Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Emm, atpūta brīvā dabā?
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Yume
hei cilvēki, kamēr laiks ir labs, un jūrmala vēl nav gluži pārblīvēta, ka būtu aizbraukt uz turieni paelpot svaigu gaisu? ieteiams ar riteņiem? un bumbām... volleibols pludmalē rullē.
Man izskatās ka ekši tautai tliņ tūliņ beigsies, tad ar laiku problēmā būt nevajadzētu...
kas tad jūs tur? huh.gif


UPDT 14.06.2005.
Tātad, svētdien, 19.06 notiek strelka brīvā dabā. Tie kas brauc uz Bulduriem ar riteni satiekās vai nu galapunktā vai nu pie Kongresa nama strūklakām. Un tie kam ritenis nav pieejams brauc ar vilcienu, un satiekās pie Origo pulkstns. Viss notiek 13:00 .
Gaidu atsaucību
Ella
=/ Visu nākamo nedēļu būšu Zviedrijā :'(
Sigfa
Esmu par. Man jaaiesveeta ritenjbraukshanas sezonas atklaashana biggrin.gif
SheWr
Heh...es tieshi par taadu lietu domaaju... nerunaas jau tur tik daudz par animeem, tad es ar vareetu aizbraukt. Tik luudzu noskaidrojiet noteiktu laiku, lai vareetu saskanjot.

(es jau atsaaku ritenjbraukshanas sezonu - shodien jau nomizoju 60km...)
Sigfa
Nu, ir viena liela probleema- laika apstaaklji. fignj vinj zin, kad liis kad ne.
SheWr
nu cik es dzirdeeju pa radio, ka uz laiku buushot normaali. Shodien jau ar bij baigi silts (vismaz jelgavaa...)
Sigfa
jebkuraa gaijumaa, domaaju, ka jo aatraak riikosim jo labaak. Jaapaskataas, kad ir visceriigaakaas prognozes un aidaa. Visticamaak, ka naakamnedeelj buutu tas reaalaakais variants.
SheWr
<.< uuu.. jebkad tikai ne pirmdien un piektdien....
FaNtA
rolleyes.gif kkas jauns, cik patiikami biggrin.gif ja naakam nedeeļ buus labs laiks, tad var naakam nedeeļ no 1-5dienai meeģinaat kko izdomaat un ar riteni tas buutu supaa happy.gif labpbpraat savas kaajas pamociitu
SheWr
eu, ar vienu ausi paklausiijos laika zinjas prims kaada laicinja, un tur kautko mineeja par to ka sveetdien itkaa paliis un buus tik 15graadi.. nu cerams ka nedeeljas viduu buus savaadaak, ja protams kaads tieshaam domaa doties...
Kima
ofeciaali siltais laix (lasam wasaras laix) iestaasies no 14.06. Es zinu, jau sen gribu aizbraukt uz Juuru, shogad pat weel pastaigaaties neesmu izraawusies!!!!!!
Aba neliela probleema....man naw ritenja dry.gif , so juus pasakiet galapunktu, a es tur kaut kaa ar mashiinu wai sabiedrisko nonaakshu...... laugh.gif
sandzi
es esmu ar mieru bet vispirms jasaruna datums laiks un utt
labi tas ir tada gadijuma ja jus mani pienemsiet dry.gif
Kima
QUOTE(sandzi @ Jun 10 2005, 08:41)
es esmu ar mieru bet vispirms jasaruna datums laiks un utt
labi tas ir tada gadijuma ja jus mani pienemsiet dry.gif
*


nope!!!!!Panjemsim liidzi, pamociisim, nozilinaasim, paarkraasosim un iemetisiim juuraa sliikt!!!!!Nu mums wienkaarshi wairs nawa ko dariit!!!!! laugh.gif Ak jaa un ne par ko nepienjemsim.....

jaa es ar labpraat redzeetu te datumus, jo nu nezinu, kad pati braucu prom..... kaa tomeer ar to 2dienu 14o?
Lija
he,he,he... ^^ tautai velk uz jūru!!!!
Par riteņiem ir problēma!!! LIJA NEMĀK BRAUKT!!! dry.gif lai gan riteņu mājās ir vairāk nekā pietiekoši sad.gif
tā kā man arī derētu noteikt galapunktu, lai varētu tur nonākt un jums pievienoties huh.gif un tad var sarunāt grupu, kas nebrauc ar riteņiem... huh.gif
+ man noteikti neder darba dienas, jo ir tauta, kurai arī jāstrādā!!!
kā arī vēlos pievērst uzmanību nākošnedēļas 18-tajam datumam!!!
Tas ir ĻOTI ĻOTI SVARĪGI!!!! rolleyes.gif
Yume
jā, tiešām, tad ja vajag brīvdienu tad ne 18 datums neder, nedz arī 19, jo svētdienās es strādāju. dry.gif kautkas jādomā.
Un Lija, ja tev riteņu ir pietiekoši tad padalies ar zaķi, un apsedlo arī sev kādu, mēs būsim pacietīgi un mācīsim tev braukt. happy.gif
Bet njā.... 14, man arī noteikti neder, man ir eksamens, pēdējais, bet ir.
Tad, ko mēs vēl varam sadomāt?
SheWr
Aiz-naakam nedeelj, vai varbuut tie, kas straadaa, var atrast 1 briivu darbadienu...
Sigfa
Yume, kapeec tev neder 18?
Yume
Man tomēr vajag aiziet uz savu izlaidumu. Es nolēmu ka ierasties vajadzētu vismaz uz svinīgo daļu.
Sigfa
reaali sanaak taa- ja braucam leenaam (Zakjpeedinja, Lija...) tad tur buusim 2h laikaa, tur pavadiisim kaadas 3-4h un tad atpakalj.

