Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nav ideju?
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
dcrow
Nu ko, vai kautkas notiek? Kautkā attīstās jūsu idejas par mangas zīmēšanu? neredzu progresa:) Es te nesen izlasiju par japānas dizaineru Tado, un man ļoti iepatikās viņa stils...Kapēc lai nepamēģināt mangas zīmēšanā izmantot kautko līdzīgu Tado stilam?

Izpētiet sekojošos autorus:

Tado - var atrast googlā
ilovedust - tāpat
halo - http://www.halopictures.com/wos-main.htm

Tas viss var būt viegli zīmējams Flashā smile.gif
Ghoul
Man liekas, ka nav nekaadas jeegas te draazties pa forumu un kopaa taisiit mangu!!
Taapeec man ar Jushiro jau ir diezgan daudz ideju, bet kaa vienmeer slinkums ko uztaisit.
Tu dcrow esi profesionaals maakslinieks ( taa tas ir ), man likas, ka ar idejaam tev viss kaartiibaa ( tu jau esi taas postojis citos topikos ), man likas, ka vienam ( nu veel kaadu asistentu/i ) buus vieglaak panaakt kaadu jeedziigu rezultaatu, nekaa ja mees visi baraa te ko domaajam!!!!!!! Un neko neizdaram!!!!
dcrow
QUOTE(S.U.D @ Aug 9 2005, 15:31)
Man liekas, ka nav nekaadas jeegas te draazties pa forumu un kopaa taisiit mangu!!
Taapeec man ar Jushiro jau ir diezgan daudz ideju, bet kaa vienmeer slinkums ko uztaisit.
Tu dcrow esi profesionaals maakslinieks ( taa tas ir ), man likas, ka ar idejaam tev viss kaartiibaa ( tu jau esi taas postojis citos topikos ), man likas, ka vienam ( nu veel kaadu asistentu/i ) buus vieglaak panaakt kaadu jeedziigu rezultaatu, nekaa ja mees visi baraa te ko domaajam!!!!!!! Un neko neizdaram!!!!
*



smile.gif
slay3r
Es varu uzrakstīt scenārīju, vienalga kādu, sākot no action, scifi un beidzot ar drama. Labprāt iesaistītos kādā projektiņā.
Ghoul
QUOTE(slay3r @ Aug 10 2005, 09:15)
Es varu uzrakstīt scenārīju, vienalga kādu, sākot no action, scifi un beidzot ar drama. Labprāt iesaistītos kādā projektiņā.
*


BVar jau meegjinaat kaut ko kopaa uztaisiit, uzraksti kaut ko ieposto apspriediisim, izdomaasim!!!! smile.gif
Sushi
Piekriitu! Taa ir laba doma! Buutu tachu interesanti!
Ayumi
lai gan pati vel negribu anime project kluut pa vienu no animaatoriem(vel patrenneeshos)
es lapraat pastraadaatu kopaa ar jums. paliidzeetu pie scenaarija, maakslas. varu buut noderiiga jo man maakslinieces talants. tongue.gif
loti gribeetos ar kaadu otakieti satikties(vai ar tiem kuri 100% taisiis sho project) un izrunaat sho teemu, vareetu paraadiit savas skices...
Ghoul
Es domaaju, ka pie mangas es vareet straadaat ( 99% ), jo pie animes paaraak liels darbs un es peec dabas esmu ljoti slinks!!1 Domaaju, ka visu apspiezt vareetu augusta beigaas pie Zakja, bet ja kaadam labaakas idejas ir mees varetu uzklausiit un visu izdomaat!!!!
Lija
tauta.. to ko jūs šeit apspriežat ir pilnigs oftopiks, jo bija jau viena strelka, kur tika jau apskatīts pirmā nodaļa uzrakstītajam stāstam... tiek vākta komanda ar zīmētājiem un veidoti galvenie čaru izskati... wink.gif
Seven_of_zero
http://otaku.lv/index.php?showtopic=243&st=0
Seit var palasit ka tas viss sakas. tie kuri nav to lasijusi iesaku izlasit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.