzeejis, ka taa priecaajaas, ka to raadiis pa TV?????? wink.gif
*



Personīgi tajā 'laikā' man Drāmas īpaši pie sirds negāja, dažu labu iemeslu dēļ.. unsure.gif
*


Well taa nav gluzi draama.... unsure.gif , bet briinishkjiiga anime ( tikai beigas suukaa ) un nav viena no taam animeem kuras var skatiities un skatiities........ sad.gif
Dero
B.L.A pirms meenesha atsleedzu kabeli mad.gif
CloudX
/me iet skatīties happy.gif
aruka_sei
skatijos kādreiz nescik reizes pa krievu kanālu ORT ^__^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.