Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kaadas muultenes ciena otaku :)
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3
aivvv
viena no manaam visu laiku miillaakajaam ir biker mice from the mars tongue.gif
jurc
Simpsoni ir viena laba multene. Visi joki vienkārši ir vienreizēji, tēli arī.. lai nu kā, pat mans vecais viņus skatās!
Bērnībā iemīļota multene bija bruņurupuči ninzas =) Vienkārši jauka cīņa starp ļauno un labo!
ir arī redzēts biker mice from mars, tiešām jauka multene, tik žēl ka baigi sen ir redzēta...
Lai nu kā, visu cieņu simpsoniem!
Kikyou
Simpsoni. XD Un Southpark.
CirvjaKaac
Simpsoni un daži CN veidojumi - Megas XLR, Ed, Edd & Eddy arī baudāms...
zenofex
Southpark un Simpsonus var skatiities, dazhkaart njirdziigi.
Veel arii Dexter Laboratory un Courage, The Cowardly Dog no CN var skatīties.

Un plus šis tas no krievu un disneja multenēm.
Revol
Dazhi no ne anime favoriitiem, bez iipashas seciibas:
QUOTE
Freakazoid
Kid Notorious
The Tick
Star Wars - Clone Wars
Clerks - Animated
Daria
Futurama
South Park
Family Guy
Sērfijs
Man tās būs:
Simpsoni, Futurama, Southpark, Megas XLR, Dexter Laboratory un Foster's Home for Imaginary Friends.
Edits, bļins kā es Spongebob`u varēju aizmirst.
CloudX
Man tās būtu : Family Guy un American Dad ,avas baigi njirdzīgas. smile.gif
Taka
Balto, Lion King, Spirit: Stallion from Cimarron, SouthPark, Ice Age
+Chibi+
Man patīk ļoti, ļoti, ļoti daudz, esmu stipri ķerta uz visādu animāciju... Bet ja kas - Sponge Bob ir labākais. XD
Yume
Heh,a mans arī kādreiz Biker Mice skatījās. happy.gif patika. Un vēl bija Swat cats no šīs pašas sērijas arī labi.

Ek, domāju ko tagad skatos, un atcerējos, laiku pa laikam Dariu pa MTV noķeru. biggrin.gif
xikes
Uh.. es jau domaaju ka Swat Cats neviens nepieminees. Savaa laikaa bij mans the best of them all, ko raadija pa CN un TV vispaar..
Kaut kur kaadaa audio kasetee veel bij abi openingi ieraxtiiti.. Swat Cats forever! biggrin.gif
Taka
Man vēl kaut kur ir no CN rakstīta videokasete ar visām Swat Kats sērijām
ShinChan
no šoviem - SouthPark un The Simpsons kā arī dažs labs vecs padomju šovs. Arī vecajām Chuck Jones filmiņām nav nekādas vainas.
anishuara
laikam jau ka visiem sheit simpsoni un laikam ari vecas multenes..... psrs... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Naktspukjiite
Beast wars, Biker mice from Mars, Southpark un Johnny Bravo.
Dzonis
no savas puses varu minēt visiem jau zināmos simpsonus.kā arī tiek skatīts simpsonu veidotāju jaunākais darbs the futurama.south park ar liekams saraxtā, kā arī mēģinu no neta ik pa laikam pavilkt kādu no jaunajām Family Guy sērijā.pat labāks par dzeltanajiem cilvēkiem - smieklīgāks un ar lielāku po uz apkārtējo..protams netiks uzskaitits kas agrāk tika skatīts..pārāk gari sanāktu
Hikaru
Es principā muļtikus neskatos pēdējā laikā.


QUOTE(Naktspukjiite @ Jul 17 2005, 15:47)
Beast wars....
*



Beast Wars man liekas ir anime. Man ir japāņu Openingi un Endingi dziesmas.
aivvv
nope besat vars nav gan anime
""Directed by
Steve Ball
James Boshier

Writing credits
Bob Forward
Lawrence G. DiTillio""

laigan vispaar jo vairaak lasu jo mazaak sakidriibas rodas kas un kur to ir veidojis biggrin.gif
Yume
nep, es skaidri zinu ka beast wars ir ASV darināums, viņi ir ne vienu vien taisījuši, tai skaitā Computar wars... un kautkas vēl bija, bet tagad nepalika atmiņā nosaukums.

Sērfijs
Ne gluži amerikāņu, tas ir japāņu un kanādiešu kopdarbs.
Yanka_ronin
Shitais te:
image

It iipashi vinja nereaalaa maaja... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ja nezinaat, tas ir Ogijs, kaadu laiku atpakalj raadiija pa LNT, tagad man uz cietnja kaadas 100 seerijas.

