Help - Search - Members - Calendar
Full Version: My favorite
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Maija
tongue.gif
Kāds gribēja lai es parādu savas bildītes...
tad lūk....te tāsimage ir...Lol

Pārsvarā visi ir 6-4 gadus veci....Lol Man liekas....no 11-13...gadiem... biggrin.gif

image

image

image
image
jurc
hmmm... Ieraugot 3 bildi kautkā visa ticēšana pazuda.. kautgan kas zin...

Katrā ziņā tiešām ir skaisti, var redzēt ka cilvēks ir centies un galvenais ka ir talants uz to...
Maija
QUOTE(JurCHiX @ Jun 30 2005, 16:42)
hmmm... Ieraugot 3 bildi kautkā visa ticēšana pazuda.. kautgan kas zin...

Katrā ziņā tiešām ir skaisti, var redzēt ka cilvēks ir centies un galvenais ka ir talants uz to...
*






hi hi....Kādēļ?
Tas jau nav nekas īpašs ar diegiem...tik dur un vis lolimage
o515
Fanaatiski labi !
Tador
tjaaks *evil snicker*
skatos ir atradies kaads ziimeetaajs prieksh anime projekta *Long howling evil laugh*
alt
QUOTE(Tador @ Jul 2 2005, 00:01)
tjaaks *evil snicker*
skatos ir atradies kaads ziimeetaajs prieksh anime projekta *Long howling evil laugh*
*


tag tik jautaajums kur Maija atrodas, bija vinjai nesen jautaajums iz seerijas kur vaacija var mangu nopirkt
Maija
Lol....nākamais....ehhh man tādu tik tik daudz....

image
baseboalbatboy
smile.gif smile.gif smile.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif Wienreizēji!!Man vissssss vairāk patīk 2. zīmējums no pirmā posta!!! smile.gif Teu baigi labi padodas!
Isabel Carmin fon Edelhain
Tu neesi kaadu maakslas skolu beigusi(dzis)..............
Yume
par bildēm es jau izteicos... sugoi-sugoi..
bet viena piebilde- saule, kad tu liec viņas te, skaties lai viņas nesanāk viena aiz otras rindiņā savadāk neērti skatīties un izstiepj logu.

*atsauc atmiņā*... a man kāds solīja pastāstīt ko darīt ar akvarelēm..
Marekso
Nu tas Dragonball Z zīmējums man patīk visvairāk! ... smile.gif Bet parējie arī ir vienkārši AWESOME..
Maija
Paldies Tew..... (^.^)
Kāds darbiņs, lai nav oftopics....
image

2004 gada darbiņš.....varbūt nav gluži anime.....bet tomēr.... rolleyes.gif
Blackout
man patiik tas veidotais no diegiem.. Fantastiski!
Arts
Lūk to sauc par absolūto mākslu!!!Cilvēks veido visu un izmanto visu! laugh.gif
Kaede
Tiešām skaisti 'zīmējumi, kvalitatīva māksla un tiešām ļoti ļoti ļoti labi!!! smile.gif
Kenshin
tas i ko veerts. ohmy.gif ... un veel ar diegiem!!!!!! laugh.gif nu jeezinj, tas tik i ciuveeks kas to var izdariit, toch absoluutais maakxlinieks(ce)... visu cienju darbiem nevaru pateikt kursh vislabaak patiik, jo vinji visi reaali shokee^^
Jackal
Darbi vienkārši SUPER UBER reālistiski kā fotogrāfijas, taču gribētos redzēt kaut ko no animes fanarta vai vienkārši kādu animes stila zīmējumu. Man tāda sajūta ka tie varētu būt vieni no iespaidīgākajiem šajā forumā! wink.gif
vampire_kiss
heu..nu bet super darbi!!!!
vienkaarshi truukst vaardu..tik..cilveeccigi..un jaa...veel dazi anime arii..hehe..jauki!!!
murasaki
blink.gif ohmy.gif blink.gif
AK MANS SVEETAIS GREECIIGAIS! tas tik ir kautkas... kolosaali. es nevaru izdomaat, kursh man patiik vislaabaak, jo visi ir fantastiski! laikam jau, ka visvairaak iet pie sirds pats pirmais. jaaaa, nu shities darbi ir WAUCH! visu cienju.
kahi
tev visi sanāk tādi backstreet boys! ļoti patīk sieviete uz zieda, kurai rokā ir zieds, uz kura arī varbūt sēž sieviete ar ziedu, uz kura....
Maija
Kaut kas jauns...nesen kā uztaisīju! Dzīvē, protams, ir interesantāk! ph34r.gif

IPB Image
zeloco
QUOTE(Maija @ Feb 12 2006, 11:42) *

IPB Image


shis ir mans favoriits *salut*
Huney Bunny
Heh, ko ta te lai saka? Nu ok, teikshu kaut ko, tev labi sanaak! wink.gif
Asuka
QUOTE(Maija @ Jul 2 2005, 02:39) *

Lol....nākamais....ehhh man tādu tik tik daudz....