Skaties vai nevari savienot to izlaidumu ar braucienu.
lastguru
QUOTE(Lija @ Jun 10 2005, 08:40)
LIJA NEMĀK BRAUKT!!!

Whoagh! beidzot es atradu veel kaadu kas nemaak braukt. un es jau saaku domaat ka es taads vieniigais... smile.gif
ETM
Ehh.. jauka pabraukaashanaas... Bet man ritenis ventspilii un nezinu vai vispaar ir veerts vinju meegjinaat dabuut uz riigu, jo te es vinju taapar tikai lietoshu briivaas vietas dziivoklii aiznjemshanai.
Lija
he,he,he... mani uz riteņa jūs nedabūtu ne par kādu naudu!!! cool.gif Za to jūs mani varat dabūt uz viciena!!!! wink.gif
un YUME PASKATIES KALENDĀRĀ... kas īsti ir 18-tajā... he,he,he,...
+ kas tur kaut ko teica par brīvdienu-darba dienu.. tad gomen tā nav skola un nevar gan... sad.gif jo tauta ir aizgājusi lielākoties atvaļinājumos un jau tagad raujos par vairākiem.. pati ar nepacietību gaidu atvaļinājumu.. rolleyes.gif
Nju davai tauta, ejam visi uz Yumes izlaidumu un tad uz Jūrmalu!! ^^
(tagad mēģina ielīst tumbočkā, lai Yume netiktu klāt.. ph34r.gif )
ETM
Lija Kloda Batista Рardзna Le Bul De Zira domaa, ka mees nedabuusim tevi uz ritenja? Ja tam tiek veltiitas pietiekoshi lielas puules, tad visu var dabuut gatavu.
Diemzheel man pasham spiid braukshana ar vilcienu, jo, kaa jau teicu, man nav te divritenja. Kaut gan mok varu atvest savu sagrabeejusho saliekji. tad es vareetu arii kaadu kaa bagaazhu panjemt. jo tam ir kaapshlji piemetinaati 8))
Church
QUOTE(ETM @ Jun 10 2005, 12:38)
Lija Kloda Batista Рardзna Le Bul De Zira domaa, ka mees nedabuusim tevi uz ritenja? Ja tam tiek veltiitas pietiekoshi lielas puules, tad visu var dabuut gatavu.
Diemzheel man pasham spiid braukshana ar vilcienu, jo, kaa jau teicu, man nav te divritenja. Kaut gan mok varu atvest savu sagrabeejusho saliekji. tad es vareetu arii kaadu kaa bagaazhu panjemt. jo tam ir kaapshlji piemetinaati 8))
*


iemaaciit nepaaraak ilgaa laikaa cilveeku uz divritenja braukt var. - bet uz sitiena iemaaciit braukt nepaaraak nogurstot garas distances? ;>
Iori Yagami
Ja nevienam nav ko pret, tad es arī piedališos tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Hikaru
Hmm... nu es ar savu veco riteni ("arļonok" vai kā to sauca) cool.gif varbūt varētu atbraukt uz Rīgu (tie tikai kaut kādi 20 km), bet pēc tam vēl cauri visai Rīgai jābrauc. Nez vai var braukāt pa Rīgu bez kaskas un bez velns zin kā vēl. Caur centru vispār izurbties var? Nez tur var normāli pabraukt, tikai transportam traucēšu. Bīstami braukat tagad pa blīvi apdzīvotām vietām. Vai labāk tad ar vilcienu. wink.gif
SheWr
eeeeh...ja vareetu, tad kautkur aarpus riigas?
Lija
QUOTE(ETM @ Jun 10 2005, 12:38)
Lija Kloda Batista Рardзna Le Bul De Zira domaa, ka mees nedabuusim tevi uz ritenja? Ja tam tiek veltiitas pietiekoshi lielas puules, tad visu var dabuut gatavu.
Diemzheel man pasham spiid braukshana ar vilcienu, jo, kaa jau teicu, man nav te divritenja. Kaut gan mok varu atvest savu sagrabeejusho saliekji. tad es vareetu arii kaadu kaa bagaazhu panjemt. jo tam ir kaapshlji piemetinaati 8))
*



