Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Save the Art !
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
CryRat
Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ? Nevienam neliekās ka bišku pa traku jau ir un vajadzētu kaut ko lietas labā darīt ?

Mani ieteikumi:
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;
* animewallpapers.com utml., ne-anime, repost instant perma-ban;
* viena bilde postā, max trīs posti dienā;
* topicus vai nu daudz vairāk vai vispār jaunus netaisīt... ?
* domājiet, vienkārši domājiet, damn it !

Viss... tālākais no jums atkarīgs.

</rant>
ShinChan
QUOTE(CryRat @ Jul 16 2005, 23:49)
Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ?
*


Kvalitātes nav, tur man tev jāpiekrīt, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc es tur vairs neko nepostoju. Labie attēli nogrimts sliktu skanu un bezgaumīgu attēlu jūklī.

Tevis piedāvātie pasākumi ir visi kā viens atbalstāmi.
jurc
Piekrītu! Tās bildes ir tik daudz savairojušās. Iepriekš tika vismaz liktas kvalitatīvas, izlasītas un vienkārši skaistas bildes, bet tagad tur liek visu kas vien pagadās.
Un šķiet ka icewirm te ir atradis labu vietu kur uplodot visas savas bildes. dry.gif
CryRat ieteikumi ir visumā labi, tik nez vai to tā ir iespējams izdarīt.
Bet ar bildēm būtu kautkas jādara, savādāk es jau redzu sliktu nākotni tam visam ph34r.gif
Yume
Viss ok, bildes tiešām jāliek kvalitatīvas un izlasītas, bet pirmkārt-ieskaidrojiet to cilvēkiem, kas nedomā par to, bet liek vienkāŗši likšanas pēc. Es šaubos ja jūs to mēģinājāt darīt, a es mēģināju, un varu pateikt ka klausa tam 2 no 5 labākajā gadījumā. Arī ar Icewirm ir runāts, viņam neaiziet.

Un otrs- ja likt bildes extra kvalitātē, tad ir problēma ar to attiasīšanos laiku, vietu, un pārskatāmību.
Tāpēc piemēram es lieku bildes kas ir redzamas bez scrolliem, jo tas manuprāt ir neerti. Atdzīstu, ja viņas printēt tad vajag kvalitātī tādu kā vajag, bet te viņas pārsvarā skatās, un skatīties ir ērtāk bildes kas nav lielākas par pašu logu.

Bet pastmarkas, tas gan. Ar tām vajadzētu nost.
xikes
QUOTE
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;


amen..
CryRat
QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 10:41)
ieskaidrojiet to cilvēkiem, kas nedomā par to, bet liek vienkāŗši likšanas pēc
*
Ja nevar ar labu, tad ar banu gan jau sapratīs.

QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 10:41)
ja likt bildes extra kvalitātē, tad ir problēma ar to attiasīšanos laiku, vietu, un pārskatāmību
*
Problēma ir ar daudzumu nevis izmēru. Viena bildīte postā novērstu problēmas ar ielādes laiku un vietu. Kā arī, kā jau pieminēju, wallpaperiem būtu jābūt tikai speciālos topikos, kas visu padarītu vēl vieglāku un pārskatāmāku.
Yume
bet tas nemaina faktu, par to ka logā bilde tāpat nelien, un jāskatās viņa ir scrollojot.
jurc
citos forumos ir redzēts ka bildes tiek piedāvātas kā linki (ne jau uz citām lapām bet uz to pašu). Šajā gadījumā pārlūks pats tiktu galā ar resaizošanu un pirms vērt vaļā bildi varētu redzēt arī kādu komentāru kas tur īsti ir iekšā un vai vai vērts taisīt vaļā.
Yume
pēdējias variants-esmu pilnīgi pret, tad tā vairs nav galerija. man tas uzreiz atsit jebkuru vēlēsanos katīties, ja bilde ir zem linka. Tas aizņem daudz vairāk laika, un manā izpratē vairs nav tā vērts.
Hideki
QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 13:41)
pēdējias variants-esmu pilnīgi pret, tad tā vairs nav galerija. man tas uzreiz atsit jebkuru vēlēsanos katīties, ja bilde ir zem linka. Tas aizņem daudz vairāk laika, un manā izpratē vairs nav tā vērts.
*


