Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime nakts
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3
Yume
QUOTE
                                  Ночь анимэ
На 2-3 июля намечается мероприятие - ночь анимэ. Программа примерно такая:
"Суп с котом" (Nekojiru sou)
"Тысяча и одна ночь Ёситаки Амано" (Yoshitaka Amano: 1001 Nights)
"Баклажаны, или Лето Андалусии" (Nasu: Andalusia no natsu)
"Зов далеких звезд" (Hoshi no koe)
"Сказки лабиринта" (Meikyu monogatari (Manie-manie))
"Дзиблис, вторая серия" (Ghiblies ep.2)

Цена билета - примерно три лата.


Tātad, kādas domas, vai ir vērts iet? vai iesiet, un vai vispār ir vērts taisīt?
Varbūt kādam ieteikumi izmaiņām vai kautkas tāds..
Sigfa
erm... kur, kaadaa valodaa?
Zuzix
Cik manaam smadzeneem daleca - 3ls ir par katru seansu... wai man taisniiba?
Cikos shitas wareetu saakties?
Atkaartoshu Sigfas jautaajumu - kaadaa walodaa? (wai buus subi?)
Kur?

Ja atbildes uz maniem jautaajumiem mani sasniegs pirms 22.30, tad warbuut ieshu... wieniigi tieshaam dereetu wisu zinaat biggrin.gif
Wareetu buut weerts taisiit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sigfa
triis lati uz visu nakti. Par 2-7 lati leetaak nekaa muusu all-nighter'i.
Yume
pirmkārt, par valodu un subie uzprasīšu.
Otrkārt- Zizik- tas būs pēc mēneša, jūlijā, ko tu tik ātri domāji par iešanu.
treškārt-par to vai visi seansi vienā biļetē, esmu gandrīz pārliecināta, bet arī uzprasīšu.
alt
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 20:17)
pirmkārt, par valodu un subie uzprasīšu.
Otrkārt- Zizik- tas būs pēc mēneša, jūlijā, ko tu tik ātri domāji par iešanu.
treškārt-par to vai visi seansi vienā biļetē, esmu gandrīz pārliecināta, bet arī uzprasīšu.
*




ja jau tik peec meenesha tad jau stresa nav...
Yume
Atbildes uz jautājumiem-
tieši tā, viena biļete uz visām filmām.
Anime tiks rādīti japānu valodā ar krievu subtitriem, un austiņām latviešu valodā.
Viena piebilde, būs vecuma ierobežojums.
alt
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 20:34)
Atbildes uz jautājumiem-
tieši tā, viena biļete uz visām filmām.
Anime tiks rādīti japānu valodā ar krievu subtitriem, un austiņām latviešu valodā.
Viena piebilde, būs vecuma ierobežojums.
*




vaaaaaaa... kaapeec ne anglju subi un krievu val austinjaas tongue.gif

lab lab

tas buus ieksh k/riiga?
Zuzix
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 21:34)
Atbildes uz jautājumiem-
tieši tā, viena biļete uz visām filmām.
Anime tiks rādīti japānu valodā ar krievu subtitriem, un austiņām latviešu valodā.
Viena piebilde, būs vecuma ierobežojums.
*


Un shis wecuma ierobezhojums mani apstaadinaas...
atkal jau man tiek liegts kautkas labs...
(BTW - liidz cik gadiem ta newar?)
un weel atwainojos - kriewu walodaa juunijs un juulijs ir sasodiiti liidziigi un taapeec ar nokljuudiijos... (kam negadaas biggrin.gif )
Sigfa
QUOTE(Zuzix @ Jun 1 2005, 21:50)
kriewu walodaa juunijs un juulijs ir sasodiiti liidziigi un taapeec ar nokljuudiijos
*



nu nu, tikpat liidziigi kaa latvieshu valodaa.

