Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime dziivniecinji
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Yume
Neizni kas man uznaaca.. bet es papetiju, un izraadaas ka te nav neviensas sadaljas par tiem miilajiem puukainiishiem, ar lielajiaama aciim, kas tik biezhi paraadaas anime..
Saiko
manuprāt labākais personāžs visā Cowboy Bebop'ā happy.gif
Kikyou
Yume, tas kakjis man kautkur redzeets izskataas... tas nav no Inuyashas, eh?
Yume
Noup, kakiits ir no Saiyuki Reload... happy.gif
Re ku veel.
Kikyou
heh... Miilji dziivniecinji... man patiik ka animees ir smuki dziivnieki...
edg
Vai shiis bildes centraalais teels arii uzskataams par anime dziivniecinju?
user posted image
Lija
re, arī pāris no manas puses...
Kaķīši:
user posted image
kāds feins roooooozā... he,he,he... biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
TheBadEdd
Man gan patiik Liddo-Kun no "Love Hina" (mans avatars) rolleyes.gif
Rune
Kaads luudzu iemet bildi ar to pinguiinu no NGE, man NGE uz cita HDD. Kaa to var vispaar aizmirst?! Tas ir viens no labaakajiem dziivnieciniem!
CryRat
kas notiek kad pikachu sakrusto ar lieldienu zaķi un sikspārni un pīli un vēl baru citu zvēru ?

user posted image

user posted image

btw tas ir no Pet Shop of Horrors... diezgan interesanta anime starp citu...
tautietis
to petshopofhoorror veel jaasanemas noskatiities.. drausmiigaa balss krieviski pa virsu bojaa visu iespaidu.. peerciet legaalas animes..
Yume
Man arii dikti patiik PetShop.. viens Graafs D. cik veerts... happy.gif
NU si ir gabalinsh no augstaak mineetas mangas, Detektiivs ar vienu no D. dziivniecinjiem. rolleyes.gif
Kikyou
QUOTE (CryRat @ Apr 12 2004, 10:58 PM)
kas notiek kad pikachu sakrusto ar lieldienu zaķi un sikspārni un pīli un vēl baru citu zvēru ?

btw tas ir no Pet Shop of Horrors... diezgan interesanta anime starp citu...

Hehe nedaudz peec Moogla izskataas (nu zini, tie tur nelielie dziivniecinji, Final Fantasy)
TheBadEdd
Vienaa no maniem pirmajiem topikiem man kaads rekomendeeja noskatities pet shop of horrors it kaa baigais horror... es vel nenoskatiijos bet peec skriiniem spriezot kaarteejais love hina! tongue.gif

P.S. Love Hina - serials prieksh meiteneem no 8 - 14 gadu vecumaa! laugh.gif
Rob_X
QUOTE (Kakamaka! @ Apr 13 2004, 06:44 PM)
Vienaa no maniem pirmajiem topikiem man kaads rekomendeeja noskatities pet shop of horrors it kaa baigais horror... es vel nenoskatiijos bet peec skriiniem spriezot kaarteejais love hina! tongue.gif

P.S. Love Hina - serials prieksh meiteneem no 8 - 14 gadu vecumaa! laugh.gif

Nezinu kaa tur par pet shop of horrors, bet Love Hina jau nu noteikti ir viena no labaakajaam anime komeedijaam, ko es esmu redzeejis. Manupraat vecumam nav noziimes happy.gif
Yume
QUOTE (Kakamaka! @ Apr 13 2004, 06:44 PM)
Vienaa no maniem pirmajiem topikiem man kaads rekomendeeja noskatities pet shop of horrors it kaa baigais horror... es vel nenoskatiijos bet peec skriiniem spriezot kaarteejais love hina! tongue.gif

