Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pajaunas filmas, kuras veerts redzeet
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Duarh
Visiem jau zinaamas lielaas klasiskaas japaanju filmas, kuras skatiities gandriiz vai pienaakumus - kurosawa etc - bet sheit cilveeki vareetu paposteet dazhas jaunaakas, kuras uzskata par ljoti labaam/interesantaam. Peedeejaa laikaa sanaacis barinju paskatiities, sheit dazhas no manaam iecieniitaakajaam:

Himitsu. Bija arsenaalaa; body-exchange "fantaazija". Smiekliiga.

Great Teacher Onizuka (live action). Aarkaartiigi smiekliiga filma; peec anime liinijaam.

Versus. Tiiri objektiivi skatoties, slikta filma, bet taadeelj arii uzjautrinosha. Par zombijiem.

Suicide Club. smile.gif nu, ko lai saka. Piecdesmit japaanju skolnieces, sinhroni lecot vilciena celjaa, nekur citur neredzeesit. . .dazhbriid tas viss gan nedaudz nozheelojami.

Hanabi, Kikujiro no natsu & citas Takeshi Kitano filmas. Interesanti skataamgabali, baigi labaa muuzika (Joe Hisaishi, tas pats, kas raksta Miyazaki filmaam).

Battle Royale. smile.gif nu, shaubos, vai te daudzi, kas to nepaziist. Arii Kitano, bet, skiet, ka bez Hisaishi. Taa pat, kaa Gonin.

Katakuri-ke no Kyoufuku jeb "happiness of the Katakuris". Arii bija arsenaalaa, bet tagad jau redzeejis esmu divreiz. Arii par zombijiem, bet shii gan laba filma; uzjautrina taa kaartiigi. Vareetu saukt arii par mirushaa sumista piedziivojumiem.

Gan jau veelaak ienaaks praataa citas. . .
edg
QUOTE
Visiem jau zinaamas lielaas klasiskaas japaanju filmas, kuras skatiities gandriiz vai pienaakumus - kurosawa etc -


... iznjemot lielos japaanju klasikas nejeegas (piem., mani), kuri pirmo reizi dzird par kurosawa un ljoti gribeetu uzzinaat taas paareejaas "visiem jau zinaamaas lielaas klasiskaas japaanju filmas".
kaarleens
iesaku 7 samurajus vot taa ir klasika rolleyes.gif
user posted image
ShinChan
QUOTE (kaarleens @ May 5 2004, 02:54 PM)
iesaku 7 samurajus vot taa ir klasika rolleyes.gif

Visu Kurosavas dailjradi ir veerts skatiit... nevienam par ljaunu nenaaks. Bet laikam sjiis filmas sajaa sadaljaa iisti neiekljaujas.
Saiko
noskatījos Suicide Club smile.gif nav jau laikam ko īpaši teikt... filma nav ne laba ne skaista ne arī kā citādi mākslinieciski vērtiga bet vismaz ar savu zemtekstu - garlaicīgi katrā gadījumā nebija...
ankhu
biski pavecs topix bet nu ok... sktos sucide circle... bet vispirms izlasiju mangu... man jau patika... baigi TUMSHA... viena no tumsakajam mangam ever... man ta liekas.. filma ir taaada.. nu oK..
Ziljuxx
Mjā..
Ja skatās filmas, kas taisītas pēc Anime (vai otrādi), tad varu pieminēt šādas, ko esmu redzējusi:
# Live Teacher Onizuka + Special + Movie
# Hanazakari No Kimi Tachi E --> pēc mangas, bet reti kas sakrīt... Bet smieklīga biggrin.gif
# Jigoku Shoujo Live Action
# Shinigami No Ballad Live
# Hana Yori Dango + Final Special
# Zettai Kareshi --> pēc mangas
# u.t.t.

Kas vēl? Asian drama kā tādu es arī skatos...
# Kimi Wa Petto
# At Home Dad
# Goong --> bet tā ir korejiešu... man patika
# Hanbun No Tsuki Ga Noboru Sora
# Honey And Clover
# Kamisama, Mou Sukoshi Dake
# Ryuusei No Kizuna
# Scrap Teacher
# Vampire Host
# Waraeru Koi Wa Shitakunai
# Hana Ikusa
# Anmitsu Hime
# Akira Kurosawa - Seven Samurai
# u.t.t.

Filmas:
# Bi-mong --> korejiešu + japāņu (mazliet murgaina, stipri jāpiedomā, bet skatīties var)
# Boku No Kanojo Wa Saibоgu
# Jadesoturi --> nav gluži asian, bet ļoti interesanta
# Jisatsu Saakuru
# Joheunnom Nabbeunnom Isanghannom --> korejiešu, bet man ļoti patika... Ļoti smieklīga
# u.t.t.

Visas nemaz nevar pieminēt, ko esmu redzējusi... Tad tā stingri jāpiedomā...
Tev kāds stils patīk? Mīlestība, sadzīve, fantastika vai kas cits... Jeb skaties visu pēc kārtas?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.