Jā, tad būs visām jāģenerē preview lai būtu pārskatāmi un tas būs lieks darbs.
Laigan vallpaperiem un īpaši augstas izšķirtspējas bildēm tas derētu.
Hikaru
QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;
</rant>
*


blink.gif vismaz tādā milzīgā izmērā ?? Tādus var kaut kur atrast? Normāli ir, ja ir vismaz 800x600 un 1024x768, ne?
Vai arī es atpalieku no dzīves...
lastguru
QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
Klausās cilvēki, kādēļ iekš Art nav nekādas kvalitātes ? Nevienam neliekās ka bišku pa traku jau ir un vajadzētu kaut ko lietas labā darīt ?

nu jaa, ir neliela nekaartiiba Art sadaljaa... galerijaa taa nekaartiiba ir veel lielaaka... kaa tikai tam serverim diska pietiek to visu glabaat...

Es esmu *ljoti* taals no fanarta un wallpaper izveeles (nemekleeju un netaisos mekleet nekaadas bildes, taapat ir labi), taa kaa mani kommenti ir taads skats no malas shoreiz.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
Mani ieteikumi:
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ speciālos, tam paredzētos, topicos;

es laikam nesapratu sho fraazi, jo man likaas ka paarsvaraa taa arii tiek dariits

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* izvairīties no pastmarkām ( < 400x400 );

Jaa, dereetu, bet tikai "censties izvairiities" - var jau buut iznjeemumi

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;

Kas taa par izshkjirtspeeju? Peec widescreen neizskataas (tur buutu apmeeram 1280x800) bet pa 44 pixeljiem mazaaka vertikaali nekaa ir pienjemts (1280x1024) ... Ir taadi cilveeki kas lieto 1024 un nesuudzas... Taa kaa buutu manupraat jaaizsaka ieteikums lai buutu vismaz 1024x768 un veelams vismaz 1280x1024.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* animewallpapers.com utml., ne-anime, repost instant perma-ban;

nekad neintereseejos no kurienes naak tie wallpapers, bet ja tu gribi aizliegt konkreetaas vietnes, tad luudzu sarakstu nevis "utml", vai arii kaa alternatiivu - atljauto saitu saraxtu, bet tas nu tieshaam buutu dumji.

Un par instant ban... taa nedara, no saakuma izsaka divus vai triis briidinaajumus... instant ban pat man (un es laikam esmu paziistams ar savu neiecietiibu pret tiem kas spamo un rupji lamaajas) liekas paaraak rupji.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* viena bilde postā, max trīs posti dienā;

atkal, taa buutu rekomendaacija. maksimumu es ieteiktu atljaut *vismaz* kaadas 10 bildes dienaa *dazhaados* topikos. vienaa topikaa, jaa, var padomaat par trim, bet tad ir jaaatljauj visas triis iemest vienaa postaa. tev ko, gribas lai cilveeki triis postus taisa peec kaartas? double un triple-postoshanu arii dereetu protams aizliegt... (kaut kad es pat soliijos foruma noteikumu projektu izveidot tikliidz par adminu iecels smile.gif bet ja kaads ljoti veelas, varu arii aatraak saraxtiit)

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* topicus vai nu daudz vairāk vai vispār jaunus netaisīt... ?

iespeejams ka shis ieteikums ir OK.

QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* domājiet, vienkārši domājiet, damn it !

