Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime projekts
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Tador
es jau par animi.. lai gan japaaniski ieskanjot nevareesim, var arii angliski - gan jau kaut kas sanaaks...
bet ir tik daudz iespeeju animee izveersties - muuzika, balsis, gaismu speeles...
bet nu, balsojiet.
Tador
QUOTE(Shumins @ Jul 13 2005, 08:03)
QUOTE(Tador @ Jul 13 2005, 03:20)
es jau par animi.. lai gan japaaniski ieskanjot nevareesim, var arii angliski - gan jau kaut kas sanaaks...
bet ir tik daudz iespeeju animee izveersties - muuzika, balsis, gaismu speeles...
bet nu, balsojiet.
*



Nu ar anime vareetu buut druumi perveers variants, taaka varbuut pamaagjinaat iesaakumaa pataisiit mangu un izdod zjurnaalu ar infu un anime apskatiem + suveniirus un fan materiaalus, visaadus tur sazinkaadus niekus...Ja kas labi sanaak un iekraajas kaads naudinjsh, tad var kjerties pie kaa nopietnaaka, vajag taisiit kaartiiga izmeera festus uz 10 000 cilveekiem utt, baltijas liimenii kaut vai ar dazjaadaam anime grupaam un Cosplay profesianaalaa liimenii utt ...Shitaa no nulles taisiit anime....hmmm,ka neaplauzjas peec 1-3meen cool.gif
Japaanji arii saaka ar pamatiem Mangu wink.gif
Bet nu ja grib shito pavilkt, tad nevajag arii sponsorus aizmirst pamekleet...
*


sponsorus ar laiku atradiis (playstation biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
un saakt ar anime var. sk. topiku Kaigan needs YOU.
edg
Es arii domaaju, ka anime nekas skataams neiznaaks. Bet tas jau viss juusu - taisiitaaju - rokaas. Tikai juus pashi zinaat, kas jums pa speekam.
dcrow
Only manga!!! Ja katram mājās būtu pa WACOMam tad jau varētu mēgināt arī kādu anime:) nu bet bez tā...smile.gif
Tador
chari un kas mirs ir gatavs - Laachpleesis tiks taisiits.
padomaajiet - japaanjiem pashiem patiik citas kultuuras un folklora, vai ne?
un ja izdodas kaut kas jeedziigs, mees vareesim uzsist augstas bangas!
xikes
Nu tas tik bij gruuts jautaajums.. Lai gan mana dzilaakaa veelme buutu radiit anime, laikam tomeer buutu jaasaak ar mangu, lai arii kaur kas jeedziigs iznaak.
Nu protams, ka anime taisot jaaziimee DAUDZ.. looti daudz, bet gandariijums par paveikto tomeer to atsver smile.gif Trklaat var izmantot visaadus trikus, lai samazinaatu ziimeejumu skaitu (sliidoshi foni, u.c. lietas)
Hmm.. Taa jau nebuut nebij tas manis pasha labaakaa animaacija shnii sakaraa, bet nu labi.. lai jau.. smile.gif (shkiet, ka links uz to otru vairs nestraadaa.. sad.gif )
Shumins, (vai arii jel kaads cits, kursh grib kaut ko dariit lietas labaa, bet juut, ka ziimeeshanas skills ir bishku par zemu) neveelies pamekleet kaadi softi ir izmantojami anime veidoshanai? Es domaaju, tieshi ar kaadiem jau kaut kas uzskataams buutu uztaisiits. PAgaidaam es turos pie Toon Boom Studio, bet man kaut kaa saak tracinaat taas progas mazfunkcionalitaate..
Tador
QUOTE(xikes @ Jul 14 2005, 06:02)
Nu tas tik bij gruuts jautaajums.. Lai gan mana dzilaakaa veelme buutu radiit anime, laikam tomeer buutu jaasaak ar mangu, lai arii kaur kas jeedziigs iznaak.
Nu protams, ka anime taisot jaaziimee DAUDZ.. looti daudz, bet gandariijums par paveikto tomeer to atsver smile.gif Trklaat var izmantot visaadus trikus, lai samazinaatu ziimeejumu skaitu (sliidoshi foni, u.c. lietas)
Hmm.. Taa jau nebuut nebij tas manis pasha labaakaa animaacija shnii sakaraa, bet nu labi.. lai jau.. smile.gif (shkiet, ka links uz to otru vairs nestraadaa.. sad.gif )
Shumins, (vai arii jel kaads cits, kursh grib kaut ko dariit lietas labaa, bet juut, ka ziimeeshanas skills ir bishku par zemu) neveelies pamekleet kaadi softi ir izmantojami anime veidoshanai? Es domaaju, tieshi ar kaadiem jau kaut kas uzskataams buutu uztaisiits. PAgaidaam es turos pie Toon Boom Studio, bet man kaut kaa saak tracinaat taas progas mazfunkcionalitaate..
*


