Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Resurrection of Little Match Girl
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
zenofex
http://imdb.com/title/tt0327169/

Nezinu kas mani pamudināja nokačāt šo korejiešu filmu, vai atsauksmes vai kas, bet te nu es esmu - tikko noskatījies kaut ko... hm, oriģinālu, lai gan traki savandītu, sapītu, šizīgu un traku.

Teikt ka filma ir Matrix klons un wannabe, ir tas pats kas teikt, ka mūsu mīļā Zeme ir tikai ovoīds visumā smile.gif Šitā filmiņa ir viena no sarežģītākajām un robežas noārdošākajām filmām, kādu vispār esmu redzējis. Tas ir, robežas starp virtuālo realitāti un īstenību...

Ā, un, starp citu, filmas tituldziesma ir vienkārši superīga, nekas, ka korejiešu valodā!

Filma man vēl kādu laiku stāvēs uz HDD, ja kāds vēlas noskatīties, var sarunāt.
HELDON
Izskatās vilinoši!
Tev tā filma kādā formātā, kādā valodā, cik failu lielums, kādas grupas relīse tā ir?

Man der tikai orig. valoda + subi (ļoti vēlams softsubbed) eng. Protams dvdrips, xvid vai divx formātā.

Ja viss tas atbilst, tad neatteiktos iehavot. Pretī varu dot ielūgumu uz Āzijas filmu trakeri - FST!

Papildinājums: sarunāju uz FST, lai paseedo šo filmu, tā kā thanks - vairs nevajaga biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.