Shis ir noteikti atbalstaams ieteikums
Sigfa
Ieteikumi protams ir cienaami un ieveerojami, bet probleema buus ar to ieveeroshanu. Uztasiit automatizeetu ierobezhotaaju buutu ljoti kompliceeti, it iipashi kaa add-on'u IPB, un noriikot cilveekus ir stipri bezjeedziigi, jo tei cilveeki nav online 24/7.
Kikyou
Nez, biezhi peec uploadoshanas man pamatiigi nosit bildei izmeeru/kvalitaati. =/ Taa kaa pat citreiz gribeedams neieliksi labaa kvalitaatee.
zenofex
Manuprāt dažos ieteikumos CryRat ir pārāk kategorisks.
Lai gan, atzīstu, ārta sadaļa ir diezgan mežonīga un nekontrolējama kļuvusi, tomēr nevajadzētu banot cilvjus par stuffa, kas neatbilst anime, ievietošanu. Sliktākajā gadījumā šīs bildes varētu vienkārši izdzēst.

Ideāli, protams būtu adminu komanda, kas sekotu līdzi tam, kas notiek ārta sadaļa, un ievietotās bildes kategorizētu un pārnestu uz galerijām.

Bez tam pastāv arī gaume, ne viss kas vienam patīk, otram arī...

Vārdu sakot, mans ieteikums būtu sadabūt adminu(-us), kas sekotu līdzi tieši galerijās un ārta sadaļā notiekošajam un samazinātu offtopica postus līdz minimumam.
Taka
QUOTE(Hikaru @ Jul 17 2005, 15:58)
QUOTE(CryRat @ Jul 17 2005, 00:49)
* wallpaperus vismaz 1280x980 izmērā;
</rant>
*


blink.gif vismaz tādā milzīgā izmērā ?? Tādus var kaut kur atrast? Normāli ir, ja ir vismaz 800x600 un 1024x768, ne?
Vai arī es atpalieku no dzīves...
*


Tagad "normāli" skaitās 1280x1024 - 19" CRT vai 17" LCD monitora izšķirtspēja.
Bet nu neko mazāku 1024x768 gan wallpaperim nevajadzētu.
Ir ļoti daudz programmu, kuras var samazināt bildi priekš wallpaper - tai skaitā mazais IrfanView
Taka
Lastguru: 1280x800 kā reiz ir widescreen izšķirtspēja. Ir redzēta 16:9 displejiem un daudzi mājas laptopi tagad nāk ar šādiem ekrāniem.

Par to banošanu - ja cilvēkam saka un viņam nedalec, vai nevar vienkārši viņam aizliegt rakstīt Art foruma sadaļā?
Proti pēc vairākkārtējiem aizrādījumiem Art sadaļa viņam paliek Read-Only.
Tā nevar izdarīt?
Zuzix
a ko dariit ja gadaas taads shtruntiigs gadiijums, ka sakraajas wisai daudz bilzhu, kuras likt wienaa wai citaa topicaa (apmeeram 3/4 postu daudzumaa) un taas wisas tieshaam ir labas kwalitaates?
(wienkaarshi es paarrakaajot kompu wisu sametu mapee un lieku ieksh otaku tikai tad, kad ir jau sakraajies)
CryRat
QUOTE(lastguru @ Jul 17 2005, 16:48)
tev ko, gribas lai cilveeki triis postus taisa peec kaartas?
*
Jā. Tad ir iespējams nokonfigurēt forumu attiecīgi savam pieslēgumam un vēlmēm, nevis kā tagad - lapā var būt no nevienas līdz tik pat kā neierobežotam daudzumam bildīšu. Arī ja katrs postotu tikai līdz trīs bildītēm postā, ir starpība, vai nu piecpadsmit vai četrdesmit piecas.

QUOTE(lastguru @ Jul 17 2005, 16:48)
nekad neintereseejos no kurienes naak tie wallpapers, bet ja tu gribi aizliegt konkreetaas vietnes, tad luudzu sarakstu nevis "utml"
*
Ar "utml" bija domāti visi plaši pazīstamie sait un/vai saiti kuros jebkurš var brīvi postēt. Parasti tas nozīmē to, ka nav nekādas kvalitātes un ja arī ir, tad jau simt reižu ir redzēts.

