Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Uzumaki.
Anime forum > Anime > Manga
Ayumi
Tikko googlee mekleeju naruto bildiites uz vaardu 'uzumaki' un atradu gan naruto gan kautkaadu uzumaki. spriezot peec bildiiteem- shausmene. tur bija bildes gan no mangas gan filmas.(anime tur nez kaapeec nebija!) Pçc bildiiteem izskatiijaas baisi un intresanti, vai kaads no jums arii lasa sho mangu? nez man taadi vaaji nervi, negribaas kopeet, bet kaadam kurs grib pashausminaaties par pretiigiem radiijumiem, luudzu! cool.gif
Ayumi
ak jaa! un dazas bildiites ko uzgaaju. par filmu un mangu.
image
image
image
image
image
image
imageimage
Klokjvaarpsta
Bezgala miilji... Bet uzziimeets jau smuki, jo sevishkji uz vaaka. Tur tieshaam kawaii
Ayumi
man taa meitene liekas cute! biggrin.gif
bet nee, es shito mangu nelashiisu!
Ayumi
vispaar, ja reiz runaajam par ''uzumaki'', parunaasim pa visaam horror tipa mangaam, kaadas juus esat lasijusi. ja vispaar esat...
Rawen
es ljoti atvainojos,ka es jaucos iexaa shajaa topikaa,bet es veeleetos uzzinat - kur var izlasiit shiis mangas[iznjemot graamatu pirkshanu smile.gif]?vai ir kaadas kraatuves?un eas veelreiz atvainojos par postoshanu nepareizajaa topikaa unsure.gif
lastguru
Nekas, mees visi kaadreiz bijaam jauni shajaa forumaa. un ariii mangas mekleeshanas skills nav iedzimtais talants. Ja zini, ko meklee, tad mangas vari atrast ieksh boxtorrents.com, www.manga.baka-updates.com un veel dazhaados saitos, kurus var samekleet ar google paliidziibu. Ja ne google, ne boxtorrents neko neatrod, tad dod zinju.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.