Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ko jūs lietojat?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Tuning-man
Es MP3 player Samsung yepp yp 55 h!
CloudX
Es CD/MP3 Player Sony CD Walkman D - NE700 (atrac3plus)
Pinky
sony walkman happy.gif
jurc
hmm.. kapēc te nav pieminēts PC? =))
jebšu vecais labais kasešnieks...
bubu
Tad jau, tikpat labi, kur platafons?
MitSuki
es lietoju mp3 playeri kur ir 2gb, un apmierina, ieraksti pilnu, un klausies dazas dienas bez apstajas =)))
Lirels
Es nesen dabuuju Creative Zen Micro 5 gb. Pilniigi pietiek ar tiem 5 gb. cool.gif
ETM
QUOTE(MitSuki @ Jun 30 2005, 12:01)
es lietoju mp3 playeri kur ir 2gb, un apmierina, ieraksti pilnu, un klausies dazas dienas bez apstajas =)))
*


Ja ir kompis, kur staav paardesmit GB, no kuriem var tos 5GB visu laiku mainiit.
Un es nesaskatu nopietnu nepiecieshamiibu shaadai ieriicei. muziku tak var savaa kambariitii klausiities. Kam man vinju vajag portatiivu, kabataa neesaajamu?
MitSuki
ETM, ka lai mes pie velna zinam kam tev vajag vinu kabata nesajamu, blavines es pa majam vispar mas sezu, jo ir ko darit katru dienu, un cela pavadot 40 min(braucot uz rigu) es piem nevaru bez muzikas dzivot, bet piem. kad ar masinu baruc piem. uz kadu Somiju vai talak, tas labi noder =)
ETM
Braucot vilcoenaa/autobusaa ilgu laiku var labi izguleeties. braucot mashiinaa es labpraataak klausiitos normaalas auto audiosisteemas radiitajaa skanjaa nevis plejeriisha austinjaas, bet braucot pasham pie stuures muzona ar ne iipashi vajag. Vienkaarshi baudi pashu braukshanas procesu, klausies autinjaa un priecaajies.
Iori Yagami
Man ir CD player Roadstar PCD-8040 un man joprojam patīk.
kakuccupa
parasti to ko varu dabuut to arii lietoju esmu narkass uz pusslodzi un alkaans uz pilnu biggrin.gif
CirvjaKaac
m:robe ar 5GB pilniigi pietiek...
kakuccupa
kkipa kaukaadas jaunas tabletes ?????????????????????????????? biggrin.gif
Kikyou
QUOTE(Pinky @ Jun 30 2005, 10:51)
sony walkman ^_^
*



Man ar. ^_^ Bet tas skaitās CD/Mp3, m?
PHz
Man ir iRiver iMP-550, vienkārši ļoti labs MP3-CD pleijeris.
Izmantot gan sanāk tikai tad, ja paredzēts kaut kur braukt ar riteni vai staigāt kājām vienam pašam, jo mājās ir kompis, darbā neklausos neko, braucot jebkādā transportā izmantoju izdevību un guļu, un kaut kur dodoties ar kādu kopā, visticamāk tomēr iznāks parunāties, nekā klausīties mīļotos MP3.
+Chibi+
*izvelk no somas savu nošmulēto,veco pleijeri* Sony Walkman D-EJ775. Vecs. Ļoti. nopirku 2002./2003. gadu mijā. Uz to aizgāja mēneša alga. heh. Veselu mēnesi mocījos "Salā" , lai dabūtu šito kastīti... Mīļš bezgala, labots pāris reizes.. Jāpērk jau jauns, pults jau čerkst un skaņa vairs nav tā.. Bet mēs esam tik daudz stundas kopā vadījuši, tik daudz disku kopā klausījušies... *sentimentāla as'ra*. Japērk MP3, hah.
Janus
Vienkarsi klausos muziku uz PC lai nebutu problemas ka kaut ko neatsklano. biggrin.gif
alt
panasonic prtable cd player sl-sw415
VMSS (virtual motion sound system) extra anti-shock memory...
vecs kaa pati pasaule, bet straada
zjeel ka austinajs salomiitas :/
Pinky
QUOTE

Man ar. happy.gif Bet tas skaitās CD/Mp3, m?
*



nu man mp3 [1gb], uz izlaidumu uzdaavinaaja smile.gif
Taka
Es lietoju ultraportatīvo transdimensionālo trankļukātoru laugh.gif
ETM
QUOTE(Taka @ Jul 2 2005, 15:00)
Es lietoju ultraportatīvo transdimensionālo trankļukātoru laugh.gif
*