runaajot par trikiem - sarunas izveidot ir elementaari saliidzinot ar citu piemeeram, kaa jau zinaat. soljoshana, viss paareejais prasa tikei kustiigas kaajas (liidz 100 freimiem pa visu multeni) un gruutaakais vispaariibaa ir tikai zhesti.
Sērfijs
Jūs varat izmantot veco labo triku ar stāvbildi. Uzreiz būs mazāk jāzīmē.
Tador
QUOTE(Sephiroth @ Jul 14 2005, 19:38)
Jūs varat izmantot veco labo triku ar stāvbildi. Uzreiz būs mazāk jāzīmē.
*


true, true
xikes
QUOTE(Tador @ Jul 14 2005, 19:25)

runaajot par trikiem - sarunas izveidot ir elementaari saliidzinot ar citu piemeeram, kaa jau zinaat. soljoshana, viss paareejais prasa tikei kustiigas kaajas (liidz 100 freimiem pa visu multeni) un gruutaakais vispaariibaa ir tikai zhesti.
*


Nu nevajag jau arii par maz to kustiibu.. svaadaak izskataas patiesi debili..
Peec iespeejas vajag tomeer censties visu animeet.. Trikus var izmantot, kaa jau teici, pie dialogiem, it sevishki, ja veel chars staav ar muguru.. (tad jau vispaar kustiiba nenotiek, ja nu vieniigi veeju gribas paraadiit..), tad veel atteelojot kaadu ainavu, izmanot divus, vai vairaak sliidoshus fonus, lai radiitu `kameras`paarvietoshanaas efektu. Var pielietot (ar praatu) dazaadus zoom, flash un citus efektus uz aiz nekustiiga chara esosha fona, lai atteelotu kaadus emocionaalus paardziivojumus.. Nu un veel daudzas citas vietas.
Tomeer es esmu redzeejis animaacijas fimas, kur cilveeki ar t.s. `limited animation` ir paarcentuhies un rezultaats ir briesmiigs.. uh..
Izmantojot trikus (lietojot nekustiigas bildes.. utt), visam paareejam jaabuut top liimenii, lai radiitu liidzsvaru. Ja nav siikas animaacijas, jaabuut detalizeetam un skaistam atteelam.. un var arii otraadi- pie detalizeetaam kustiibaam nedaudz `noshmaukt` uz atteela detalizaacijas reekina..

