Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bird people of China
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
zenofex
Kurš ir redzējis šo filmu?
Ideja - divi pilsētnieki no Japānas - jakuza un biznesmenis nokļūst galīgajā Ķīnas nostūrī, kur itkā ir atrasta briesmīgi bagāta nefrīta dzīsla.

Taču tur viņi sapazīstas ar vietējiem un ir pārsteigti par idilli, un skaistumu kas tur valda. Ir arī leģendas par vietējiem, kas prot lidot.

Filmā ir nežēlīgi jauki dabas skati, un vispār viss settings ir ļoti nomierinošs. Patika nobeigums, kurā abi japāņi gribēja palikt tur, bet katrs to realizēja vai mēģināja realizēt savādāk.

Vispār filma jāredz.
http://www.imdb.com/title/tt0142181/
edg
Viss, ko taisiijis Takashi Miike ir jaaredz! Vinjsh prot taisiit labas filmas. Miike gaume ir super!

P.S. Diemzheel man ir vaaji filmu ieguushanas resursi, taapeec ne shitaa ne arii lielaakaa dalja vinja filmu nav redzeetas. Tik vien kaa paariitis.
Laugh|nGMan
QUOTE(zenofex @ Jun 10 2005, 23:42)
Kurš ir redzējis šo filmu?
Ideja - divi pilsētnieki no Japānas - jakuza un biznesmenis nokļūst galīgajā Ķīnas nostūrī, kur itkā ir atrasta briesmīgi bagāta nefrīta dzīsla.

Taču tur viņi sapazīstas ar vietējiem un ir pārsteigti par idilli, un skaistumu kas tur valda. Ir arī leģendas par vietējiem, kas prot lidot.

Filmā ir nežēlīgi jauki dabas skati, un vispār viss settings ir ļoti nomierinošs. Patika nobeigums, kurā abi japāņi gribēja palikt tur, bet katrs to realizēja vai mēģināja realizēt savādāk.

Vispār filma jāredz.
http://www.imdb.com/title/tt0142181/
*



Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.
edg
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:29)
Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.
*


Tu mums te eksperts:
Pasaki, kur to visu dabuut!

Izsleedz bittorrent, eMule, eDonkey utml. resursus.

Ja ir DC++, Mirc, ftp, kur vinjas ir iespeejams dabuut?
ShinChan
QUOTE(edg @ Jun 10 2005, 23:01)
Viss, ko taisiijis Takashi Miike ir jaaredz! Vinjsh prot taisiit labas filmas. Miike gaume ir super!

P.S. Diemzheel man ir vaaji filmu ieguushanas resursi, taapeec ne shitaa ne arii lielaakaa dalja vinja filmu nav redzeetas. Tik vien kaa paariitis.
*


Kurš tad visas ir redzējis? Mīkem filmu vairāk kā 60 gab. un tik štancē. Pats esmu kādas 8 redzējis.
Visbaisākā ko esmu skatījis ir Bizita Q (visitor Q).
Cietnī stāv jau minētais gabals kā arī Audition, abas ne pārāk labā kvalitātē. Ja ir interese varu nošārēt iekš kāda huba, taču ar pDSL nekāds lielais ātrums nebūs.
Laugh|nGMan
QUOTE(edg @ Jul 12 2005, 12:07)
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:29)
Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.
*


Tu mums te eksperts:
Pasaki, kur to visu dabuut!

Izsleedz bittorrent, eMule, eDonkey utml. resursus.

Ja ir DC++, Mirc, ftp, kur vinjas ir iespeejams dabuut?
*



Nu tad atliek ķīniešu vai korejiešu ftp un tevis pieminētais dc. Bet man liekas ka dc viss nokļūst pārāk vēlu un ļoti sliktā kvalitātē. DC neesmu rādijies kādus 2 gadus, jo tur nav ko meklēt. Varbūt tagad tur kaut kas mainījies?! Nezinu!

Pats protams izmantoju lielākoties emule, šad tad - BT.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.