Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Zīmējumi un krāsojumi
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Sushi
IPB Image


IPB Image
IPB Image
slay3r
Nakts Bauda ir patīkams! smile.gif
flasherr
lūk šie zīmējumi nepazemo Paintu.
Tos varētu likt netā kā reklāmu : ko var uzzīmēt Paintā

sakisti, tiešām skaisti
Kima
es ra piekriitu ka ar paintu tev labi sanaak, un kaa ar ziimeejumiem uz papiira? labpraat redzeet!!! happy.gif

ja lkas varbuut pameegjini flash?
http://flashcards.territory.ru/vec/
Sushi
Man diemzjeel nav pagaidaam iespeejas ielikt datoraa uz papiira ziimeetos darbus. Man nav skaneris un fochiku nozaga! sad.gif Bet es pameegjinaashu uz datora uzziimeet sava komiksa galvenos varonjus! smile.gif
Ayumi
mans iedvesmojaas no missy, un arii saaka meiginaat ziimeet uz painta.
peedz daudziem neveiksmiigiem meiginaajumiem sapratu-labaak nopirksu skeneri! blink.gif
mans nonem cepuri missy paint maakslas prieksaa! biggrin.gif es taa nemaaku.
Sushi
Liels paldies visiem par atsauciibu wub.gif
Eidorian
Agrāk, ka man nebja skeneris, es darīju tā - sazīmēju kādu čupiņu ar darbiem, tad aizgāju kaut kur ieskenēt. Nekādu problēmu...

Ar roku zīmēt tomēr ir kaifs, ko nevar izjust zīmējot datorā. Tā vismaz es domāju.
Sushi
Tur es tev piekriitu Eidorian! Shitos ziimeejumus taapat salieku! rolleyes.gif
Luuk te ziimeejums manam komiksam!
image
Tinkerbela
Superiigi! Nemaz nezinaaju,ka painta kautko tik forshu var uztaisiit smile.gif
Sushi
Te es meegjinaaju ar black white! Hehe retro! Un edg tieshaam ir taisniiba par to brush!
image
image
image
image
AmnE
tieshaam respekts.. kko taadu uz paint uzziimeet man pat sapnjos nevareetu raadiities.. visu cienju nudien!! biggrin.gif
Sushi
Sheit es meegjinaaju ziimeet Sakuru (Sakura wars).Tachu saku pavisam nopietni, es nenoskatiijos, bet ziimeeju no galvas! Sorry, ka lieku shaadi, bet shinii topikaa man nesanaak ielikt normaali!
yorsa-kun
Ujjj, kaa man gribaas redzeet tavus darbus kas ziimeeti ar roku! Ceru ka driizumaa tu tiksi pie veida kaa vinjus ievietot
Janots
superiigi! tev gan vajadzeetu kaadu jaudiigaaku programmu! lai gan painta ar forshi sanaak! taa arii turpini, lai gan kaadu rokas ziimetu darbinu vareetu arii ieliikt wink.gif
Sushi
smile.gif Driiz varbuut dabuushu kaut ko labaaku!
Tigra2
Man patīk, bet kapēc tu šos zīmējumus nemaz neieēno?
frii
Tas Melli Baltais vairāk gan atgādina popārtu smile.gif ... (laikam tā to sauca)
anishuara
nice piemiligas sejas tu zime... negribu uzspiest bet pameigini ari kko citu... >.<
pinksakura
super ar paint arī tā var uzzīmēt...??man patīk tev labi padodas...
Sushi
Nu labi! Pameegjinaashu kaut ko sherpaaku, bet pagaidaam veel uz painta! Bet riit! rolleyes.gif
edg
Man tas retro_blacknwhite liekas simpaatisks. Un nakts_bauda_burbul kleita forshi uzziimeeta. Luudzu, neapvainojies, bet paareejie tuvojas manam gjeniaalajam liimenim, tikai izkraasoti.
Sushi
Nu nevajag, ja? tongue.gif Manus izcilos ziimeejumus jau nemaz nevar saliidzinaat ar taviem! tongue.gif (joks, ceru, ka neuztveeri nopietni) Protams, es otaku.lv neesmu taads profinjsh kaa tu, bet censhos uz paint ziimeet apm. taapat kaa uz papiira, bet iipashi nesanaak... smile.gif
edg
QUOTE(Missy @ Sep 2 2005, 16:50)
Nu nevajag, ja?  tongue.gif  Manus izcilos ziimeejumus jau nemaz nevar saliidzinaat ar taviem!  tongue.gif (joks, ceru, ka neuztveeri nopietni) Protams, es otaku.lv neesmu taads profinjsh kaa tu, bet censhos uz paint ziimeet apm. taapat kaa uz papiira, bet iipashi nesanaak...  smile.gif
*