Nedaudz paarspiileeji sakot 100 frame`i uz multeni.. Nu nebuus tik maz.. Lai uzziimeetu to meiteni (es domaaju to galeejo kraasaino variantu, nevis to test b/w, Sigfas papildinaato, variantu, ko tu piemineeji) man aizgaaja apm. 50 lapas. Kaut kur 20+ tikai lai pilnu soli uzziimeetu, un paareejaas prieksh sejas, matiem, aciim, fona u.c. lietaam. Nez, tas links jau laikam vairs neiet.. Ielikshu veel mosh, veelaak..
Zhesti.. njaa.. buus smagi.. bet nevajag steigties.. lai jau aiziet paaris meeneshi, vai pat gads.. galvenais ir dabuut beigaas kaut cik kvalitatiivu rezultaatu, nevis kaut ko anime liidziigaa stilaa, kas ir uz aatru roku pat animeets.. Citaadi toch labaak ir mangu ziimeet..
Ayumi
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac! blink.gif blink.gif
es esmu nokaveejusi visu iestaashanos shinii animeproject!!
viss mans palaida garaam lielisku iespeeju paraadiit visiem ko protu! sad.gif
edg
QUOTE(Ichno-sama @ Jul 31 2005, 22:40)
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac! blink.gif  blink.gif
es esmu nokaveejusi visu iestaashanos shinii animeproject!!
viss mans palaida garaam lielisku iespeeju paraadiit visiem ko protu! sad.gif
*


Neesi vis nokaveejusi. Vari pieteikties tagad vai peec nedeeljas, vai peec meenesha arii. Uzraksti tikai sheit pat (dievinu offtopic), ka gribi piedaliities, un nosauc, ko speej dariit, paraadi piemeerus, ja ir. Gan jau tev iedos, kaa vari piedaliities. Btw, vari pieteikt arii visus savus radus un draugus, klasesbiedrus un skolotaajus (ja shie arii grib). Jo vairaak, jo labaak!
Ayumi
HELL YEAH!image
es jau vareetu paraadiit savus darbus, bet man skenera nav! sad.gif
Tigra2
Var piedalīties šajā patriotiskajā animes veidošanā, tieši kādus darbus jums vajag. Kas mirs? Vai Lāčplēsis? Vai kāds cits?...Esmu ar visām četrām par šo projektu...palīdzēšu kā spēšu.
asamashii ritori banpaia
man ir daudz idejas un nedaudz maaku ziimeet, bet noteikti nemaaku fonus ziimeet.
Lija
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Aug 29 2005, 18:00)
man ir daudz idejas un nedaudz maaku ziimeet, bet noteikti nemaaku fonus ziimeet.
*


viss būs daidzjobu, daidzjobu... happy.gif ko tikai neuzzīmēsi, ja ar varu spiež, un cik tikai ātri neiemācās, ja labi spīdzina...
Ghoul
QUOTE(Lija @ Aug 29 2005, 19:11)
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Aug 29 2005, 18:00)
man ir daudz idejas un nedaudz maaku ziimeet, bet noteikti nemaaku fonus ziimeet.
*


viss būs daidzjobu, daidzjobu... happy.gif ko tikai neuzzīmēsi, ja ar varu spiež, un cik tikai ātri neiemācās, ja labi spīdzina...
*


to jus labi maakat!!!!! laugh.gif Mangu, tad atklaasies ko kursh maak, un mangu uzziimeet ir vieglaak!!!!!!! Un mangas parasti ir labaakas par animeem!!!!!
Tigra2
Kāpēc mangas ir labākas par animēm?huh.gif
Vai tāpēc, ka vieglāk uztaisīt... dry.gif
Vai arī... tev pašam patīk vairāk lasīt mangas, nekā skatīties animes?
X_Kamui
wink.gif Man piemeram ir kaut ka paraleeli vai taisat mangu vai animi.....
Man patik gan lasiit mangu klausoties muuziku(lasiit uz datora=ļaunums), gan vienkarši skatiit animi... rolleyes.gif

Bet nu es balsoju par animi kaut gan to ir simts reizes gruutak iztaisiit nekaa mangu.
Tador
lol Kai arii negulj biggrin.gif
eniivei, iespeejams ka tomeer vareetu domaat par animes veidoshanu - ir precidenti, ka VIENS cilveeks uztaisa veselu (un pat ne iisu) animi...
jebkuraa gadiijumaa mums vajadzeetu izcelties un manga nav tas labaakaiz veids.
X_Kamui
Gigi un neguleešu lidz 7:00... laugh.gif

biggrin.gif Hehe nu ja vajaga izcelties tad to4na vajaga taisiit animi...
bet peec tam ja gribesies vares ari mangu uzzimet rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.