Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kāds mūzikas žanrs vislabāk raksturo anime ?!
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
iris
Protams,kā liels Hardcore cienītājs,teiktu,ka tieši tā būtu vislabākā skaņu celiņam,nu gluži kā Fairy jūsu traukiem !
Noskatoties anime(cik nu nācies pie Shewr redzēt),nospriedu,ka viss piemērotākais būtu kaut kas ātrs,nedaudz mežonīgs,ar daudz kulminācijām ! Vai tas neizklausās pēc Ska ?!
Riebjās emoticon dry.gif
SheWr
man pret naruto ost nav pilniigi nekaadas pretenzijas - savs originaalais stils
iris
QUOTE(SheWr @ Jul 7 2005, 02:35)
man pret naruto ost nav pilniigi nekaadas pretenzijas - savs originaalais stils
*


Ar oriģinalitāti nepietiek,jābūt kaut cik racionāli piemērotam !
bubu
Katram ir sava gaume. Citam patīk oriģinalitāte, tev acīmredzot ne.
Hikaru
Viss atkarīgs no animes. Kāda tur ir atmosfēra, tāda arī mūzika tur der. Tur kur notiek cīņas, tur kaut kas ātrs. Kur drāma, tur kaut kas mierīgs utt.
CirvjaKaac
Jo smagaaks, jo labaaks it sevishkji action anime... Piemeeram tajaa pashaa Naruto vietaam (piem. tur kur ciiniijaas ar ledus meitu (puisi) biggrin.gif vai kaa vinju tur) vienkaarshi truukst k-kas no hardcore
ETM
He he he..... vienmeer priecaajos, kad anime soundtrackaa izdzirdu kaut ko no smagaa metaala. Diemzheel, tas animi neraksturo, jo sastopams tas muuzikas stils shajaa sfeeraa ir saliidzinoshi reti.
PHz
Ska? Hmm, ska man baigi patīk, lai gan pārāk bieži nesanāk paklausīties, iekš anime būtu super. Bet vai ir kāda anime ar ska soundtracku?
Pašam man vislabāk iekš anime patīk džezs un blūzs, kas rada tādu saldsērīgu noskaņu. Jā, jā, pareizi jūs nodomājāt, Cowboy Bebop un Yoko Kanno ietekme smile.gif, kā nekā ar to arī sāku. Un tas, kā iekš CB bija action ainās izmantoti lēnie liriskie gabali, bija ļoti aizgrābjoši. Hm, tūlīt sagribēsies 3. reizi noskatīties, glābiet! biggrin.gif
ETM
Nu skaties. It seviskji vari priecaaties pat to seeriju, kur cauri vijaas powermetaala noskanja 8))) ep07 Heavy Metal Queen. I just love the song right after intro.
iris
CB ievadziesma patiešām ir ļoti piemērota!
Pavērojot dažus wallpapers un noklausoties ievadziesmu,aptuveni paliek skaidrs kas un kā notiek šaj brīnumā !

Hahā ! Tikko iedomājos, in da Bleach ļoti labs būtu kāds screamo gabals,der arī Emo,piekrīti SheWr,ha !

Neuzskatu,ka Anime mūzikai jābūt japāņu valodā,tā var būt jebkāda,bet nu protams,ja sountracks ir japāņu valodā,tad tas it kā simbolizē komerciālo brīvību un atsvešinātību no kapitālisma !! dry.gif
ETM
Tici man, labaak kad ir japaanju valodaa, nevis ja grupa meegjina ieskanjot English Version ar, visbiezhaak, nenormaalaako akcentu. Veel joprojaam tirpas skrien paar muguru kad atceros Move - Dogfight (English Version) un saliidzinu to ar origjinaalu 8))
iris
Nevēlos ticēt,ka distributori vai publicisti,vai kas tur pelna to naudu par Anime radīšanu,nevar atļauties savervēt kādu internacionālu grupu,lai izdomā kaut ko piemērotu,vai arī nopērk tiesības uz kādu jau esošu dziesmu !

Njā,zinot viņu filmas,kur tie cenšās runāt angliski,necentīšos provocēt viņus uz to !
ETM
Es jau nesaku ka nevar, tomeer, ja japaanju grupa dzied angliski ar smagu akcentu, tad tas nerullee smagaa liimenii. Ar to es biju domaajis, ka lai tad labaak dzied savaa meelee, nevis ar kropljotu izrunu (es apzinos, ka mana izruna arii nav perfekta, ja kaadam tas interesee).

