Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 7 samurai
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
baseboalbatboy
Ir tāda filma septiņi samuraji es vismaz viņu redzēju ar subtitriem angļu valodā...nu tā filma patiesībā veca kādi 1945.-1957.gadi nu melnbalta filma man patika tur viens bēdīgais ciuveeks tongue.gif viņš tāds uzjautrinošs bija...
Story.
Maz ciemats kuru nepārtraukti aplaupa laupītāji nolemj tam pielikt punktu.Viņi mēģina atrasts 7 samurajus lai vienreiz pa visām reizēm tiktu no laupītājiem vaļā.Bet tas nav viegli.Ciemats ir mazs nabadzīgs kuru aplaupa laupītāji un viņiem nau ar ko samurajiem samaksāt...Ciema vacākais nolemjiet uz pilsētu un sameklēt 7 izsalkušus samurajus jo vienīgais ar ko ciema iedzīvotāji varēja samaksāt tas bija 3 maltītes dienā. ...

Nu es visu neredzēju jo filma bija uz 2 cd un nesanāca laika(ak es nabaga aizņemtais cilvēks) bet tomēr vņa tāda komiska priekš mūsdienām! tongue.gif
ShinChan
Runā tā it kā tā būtu kāda ordinary filma. Tev vārds Akira Kurosawa maz ko izsaka? Viens no izcilākajiem režisoriem, viņa darbus analizē visās daudz maz nopietnās kino skolās. 7 samurajus, gandrīz visi kritiķi, kas ir šī vārda cienīgi, iekļauj savās labāko filmu izlasēs. No tevis stastītā var padomāt, ka vienkārši kaut kāda melnbalta komiski sērīga filma kuru skatīties ir vērts tikai tāpēc, ka tajā darbojas samuraji. Nākamreiz, kad raksti par filmu, nedaudz iepazīsties ar materiālu par to.
Te būs:
http://www.imdb.com/title/tt0047478/
PHz
SEVEN SAMURAI ROCK!!!
image

Joks, protams. Pilnīgi piekrītu ShinChan, lai gan pašam vēl stāv plauktiņā un neesmu paspējis noskatīties. Viennozīmīgi klasika.
Duarh
QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 11:05)
neesmu paspējis noskatīties. Viennozīmīgi klasika.
*



Gjeniaali, vienkaarshi gjeniaali.
PHz
Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.
GunMetaL
QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 14:58)
Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.
*



gribi redzēt klasiskās filmas. iesaku sarkano tuksneša sauli vai kautkā līdzīgi.
tur varsakot stāsts pa kovboju un samuraju mežonīgajos rietumos. bandīti aplaupa vilcienu kurā arīdzen ir japānas vestnieks vai kautkas tāds kurš ved prezidentam(asv) dāvanu samuraja zobenu. to laupītāji arīdzen paņem bet viens no laupītājiem tiek n odots un tad arīdzen lai viņš izdzivotu viņam jāpalīzd vienam samurajam atgūt zobenu.
filma ļoti laba iesaku. wink.gif
Aardark
QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 14:58)
Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.
*


Nu ir jau ok, bet pēc līdzīgas loģikas vadās cilvēki, kam mājās plauktos stāv Dostojevska un Hemingveja grāmatas, kas nekad nav lasītas, bet 'ir taču vērtīga literatūra'.
PHz
Labi, labi, piekrītu, nedaudz bija no sērijas "я Пастернака не читал, но мнение имею" (tulk. - "Pasternaku neesmu lasījis, bet viedoklis ir").
Btw, mājās esošas Hemingveja un Dostojevska grāmatas nekad nenāk par ļaunu, varēs draugi/bērni izlasīt. Tāpat kā interesanti, ko, piem., mani mazbērni iesāks ar manu filmu kaudzi, no kuras es pats pusi neesmu redzējis huh.gif
lastguru
QUOTE(PHz @ Aug 23 2005, 17:57)
Labi, labi, piekrītu, nedaudz bija no sērijas "я Пастернака не читал, но мнение имею" (tulk. - "Pasternaku neesmu lasījis, bet viedoklis ir").
Btw, mājās esošas Hemingveja un Dostojevska grāmatas nekad nenāk par ļaunu, varēs draugi/bērni izlasīt. Tāpat kā interesanti, ko, piem., mani mazbērni iesāks ar manu filmu kaudzi, no kuras es pats pusi neesmu redzējis  huh.gif