Jaa nu neesmu paaraak prieciigs par to valodas iespeeju, bet ko padariis.
Yume
QUOTE
Два важных момента:
1. Программа еще не утверждена и может очень сильно измениться (наверняка изменится).
2. Следует понимать, что пока еще не совсем понятно: будет ли это мероприятие вообще. Сейчас главная задача - выяснить заинтересованность людей. Если интересующихся будет мало, то никакой ночи анимэ не случится.
Naktspukjiite
labprāt kaut ko uzzinātu par vecuma ierobežojumu ohmy.gif
Yume
Vecuma ierobežojums pagaidam laikam ir no 16 gadiem. Bet tiešāk tas tiks nolemts, ja bus tas pasākums vispār, un ja būs, tad programma un visi sīkumi tiks lemti vēlāk.
Sākumā jāzin cik liela atsaucība būs.
Zuzix
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 22:17)
Vecuma ierobežojums pagaidam laikam ir no 16 gadiem. Bet tiešāk tas tiks nolemts, ja bus tas pasākums vispār, un ja būs, tad programma un visi sīkumi tiks lemti vēlāk.
Sākumā jāzin cik liela atsaucība būs.
*


Taatad man bija taisniiba - atkal mani diskriminee... T.T
Nju ko... naaksies wien samierinaaties...
Naktspukjiite
Ahhh... uzreiz labāk palika uzzinot vecuma ierobežojumu.
Tā. Ja tajos datumos man neieliks kādu nometni, tad count me in. ^^
Janchux
mani var skaitiit 50/50, jo veel nezinu kaa man buus ar laikiem un finanseem... =)
FaNtA
ohmy.gif izklausaas fun, njaa bet liidz juulijam vel taalu :/ nu ceru ja kkas mainiisies tad tikkai uz labo pusi happy.gif + viens jaut. a tur paika buus? huh.gif vai saveejo jaaņem
Ella
Sanāk tā
1) cena 3 ls uz visu nakti?
2) Vecuma ierobežojums no 16 gadiem?
3) notiek 2-3 jūlijs?
anti
nu, ja man nebūs darbs tonakt, tad laikam jau ka būšu.
jurc
all night anime bez manis? Tas nav iespējams! biggrin.gif Pieraksti mani arī! Andiigo (GTO) droši vien ar pierunāšu! (šis tagad čortojās uz mani kapēc es šamo ar animi esmu saslimdinājis tongue.gif )
Cik žēl tomēr ka tas notiek pāris dienas pirms algas sad.gif
anti
QUOTE(JurCHiX @ Jun 2 2005, 00:34)
Cik žēl tomēr ka tas notiek pāris dienas pirms algas :(
*



3 Ls jau nu, domājams, varēsi sagrabināt.
jurc
QUOTE(anti @ Jun 2 2005, 08:11)
3 Ls jau nu, domājams, varēsi sagrabināt.
*


Nu līdz tai rīgai ar kautkā ir jātiek.. kuņģi ar takā vajadzētu pabarot... Vismaz ar kādi 10-15Ls jārēķinās.. Un ja nu vēl tur izdomā uztaisīt afterparty (kas pēc iepriekšējo reižu pieredzes parasti notiek).... huh....
Bet nu domāju ka gājēju būs daudz.. vismaz te mēnesi iepriekš paziņo.. tas labi...
Gribētos tik zināt kur tas viss notiks? (iepriekš bija tāds jautājums, bet atbildi gan nepamanīju.) Ja k/t Rīga ta būtu baigi ok!
Lija
WHAAAA|!!!! SUGOII SUGOII!!!! ohmy.gif laugh.gif laugh.gif KAUT KAS NOTIEK!!!!
vajadzīgi tikai datumi, kad notiek un tad viss ir oki!!!!
Kino "Rīga" kļūs par animistu okupēto vietu!!!!! laugh.gif
Sigfa
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 22:17)
Vecuma ierobežojums pagaidam laikam ir no 16 gadiem. Bet tiešāk tas tiks nolemts, ja bus tas pasākums vispār, un ja būs, tad programma un visi sīkumi tiks lemti vēlāk.
Sākumā jāzin cik liela atsaucība būs.
*



shitais ir viens no vismuljkjiigaakajiem tekstiem ko esmu redzeejis biggrin.gif Juus tur protams apzinaties, ka dalja interesntu buus zem 16? Jo sheit sanaak taa, juus tagad savaaksiet interesentus un peectam pateiksiet, ka vecuma ierobezhojums buus 18 un buusiet shokaa par to, ka atnaakusi tikai puse no paredzeetajiem cilveekiem. Citiem vaardiem- VISPIRMS nolemiet visus ierobezhojumus un filmu sarakstu, un TAD skataties kursh ir ieintereseets. Pashlaik jautaajums ir- vai juus gribeetu piedaliities anime naktii? - vispaar bez jelkaadiem zinaamiem faktiem.