IPB Image

got damn it! par šito fanoju. nereāli patīk, un tas ierocis..uh
actualy vispār esmu sākusi per ieročiem fanot. zīmējumā man ļoti patīk mati, un pati seja.
nu vārdu sakot zīmējums ir kruts. tā turpini XP
gribu redzēt vēl kādus darbiņus..
P.S. un tās acis.. *dreaming*
Maija
Es gan gribēju, lai Juš to'pēdējo bildi ar Sasuke novērtējiet... sad.gif
Alexa De Šarlote
ok man tāds jautajums uz ka ir zimēts un ar ko...tā kur ir Sasuke bet, vispār labs darbs patīk.....
Maija
QUOTE(Alexa De Šarlote @ May 6 2007, 22:43) *

ok man tāds jautajums uz ka ir zimēts un ar ko...tā kur ir Sasuke bet, vispār labs darbs patīk.....



Zīmēts uz tāda dīvaina papīra, kas taisīt no dzijas vai diegu šķiedriņām, un ar tušu zīmēts. zīmēju visu darbu ar otu... rolleyes.gif
mundios
ļoti, ļoti reālistiski personāži uzzīmēti smile.gif
Maija
Tā jaunākais....fuuu kā nopūlējos
Gaidu Jūsu komentārus!Jau iepriekš- PALDIES!

laugh.gif


IPB Image
Alexa De Šarlote
Intresanti man patīk...., bet šādu variantu es esmu tik daudz redzējusi ka diez ko tas mani nefascinē....
Bet šāds eksemplāru nav nekur redzēts vel....smile.gif
Tev jau potenciālais talans ko nu tur...
Vienīgais vārds-gidīšu nakamos darbus ar nepacietību...wink.gif
Mimi
Sorry, bet pēdējais izskatās pēc lētā fotošopa. sad.gif
Ja tā nav, tad good damn it, vnk super ideāli.
Un ja tā nav, tad whatta hell r u doin' here, nevis sensejos? o-Õ
=^^=
hypnotize
nu ja...tieshaam shis foto izraadiisies pashtaisiits,,viscaur un iekshaa...tad esmu galiigi gar zemi jau tagad..... blink.gif
...bet ja photoshop...tad nekas iipashs.....saku: vnk smuki paartaisiits.... dry.gif
Alexa De Šarlote
QUOTE
Un ja tā nav, tad whatta hell r u doin' here, nevis sensejos? o-Õ


šeit tā pat neviens nekur netiek un netiks....
Mimi
njā, pēdējais cilveks, kuru pārvietoja sensejos, bija Janots, un tas lkm bija februārī, cik nu es zinu...

UN EDIT: To Undux, skatīt apakšējo postu. Nu. Parastam cilvēkam, jā. Un to visi saprot, bet ja cilvēkam tiešām ir tāds talants, un ja cilvēks tiešām zīmē ļoti labi, tad ir vērts ielikt. Taču ne man spriest, to spriež modi. :3
undux
Parastiem cilvēkiem tikt sensejos ir neiespējami.
Alexa De Šarlote
QUOTE
njā, pēdējais cilveks, kuru pārvietoja sensejos, bija Janots, un tas lkm bija februārī, cik nu es zinu...


Modi guļ citās sadaļās, bet ja mēs skaļi klieksim tas gan jau ka piecelsies....
undux
tā jau ir un tur PAGAIDĀM neko nevar darīt.
Alexa De Šarlote
ši jau ir saustarpēja diskusija svešā topikā....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
anti
Pēdējais - 100% photoshopa upuris, nevis pašas zīmēts.
Asuka
pēdējais darbs man atgādina kādu kaut kur redzētu kospleju. tieši šādā pozā un sasuke arī šķiet ļoti pazīstams. sāku šubīties, vai darbs ir tavs pašas roku darināts. manuprāt darbu, pat ja tas ir tavs nevar pat uz fotoshopa uztaisīt tik īstu, lai tas izskatītos, kā fotogrāfija. tagad par detaļām. kreisā sakuras roka. cik noprotams, tā arī ir apvijusies ap sasukes kaklu. tas nozīmē, ka jau bija jābūt redzamam elkonim. nu varbūt ne jau elkonim, bet plecam un rokas muskuļiem gan. man vēl liekas, ka roka ir par īsu. t.i. elkonis par augstu. tam būtu jāatrodas pie gurniem, bet tagad tas ir pie vēdera. kaut kas sakurai nav kārtībā ar kaklu. nedaudz par resnu.
nu kopumā man jau dikti tīk un darbs ir kvalitatīvs. cilvēki ir ļoti pievilcīgi un skaisti. labi izdevies ir uzzīmēt sasukes kimono. paskatoties audums tiešām atgādina zīdu. tas pats attiecas arī uz sakuras drēbēm. tas viss.
*sēž un gaida nākamo darbu*
Mishelin
Pff 100% nav orgjinaals biggrin.gif
Tach to uzreiz var redzeet nevaru saprast smieties vai raudaat biggrin.gif
Maija
QUOTE(Mishelin @ Aug 29 2007, 17:20) *