P.S. Love Hina - serials prieksh meiteneem no 8 - 14 gadu vecumaa! laugh.gif

Gribi es tev iespershu mad.gif nee, es tev noteikti iespershu... mad.gif
Nu kaa kaa tu vari Petshop of Horrors saliidzinaat ar Love Hina.. starp citu vinshe nebuut nav meiteneem, to 75% skataas dzeki, es pat paari pirmajai seerijai netiku paari, paaraak truls... dry.gif
Paklau, tu noskaties un tad saki, kas un kaa labi? Savaadaak es ar cirvi ciemos ieradiishos. dry.gif

PS: Love Hina - personaazhi paarsvaraa ir kawaii meitenes, zini, te ir viens sievieshu dzimtas paarstaavis uz visu seriaalu, un taa ir detektiiva sekretaare, kuru par kawaii arii loti gruuti uzskatiit... Paareejie ir dziivniecinji, no D. veikala. Un tas ka Graafs neesaa "kleitu", nebuut nenoziimee ka vinsh ir sieviete.. tongue.gif
TheBadEdd
QUOTE (Yume @ Apr 13 2004, 08:04 PM)
Gribi es tev iespershu mad.gif nee, es tev noteikti iespershu... mad.gif

Aga it iipashi ja tu esi meitene vecumaa no 16-18 gadiem, tev patiik rozaa lateks un paatadzinjas!!! tongue.gif

P.S. Es par ziimeeshanas stilu kaapeec tai pashaa Hellsingaa nav "pokemoni" un "liddo-kun'i"?! Ceru ka shoreiz mani sapratiisiet! rolleyes.gif

P.P.S Kaads ir zanrs tam petshop of horrors?! biggrin.gif
Rune
!!! Pet Shopu nekaadaa gadiijumaa nesaliidzinaat ar Love Hina !!!
Pet Shop of Horrors ir loti labs anime gan animaacijas, gan idejas zinaa. Tajaa anime ir dzila doma anyway ja grib noskataas pashi.
CryRat
kurš te tieca ka Pet Shop of Horror nav cute...
user posted image

kāds pieminēja Moogle...
user posted image

user posted image
Yume
Kakamaka.. noup, rozaa lateks un paatadzinja man nepatiik, man vispaar besis uz rozaa kraasu.. nu vismaz spilkti rozaa... dry.gif
Un zhanrs, nu tas buutu .. nezinu, nevaru kautkaa noformuleet, nosktaies un pats sapratiisi. Es pat buushu tik godiiga un iedoshu diskus ja tev nav no kaa skatiities. cool.gif
TheBadEdd
QUOTE (Yume @ Apr 14 2004, 10:34 AM)
1)Kakamaka.. noup, rozaa lateks un paatadzinja man nepatiik, man vispaar besis uz rozaa kraasu.. nu vismaz spilkti rozaa... dry.gif
Un zhanrs, nu tas buutu .. nezinu, nevaru kautkaa noformuleet, nosktaies un pats sapratiisi.2) Es pat buushu tik godiiga un iedoshu diskus ja tev nav no kaa skatiities. cool.gif

1) Ljoti zeel... sad.gif
2) Es labraat tos panjemtu no tevis, ja tas tik nav iemeesls lai mani satikt un iepeert vai nez ko tu tur veel sadomaaji... rolleyes.gif
BlackDragon
mans vismiiljakajs anime dziivniecinjsh
user posted image
Yume
O, labi ka atgaadinaaji, man vesela mapiite ar Wolf's Rain.. vecaa skleroze... dry.gif
Kikyou
AAAAAA! WOLF'S RAIN O.O!!!! Nezheeliigi patiik taa anime man....
Yume
Aha... man arii dikti patiik..
Kikyou
Heehee no pirmaas seerijas screenshotu uztaisiiju =)

user posted image

Reku kautkas ne-vilciigs =) Poochiguso

user posted image
Yume
Totoro... cool.gif
CryRat
QUOTE (Kikyou)
Heehee no pirmaas seerijas screenshotu uztaisiiju =)
vajag vairāk vilkus sniegā !