Un veelviena lieta- ja jau runaajam par animistu apseestaam vietaam, tad domaaju, ka labaak buutu apseest kino suni, tur vinjiem raada vairaak taadas netradicionaalas lietas wink.gif
anti
QUOTE(JurCHiX @ Jun 2 2005, 09:22)
Nu līdz tai rīgai ar kautkā ir jātiek.. kuņģi ar takā vajadzētu pabarot... Vismaz ar kādi 10-15Ls jārēķinās.. Un ja nu vēl tur izdomā uztaisīt afterparty (kas pēc iepriekšējo reižu pieredzes parasti notiek).... huh....
*



līdz Rīgai var arī stopēt un tas nemaksā praktiski neko :P nu lab, buss līdz Grobiņai kkādi 30 saņi vai cik :>
nu, huh, teu nau gan milzu kuņģis, ja prasa 10 ls :)

hm, bet nujā - ja tu uz afterpārtī, tad gan laikam vaidzētu pavairāk naudas - visi tie dzeramie un hvz, kas vēl. ok, ok - tad vnk laikus noliec tos 10-15 ls malā, lai neiztērējas ;)

man gan laikam pietiks vnk ar anime nakti, ko nu es tur pa afterpārtijiem maisīšos :>
un jā, nudien būtu interesanti zināt, kur pasākums norisināsies.
Iori Yagami
Ja Anime nakts būs, tad es arī būšu biggrin.gif biggrin.gif
anti
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 21:34)
Anime tiks rādīti japānu valodā ar krievu subtitriem, un austiņām latviešu valodā.
*



mm.. kāds pa tiešo tulkos to tekstu, kas austiņās? ;)
bet nu, man jau der krievu subtitri ar, neesmu izvēlīga :>
rebel
ddddddddaammmmn! man lajkam jaameeegjina aatri wiltot dokumentus... kaa tad war paarbawdiit,cik man gadu,kaac to paarbawdiis? ja nju es naaku kopaa ar kaadu radu,kam jaw ir wismaz 16? waj 18? ak kunx,tas NAU GODIIGI,weehehee,atkal es weelos,kaut buutu dzimusi aatraak... sad.gif
sad.gif

oj, damn,tikko atcereejos weel kaadu iemeslu,kaaapeec newareetu ierasties uz sho lielisko pasaakumu pat,ja man tas buutu atljawc..es neesmu Latwijaa tad..ehh.. welti sanerwozeejos...
Sigfa
mm, domaju, ka vecumam buus vienkaarsh feis kontrols. Ja tu buusi gjeerbts kaa pokemons ar rozaa kleitinju un debiilu smaidinju, neviens tevi iekshaa nelaidiis. Ja naaks ar kompaaniju, tad jau visus domaajams laidiis smile.gif
Kagome
ja vecuman buus tikai feis kontrols, tad varbuut ieshu, bet konkreetaak neko nezinu.
Usagi
Murgs!! Tad tachu ir Dziesmu un Deju sveetki! Es arii piedalos Dziesmu un Deju sveetkos un man ir veelviens pasaakums, taakaa es nevaru izrauties uz 3-jiem pasaakumiem! sad.gif sad.gif
-kumori-
Usagi... Man ari bus... Nu un? Pa nakti pec meginajuma ieshu animeshkas skatities... Un tad 3. kaut ka piedalishos taja gajiena. . . Tikai nez ka es pavilkshoz mellow.gif ! Ceru, ka Koncerta laika neapkritishu... Lai gan mani sha vai ta taja bara nepamanis laugh.gif laugh.gif
Yume
tiek piedāvāts jauns variants.
kas jums liekas labāks? iepriekšējais vai šis?
QUOTE
Вариант: анимэ с англ. сабами. Зал на 40 мест.
Church
QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 19:51)
На 2-3 июля намечается мероприятие - ночь анимэ. Программа примерно такая:
"Суп с котом" (Nekojiru sou)
"Зов далеких звезд" (Hoshi no koe)
"Дзиблис, вторая серия" (Ghiblies ep.2)
*


njamma ;>
alt
QUOTE(Yume @ Jun 2 2005, 13:19)
tiek piedāvāts jauns variants.
kas jums liekas labāks? iepriekšējais vai šis?
QUOTE
Вариант: анимэ с англ. сабами. Зал на 40 мест.