Ja Dziesmas iedziedaatas angliski bez iipashas valodas izklaishanas caur galjasmashiinu tad jau viss ir ok.
Sērfijs
Es nesaprotu cilvēkus, kuri klausās smagu mūziku un tad cenšās visur viņu iegrūst.
Ir jāklausās daudz vairāk nekā tikai 1 mūzikas stils.
Well, ir jānovērtē tā muzika, kas jau ir iekš anime. Un tagad nepadomājiet, ka es te kaut kāds popsers esmu, man labāk patīk, teiksim, dramatiskās cīņās, kad bez maz vai simfonijas izskan, vai kaut kas džezīgs es domāju, ka tas ir daudz labāk nekā klausīties kaut kādu amatieri ģitāristu, kurš 3 rifus spēlē.
Neliels edits.
Loģiski, kad es gribētu dzirdēt piemēram Dimmu Borgir - Bloodhunger Doctrine iekš Elfen Lied. Dziesmas vārdi un radītā nomācošā atmosfēra izcili sakrīt ar animes darbību, bet nafig man, es labāk izbaudu to, kas jau ir.
iris
Ha ! Piemēram hip hops patiešām nav piemērots samurai champloo!
Kaut gan autori labi pasmējušies par šo kultūru !
Sērfijs
Tas, ko es rakstīšu tagad liks nobālēt mnis iepriekš rakstītajam, bet es ienīstu Hip-Hop, rap and shit like that (neapvainojaties).Samurai Champloo, brīžiem noderētu, kas labāks.
Kaut gan ne visu, kas saistīts ar rap`u es ienīstu - Trip-Hop`s ir tīri ciešams.
ETM
Es jau nekad nebiju teicis, ka animees vajag ekskluziivi brutaalu deathmetaalu likt (he, he... Napalm Death rlz) Es jau sliecos uz powermetaala implementeeshanu, kursh parasti ir ljoti taalu no 3 rifiem. un es neuzskatu ka vajag gruzst visur, vienkaarshi saku, ka pashlaik laba meaala animees ir pamaz.
Sērfijs
Šiten piekritīšu, gan par metālu animēs, gan par Napalm Death, protams, kurš tad parastai popsa tautai animēs metālu bāzīs, bet es vēlrez teikšu, ka jaizbauda tas, kas ir.
Chufanzo
Nu baac metaals metaals...
Instrumentaalaa muuzika, trance un drum and base arii ir laba lieta it sevishkji prieksh seriaaliem, kas saistiiti ar kosmosu, jo taads muuzikas stils tieshaam meedz dot to tukshuma un miera noskanju, kas valda kosmosaa nevis metaals...
Ghoul
Laikaa es gribeetu lai man liktos, ka iistais anime muuzons ir metaals, man taa neliekas. Manupraat vislabaak anime raksturo taadi nevisai nopietni skanjdarbi kaa piemeeram '' Cats on Mars '' ( Cowboy Bebop ), kaa arii kaadi romantiski, jauki kaa Chobits begining theme.
Hikaru
Man visvairāk laikam patīk instrumentālā orķestra mūzika animēs kā X TV seriālā, piemēram.
Last Battle
Futari No Kamui, Futatsu No Shinken
Bousou
u.c.
Var klausīties un neapnīk. rolleyes.gif Un patīk, kad spēlē orķestrs un elektriskā ģitāra kopā. Labi saskan.
Dero
OST'am ir jaabuut kaa dzinglam - skaniigam un viegli ''liiposham'', un noteikti jap. val.
Kaa piem Digimoniem vai pokemoniem, veel x'am ir labi ost'i.
Bet no tiek ko esmu dzirdeejis reaali iesuukaa yugioh!!!
GunMetaL
QUOTE(Dero @ Jul 28 2005, 18:35)
OST'am ir jaabuut kaa dzinglam - skaniigam un viegli ''liiposham'', un noteikti jap. val.


njaa ost'iem noteikti jābūt atmiņā paliekošiem pirmajam kam noteikti jābūt ir foršam op theme un end theme. tālāk jābūt kārtīgiem action theme vienkārši ja tēšanās laikā ir labāks muzons tas piedot efektu biggrin.gif nu cenšaties saprast ko cenšoš pateikt. tālāk jābut atiecīga mūzika romantiskajām, komiskajāk un visām pārējām situācijām kas ir redzamas animēs savādāk jau neiet krastā laugh.gif . vel ir nežēlīgi forši stīg instrumentu gabali man vismaz patīk.