iesaku vinju apgraidot liidz MK II modelim. Buus taadas bonusa fiichas kaa hipermodulaaraa sinhrokorekcija un aparaatu varees izmantot arii kaa statokoliizijas nozektereeshanas sisteemas paraleelaa vilnja pretrankuljaatoru. Tieshaam ir taa veerts.
FaNtA
mp3 - creative muvo n200 512mb(par maz) un cd player roadstrar
Rudoru-san
Man SONY CD player... parasti mūziku uz datora klausos, Anime OST... atveru lyrics un dziedu līdzi!!!! Ja kādam baigi interesē, man ir Mac Os X dators... iTunes forever! tongue.gif
Sigfa
Izlasot shii topika nosaukumu, saaku nezheeleegi reekt. Ko juus lietojat? tobish, ko juus piipeejat? laugh.gif Lai vai kaa, pashlaik censhos sanjemties un iegaadaaties sev 20Gb iPod...
Chufanzo
Vaacijaa pirkts roadstar mp3 playeriitis ir man. Kameer draugi latvijaa pirktaas kopijas jau ir atdevushi kaatus, maneejais jau 3 kadus kaa kalpo. Vienmeer dziivee gadaas, ka jaadara, kas garlaiciigs, taapeec noder paklausiities kaadu mp3 disku lai nosistu laiku wink.gif
Taka
es nelietoju... bet ļoti gribētu...
sorry, nevarēju noturēties biggrin.gif
Kikyou
QUOTE(Taka @ Jul 9 2005, 23:18)
es nelietoju... bet ļoti gribētu...
sorry, nevarēju noturēties biggrin.gif
*



Anonīmo nelietotāju dienas... ph34r.gif

Mjāaa, līdz tam brīdim, kad tai reklāmai parādījās turpinājums, īsti nepieleca par ko vispār runa gāja. laugh.gif
gramozeks
es veeel lietoju USB un Floopy disk
flasherr
nu flopī grūti kautko jēdzīgu iestūķēt.
Man ir palēts Philips CD/Mp3 atskaņotājs. NU labs. Vēl man ir philips muz. centrs ar 5 disku changeru ar Koka tumbām abās pusēs monitoram .Vēl man ir kruts panasonic kasešu atskaņotājs (par iekšējo atmiņu tam gan neesmu dzirdējis smile.gif ). Un vēl man ir Casio pukstenis. NU mūzika viņam nav. Tikai pii pii pii. piii piii. piii [gara pauze] piiiii. Atkarībā no garīgā.
Shaisuke
Apple IPod mini 4GB... smile.gif

BN
slay3r
Creative zen 5gb
Shaisuke
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:43)
Creative zen 5gb
*


Uij... taac man bija... tikai vinjam kkas nojuudzaas un nelaadeeja vairs, taapeec atgriezaam veikalaa...

BN
slay3r
QUOTE(Shaisuke @ Jul 31 2005, 13:50)
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:43)
Creative zen 5gb
*


Uij... taac man bija... tikai vinjam kkas nojuudzaas un nelaadeeja vairs, taapeec atgriezaam veikalaa...

BN

*



Hehe, kur pirki!? smile.gif
Es paņēmu tādu kas nelādējās ( Tā ir populāra problēma, tikai lietotāju līko roku dēļ. No offense ) un sataisīju minūtēs piecās. Gadījumā nebīja tā ka tu viņu slēdz iekšā un vnk viņš nokarās vienā vietā ( gandrīz pašā sākumā ) ?
Shaisuke
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:59)
QUOTE(Shaisuke @ Jul 31 2005, 13:50)
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:43)
Creative zen 5gb
*


Uij... taac man bija... tikai vinjam kkas nojuudzaas un nelaadeeja vairs, taapeec atgriezaam veikalaa...

BN

*



Hehe, kur pirki!? smile.gif
Es paņēmu tādu kas nelādējās ( Tā ir populāra problēma, tikai lietotāju līko roku dēļ. No offense ) un sataisīju minūtēs piecās. Gadījumā nebīja tā ka tu viņu slēdz iekšā un vnk viņš nokarās vienā vietā ( gandrīz pašā sākumā ) ?
*



Pirku Somijaa... Kad iesleedzu tad kaadas 3 min viss bija oki un tad izrubiijaas. Un tas starp citu bija pirmajaa dienaa kad nopirku.

BN
slay3r
QUOTE(Shaisuke @ Jul 31 2005, 14:11)
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:59)
QUOTE(Shaisuke @ Jul 31 2005, 13:50)
QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 13:43)
Creative zen 5gb
*


Uij... taac man bija... tikai vinjam kkas nojuudzaas un nelaadeeja vairs, taapeec atgriezaam veikalaa...

BN

*



Hehe, kur pirki!? smile.gif
Es paņēmu tādu kas nelādējās ( Tā ir populāra problēma, tikai lietotāju līko roku dēļ. No offense ) un sataisīju minūtēs piecās. Gadījumā nebīja tā ka tu viņu slēdz iekšā un vnk viņš nokarās vienā vietā ( gandrīz pašā sākumā ) ?
*



Pirku Somijaa... Kad iesleedzu tad kaadas 3 min viss bija oki un tad izrubiijaas. Un tas starp citu bija pirmajaa dienaa kad nopirku.

BN

*





Mmm, rūpnīcas brāķis. Vajdzēja noformatēt:)
Shaisuke
Nu visticamaak ka bija arii... Somijaa ir likums ka 2 dienu laikaa var atgriezt preci veikalaa kaut arii tai nav nekaadas vainas... Diivainaakais ir tas ka manai draudzenei ar taa gadiijaas ar to pashu modeli, tikai vinjai sagaaja griistee peec nedeeljas.

BN
GunMetaL
mans philips slim cd/mp3/wma
aruka_sei
vecais labais lenšu magnetofons biggrin.gif
(tā kā pie manis uz lentām ir daudz hard & heavy 80 gadu mūzikas)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.