Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Art of Yoshitaka Amano
Anime forum > Anime > Art > centrēti
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image

Nju jums tiešām nav ko likt?
slay3r
Great works.
Yume
hmm, nu tauta, ja jūs nezinat tad Vampire Hunter D ir arī viņa darinājums, un ilustrācijas visām Final Fantasy spēlēm.
Kautgan saku godīgi. man ir pretenzijas pret viņa stilu, tāpēc bildes datorā neturu.
Kima
QUOTE(Yume @ Aug 15 2005, 02:58)
hmm, nu tauta, ja jūs nezinat tad Vampire Hunter D ir arī viņa darinājums, un ilustrācijas visām Final Fantasy spēlēm.
Kautgan saku godīgi. man ir pretenzijas pret viņa stilu, tāpēc bildes datorā neturu.
*


piekjerta melos!!!! laugh.gif ai, ai, Yume, kaunies!!!

QUOTE(Yume @ Jul 6 2004, 11:12)
He-he, zhetons tam, kas no pirmaa acu uzmetienu pateiks kas bildee attelots..
image
*

Isabel Carmin fon Edelhain
Baaaaah tauta tiešām kauns nezināt. Un tik vēl pasakiet ka nezinat no kurienes tas ir. image
image
One winged angel
Jā, Vampire Hunter D... Redzēju šīs Anime jauno versiju, gribās arī veco. Un FF, es vienkārši esmu fanāts, tātad es cienu viņa art...
Lūk: pirmais zīmējums ir viņa roku darbs, bet 7. daļu viņš neilustrēja...
image
image
image
X_Kamui
QUOTE(Yume @ Aug 15 2005, 01:58)
hmm, nu tauta, ja jūs nezinat tad Vampire Hunter D ir arī viņa darinājums, un ilustrācijas visām Final Fantasy spēlēm.
Kautgan saku godīgi. man ir pretenzijas pret viņa stilu, tāpēc bildes datorā neturu.
*


Ne visaas FF daļaas viņš charus zimeja tongue.gif
lasiju ka FF7 un FF8 zimeeja kads cits cool.gif tas pat ir acimredzami... peec viņu izskata...

Un pašaam man nava ziimejumu ar viņa darbiem, kaut gan man agrak patika ka viņš ziimee it iipaši acis tongue.gif rolleyes.gif
Sērfijs
QUOTE(Yume @ Aug 15 2005, 02:58)
hmm, nu tauta, ja jūs nezinat tad Vampire Hunter D ir arī viņa darinājums, un ilustrācijas visām Final Fantasy spēlēm.
Kautgan saku godīgi. man ir pretenzijas pret viņa stilu, tāpēc bildes datorā neturu.
*


Visām FF viņš nezīmēja, pēdējajām, t.i. 7-10, viņš tikai Fanartus pazīmēja
X_Kamui
rolleyes.gif Nu lab es mazliet parakņaajos savaas mapees un atradu paariti viņa zimejumu:
biggrin.gif Kuja(best) no FF9
image
Garland
image
un šiis ar laikam ir viens no viņa zimejumiem....
image
One winged angel
Yup!! Šo pēdējo es biju redzējis pat pirms FF9 iznākšanas. Bija rakstīts ka charu ļoti atšķirsies no viņa ilustrētajiem. Nu bet uz to pusi bija, daži izskatījās tāpat, daži daudz citādāk... Bet apmēram tāpat palika, cik es zinu, izgājis arī FF9...
Isabel Carmin fon Edelhain

image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
Sērfijs
Tā kā Amano darbi man ir tuvi sirdij, tad jāieliek arī kaut kas, ne?
image
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image
image
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image
image
pinksakura
image
Nuin
Labaa bilde
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
harpy
image
image
image
image
image

vinji laikam "bikinjaas" pa lielu vairaka nelikshu, slinkums samazinaat
ph34r.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image
One winged angel
Final fantasy 4ever!!!!
Dazhi FF7 Amano Yoshitakas rokdarbi, tie mani ieprieksh ievietotie galiigi nebija vinja rokudarbs, to es laika gaitaa iemaacijos un vairaak sho maakslinieku iepazinu, atvainojiet.... Tad es biju n00bs
image
image
image
image
pinksakura
image
harpy
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
pinksakura
image

Isabel Carmin fon Edelhain
image
zeloco
teelu vienaldziiba vinja bildees fascinee..

Amano's world
Isabel Carmin fon Edelhain
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
IPB Image
IPB Image
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.