Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2046
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
edg
Nu jau veca, bet tikko noskatiijos un forumaa nekas par filmu veel nav rakstiits.

Iesaku skatiities visiem, kas speej bez smagas piepuules noskatiities garu draamu. Tiem gandriiz noteikti peec tam slavees. Bet visi paareejie var droshi nesaakt skatiities. Briidinu, ka filma ir mokoshi leena (tomeer vairaak mokosha nekaa leena). Taa nav rezhisora nemaakuliiba - tas ir iedarbiigs panjeemiens varonju laika izjuutas uzspieshanai skatiitaajam. Bet lielai daljai cilveeku smadzenes nespeej iegrimt pustransaa. Ja kaads noskataas kaadu pusstundu un veel neiejuutas, tad nav veerts turpinaat.

Manaas aciis filma ir tikpat skaista kaa Hero, ne viena ne otra nav paarliecinoshi labaaka.

http://www.imdb.com/title/tt0212712/
HELDON
Kaut kad jāskatās otrreiz.
Pirmo reizi noskatoties (protams orig. valodā + eng subi) daudz ko nesapratu.
edg
QUOTE(HELDON @ Jul 11 2005, 06:06)
Kaut kad jāskatās otrreiz.
Pirmo reizi noskatoties (protams orig. valodā + eng subi) daudz ko nesapratu.
*


Jaa, laika liinijai tur pagruuti izsekot. Tas gan tipiski japaanju filmaam, nebiju saskaaries ar taadu kjiinieshu filmu.
Laugh|nGMan
Lai izbaudītu 2046 Jums nosākuma jāredz WKW agrīnos darbus: In the Mood for Love; Happy Together; Chungking Express; Days of Being Wild; As Tears Go By.
edg
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:22)
Lai izbaudītu 2046 Jums nosākuma jāredz WKW agrīnos darbus: In the Mood for Love; Happy Together; Chungking Express; Days of Being Wild; As Tears Go By.
*


Vai tiem darbiem ir kaada saistiiba?
Laugh|nGMan
Sava veida In the Mood for Love sekvels.

Kā visas iepriekšējās WKW filmas, tas ir ceļojums, gala mērķim nav nozīmes. tongue.gif
edg
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 19:29)
Kā visas iepriekšējās WKW filmas, tas ir ceļojums, gala mērķim nav nozīmes.  tongue.gif
*


Njaa, ja kaads, to filmu skatoties, gaidiitu beigas, tad smagi viltos. Bet atmosfeera jau pati par sevi taada, ka iipashi nedomaa par to, kaa viss beigsies.
mapet
njā... man ar bij grūti izsekot līdzi notikumiem. vispār izbaudīt filmu. godīgi sakot mans kopsavilkums - sviests. bet moš vienkārši neskatījos pareizā noskaņojumā.

savā ziņā līdzīga filma ir http://www.imdb.com/title/tt0107617/combined
(zaļā papajas smarža), kuru gan man paveicās skatīties tveicīgā vasaras naktī. effekts - graujošs.
edg
QUOTE(mapet @ Sep 8 2005, 08:05)
njā... man ar bij grūti izsekot līdzi notikumiem. vispār izbaudīt filmu. godīgi sakot mans kopsavilkums - sviests. bet moš vienkārši neskatījos pareizā noskaņojumā.
*


Ja tev bija gruuti izsekot notikumiem, tad iesaku skatiities veelu vakaraa dziljaa nogurumaa. Nedaudz paradoksaali, bet tam vajadzeetu paliidzeet. Protams, neskaties to pashu filmu ottreiz. Bet citas rezhisora filmas gan.
Otra galeejiiba buutu krist miegaa skatoties...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.