Gribētu gan redzēt kā juus mani uz riteņa dabūsiet.. varbūt, ka arī dabūsiet, taču būs atkostas rokas un visi būsiet pakurli ar abām ausīm.. rolleyes.gif
principā es kādreiz mācēju braukt ar riteni, taču tās pāris reizes, kad es iepazinos tuvāk ar zemi, tas man lika šo un to pārdomāt... sad.gif un es nezinu, man mājās vienā no garāžām mētājās kaut kādi riteņi brālim, taču es negribu meklēt kur un vispār es braucu ar vilcienu!!!! dry.gif kas vēlas var pievienoties!!! vilcienā ir daudz vietas... (khem, khem uz riteņa ir tikai vieta viena rolleyes.gif )


QUOTE(Iori Yagami @ Jun 10 2005, 13:13)
Ja nevienam nav ko pret, tad es arī piedališos tongue.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*



aiziet, aiziet.. jo vairāk tautas, jo jautrāk.. smile.gif

p.s. kāda ir galvenā programma??? vai sauļošanās un peldēšanās arī tiek ietverta?
Sigfa
Ljauzhi, tiem kam nav ritenja- to var vienmeer iznomaat!
Kagome
es arii ar lielaako prieku brauktu, bet ir viena maza probleema, man pagaidaam nav ritenja, un jaanoliek tiesiibas, lai mieriigi vareetu braukt pa centru, neuztraucoties par to(ja gadiijumaa aptur policija), ka piesiesies pie taa ka nav tiesiibu.

p.s. kaadam no jums ir tiesiibas?
Lija
QUOTE(Sigfa @ Jun 10 2005, 15:37)
Ljauzhi, tiem kam nav ritenja- to var vienmeer iznomaat!
*



Var arī nenomāt un braukt ar vilcienu!!! rolleyes.gif
Sigfa
klausies blondiine, nebendee entuziasmu. Mees te censhamies sarunaat kaa ar ritenjiem tikt uz juurmalu! Ja nemaak, var iemaaciities, ja nav ritenja var iziireet. Ja nav tiesiibu- kaada shkjirba, man arii nav.
Hikaru
QUOTE(Kagome @ Jun 10 2005, 16:39)
es arii ar lielaako prieku brauktu, bet ir viena maza probleema, man pagaidaam nav ritenja, un jaanoliek tiesiibas, lai mieriigi vareetu braukt pa centru, neuztraucoties par to(ja gadiijumaa aptur policija), ka piesiesies pie taa ka nav tiesiibu.

p.s. kaadam no jums ir tiesiibas?
*


Vēl jābūt tiesībām? Mašīnas tiesības derēs?

Eh laikam labāk tad ar vilcienu kopā ar Liju braukt. happy.gif
Lija
QUOTE(Sigfa @ Jun 10 2005, 15:45)
klausies blondiine, nebendee entuziasmu. Mees te censhamies sarunaat kaa ar ritenjiem tikt uz juurmalu! Ja nemaak, var iemaaciities, ja nav ritenja var iziireet. Ja nav tiesiibu- kaada shkjirba, man arii nav.
*


ha, a ko darīt tiem kam ir gan riteņi, taču nav vēlmes mācīties braukt ar tiem??? huh.gif skriet pakaļ braucējiem??? wacko.gif par pārējo nemaz nerunāšu...
un es nebendēju entuziasmu , bet gan vācu "kājāmgājēju" grupu, kas brauks ar vilcienu!!! cool.gif
Kagome
par to vai mashiinas tiesiibas der, neko nezinu, bet ja brauc ar ritenjiem jaacenshas izvairiities no policijas.
Kagome
Lija, te jau teica ka ar riteni nav nemaz tik gruuti iemaaciities braukt, es iemaaciijos pa dazjaam stundaam.
Lija
QUOTE(Kagome @ Jun 10 2005, 16:12)
Lija, te jau teica ka ar riteni nav nemaz tik gruuti iemaaciities braukt, es iemaaciijos pa dazjaam stundaam.
*



vēlos citēt pati sevi!!!! MAN NAV VĒLMES MĀCĪTIES BRAUKT AR RITENI!!!! pie kam es jau kādreiz mācēju.. bet esmu aizmirsusi un netaisos to atgūt!!! unsure.gif
tādēļ es te VĀCU GRUPU KAS BRAUKS AR VILCIENU!!!
+ par visu pārējo kā parasti lūdzu informēt telefoniski, jo nedēlas nogalēs esmu bez neta!! (tiem kas nesaprata - ja gadījumā nobriest kāds tuss) !!!
zenofex
Es ar piedalītos ja:
1) Tas būtu brīvdienās
2) Ja man būtu velosipēds, bet to jau var labot smile.gif