QUOTE(Sigfa @ Jul 17 2005, 18:33)
probleema buus ar to ieveeroshanu. Uztasiit automatizeetu ierobezhotaaju buutu ljoti kompliceeti, it iipashi kaa add-on'u IPB, un noriikot cilveekus ir stipri bezjeedziigi, jo tei cilveeki nav online 24/7.
*
QUOTE(zenofex @ Jul 18 2005, 14:29)
mans ieteikums būtu sadabūt adminu(-us), kas sekotu līdzi tieši galerijās un ārta sadaļā notiekošajam un samazinātu offtopica postus līdz minimumam.
*
Nevajag sarežģīt, vienkārši, ja administrators/moderatori atbalsta šos ieteikumus, kā redzam pārkāpumu - aizrādam, ja pārkāpumi turpinās - PM moderatoriem, viss, neredzu iemeslu šīs sistēma nestrādāšanai, ja neskaita vienaldzību...

Vēlreiz:
* wallpaperus, screencapus, oekaki, fanartu postot _tikai_ tam paredzētos topicos;
* izvairīties no pārāk mazām ( < 400x400 ) un pārāk lielām ( > 1000x1000 ) bildītēm;
* wallpaperus vismaz 1024x768 izmērā, ieteicams 1280x1024;
* nepostot ar anime nesaistītas bildītes;
* viena bilde postā, ieteicams ne vairāk par pieciem postiem dienā;
* ja nav perfekti piemērota topika, izveidojiet;
* domājiet, vienkārši domājiet !
Kā izskatās ? Varam mēs šito piespraust iekš Art ?
lastguru
QUOTE(Taka @ Jul 18 2005, 16:56)
Lastguru:  1280x800 kā reiz ir widescreen izšķirtspēja. Ir redzēta 16:9 displejiem un daudzi mājas laptopi tagad nāk ar šādiem ekrāniem

nu un es ko teicu??? mad.gif tur tak bija 1280x980... es teicu ka 1280x800 ir widescreen, un ka 1280x980 nav ... un deelj taa arii pabriiniijos kas taa par izshkjirtspeeju

QUOTE(CryRat @ Jul 18 2005, 21:58)
QUOTE(lastguru @ Jul 17 2005, 16:48)
tev ko, gribas lai cilveeki triis postus taisa peec kaartas?
*
Jā. Tad ir iespējams nokonfigurēt forumu attiecīgi savam pieslēgumam un vēlmēm, nevis kā tagad - lapā var būt no nevienas līdz tik pat kā neierobežotam daudzumam bildīšu. Arī ja katrs postotu tikai līdz trīs bildītēm postā, ir starpība, vai nu piecpadsmit vai četrdesmit piecas.

ok, ok.

QUOTE(CryRat @ Jul 18 2005, 21:58)
* izvairīties no pārāk mazām ( < 400x400 ) un pārāk lielām ( > 1000x1000 ) bildītēm;
* wallpaperus vismaz 1024x768 izmērā, ieteicams 1280x1024;
* nepostot ar anime nesaistītas bildītes;
* viena bilde postā, ieteicams ne vairāk par pieciem postiem dienā;
* ja nav perfekti piemērota topika, izveidojiet;
* domājiet, vienkārši domājiet !

tas ka vienaa vietaa vajag izvairiities no 1000x1000, bet otraa ieteicams vairaak... to gan es nevaru saprast). Shito manupraat var arii ielikt kaa noteikumus (likai to limitu palielinot - vajadzeetu atljaut vairaakos topikos posteet vairaak nekaa vienaa, teiksim vienaa max=5 un visaa Artaa max=10), un ja kaads neieveeros tad PM modiem - tad tie vareetu spameri pabriidinaat. Un kaa jau zenofex pateica, ir modiem arii taada poga ka delete...

peedeejais ieteikums ir vislabaakais, un atceries, vienmeer ir iznjeemumi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.