Veel tie triis edi, kas man ar dikti simpatizee, southpark, simpsons, shis tas, ko raada pa tv.
dmonster
Uf, kā man patīk šīs multenes: Biker mice from the mars, Simpsoni, Oggi, Southpark. Labākais ir tas, ka ganrdīz visiem tās patīk. smile.gif
Yume
Ojā, Ogijs un draugi.. hehe, man sīkā skatījās, pirms iešanas uz skolu, laiku pa laikam iemetu aci. Tiešām rēcīga lieta.
Tikai mūžīgi palika jautājums... Ogijs taču ir vīriešu dzimtes pārstāvis, ne? Kāpēc viņš dzīvo ar otru vīrieti? Kautkas tur nav tīrs... un vēl pie tam Ogija krāsa.
dmonster
QUOTE(Yume @ Jul 17 2005, 20:15)
Tikai mūžīgi palika jautājums... Ogijs taču ir vīriešu dzimtes pārstāvis, ne? Kāpēc viņš dzīvo ar otru vīrieti? Kautkas tur nav tīrs...
*


Tas otrs zaļais kaķis ir viņa brālēns, ja pareizi saprasts. Kaut kāda radu draudzība vai kā?
alt
beast wars transformers
moto peles no marsa smile.gif
samurai jack
totaly spice tongue.gif
Yanka_ronin
Oggyjs ir viirietis, tas ir skaidrs, jo kaiminju suns vinju biezhi atspaarda. Tas otrs ''zaljais'', vaardaa Jack, tas arii ir vinja braaleens, bet reizeem tur paviid vinja maasa (tieshaam reti! huh.gif ) Monica, kura ir ļoti iepatikusies Jackam, manupraat vot tieshi tas un nekas cits nav tiirs (attieciibas radu starpaa, fuj). Dziivot kopaa ar viirieti taapat, kas tur ne tiirs?

Taa reaalaa (driizaak nereaalaa) maaja mani simpatizee vairaak par visu. It kaa prosta maaja, bet ieksha kaada... iesaku paskatiities ''Bugball'' vai ''Go slow with your dough'', ta zinaasiet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Un ja kas, nevis ''Ogijs un draugi'', bet ''Ogijs un prusaki''...

Sanaak, ka esmu vairaak Ogija, nekaa anime speciaalists
Taka
Vecie Looney Tunes
Iori Yagami
Animaniacs
Freakazoid
Two stupid dogs
Oggi
Dārgumu sala (krievu multene)
jurc
Ir vēl tāda laba multene kā Džekija Čana piedzīvojumi. Kautkad nesen rādīja pa LNT. Vot tā bij viena jauka multene, visi joki tādi prikolīgi. Savdabīgi.
Ta vēl pa CN varēja bik paskatīties to multeni par to bailīgo suni, neaceros kā viņu sauca. Ar tīri intresanti, idejas viņiem nekad netrūkst.
Taka
QUOTE(JurCHiX @ Jul 17 2005, 22:15)
Ta vēl pa CN varēja bik paskatīties to multeni par to bailīgo suni, neaceros kā viņu sauca. Ar tīri intresanti, idejas viņiem nekad netrūkst.
*


Courage the cowardly dog smile.gif
Ella
The Lion King!!! Lai gan es viņu par multeni nesauktu, kaut arī ne japāņu ražojums kvalitāte ir ļoti augsta manuprāt!!!!
rebel
wajraakas no ieprieksh mineetajaam ir gud. un weel dusmiigie bebri un taa multene par beebiishiem,rughats waj kkaa taa (nebeednji).. un weel bij kaada par meiteni ar breketeem,ginger waj liidziigi,tiiri interesanti dazhrejz paskatiities.
Isabel Carmin fon Edelhain
Dievīgi zvērņi.
image
aivvv
nevar nepiemineet arii muusu passu fantadromus un avaarijas brigaadi

kaa arii muusu kaiminnu krievu razzojumus nu pagadi un neatceros kaasauca bet taa par leopoldu un taam divaam peleem
taapat arii vinnijs puuks
ir pat taads joks ka pirmais krievu reperis ir tas dzzeks kas ierunaajis vinniju puuku ""pam pa ram pa ram pam pam... "" biggrin.gif
jurc
Vot atcerējos - viena no manām favorite multenēm - Cow and Chicken!! biggrin.gif Tā ir viena nežēlīga un prikolīga multene! I am weasel ar nebija slikts, par gudro zebieksti un sarkandirsaino paviānu!
alt
QUOTE(JurCHiX @ Jul 17 2005, 22:15)
Ir vēl tāda laba multene kā Džekija Čana piedzīvojumi. Kautkad nesen rādīja pa LNT. Vot tā bij viena jauka multene, visi joki tādi prikolīgi. Savdabīgi.
Ta vēl pa CN varēja bik paskatīties to multeni par to bailīgo suni, neaceros kā viņu sauca. Ar tīri intresanti, idejas viņiem nekad netrūkst.
*



taa arii sauca smile.gif
suns kuru sauc par bezbailiigo tongue.gif jaa taa arii dikti feina smile.gif
flasherr
agrāk skatījos daudzko - gowi un cāli, čiripaškus nindzjas,džekiju čanu, Tomu un džeriju,dextera laboratoriju un vēl visādus, bet tagad tikai Simpsonus.Reāli man viņi patīk. smile.gif Tiešām var skatīties jebkura vecuma cilvēki.!
ShinChan
No vecajām padomju filmiņām vislabākā tomēr bija Noršteina "Ezīts miglā". Revolucionāra animācijas tehnika, psiholoģiski un filosofiski apcerējumi, nevardarbīga, mediatīva filmas noskaņa. Viss labākais ko animācijas filma spēj piedāvāt ir atrodams šajā nepilnas 10 minūtes garajā darbā.
ReD_FoXy
Nekautreeshos teikt ka Suuklis Bobs Kvadraatbiksis (Spongue Bob Sque Pants) ir viskrutaakaa multene pasaulee dry.gif