Nee, nu man nav ko teikt...
Sushi
Bet visiem tachu parasti ir, ko teikt! huh.gif happy.gif !!!!!!
edg
QUOTE(Missy @ Sep 2 2005, 22:40)
Bet visiem tachu parasti ir, ko teikt!  huh.gif  happy.gif !!!!!!
*


Labi, teikshu. Kad jau tu par profinjiem runaa. Es reizeem apskatos taadas galerijas kaa Ito No Kazuki un Pikis. Un tad man negribas ziimeet vairs. Un tad es saaku paardomaat dziives jeegu. Meli. Es meegjinu atsleegties no taadaam domaam taados briizhos. Es domaaju par jaukaam lietaam, par visko citu. Bet taas jaukaas lietas ar laiku paliek arvien skumjaakas. Tad man jaapaardomaa, kaapeec es ziimeeju. Nu ne jau taapeec, ka domaatu, ka kaut ko varu. Bet tomeer iekshaa ir taa veelme nepazaudeet ceriibu, ka esmu speejiigs kaut ko sakariigu uzziimeet. Tieshi taa veelme mani attur mani ziimeet - lai es pats neredzeetu, ka nevaru. Visaa, ko neesi meegjinaajis tev ir ceriiba buut talantiigam. Liidz pameegjini. Un ar laiku tiek atlasiitas lietas, kuraas vismaz daudz maz talants. Un, kad saproti, ka nekad normaali neziimeesi, tad dari lietas, kuraas ir talants. Un kad 10 gadus nodarbojies ar to, kur tev ir talants, tad secini, ka tev nav.

Un tad edg grib kaut ko uzziimeet un teikt "A man pohuj, ka nav talants! Es ziimeeju taapeec, ka patiik!", bet atminjas par labaakime laikiem - kad bija ceriiba - nomaac. Un taa nav taisniiba, ka ziimee tikai taapeec, ka patiik. Patiik jau arii, ka citam patiik darbs, kas tev pasham patiik, un kuru tu pie tam esi pats ziimeejis. Ja edg ziimeetu tikai priekam, tad visi ziimeejumi buutu taadi:
image

Man aciimredzami bija gara diena. Jaaiet guleet, jo ir veels un varu noseedeet 10 minuutes akli blenzhot monitoraa bez kaadas jeegas. Un tas nav veseliigi.

Bet shodien kaut ko jaunu iemaaciijos - kad esi noguris, jaaiet guleet.

Tas taa - kaut kas teikts.

Sho spamu, depresiivo, vaajaa izpratnee par laika izjuutu un nespeejaa iedziljinaaties savaa tekstaa, ne taa sekaas rakstiito, es izdzeesiishu peec pirmaa pieprasiijuma.
rebel
aww... sad.gif kaa tas nakas,ka mans dazhkaart arii sajuutaas taa..nju,depresiiwi atieciibaa uz to ziimeeshanu? jo,kad apskataas kaadus wnk lieliskus darbus..no wienas puses ir priex,ka kaac war ko tik smuku,no otras - dziljsh izmisums un skaudiiba,jo es ZINU,ka taa newaru..tas bish kremt.. ja newar atrast sewii nekaadu talantu,ko tad dariit - nedariit neko wispaar? waj arii,ja pasham liekas,ka ir jaw labi,bet tad,kad saskaries ar realitaati,ka ir jaw dawdzrejz labaaki un maneejajs naw nekas interesants..tad..nju,tad liekas,ka naw nekaadas jeegas ieguldiit darbu kkaados taados meeslos,jo tikai es wieniigaa zinu,cik dawdz puulju un energjijas tas pieprasa. un citiem jaw tas nekad nebuus tik swariigi,nekad nebuus kas wajraak par wnk..kkaadu parastu meslinju.