*



man anglju subus smile.gif))

JurCHiX arii balso par anglju subiem smile.gif
Naktspukjiite
Man būtībā vienalga par valodu - ka tikai anime nakts notiek. ^^
Church
QUOTE(alt @ Jun 2 2005, 13:22)
[man anglju subus smile.gif))
*


/me nods ;>

.. bet tas mums - izvirtuljiem. shirpotreba vidusmeera vidusaritmeetiskaj taftai laikam lv/ru ieder vairaak. taa ka laikam pamataa atkariigs buus no otakieshu procentuaalaas daljas pasaaciena apmekleetaaju viduu.
alt
QUOTE(Church @ Jun 2 2005, 13:25)
QUOTE(alt @ Jun 2 2005, 13:22)
[man anglju subus smile.gif))
*


/me nods ;>

.. bet tas mums - izvirtuljiem. shirpotreba vidusmeera vidusaritmeetiskaj taftai laikam lv/ru ieder vairaak. taa ka laikam pamataa atkariigs buus no otakieshu procentuaalaas daljas pasaaciena apmekleetaaju viduu.
*


lai cik ironiski tas nebuutu tongue.gif
Sigfa
pieskaitiet manu balsi par anglju sabiem. Ja buus anglju sabi, es piedalos biggrin.gif
jurc
būtu ideāli angļu subi ar latviešu vai krievu valodu austiņās! Lai gan krievu valodu es pārzinu daudz labāk nekā angļu, tomēr patīkamāk un vieglāk lasīt angļu subus nekā krievu!
A kur tas viss notiksies ja notiksies?
Kagome
es labaak dodu prieksroku anglju subiem, nekaaa krievu
FaNtA
o jaa eng subi kkaa labaak piesaista mani nekaa kaadas citas valodas + par to variantu, ka vareetu izveeleeties kura val. skan ausiis ar nemaz nav slikta rolleyes.gif
kaarleens
varu lasiit krievu subus bez probleemaam programa tieshaam intresanta
2 var manliekas labaaks
soirvakt
mos ari varetu paradities uz so pasakumu tikai jauzin viena lieta ka ir ar alu vinu tur var nest ieksa un vai kads metas tadai mantai?
ps. ja sis jautajums jau ir bijis kautkur ieprieks ludzu mani nesist man bija slinkums to visu lasit.
Lija
QUOTE(Sigfa @ Jun 2 2005, 12:01)
Ja tu buusi gjeerbts kaa pokemons ar rozaa kleitinju un debiilu smaidinju, neviens tevi iekshaa nelaidiis. Ja naaks ar kompaaniju, tad jau visus domaajams laidiis smile.gif
*


SIGFA???? tas bija mājiens uz manu pusi???? blink.gif


+ par subiem man ar labāk patīk angļu subi.... , taču tas ja tie būs citā valodā,tas mani neatturēs no turienes... laugh.gif rolleyes.gif
Sigfa
Vai tu juuties vainiiga, par rozaa kleitinjas valkaashanu un debiilia gjiimja taisiishanu?

Bet vispaar nee, tas nebija maajiens uz tevi tongue.gif

Par alu- dodu 90% garantiju, ka nevarees ienest, tas tomeer ir kinoteaatris nevis dzertuve.
alt
QUOTE(Sigfa @ Jun 2 2005, 16:20)
Vai tu juuties vainiiga, par rozaa kleitinjas valkaashanu un debiilia gjiimja taisiishanu?

Bet vispaar nee, tas nebija maajiens uz tevi tongue.gif

Par alu- dodu 90% garantiju, ka nevarees ienest, tas tomeer ir kinoteaatris nevis dzertuve.
*


alu dzersh shmeenes un pie tevis tongue.gif
X_Kamui
Tieku - ja vecuma ierobežojums bus no 16 rolleyes.gif

Subi - dodu priek6roku angļu, bet krievu ir vieglak lasit.......

3ls - kautka leeti dry.gif

Alus - Sigfa.......
Lija
QUOTE(-Kai- @ Jun 2 2005, 18:47)

3ls - kautka leeti dry.gif

Alus - Sigfa.......
*


tikai tev varam uztaisīt arī vairāk... laugh.gif wink.gif

+labojums
ALUS = SIGFA laugh.gif
Sigfa
QUOTE(Lija @ Jun 2 2005, 20:21)
ALUS = SIGFA  laugh.gif
*



Es laikam esmu kjuvis par vieteejo alaholiku etalonu? ._O par ko taa?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.