Katrā ziņā sekošu līdzi postiem šajā pavedienā varbūt ieraudzīsiet veco anime buku ph34r.gif
SheWr
man ar nav tiesiibas, bet tas man nav liedzis braukt jau cik gadus... un kaa jau teicu - ja var, tad luudzu iztikt bez braukshanas tieshi caur riigu...
Sigfa
a kaa tu iedomaajies, ka riidzinieki tiks tur? hehe, satikshnaas vislabaakaa buutu pie kongresu nama un tad paari tiltam. Taa nav nekaada lielaa riiga, ja liidz turienei var tikt- ok.
SheWr
eeeh...nepatiik man taa riiga kautkaa... nu lab - nezinu jau tur ar gandriiz neko, taapeec ja tieshaam satikshanaas buus riigaa, tad gan man kaadu zinoshu kompanjonu vaidzees...

Un vispaar ja taa pareekina, tad buus baigaa miishanaas... no jelgavas liidzi riigai jau 40km, tad veel liidz juurmalai paaris kilometri... un tad viss uzreiz atpakalj! gribeetos ar zinaat vai kaads brauks ar riteni no jelgavas.
Kima
Baaaaaaaaaaaaaah, c`mon, aizbraukt war jebkaad!!!!Nekad nebuus taa ka wisi tiek wienlaikus, parasti paareejie pienaak klaat agri wai weelu...
Un wilcieni buus pilni!!!!!!!!Tagad wisi uz Juuru censhaas tikt......
Ak, jaa.....es tomeer ar neesmu sajuusmaa par to ritenjbraukshanu...es ar riteni peedeejo reizi braukaaju...nu ljoti sen.....un mans entuziaaasms ir par Juuru, kaa taadu, peldeeshanos un sauljoshanos utt.....
zenofex
Ok, var jau dalīties, bariņš svīst vilcienā, otrs svīst uz velosipēda smile.gif
Visiem tāpatās neizpatiksi... Un tad sarunāt kādā no Jūrai tuvumā esošajām pieturām satikšanos. Jo var jau arī uz Vecāķu pusi braukt.
SheWr
nu man jau gribas ar riteni pabraukaat kaadu distanci, bet.... 1)ritenim shodien pedaalis nopliisa... 2)baigi nepatiik taa diezgan garaa distance turp un atpakalj... Bet nu taakaa riteni viegli salabot, tad paliek tikai tas otrais...
Sērfijs
Ja jūs mani pieņemsiet, tad es arī vēlētos piedalīties.
lastguru
QUOTE(Hikaru @ Jun 10 2005, 16:01)
Vēl jābūt tiesībām? Mašīnas tiesības derēs?

Jaa, un jaa.
sandzi
vajag atri sarunat kamer vel nav jani pienakusi savadak man netiek
Sigfa
QUOTE(sandzi @ Jun 10 2005, 22:45)
vajag atri sarunat kamer vel nav jani pienakusi savadak man netiek
*



Haha, tu ,siikais izvirtuli, labaak nemaz neraadies, es tevi noreekshu no kaajaam liidz galvai laugh.gif

Bet liidz jaanjiem sarunaasim.
SheWr
Eu ziniet... laikam es arii ar vilcienu braukshu... es taa padomaaju - 100km turp = jeela pakalja un volejbolu nudien nevar paspeeleet... Nu tad peec dazhaam stundaam diez vai veel 100km atpakalj vareeshu nobraukt....

taadeelj - kas brauks no jelgavas, vai arii - kaads sagaidiit stacijaa varees?
Janchux
QUOTE(Lija @ Jun 10 2005, 13:32)
he,he,he... mani uz riteņa jūs nedabūtu ne par kādu naudu!!! cool.gif  Za to jūs mani varat dabūt uz viciena!!!!  wink.gif
un YUME PASKATIES KALENDĀRĀ... kas īsti ir  18-tajā... he,he,he,...
+ kas tur kaut ko teica par brīvdienu-darba dienu.. tad gomen tā nav skola un nevar gan... sad.gif jo tauta ir aizgājusi lielākoties atvaļinājumos un jau tagad raujos par vairākiem.. pati ar nepacietību gaidu atvaļinājumu.. rolleyes.gif
Nju davai tauta, ejam visi uz Yumes izlaidumu un tad uz Jūrmalu!! ^^
(tagad mēģina ielīst tumbočkā, lai Yume netiktu klāt..  ph34r.gif )
*



ne jau tikai Yumei ir izlaidums tajaa dienaa :PPPP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.