image
Vismiiljaakais teels multenee... Pati nevainiiba ^^
image
image
Proti mans personiigi miiljaakais teels... Vinja pesimistiskie joki vienmeer manaas maajaas izraisa smieklu veetras...
image
Jauks teels kuram patieshaam NAV smadzenju dry.gif
image
Sportiska vaavere... Labi ka ne slapja vaavere.......... laugh.gif dry.gif
image
Visskopaakais teels.... Krabiishi.... mmmmm... Man garsho krabiishu salaati laugh.gif rolleyes.gif
image
Visljaunaakais teels... 99% uudenszaalju un 1% ljaunuma... Just perfekt dry.gif
image
Un protams - Krabs burgers... mmmmmm....
image
edg
Daudz...
Eds, Edis un Edijs naak praataa kaa viena no vislabaakajaam.
Tuning-man
Nu agrāk kad es biju sīks man ļoti patika biker mice from mars un bruņurupuči nindzjas, bet tagad Simpsons it īpaši halloween special sērijas!
Kagome
agraak skatiijos Biker Mice From The Mars(bija viena no miiljaakajaam multeneem tongue.gif ) un protams Simpsoni (kaa tos var aizmirst), Džekija Čana piedziivojumi arii kaut kad skatiijos pa LNT.
kad biju siikaaka vareeju skatiities visas multenes kas gaaja pa CN tongue.gif , un daudzas patika, bet ar laiku apnika, jo visas bija redzeetas dry.gif
Yume
piebiedrošos Shin-chan'am. Ezīts miglā ir labākais ko sniedza mums PSRS multiplikācija. Un vēl bija kautkas līdzīgs, par lācēnu un ...ek, neatceros, kas bija otrs.. bet es tikai atceros ka tur viņi iiiilgi filozofeja par zvaigznēm, sēžot pie upes. happy.gif
edg
QUOTE(Yume @ Jul 18 2005, 18:53)
piebiedrošos Shin-chan'am. Ezīts miglā ir labākais ko sniedza mums PSRS multiplikācija. Un vēl bija kautkas līdzīgs, par lācēnu un ...ek, neatceros, kas bija otrs.. bet es tikai atceros ka tur viņi iiiilgi filozofeja par zvaigznēm, sēžot pie upes. happy.gif
*


Eziitis miglaa: beigaas kaadas minuutes 5 laacis ar ezi seezh un runaajas par zvaigzneem. Vai tad var buut veel kas?
ShinChan
QUOTE(edg @ Jul 18 2005, 20:00)
QUOTE(Yume @ Jul 18 2005, 18:53)
piebiedrošos Shin-chan'am. Ezīts miglā ir labākais ko sniedza mums PSRS multiplikācija. Un vēl bija kautkas līdzīgs, par lācēnu un ...ek, neatceros, kas bija otrs.. bet es tikai atceros ka tur viņi iiiilgi filozofeja par zvaigznēm, sēžot pie upes. happy.gif
*


Eziitis miglaa: beigaas kaadas minuutes 5 laacis ar ezi seezh un runaajas par zvaigzneem. Vai tad var buut veel kas?
*


Patiesībā, viņi tur kopā sēdēja labi ja divas minūtes. Tas vairāk ir tākā road movie domāts. Starp citu, ja kādam vajag varu nošārēt, nāciet uz animehub.no-ip.info:1606
Hikaru
Atceros man baigi patika, laikam, armēņu multfilma "Ux Ti, Govorjaschaja Riba (Eeeh)" , kur bija par zelta zivtiņu, kurš cilvēka veidolā atnāca uz būdu pie veča ar vecenes un, lai aizdzītu briesmoni, sāka tam stāstīt kaut kādu murgu: "Caur pilsētu skrēja zaķis, no viņa nogāja āda, tā izgāja no pilsētas, pa kuru līdz tam skrēja zaķis, uz kuru nokrita ēna, un tad pacēlās āda un gāja kur acis skatās...". Baigi rēcīgi bija klausīties tādā muldoņā. biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(Hikaru @ Jul 19 2005, 14:33)
Atceros man baigi patika, laikam, armēņu multfilma "Ux Ti, Govorjaschaja Riba (Eeeh)"
*


Šo es laikam atceros, vai tik nebija daļēji plastalīna tehnikā veidota. Galīga šīze.
Isabel Carmin fon Edelhain
EH.... Vēl vienu atcerējos. Datoranimācija par kukaiņiem, tik nosaukumu neatceros. To seriālu sen rādija. Viens tur dziedaja daudz laimes dzimšanas dienā Bakrakra.
Pinky
kaapeec neiet animehubs ? nav kur animes kacaat sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.