sorrz,ka iejawcos wisaa shajaa padariishanaa,wnk tas posc izsawca taadu emocionaalo wilni,nju,taadas kaa atminjas par wisaam tam rejzeem,kad gribeejaas wisu ajzmirst un izmainiit sawu domaashanas weidu uz 100% pozitiiwo, kas domaatu - nekas,buus darbs,buus auglji! bet mans pashrejzeejajs praac peec pieredzes saka,ka tie auglji ne wienmeer ir taadi kaa gribeetos,tie meedz buut ruugti,skabi,wisaadi citaadi pretiigi.njaa,kaa darbs.

weelrejz atwajnojos. un missy ziimeejumi jaw ir makten smuki, manam patiik pastiities arii uz tiem, pati jaw paintaa taadus masterpieces biezhi neradu. happy.gif ok,nekad neradu. laugh.gif
Sushi
QUOTE(edg @ Sep 3 2005, 01:33)
QUOTE(Missy @ Sep 2 2005, 22:40)
Bet visiem tachu parasti ir, ko teikt!  huh.gif  happy.gif !!!!!!
*


Labi, teikshu. Kad jau tu par profinjiem runaa. Es reizeem apskatos taadas galerijas kaa Ito No Kazuki un Pikis. Un tad man negribas ziimeet vairs. Un tad es saaku paardomaat dziives jeegu. Meli. Es meegjinu atsleegties no taadaam domaam taados briizhos. Es domaaju par jaukaam lietaam, par visko citu. Bet taas jaukaas lietas ar laiku paliek arvien skumjaakas. Tad man jaapaardomaa, kaapeec es ziimeeju. Nu ne jau taapeec, ka domaatu, ka kaut ko varu. Bet tomeer iekshaa ir taa veelme nepazaudeet ceriibu, ka esmu speejiigs kaut ko sakariigu uzziimeet. Tieshi taa veelme mani attur mani ziimeet - lai es pats neredzeetu, ka nevaru. Visaa, ko neesi meegjinaajis tev ir ceriiba buut talantiigam. Liidz pameegjini. Un ar laiku tiek atlasiitas lietas, kuraas vismaz daudz maz talants. Un, kad saproti, ka nekad normaali neziimeesi, tad dari lietas, kuraas ir talants. Un kad 10 gadus nodarbojies ar to, kur tev ir talants, tad secini, ka tev nav.

Un tad edg grib kaut ko uzziimeet un teikt "A man pohuj, ka nav talants! Es ziimeeju taapeec, ka patiik!", bet atminjas par labaakime laikiem - kad bija ceriiba - nomaac. Un taa nav taisniiba, ka ziimee tikai taapeec, ka patiik. Patiik jau arii, ka citam patiik darbs, kas tev pasham patiik, un kuru tu pie tam esi pats ziimeejis. Ja edg ziimeetu tikai priekam, tad visi ziimeejumi buutu taadi:
image

Man aciimredzami bija gara diena. Jaaiet guleet, jo ir veels un varu noseedeet 10 minuutes akli blenzhot monitoraa bez kaadas jeegas. Un tas nav veseliigi.

Bet shodien kaut ko jaunu iemaaciijos - kad esi noguris, jaaiet guleet.

Tas taa - kaut kas teikts.

