Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Wolf`s rain
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
standby
unsure.gif Plz, pastastiet ko vairak par Wolfs rain. Sizhets, kada formata, uc?

Guest
viens no projektiem kas nenotureja lidzi savam ambicijam :(
pirmas epizodes ir lieliskas, daudzsolosas, svaigas
animacija ir laba, tacu efektu izboja detalizacijas trukums - sakuma es kaut ka neieveroju, bet vismaz uz beigam - biezi deguni vienkarsi iezimeti ka "trissturaini keksi" (ta neveikli sanaca ;))
ar storiju lidzigi ka ar animaciju - neordinara fantasy/scifi, tacu virspuseja :(

potencials bija baigais, bet ta sacit - nepavilka.

bet pat pec visa sita - es so anime atstaju sev kolekcija - tomer ta pietiekami izcelas uz pedeja gada anime fona

kas man personigi simpatizeja, un kas uz kopeja anime fona paradas salidzinosi reti - lielaka dala varonu ir jauniesi/ pieaugusie - nevis berni vai tini

Hideki
QUOTE (Guest @ Apr 20 2004, 07:16 PM)
viens no projektiem kas nenotureja lidzi savam ambicijam sad.gif
pirmas epizodes ir lieliskas, daudzsolosas, svaigas
animacija ir laba, tacu efektu izboja detalizacijas trukums - sakuma es kaut ka neieveroju, bet vismaz uz beigam - biezi deguni vienkarsi iezimeti ka "trissturaini keksi" (ta neveikli sanaca wink.gif)
ar storiju lidzigi ka ar animaciju - neordinara fantasy/scifi, tacu virspuseja sad.gif

potencials bija baigais, bet ta sacit - nepavilka.

bet pat pec visa sita - es so anime atstaju sev kolekcija - tomer ta pietiekami izcelas uz pedeja gada anime fona

kas man personigi simpatizeja, un kas uz kopeja anime fona paradas salidzinosi reti - lielaka dala varonu ir jauniesi/ pieaugusie - nevis berni vai tini

vismaz triis seerijas viduu peec kaartas bija tikai ieprieksheejo atstaastijums. sad.gif
Peedeejaas no 27 liidz 30-tajai veelaak iznaaca, taas bija iistais nobeigums. 0_0 Deguni gan tieshaam dazhos rakursos izskatijaas triistuuraini, seviskji kad no vinjiem krita eena. blink.gif
Bet vispaar vinju ir veerts noskatiities.
Interesanti, movie vinji domaa ziimeet?
Yume
Hideki> vinji OVU taisiijaas taisiit, bet es nezinu vai vinji tikai taisiijaas vai arii dara kautko. Tagad top manga.

Un runaajot par Wolf's Rain vispaar, saku godiigi, man patika, pat ljoti. bet nu, veselai chupai cilveeku bija domas tieshi preteejas manaam.. so, shkiet varu ieteikt tikai noskatiities karam pasham.
standby
Tnx.

P.S. Skanju celinsh ir labs. Vismaz cik ir gadijies dzirdet no roze.lv wink.gif
arteck
Tieši tagad skatos šo labo seriālu. Guest kaut ko teica par virspusējību? Nu, žēl. Man gan šis seriāls liekas arī interesants šajā ziņā. Atkal katrs varam meklēt sev to tuvāko. Animācija ir līmenī. Soundtreks - burvīgs! Yoko Kano prot to lietu.