iisteniibaa tur gan bija "Я Пастернака не читал, но осуждаю" (Pasternaku neesmu lasiijis, bet nosodu). bet man gan maajaas stav daudz klasisko graamatu, un nevienu veel neesmu izlasiijis smile.gif

Jaa, un atgriezhoties pie teemas - klasiskaas filmas man vispaar patiik, un shii mav iznjeemums smile.gif
mapet
nuuuu seven samurai ir filmu filma - neredzeet ir greeks
ar` par kagemushu no kurosawa vareetu parunaat
interesants fakts - kurosawa kursh ir miris 1998 gadā taisās uzņemt filmu 2006 gadā (pēc imdb datiem) biggrin.gif http://www.imdb.com/name/nm0000041/
One winged angel
Seven Samurai, es tikai 2 nedēļas atpakaļ noskatījos un jāsaka ka tiešām laba filma... Veca un laba. Beigās viņi tikai trīs palika. Mani divi mīļakie varoņi arī aizgāja bojā... sad.gif
GM
"Seven Samurai" tiešām must-see no Kurasovas filmām (ko nevar teikt par režisora favorīt-aktieri Toširo Mifuni - iekš "Yojimbo" puisis labāks), taču šajā sakarā iesaku noskatīties arī amerikāņu variantu par tēmu, proti, vesternu "The Magnificent Seven". Savā ziņā tikpat ģeniāls gabals.
ShinChan
QUOTE(GameMaster @ Sep 4 2005, 17:09)
"Seven Samurai" tiešām must-see no Kurasovas filmām (ko nevar teikt par režisora favorīt-aktieri Toširo Mifuni - iekš "Yojimbo" puisis labāks), taču šajā sakarā iesaku noskatīties arī amerikāņu variantu par tēmu, proti, vesternu "The Magnificent Seven". Savā ziņā tikpat ģeniāls gabals.
*


Tas par Toshiro Mifune ir ļoti strīdīgs jautājums. Abas lomas nav salīdzināmas, jo ir pavisam citi uzstādījumi un akcenti. Manuprāt, aktiera spēja pārtapt no nedaudz pasista, karstagalvja (7samurai) par saltu aprēķinātāju, intrigantu, taču tādu kam nav sveša līdzcietība un godaprāts(yojimbo) ir apbrīnojama. To nosaka arī abu filmu uzņemšanas laiki 7 samurai tapis 1954, bet yojimbo 1961 gadā. Aktieris ir manāmi audzis un nobriedis. Taču daudzi kritiķi joprojām apgalvo, ka labākā Mifunes perfomance bija tieši viņa pirmajā filmā pie Kurosavas (varu kļūdīties, bet jebkurā gadījumā viena no pirmajām), proti, Rashomon'ā, kas tapis 1950 gadā kad Mifune bija zaļš gurķis, taču spīdoši notēlo slepkavu ar traumētu psihi. Ja savas karjeras sākumā viņa lomas bija vairāk ekspresīvas un prasīja lielu pašdestrukciju, tad ejot gadiem un nobriestot gan režisoram gan aktierim, mainījās arī Mifunes tēlojamie tēli. Tas ir normāli, un tāpēc nevar teikt, ka "samurajos" viņa tēlojums bija so so, bet miesassargā super. Katrai lomai savas prasības.
Ghoul
QUOTE(K@fs @ Oct 24 2005, 17:27)
No šīs filmas sanāktu diezgan laba anime  smile.gif
*


vispaar ir anime peec 7 samurai motiiviem saucas samurai 7 smile.gif
http://otaku.lv/index.php?showtopic=304
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1542
http://www.animenfo.com/animetitle,1410,sa...,samurai_7.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.