Sho spamu, depresiivo, vaajaa izpratnee par laika izjuutu un nespeejaa iedziljinaaties savaa tekstaa, ne taa sekaas rakstiito, es izdzeesiishu peec pirmaa pieprasiijuma.
*




Nu jaa! Tie bija gudri domu graudi! cool.gif Es lielaakoties ziimeeju taapeec, lai buutu pashai prieks! Gan par pashu procesu, gan arii iznaakumu! rolleyes.gif Vienmeer, ja nav ko dariit, kaut ko ziimeeju! Ja nesanaak- pabeidzu un ziimeeju naakamo! Uz datora gan ir mazliet savaadaak, bet tomeer iipashi neatshkjiraas! Ja peec vairaakaam reizeem nesanaak, vnk izeju no paint un to pashu ziimeeju citu reizi! sleep.gif Ir daudz, kas man nesanaak, tachu ir arii daudz kas, kas sanaak! Bet lai nu kaa- man ir tikai 14 gadu, taapeec perfekti ziimeet jau nevaru. Kad es rakstiiju par to, ka mani ziimeejumi ir baigi izcilie, zinu, ka saprati, ka jokoju. Vienmeer censhos par citu ziimeejumiem neko sliktu neteikt un nebuut iedomiiga, jo katram jau ir savs stils un vai vinjam pasham patiik, vai nee, ir pasha cilveeka dariishana! Mangu un anime saaku ziimeet tikai pirms kaadiem 2 vai pat viena gada! Jo kad man nebija i-nets, vienkaarshi ziimeeju parastas meitenes (parastaa stilaa). Dabuut kkur zjurnaalaa kaadu mangas vai animes bildiiti bija mans sapnis! Tiesa gan dazjas man bija! Pirmais komikss bija ''Wondergirls'', kad arii pati saaku ziimeet komiksus!


Nu labi, es laikam aizrunaajos un varbuut pat ne par teemu! Bet par to profinju- es to domaaju taa, ka tu tachu otaku.lv esi sen, vai ne?
happy.gif



Bet rebel, tad kad es citiem redzu ljoti smukus darbus, es censhos savaldiit skaudiibu, jo esmu diezgan paarliecinaata par sevi, ka varu taa uzziimeet, ja ne veel smukaak. Biezji vien man izraadaas, ka nav taisniiba, tachu es ticu, ka vareeshu taa driiz uzziimeet! Maacos no dazjaadaam bildeem un multeneem! laugh.gif
rebel
QUOTE(Missy @ Sep 3 2005, 18:40)
Bet rebel, tad kad es citiem redzu ljoti smukus darbus, es censhos savaldiit skaudiibu, jo esmu diezgan paarliecinaata par sevi, ka varu taa uzziimeet, ja ne veel smukaak.


1. ja es newaldiitu skawdiibu,tad mana dziiwe izweerstos ljoti smaga - ar muuzhiigu niigroshanos par to un shito. taa skaudiiba jaw taada pozitiiwaa (waj wismaz gandriiz) noziimee, un paraadaas tajaa mirklii,kad tikko ieraugu skaistu maaxlu. un es jaw zinu,ka taa naw labi. tappeec niknojos uz sewi,ja nesanaak noweerst to apskaushanas (wtf? 2 waardi,kuru atgr. lietwaardi wienaadi - apskaust un apskaut..diiwaini..nju,Tu jaw sapratiisi,ka shejt ir runa par waaardu apskauSt) dalju un pieweersties tikai apbriinai un priekam.

2. Redzi,man lajkam truuxt Tawas pashpaarliecinaatiibas. un pashpaarliecinaatiibas wispaar. tja,taa wish ir..
edg
Man likaas, ka mans posts tiks smagi ieniists, jo nevienam nepatiik depresiivas runas. Labi, ka viss ok.