Varu teikt tā. Mans mīļākais seriāls ir GITS: SAC. Tad otrajā vietā es pilnīgā mierā varu likt Wolf's Rain.
kaarleens
Naz naz nu anupraat te atkal nepelniiti nopelj tieshaam ljoti labi seriaalu man vismaz ljoti patikaas nav piemineets tas ka vinjam soundtrack ir vienkaarshi super par animaaciju triistuuraini deguni iipashi nepieveersu uzmaniibu bet nu kaa vilki saziimeeti bija nu vienkaarshi super manupraat ideaalaakais skats bija vilks sniegaa cool.gif
saturs arii tiiri ok intresants nez nu varbuut tikai taas peedeejaas epas mosh ar nemaz nevajadzeeja bet tas nu ir mans viedoklis
vispaar es seriaalam dodu kaartiigu 8/10
Yume
kaarleen > nu par taam peedeejaam seerijam, zini man atkal liekaas ka vajadzeeja gan.. vinji vismaz paskaidro kas un kaa..
Bet nu takal katram savs.. vai ne?
Bet vilki, jaa, vinji tieshaam tur bija dikti smuki. Atlaushos pat bildiiti ielikt. Ceru nevienam nemaisiis.
Veel divi vaardi par mangu, ko pashlaik tapina Bones studija, es izlasiiju pirmos 3 chapter'us, nee, seriaalam liidzi nevelk pat tuvu, taa.. palasiit, vienkaarhi lai buutu,var.. bet sorry, taa viduveeja.
Guest
jus mani gauzam aplam esat parpratusi - man sis serials loti patika - skiet, ka teksta mineju, ka tas izcelas pedeja gada laika redzeto jauno serialu vidu, ka patik "varonu vecums", un ka es to saglabaju sev kolekcija.

tie visi "negativie" komentari bija drizak tada ka zelosanas - par lidz galam nerealizeto potencialu - galvenokart par nolaidibu animacija, kas man nelauj teikt ka ta ir perfekta (ko ir ipasi zel, jo ta gribetos), ka ari par telu virspusibu.
tada sajuta, ka gribejusi pakert parak daudz. man palika tada sajuta, ka esmu tikai iepazistinats ar varoniem.
manuprat vispilnigak izstradati bija Blue ar veco vilku nideju - seriala gaita vinu teli attistas un mainas, ka ari tiek paradita vinu pagatne, vinu motivacija tas lauj vairak iejusties telos un tos pienemt, izprast un pardzivot lidzi.
tam preteji - galvenais varonis man ta ari palika neskaidrs - vina muzigais dzinulis pec "paradizes" un skerslu parvaresanu uz to - ir skaista metafora, tacu pats tels netiek atklats, neveidojas empatija ar to :((

gruti pateikt kura vilsanas ir nepatikamaka - kad vienkarsi "mmm big time", vai ka saja gadijuma...
kaarleens
QUOTE (Yume @ Apr 22 2004, 08:21 PM)
kaarleen > nu par taam peedeejaam seerijam, zini man atkal liekaas ka vajadzeeja gan.. vinji vismaz paskaidro kas un kaa..

ja vispaa tev taisniiba.
pashas beigas bija cool iisteniibaa STRAY STRAY aaauuuu
kaa man patiik shitaa dziesma
Roze
Nu par Yoko Kanno un Mayas Sakamoto speejaam manupraat jau sen visiem buutu jaabuut paarlieciibai smile.gif (protams ja taada tipa muuzika iet pie sirds)
Kikyou
Es dabuuju redzeet tikai pirmaas 14 seerijas, jo mans braalis noskatiijaas visu, teica ka beigas galiigi beediigas un izdzeesa jo man nevajadzeetu labaak skatiities o_O;;;

Bet par soundtracku runaajot, es vinju klausos vienmeer tad kad seezhu pie datora (itsevishki tad kad ragnarok speeleeju smile.gif, laba atmosfeera uzreiz biggrin.gif)
Saiko
ehh... gomen par vecas tēmas augšām celšanu bet gribēju zināt kurš tad fansubs būtu pilnībā līdz galam nosubojis visas 30 epizodes?
ANBU & Anime-Keep laikam tākā tikai lidz 19 epizodei būtu tikuši ( un tālāk nemaz netaisās... ? ) bet Live-eviL līdz 22 epizodei hmm... seriāls cik zināms tad laikam ir licenzēts bet būtu taču jābūt arī kādam fansubam kas būtu visas 30 epizodes nosubojis?
bbad
man jau apnikushi shitie visi jautaajumi. vai tad ir gruuti ieiet www.anidb.net un apskatiities?????????
Saiko
nu paldies par to pašu...
Roze
QUOTE (bbad @ Jul 14 2004, 03:51 PM)
man jau apnikushi shitie visi jautaajumi. vai tad ir gruuti ieiet www.anidb.net un apskatiities?????????