šis varbūt nav pa tēmu, bet ja kāds nav klausijies silent hill the room ost iesaku drūms bet izpildijums nežēlīgi labs sillent hill ost iesaku itīpaši 1 un 21 bet viss kopumaa ir ļoti labs.
Isabel Carmin fon Edelhain
Kā teicis kāds komponists(uz sitiena gan nepateikšu kurš) laba filmu mūzika( konretajā gadijumā anime) ir tāda kuru skatoties filmu nemana, kura izsaka visu pat tad kad to kausies pēctam. Tā ir ideāla, harmoniska mūzika. Žanrs ir mazsvarīgs.
Ghoul
Liiidz shim labaakais ST ( manupraat ) ir bijis Beyblade. Un ''X'' seriaalam anglju tulkojumaa theme ir Within Temptation ( tas man patika ), bet Hellsing The Prodigy ( ar neslikts )!!!!
anishuara
man liekas ka vistuvak anime ir punk rok un gothik.... rolleyes.gif biggrin.gif
flasherr
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain)
Kā teicis kāds komponists(uz sitiena gan nepateikšu kurš) laba filmu mūzika( konretajā gadijumā anime) ir tāda kuru skatoties filmu nemana, kura izsaka visu pat tad kad to kausies pēctam. Tā ir ideāla, harmoniska mūzika. Žanrs ir mazsvarīgs.

zelta vārdi !! Ierāmēt un pielikt pie sienas smile.gif

Manuprāt, vislabāk filmām der instrumentālā mūzika (bez balsīm), bez izteiktas melodijas). Galvenais. lai nenovērš uzmanību no filmas.
-kumori-
Man patik, kad anime ir melanholiskas melodijas... Tas mani nenorauj no anime skatishanas, bet gan liek justies ka dalai no ta sizheta... Es butu prieciga, ja visos anime skanetu tada muzika ka "X" vai "Angel Sanctuary" Luk, ta ir muzika...
not_alone
Industrial vajag,visur Industrial.....bet neviens jau nekad neliek,riebekļi sad.gif
Ghoul
QUOTE(not_alone @ Jul 29 2005, 23:10)
Industrial vajag,visur Industrial.....bet neviens jau nekad neliek,riebekļi sad.gif
*


Jaa Industrial tiktieshaam ir labs, it iipashi ja to savieno ar Monopola speeleeshanu laugh.gif , saak drausmiigi reibt galva laugh.gif zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
Patiik Wumpscut tikai peec, kaada padsmitaa ( varbuut paarspiileeju ) Totmacher remix'a saak piegriezties.........................
flasherr
tagad katrs rakstīs kādu stilu un teiks, ka tas vislabāk der Animei. "Vajag to, tas vislabākais", "Ne vajag šo , šis bija vienā Animē, baigi labs"
Es gribu pateikt, ka filmām (arī Animei) der visi stili , ar vienu noteikumu:
ja mūzika nenovērš uzmanību no filmas, t.i., mūzika ir 2. plānā, filma - pirmajā.

Mūzika nedrīkst būt pārāka par filmu. Tad tas ir videoklips.
not_alone
QUOTE(S.U.D @ Jul 30 2005, 09:32)
QUOTE(not_alone @ Jul 29 2005, 23:10)
Industrial vajag,visur Industrial.....bet neviens jau nekad neliek,riebekļi sad.gif
*


Jaa Industrial tiktieshaam ir labs, it iipashi ja to savieno ar Monopola speeleeshanu laugh.gif , saak drausmiigi reibt galva laugh.gif zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
Patiik Wumpscut tikai peec, kaada padsmitaa ( varbuut paarspiileeju ) Totmacher remix'a saak piegriezties.........................
*



nju pag,pag,nevajaga jau vienus vienīgus Totmacher remixus klausīties smile.gif paklausies k-ko citu arī smile.gif

un anime der ljoti labi arī šis tas no gothic,varbūt punk,raggae smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.