Bet par talantiem. Tas risinaajums laikam ir vienkaarshs. Jaaatrod nisha, kur maz nosaka talants, bet daudz apnjeemiiba un veelme pilnveidoties. Nisha, kur iedzimtie truukumi daudz nekaitee. Un tur arii jaaattiistaas. Un, kad tu jau esi speeciigs shajaa jomaa, tad var apluukot savus ziimeejumus ar apzinju, ka tavs laucinjsh ir citur.
rebel
taa jaw droshwien ir. es gan esmu wispuseeja un lajkam jaw ariidzan wirspuseeja. maaku wisuko pa bishkjim,bet neko tik labi,laj buutu sajuuta,ka,wot,ar shito es waru wisiem palepoties. jo paarswaraa uzturos taadu cilweeku kompaanijaa,kas wisi mani daudzeejaadaa zinjaa paarspeej. nju,kaa saka mans domugrauds - kaa punkjis starp sniegpaarslaam. happy.gif apmeeram taa. liekas,ka man pashaj ar sewi (nju,ja es buutu kaac cits) droswien nebuutu interesanti. iespeejams,ka es pati sewi nenoweerteeju. (gribeetos,laj wareetu ticeet shitam,jo tad wismaz zinaatu,ka esu kkaa weerta.) HA! sorrz,mans akal spmo,spamo,spamo mulkjiibas,galiigi neinteresanti un nelaagi,wajwaj.. fck.esmu makten nogurusi,jaameegjina izmaaciities un iet guleet. kaapeec riit newareetu buut 6diena?
Sushi
Jums abiem ir pilniiga taisniiba! smile.gif Tachu par sho teemu, laikam man komentaaru vairs nava... mellow.gif
edg
Labi, nespamosim Missy topikaa. Varbuut veel peedeejo. Kaa nekaa, esmu neanoniims spameris smagaa formaa.

rebel, vai tu tieshaam gribi nebuut tikai punjkjis starp sniegpaarslaam? Cik daudz esi gatava dariit, lai nebuutu tikai punjkjis starp sniegpaarslaam? Atbildi uz shiem 2 jautaajumiem. Tavaa gadiijumaa ljoti iespeejams atbilde ir "ljoti negribu, bet neesmu neko gatava dariit". Taadaa gadiijumaa ir beidzot jaasaprot, ka dziivi dziivo Tu. Nekas no gaisa nekritiis. Un cereet uz iznjeemumu nav veerts, tas tuukstoshiem gados pieraadiits. Dziive ir jaadziivo pashai, jaaciinaas, jaadara. Sapratne shajaa jautaajumaa visiem atnaak ar noteiktu vecumu. Lielaakaa dalja pirms iziet cauri tam depresiivajam vecumam, kad dziive ir ieniistama, jo nav pa praatam, bet nepietiek apnjeemiibas, lai groziitu to pa praatam. Jo aatraak sapratiisi, ka par dziivi ir jaaciinaas, jo labaak. Vajag izvirziit savas dziives meerkjus un krist un gaazties par tiem. Cilveeki ar apnjeemiibu dziivo smukaas maajaas. Bet cilveeki, kas atmet ar roku domaa, vai paardziivos kaarteejo ziemu.
Bet es neticu, ka tu no shii teksta mainiisies. Un vispaar ir gruuti to izstaastiit tekstaa.
Sushi
QUOTE(edg @ Sep 5 2005, 20:23)
Labi, nespamosim Missy topikaa. Varbuut veel peedeejo. Kaa nekaa, esmu neanoniims spameris smagaa formaa.

rebel, vai tu tieshaam gribi nebuut tikai punjkjis starp sniegpaarslaam? Cik daudz esi gatava dariit, lai nebuutu tikai punjkjis starp sniegpaarslaam? Atbildi uz shiem 2 jautaajumiem. Tavaa gadiijumaa ljoti iespeejams atbilde ir "ljoti negribu, bet neesmu neko gatava dariit". Taadaa gadiijumaa ir beidzot jaasaprot, ka dziivi dziivo Tu. Nekas no gaisa nekritiis. Un cereet uz iznjeemumu nav veerts, tas tuukstoshiem gados pieraadiits. Dziive ir jaadziivo pashai, jaaciinaas, jaadara. Sapratne shajaa jautaajumaa visiem atnaak ar noteiktu vecumu. Lielaakaa dalja pirms iziet cauri tam depresiivajam vecumam, kad dziive ir ieniistama, jo nav pa praatam, bet nepietiek apnjeemiibas, lai groziitu to pa praatam. Jo aatraak sapratiisi, ka par dziivi ir jaaciinaas, jo labaak. Vajag izvirziit savas dziives meerkjus un krist un gaazties par tiem. Cilveeki ar apnjeemiibu dziivo smukaas maajaas. Bet cilveeki, kas atmet ar roku domaa, vai paardziivos kaarteejo ziemu.
Bet es neticu, ka tu no shii teksta mainiisies. Un vispaar ir gruuti to izstaastiit tekstaa.
*