Nu nevioens jau nespiezh lasiit/atbildeet.
Kas veelas izsaka savas domas un izjuutas. anidb.net ir anidb.net otaku.lv ir otaku.lv
harpy
QUOTE(Kikyou @ May 1 2004, 07:49)
Es dabuuju redzeet tikai pirmaas 14 seerijas, jo mans braalis noskatiijaas visu, teica ka beigas galiigi beediigas un izdzeesa jo man nevajadzeetu labaak skatiities o_O;;;

*


Kur tavs braalis raava beediigas beigas??? blink.gif
Seriaalam ir labas beigas!!!!!!!!
Mungo
Kopumā WR patika, lai gan sagādāja arī krietnu vilšanos. Pirmās sērijas skatījos vienā elpas vilcienā, taču pēc tam viss kļuva neizteiksmīgāks (gluži kā tēju vairākas reizes aplejot), un tad sekoja tās četras pārstāsta sērijas sad.gif((... likās, tā savērpuši intrigu, ka paši nezina, kā nobeigt ). Pēc tam jau it kā intriga atgriezās utt., tomēr, kā kādā anekdotē teikts, - rūgtumiņš palika.
wesee
Es noskatījos tikai kādu pusi no visam 30 sērijam... nu nezinu it ka labs anime, bet man kaut ka trukst, es domāju ka tas viss ir pārāk izsteipts! sad.gif Esļoti atvainojos ja kādu aizskaru smile.gif
Winry
Viens uuberriiiggsss anime gabals! biggrin.gif sižets *mcaa*, tik ideāls,ka tik turies!Man jau vienmēr patikušas drāmas ar romance, vnk ideāli!Nav vārdu nemaz, kas nav redzējuši, lai tik velk un skatās, ir tā vērts! rolleyes.gif
Rika
Man ljoti patika.Beigaas pat vareeja apraudaaties,bet es to nedariiju.
Shis anime ir manupraat,ljoti interesants!
FuschichO
Ui, cik sen šito biju skatījusies!!!

Man domāt, vietām vajadzēja kārtīgāk piestrādāt pie vilku anatomijas, jo viņi reizēm izskatījās kā rotaļlietas.
Čari man ļoti patika. Koncepts. Puķu meitene šķita nedaudz nesmuka, laikam acis pārāk lielu un pārāk tuvu, nezinu, bet noskaņa bija apokaliptiska un romantiska. Jā, varbūt 'romantisks' ir īstais vārds kā to visu raksturot. Tieksme pēc kaut kā laba un gaiša... pēc paradīzes. Es gribu, lai cilvēki par to biežāk iedomātos un lai tiem rastos vēlme savu pasauli un savu ikdienu padarīt par paradīzi. Gribu, lai romantiskie cilvēki neizmirst kā vilki šajā animē, bet aug vairumā un kvalitātē. Pretējā gadījumā nākotne būs tikpat nemīlīga kā tur attēlotā.
kamelija
Wolfs rain ir forša anime, taču beigas varēja būt labākas...
Lars
QUOTE(kamelija @ Dec 19 2008, 20:50) *

Wolfs rain ir forša anime, taču beigas varēja būt labākas...
vajag noskatiities 4 OVAs, tad beigas buus pa tieshaam "labas" laugh.gif
ankhu
noskatijos jau sen.. bet neatradu topiku.. ok man vins likas kur nedaudz Ergo Proxy lidzigs.. bet man patika.. tikai biski kkas pietruka.. bet visuma bija baigi ok... visvairak man patika nobeigums OVAAM°°°°°°
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.