Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Your favourite anime character
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Tador
image
Tador
Heh!
well, well, well...
i see there are at the very least six people that like anime but don't have any anime girls that they like... sad...
Tador
domaats gan bija savaadaak...
gribeejaas redzeet ko cilveeki ieliktu iekshaa... ko tieshaam tuvu sirdij...
Tador
My heart is big, my pain immense


user posted image
Yume
Hei, nē, tā nav godīgi ka tikai meitenes te drīkst likt. Ja jau bildes, kas tuvas sirdij tad visas bildes..
user posted image
user posted image
Tā, tagad man sirds ir mierīga.. ir abi happy.gif
Tador
QUOTE(Yume @ Oct 22 2004, 20:03)
Hei, nē, tā nav godīgi ka tikai meitenes te drīkst likt. Ja jau pildes kas tuvas sirdij tad visas bildes.. 
*


hmmm...
Iesaku dabuut rokaa mangu "Perfect girl evolution", jo Sk. apakshaa...


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Yume
wooty-wooty.. daudz Bishounen'u... hehe, man tādu dāāāudz kompī.. hmm, bet ieteikumam sekosu un paskatīshos gan, kas tas par zvēru - Perfect girl evolution.

Nu un lai galīgi off topic nav.. ( grdīgi zimeklējos pa savām bildītēm un atklāju ka neredzu nevienu meiteni, citu skatīšanas vērtu.. tāpēc šī tongue.gif )
user posted image
Tador
QUOTE(Yume @ Oct 22 2004, 22:34)
wooty-wooty.. daudz Bishounen'u... hehe, man tādu dāāāudz kompī.. hmm, bet ieteikumam sekosu un paskatīshos gan, kas tas par zvēru - Perfect girl evolution.

Nu un lai galīgi off topic nav.. ( grdīgi zimeklējos pa savām bildītēm un atklāju ka neredzu nevienu meiteni, citu skatīšanas vērtu.. tāpēc šī  tongue.gif )
*


heh, a ko? smuks!
Sigfa
manupraat bildes ieksh shii topika galiigi neatbilst topika virsrakstam ._O
jurc
QUOTE(Sigfa @ Oct 27 2004, 12:11)
manupraat bildes ieksh shii topika galiigi neatbilst topika virsrakstam ._O
*


es to pashu saku.. iznjemot pirmo un otro bildi... paareejie dzeki
Shinobi-sama
Yume-chan, spriehot pēc bildes tad tev ir manga japāņu valodā, vai varbūt viņa vienkārši ir ieklīdusi - tu tiešām sajēdz japāniski?
Yume
Yume godīgi mēģina mācīties, bet aiz sava slinkuma un laika tūkuma nevar neko normāli sākt darīt.. ja man uz viena tvēruma tulkošanu aiziet stunda, nu gomen bet tas tānav vērts, gaidīšu kamēr iestāšos universitāte, un tur gan jau būs vieglak.. *vismaz es stā ceru*

Un par to -pirmo otro bildi..neka, trešā arī ir meitene.. Un vispār.. es jau tecu, es vispār neizprotu topika temu īsti.. jo tādi topiki jau ir... man vajag biš' konkrētāku skaidrojumu...
Tador
Njaa, taa buus preciizaak! happy.gif
Yume
O, jap, būs gan.. happy.gif
Ljipa
image

Droshi vien, ka es atkaartojos, bet ja jau no sirds, tad vienkaarshi nevaareeju sho bildi te neielikt. unsure.gif
Kevin
Since i'm american i dont have as much oppertunity to watch anime ( mosly because it comes on very late ) but......................

FAYE VALENTINE!!!!


image
Yume
image
zenofex
Nu man divas anime diivas ir kas vairaak kaa vienkaarshi cute smile.gif

Hikaru no Angelic Layer
image

Nausicaa no Mijazaki Nausicaa of the Valley of Wind
image
Ella
Es vienkārši dievinu Alukardu rolleyes.gif cool.gif


image
Kevin
QUOTE(zenofex @ Oct 31 2004, 03:17)
Nu man divas anime diivas ir kas vairaak kaa vienkaarshi cute smile.gif