Edg, cik tev gadu? Tu runaa kaa psihologs! smile.gif Bet tomeer es tev pilniibaa piekriitu!!!! rolleyes.gif
edg
QUOTE(Missy @ Sep 6 2005, 22:51)
Edg, cik tev gadu? Tu runaa kaa psihologs! smile.gif  Bet tomeer es tev pilniibaa piekriitu!!!!  rolleyes.gif
*


Tu gribeeji teikt: runaa kaa vecs cilveeks biggrin.gif Ir man taadi staasti, kurus izlasiijushi, cilveeki domaa, ka veca tante rakstiijusi.

Uzziimee kaut ko man par prieku...
rebel
atwajnojos par kaarteejo spamu,bet te jaw naw arii jawnu ziimeejumu,ko komenteet. nju.. dziiwe ir skaista. naw depresija. un arii skolu atsaakt ir gruushi. un es jaw daru un censhos,taa ka tagad jaw esmu apradusi ar to,ka cilweeki IR dazhaadi un es nekad nebuushu taada kaa citi,nju,nebuushu winjiem identiska,jo mans ir unikaals un neatkaartojams. wnk katram jaw uznaak kaac murgojamajs periods,kad raxta kko aplamu (mana pamatnodarboshanaas biggrin.gif )
un dziiwi wajag pasham majniit,to es sapratu jaw sen,pie tam - jo wajraak darba kaadas izmajnjas prasa,jo lielaax priex peec tam. gandariijums par pawejkto. un es briinumiem neticu. itkaa. tik ne wienmeer wiss notiek tik aatri kaa paredzeec, sanaak gajdiit ilgi,tas apniik.. bet,ja atceraaas par to gandariijumu bejgaas..tad jaw jaasprot,ka ir weerc pagajdiit. bet,kameer weel process notiek,tikmeer izmainjas ne wienmeer redzaas. waax,es atkal murgoju! ok,jaaatgriezhas pie fizikas, atwajnojos par spamu. un atwajnojos arii par to,ka shiten izpaudu sawu ne tik optimistisko pusi. parasti gan es iisteniibaa esmu mazais sawlstarinjsh. waj kkas taac.
xikes
Missy, varbuut liec bildes jpg formaataa, lai buutu vienkaarshaak apskatiit..? un arii mazaak vietas aiznemtu..

edg, gadiijumaa neesi mana dubultaa personiiba, par kuras existenci man nav ne jausmas..?

Nja..un tomeer, es ar laikam nenocietiishos. Par talantu. Imo, talants nav iedzimts. Un pat ja ir, taadus pashus rezultaatus var sasniegt jebkursh, ja vien ir attieciigs gribasspeeks. Un runas `taa es nekad nevareeshu un nespeeshu`, imo ir diezgan tukshas plaapas. Kameer vien mees pashi sev ticeesim un arii ticeesim faktam (iepoteesim sev paarlieciibu..), ka `mees neesam radiiti lai buutu vieni no paareejiem, mums ir jaasasniedz kas vairaak par citiem`, tikmeer viss buus ok.. un vareesim mieriigi iedziivoties uz to reekina, kas taa nedomaa.
Pret uzmaacigaam, pesimismu uzdzenoshaam domaam, kaa `es taa nekad nevareeshu` , jaaciinaas ar spiitiibu. Es arii reizeem paskatos Pikis un dCrow un/vai veel kaada cita topikus, un man arii uzmaacaas pesimisms, bet neilgi peec tam piespiezu sevii iesleegties domai: `Es arii taa vareetu, ja gribeetu.. es varu, jaa !`
Dero
QUOTE
Bet es nemaaku vinjas ielikt jpg formaataa! Kaa var?


