Help - Search - Members - Calendar
Full Version: weirdo
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
aivvv
tiko nejaussi ieccekoju ka es esmu vieniigais biedrs sseit kam ir taada grupa weirdo huh.gif

kaads nevar pateikt ko tas man dod ???
varbuut man ir kaadas iipassas iespeejas laugh.gif laugh.gif laugh.gif

nu vopssem ko tas noziimee?
anishuara
QUOTE(aivvv @ Jul 26 2005, 14:36)
tiko nejaussi ieccekoju ka es esmu vieniigais biedrs sseit kam ir taada grupa weirdo  huh.gif

kaads nevar pateikt ko tas man dod ???
varbuut man ir kaadas iipassas iespeejas laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

nu vopssem ko tas noziimee?
*


iedo man kadus materialus par sho gruppu tad vareshu pateikt ko par to zinu jo varbut man patik, jo kkur esmu sho nosaukumu dzirdejusi,bet kur? rolleyes.gif
bubu
anishuara, tu laikam bik nesaprati. Viņš domāja foruma grupu. Tā kas kreisajā pusē zem nika rakstās (tev un arī man ir Group: Chuunin)
aivvv
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
njaa sorry bet es tiessam domaaju foruam grupu piennemu ka tev ir chunnin vai kas taads nesaprotu kapee man nav.... huh.gif
anishuara
jaiks ... bet tomer gribi dzirdet prikolu? es pamekleju neta un atradu ka tada muzikas gruppa exziste.... xa xa xa... un man pat dziesmas ir... kinieshu babieshu gruppa.... labas dziesmas... iesaku... blink.gif blink.gif
aivvv
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif njaa nu paldes es laikam ssoreiz atteikssos smile.gif
Ghoul
Tu laikam nepatiic lielajiem bosiem, kuriem piemiit speejas mainiit visus tos uzrakstus................ wink.gif
anishuara
QUOTE(S.U.D @ Jul 26 2005, 16:18)
Tu laikam nepatiic lielajiem bosiem, kuriem piemiit speejas mainiit visus tos uzrakstus................ wink.gif
*


xa xa xa tas ir labais.... noteikti gribeja vinjam ieriebt.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
jurc
Tātad, weirdo grupa, kā man tika stāstīts, tika izveidota priekš tā saucamajiem foruma dīvaiņiem. Pagaidām tādu nav daudz. Ar ko šī grupa atšķiras, tas ir tikai tas ka ir lielāki ierobežojumi nekā citiem, pārējais viss ir tas pats.
aivvv
kaadi ierobezzojumi par to jau es arii prasu .... ..................
jurc
QUOTE(aivvv @ Jul 26 2005, 17:53)
kaadi ierobezzojumi par to jau es arii prasu .... ..................
*


Ierobežojumi: pastkastes lielums 100 PM, nevar dzēst, slēgt, labot savus topicus, nevar taisīt jaunus poolus. Tas būtu viss.
aivvv
paldies par infu var sleegt ciet......................................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.