Hikaru no Angelic Layer
image

Nausicaa no Mijazaki Nausicaa of the Valley of Wind
image
*



Oh yeah !
Yume
image
Shinobi-sama
zenofex:
tev tas angelic layer ir japaaniski? spriezhot peec vaaka tur jap valoda nav sarezhgiita.. Mosh iespeejam kur downloadeet mangu japaaniski
Yume
image
Seto
imageimage
Seto
imageimage
zenofex
Shinob-sama: Nee, tas tik viens jpegs no visaadiem atgriezumiem, ko netaa esmu par Angelic Layer dabuujis. Nav man mangas japaaniski sad.gif
MitSuki
image
Nu ko varu teikt esmu Chrno Crusade fans smile.gif
Tador
un veel gribeetu mineet, ka manaa gadiijumaa topiks attiecaas tikai uz sievieshu dzimuma paarstaavjiem, ko esmu ieposteejis.
Puma
image
Nu ko lai saka - patiik man zveeri (savage) smile.gif
Yume
:woot: pareizi Wolf's rain... vā.. tur vesela čupa mīļāko varoņu.
image
Shinobi-sama
Yaaa "ookami" bija varen piemiiliigi saziimeeti... superiigi izziimeets viss tur bija nu zheel ka nav daudz seriaalu kuros tik daudz puules buutu ieguldiits rolleyes.gif
Yume
naa.. ookami.. kaadi tur bishonen'i bija.. :woot:
Shinobi-sama
kaa kuram kaa kuram... biggrin.gif es dievinu to vietu lur openingaa vilks pa sliedeem uz ekraanu nesaas.. nu briinishkiigii.. kaa arii taa vieta kur tas meiteens kapucee aiz stikla staav..... .vareeja buut vairaak onna no ookami : taa gribeejaas vairaak "kuciishu"(sorry par izteicienu) redzeet... pati blue arii bija salda biggrin.gif, nu bet ar vienu ir pa maz wink.gif
Yume
heh.. jā, skati tur tiešām bija labi.
Man atkal gaužām patīk kā Kiba sniegā guļ, tas moments, sākumā un beigās.
Vī.. man ir daudz daudz scrēnu no Wolf's Rain, re-re..
image
image
image
image
Crimson Butterfly
Does anyone know how to speak English....? >> Well if I knew what you guys were speaking I MIGHT be able to translate with the dictionary translator...
image
It's Toboe!! happy.gif
Crimson Butterfly
QUOTE(Tador @ Oct 21 2004, 23:33)
Heh!
well, well, well...
i see there are at the very least six people that like anime but don't have any anime girls that they like... sad...
*


Lol! Yes, that is kinda sad.... but oh-well... all is good, no?
Yume
iu.. tam Tooboe roka izskatās itkā būtu nedzīva.. tas ir.. pēc koka izskatās.. brr... LAMP nohaltūrējuši.
Westy
image

Viens no miilaakajiem varoniem dry.gif wink.gif

X_Kamui
cool.gif Westy patišam foršs varonis man vinš ari patik, bet no mans miļakais
varonis no DBZ Yamcha - his the best!!!!! biggrin.gif
Ito no Kazuki
Viena no manām vecajām anime mīlestībam - Haku-san ^___^ *šņāciens - jā, jā, zinu, ka viņam ir tikai 12 gadi tongue.gif*

image
X_Kamui
Man vispar patik gandriz visi anime varoņi (sieviešu dzimuma, ja kas biggrin.gif laugh.gif )
+Chibi+
QUOTE(Ito no Kazuki @ Nov 18 2004, 21:48)
Viena no manām vecajām anime mīlestībam - Haku-san ^___^ *šņāciens - jā, jā, zinu, ka viņam ir tikai 12 gadi tongue.gif*

image
*




come on! Man vēl arvien Haku patīk, pat ĻOTI! biggrin.gif


Un, ja tā padomā.... Naruto arī ir 12... Un Sasuke arī... Pat Ryoma ir 12 gadus vecs!
VIŅIEM visiem ir tikai 12!!!!!!!!! Manai vecākai anime mīlestībai labi, ja 16 pāri... dry.gif

But - like - who cares? laugh.gif
Hikaru
image
Yume
image
MitSuki
image
Xe kaut vina ir domata prieks cilvekiem kuriem ir nevairak par 13 gadiem, bet sita ir lotii forsa un milaa anime un tape my favorite smile.gif
Kenshin
imageimagemanc miiluliiic wub.gif wub.gif wub.gif
image
jurc
Es arii gribeetu vienu Chii sev maajaas sad.gif
image
ShinChan
...
image
Inc
image

Arcueid Brunestud
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.