Atver bildi ar Paintu => Save as... & izvēlies sev vajadzīgo formātu zem faila nosaukuma.
Sushi
image
edg

Missy, labaak glabaa kaa PNG. Tad nebuus izkropljota bilde.

Es nesaprotu, kas tas par rozaa suni shkjiiviitii. Jeela sunja galja? Un tai meitenei kaklaa ir miniatuura zekje? Bet kopumaa tas ziimeejums ir manai analiizei par augstu. Es nerunaaju par maaksliniecisko (lai arii eenojums ir super), bet par saturu. Esi redzeejusi filmu "The Cell"? Liek aizdomaaties par to, kur tev taadas lietas galvaa var sakraaties un apstraadaaties. Seetnieks nespeej kritizeet graamatvediibas atskaites saturu. Bet vinjam var patikt smuki ciparinji. Man noteikti ljoti patiik tavs ziimeejums!


QUOTE(rebel @ Sep 7 2005, 23:35)
waax,es atkal murgoju!
*


Ne vella nemurgo. Tavi teksti man lasaas ljoti patiikami, ne taa kaa vairums. Es dabiski domaaju liidziigi kaa tu raksti. Lai ieguutu to, kas man sanaak uzrakstiitaa formaa, es ljoti,ljoti daudz domaaju, ko rakstiit. Ja es taa nedariitu, izpluustu neceljos.

QUOTE(xikes @ Sep 9 2005, 08:30)
edg, gadiijumaa neesi mana dubultaa personiiba, par kuras existenci man nav ne jausmas..?
*


Nekaadaa gadiijumaa. Es esmu pasaules vispaarinaajums diivainaa chaulaa. tongue.gif Cilveekiem ir tieksme saskatiit manii liidziibu ar sevi. Paaraak daudziem cilveekiem. Paaraak dazhaadiem.
rebel
missy,es neizprotu shii ziimeejuma dziljo domu. tas ir ljoti gliishs,bet taas lietas uz galda..ir paaraak daudz. man kkaa wiss neliimeejas kopaa. bet tas ir mana mazaa praata wiedoklis.

QUOTE(edg @ Sep 11 2005, 20:07)
Lai ieguutu to, kas man sanaak uzrakstiitaa formaa, es ljoti,ljoti daudz domaaju, ko rakstiit. Ja es taa nedariitu, izpluustu neceljos.


heh,ta man weel lajkam jaamaacaas domaat tieshi par to,ko raxtu, newis domaat wispaariigi,lai nepaartraukti nespamotu un nebrawktu auzaas jaucot teemas.. taa ir mana specialitaate - nemanaami paariet no wiena temata uz otru,kameer cilweex,ar kuru runaaju,peekshnji apjeedz, ka no sarunaam par skolas graamatu cenaam esam nonaakushi pie taa,ka es gribu buut celtniex waj delfiins. biggrin.gif
edg
Jaa, delfiins ir laba profesija...
Normaalaas pasaules sarunaas ir ljoti labi, ja neaptruukstas teemas. Oficiaalas sarunas un sarunas ar meerkji ir iznjeemumi.
Sushi
Whoow... juus esat gudri cilveeki! Edg, tas rozaa ir zakjiitis, bet ne uz shkjiivja, bet gan uz k-kaada paklaajinja. The cell... dzirdeets nosaukums, bet redzeejusi laikam neesmu. Meitenei kaklaa ir rotinja (taada diivaina ar zekjiiti). Bet vispaariibaa... tas viss vnk manaas fantaazijaas rodaas un tad arii to uzziimeeju.
Rebel, shim ziimeejumam arii nekaadas dziljas domas nav. Man vienkaarshi patiik ziimeet shitaadus ziimeejumus, kur katram priekshmetam vai buutnei ir k-kas, kas piesaista uzmaniibu, vai vnk k-kas smiekliigs.
Bet juus abi tieshaam gudri runaajat! Jums dereetu savs diskusiju klubinjsh! biggrin.gif
rebel
missy - es - un gudrs cilweex? interesants wiedoklis... mana jaukaa fizikas skolotaaja gan man tiktaal ieboreejusi,ka esmu stulba,ka man pirms winjas stundaam saakas histeerija un peec taam ir shox. it iipashi stundaam,kuraas kontrikji.