Pff 100% nav orgjinaals biggrin.gif
Tach to uzreiz var redzeet nevaru saprast smieties vai raudaat biggrin.gif




Nu gan tas ir apvainojoši! Es vienkārsši paņēmu 2 manu draugu foto un uz datora viņus pārteisīju.... kaut kā pretīgi, ka tā var rakstīt... var nepatikt vai vienalga, bet ne jau pateikt, ka tas nav mans! Fui!
Mishelin

Nu gan tas ir apvainojoši! Es vienkārsši paņēmu 2 manu draugu foto un uz datora viņus pārteisīju.... kaut kā pretīgi, ka tā var rakstīt... var nepatikt vai vienalga, bet ne jau pateikt, ka tas nav mans! Fui!
[/quote]

Iisteniibaa es pat shitam neticu biggrin.gif
Mimi
Cmon, liec tikai savus zīmējumus, tas taču ir stulbi uztaisīt Filter-Gaussian Blur un bāzt iekšā! >:(
Turklāt kaut kā nedomāju, ka tavi draugi tā iepozētu, turklāt, kaut kā neticami, ja tie draugi ir pilnīgie naruto varoņi. DAMN IT.. >;/
Shatako
QUOTE(Maija @ Jul 2 2005, 02:39) *

Lol....nākamais....ehhh man tādu tik tik daudz....

IPB Image


Darbs viek. voohūū! Super! Bet, man intresē kas tas par cilvēku? Kkur redzēts.. precīzāk pilnīgi izspļauts maroon5 solista (varb uzrakstiju nepareizi (maroon5 ) XD)
Tomoko
Nav ko sieties klāt par to pārveidoto [cik nu es tā sapratu] fotogrāfiju. Ja cilvēkam patīk tās pārveidot - Dieva dēļ, lai taču cilvēks to dara! Tā taču nav nekāda aizliegta lieta! ><
Tiesa, zīmējums ar to džekiņu, kurš tur rokās puškinu [kāpēc es visādus šaujamos saucu par puškiniem?] ir baigi skaists. Skaušana nerullē, bet tomēr.. Prieks, ka ir cilvēki, kuri zīmē tik skaisti. :]
Tā tik turpini!
Shatako
QUOTE(Tomoko @ Sep 9 2007, 16:52) *

Nav ko sieties klāt par to pārveidoto [cik nu es tā sapratu] fotogrāfiju. Ja cilvēkam patīk tās pārveidot - Dieva dēļ, lai taču cilvēks to dara! Tā taču nav nekāda aizliegta lieta! ><
Tiesa, zīmējums ar to džekiņu, kurš tur rokās puškinu [kāpēc es visādus šaujamos saucu par puškiniem?] ir baigi skaists. Skaušana nerullē, bet tomēr.. Prieks, ka ir cilvēki, kuri zīmē tik skaisti. :]
Tā tik turpini!

Es zinu, ka tas nav nekas slikts vai aizliegts, ka cilvēks zīmē no kādas citas bildes! Es vienk. paprasiju vai tas nav tas tas dziedātājs, jo saskatiju līdzību! (tas arī nav aizliegts :} ) Un beztam jau iepriekš teicu, ka man šis darbs patīk! ~_~
Maija
IPB Image



Jā, tā kā jums daŽiem nepatĪk mani darbi, TAD NEKOMENTĒJIET! aR TO ES DOMĀJU, KA DAŽI SAKA, KA NEESMU KAUT KĀDUS DARBŪS TAISĪJUSI... mad.gif

Labi... tē ir jau 2 gadus vecs darbiņš.... wink.gif
Narciss Gray
O, šis pēdējais ir foršs! Traucē gan izmērs, bet ko nu.. visu cieņu! Em, cik ilgi tu jau zīmē? Tev vnk ir talants... smile.gif
Shinobi
Wow ! Vot šīs darbs ir īsta māksla! Bravo smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.