QUOTE (Yume)
Totoro...
laugh.gif

es ar gribētu rozā kaķi... vai zaļu... laugh.gif
user posted image

laikam jau iekš lol būtu labāk nu bet sāku te postēt ta ar turpināšu...
user posted image

Doom Rabbit ! ph34r.gif
user posted image
edg
Esmu pret pokemonu diskriminaaciju!
user posted image
TheBadEdd
QUOTE (edg @ Apr 20 2004, 11:37 AM)
Esmu pret pokemonu diskriminaaciju!

Mirsti!!! tongue.gif
Kikyou
Cryrat hahahahhaha tas kakja komikss smiekliigs biggrin.gif
Yume
QUOTE (edg @ Apr 20 2004, 11:37 AM)
Esmu pret pokemonu diskriminaaciju!

Nu jaa, kaatad mazos Ash'a draudzinjus apdaliit..

CryRat> blink.gif neko? Ne-e-eko's.. daudz kakiiishu.. super.. !
Rune
rolleyes.gif
user posted image
Protams, prieka un visa labaa iemiesojums, lai kaa arii es tos skatiitu man vienmeer ir galvaa doma, ka tas ir kaut kas komerciaals. Lai par shito striideetos vajag jaunu topiku.
Pikis
Piekriitu dry.gif
edg
Jaa tas ir komerciaals un gan sizhets, gan maakslinieciskaa veertiiba tur sux, bet dziivniecinji pokemonos ir kaa nekur citur daudz! smile.gif

Turos pie teemas ar dziivniecinju, kuru pirmo reizi ieraugot, es smeejos ne pa jokam:
user posted image
tautietis
totoro.. manupraat jaukaakaa multene..
tautietis
NieaA under7.. neko;)
user posted image
tautietis
user posted image
Lija
he,he,he.. laugh.gif interesanti.... kā tas zariņš nelūzt... biggrin.gif ohmy.gif
Yume
Jaa, man Totoro arii dikti patiik, kautko tik miilu un labu es sen nebiju redzeejusi. Jo tieshi pirms Totoro noskatiijos "Grave of the Fireflies".. so.. komentaari lieki..
Lija
kaut kur izraku: Wolf's Rain:
user posted image
Yume
blink.gif Kiba....jaa Lija, es pat zinu kur tu izraki... tas bija veel gadu atpakal oficiaalajaa maajas lapaa. happy.gif
Un shis ir Wizu no DNAngel...
user posted image
Kikyou
Ah par Wizu galiigi aizmirsu =D Tas arii forshs dziivniecinsh
Yume
Special for Kikyou
user posted image
user posted image
user posted image
TheBadEdd
QUOTE (Kikyou @ May 3 2004, 09:29 PM)
Ah par Wizu galiigi aizmirsu =D Tas arii forshs dziivniecinsh

Uzreiz var redzet, ka meitene! biggrin.gif (Patiik mazi, balti, miilji, puukaini dziivniecini...)

No offence! wink.gif
Kikumi
Neizskatās diezko mīlīgs, bet tomēr ir dzīvnieks. biggrin.gif

user posted image
Pikis
Miiliigums varbuut mazaak paarsteidz nekaa taa dzivniecina gaismas un eenas, taas vienkaarsi ir forsas taa man liekas vins izskataas taads kaa vientulais varonis smile.gif
Yume
Kikumi, tas peedeejais.. hmm, nezinu kaa nosaukt... tas kas tur bildiitee, nav no Dragon Drive?
Nu jaa, es te nezkaapeec par Feinriru atmineejos.. baiso vilku no Skandinaavu mitologijas..
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Kikumi
QUOTE (Yume @ May 8 2004, 12:29 PM)
Kikumi, tas peedeejais.. hmm, nezinu kaa nosaukt... tas kas tur bildiitee, nav no Dragon Drive?

Nu vispār tas ir Django no Ehrgeiz. Tā ir kaut kāda spēle. Fighting tipa...
Yume
A.... tagad zinaashu tongue.gif
A nu runaajot par Dragon Drive, tas buutu shis.. mangas bildiite protams nav taa labaakaa, bet citu bija slinkums griezt laukaa..
user posted image
Tomeer atradu kaadu screenshotu arii.. happy.gif
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.