btw - tikko pamaniiju - taa tur uz galda ir nocirsta plauxta?
Sushi
Heh... nocirsta plauksta... vai arii uztaisiita no vaska!!! biggrin.gif
edg
QUOTE(Missy @ Sep 11 2005, 21:55)
Heh... nocirsta plauksta... vai arii uztaisiita no vaska!!! biggrin.gif
*


Es biju paarliecinaats, ka nocirsta >_<

Cilveekiem ir speeciigi atshkjiriigi viedoklji par to, ko noziimee "gudrs", "gudri" utml. No mana viedoklja mees pljaapaajam Missy maakslas galerijaa. Protams, tas ir spams, un to vajadzeetu dariit kaadaa citaa vietaa, bet citas vietas nepatiik tongue.gif
ShinChan
Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?
Sushi
Buutu labi, ja paliktu kaa ir! Interesantas diskusijas (kuraam te nevajadzeetu buut), labi riit ielikshu jaunus ziimeejumus! smile.gif
edg
QUOTE(ShinChan @ Sep 11 2005, 23:00)
Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?
*


Iespeejams tieshi taadeelj biggrin.gif

Ja salaatos ir tikai gurkji, tomaati, loki un kreejums, tad salaati ir garshiigi. Bet, kad tur samet sinepes, citronskaabi un visu citu, ko virtuvee var atrast... Kad runaa dazhi cilveeki, saruna ir sakariiga, patiikama, mieriiga. Ja iejaucas Shinchan un veel citi, tad saruna kljuust neizsekojama, haotiska un murgaina, to gruuti lasiit, orienteeties.

Shiis sarunas risinaas Missy personiigajaa bilzhu galerijaa. Tiek ietureeta patiikama gaisotne, dzerta teeja. Mees staavam pie Missy jaunaakaas gleznas un paarspriezham dziivi. Taa nav saruna ar meerkji atrast dizhus atrisinaajumus vai iekraat viedokljus. Taapeec taa patiikami var risinaaties dazhu cilveeku starpaa bez vajadziibas peec tirgus. Ne vien nav vajadziibas, bet ir daudz patiikamaak. Klusums. Miers. Teeja. Btw, ljoti laba.
Sushi
QUOTE(edg @ Sep 12 2005, 02:40)
QUOTE(ShinChan @ Sep 11 2005, 23:00)
Kāpēc šis topiks vēl nav saskaldīts un tā ūdeņainākā daļa aiztransportēta uz offtopiku, kur es to būtu daudz fiksāk pamanījis un pacenties iegāzt arī savu notekūdeņu spaini?
*


Iespeejams tieshi taadeelj biggrin.gif

Ja salaatos ir tikai gurkji, tomaati, loki un kreejums, tad salaati ir garshiigi. Bet, kad tur samet sinepes, citronskaabi un visu citu, ko virtuvee var atrast... Kad runaa dazhi cilveeki, saruna ir sakariiga, patiikama, mieriiga. Ja iejaucas Shinchan un veel citi, tad saruna kljuust neizsekojama, haotiska un murgaina, to gruuti lasiit, orienteeties.

Shiis sarunas risinaas Missy personiigajaa bilzhu galerijaa. Tiek ietureeta patiikama gaisotne, dzerta teeja. Mees staavam pie Missy jaunaakaas gleznas un paarspriezham dziivi. Taa nav saruna ar meerkji atrast dizhus atrisinaajumus vai iekraat viedokljus. Taapeec taa patiikami var risinaaties dazhu cilveeku starpaa bez vajadziibas peec tirgus. Ne vien nav vajadziibas, bet ir daudz patiikamaak. Klusums. Miers. Teeja. Btw, ljoti laba.
*



*applause* Luuks shis ir reaali labi uzrakstiits teksts, kaa arii labs saliidzinaajums! rolleyes.gif Dzirdeeji, ShinChan? smile.gif
rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.