Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sakaraa ar aarzemnieku pierakstiishanos
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
ETM
Es esmu saskatiijis daudzus iebildumus pret to, ka forumaa regjistreejas aarzemnieki un tad saak likt postus offtopikaa. Vai nevareetu regjistreeshanaas lapinjaa ar taadiem varen trekniem burtiem ielikt kaadu pazinjojumu, ka sheit runaa paarsvaraa latviski un ka neviens netulkos interesentam tekstus. Tas vareetu daljeeji atrisinaat probleemas. Protams, ka gadiitos arii akli lietotaaji, kas ho tekstu, lai cik uzkriitoshs tas buutu, neieveeros, bet tas, manupraat, ir neizbeegami.
jurc
cik esmu pamanījis, šie ārzemnieki iemet vienu, divus topicus un ta pazūd... Laikam saprot ka priekš viņiem nav vietas!
Zuzix
Jaaa... paaris topici un weelaak ne zinjas, ne minjas... Lai arii esmu jauninjaa, esmu sapratusi, ka shitaadu te ir wisai daudz (paarswaraa gan ir taadi, kuri wispaar neko neraksta - tikai pieregjistreejas)... wienreiz pagadiijaas dzirdeet, ka shitaadus te"lietotaajus" buutu jaadzeesh aaraa... taisniibu sakot piekriitu shaadai idejai...
bubu
A vienkārši pie reģistrācijas uzdot kautkādu vienkāršu mīklu latviski: "kādā krāsā ir sarkanā krāsa" (sarkana) vai "vai ritenis ir apaļš" (jā) vai "cik vienai rokai pirksti" (pieci) vai kādu citu tāda veida. Un neviens ārzemnieks kas nerubī lv valodu netiks iekšā.
Kagome
QUOTE(Zuzix @ May 26 2005, 11:34)
Jaaa... paaris topici un weelaak ne zinjas, ne minjas... Lai arii esmu jauninjaa, esmu sapratusi, ka shitaadu te ir wisai daudz (paarswaraa gan ir taadi, kuri wispaar neko neraksta - tikai pieregjistreejas)... wienreiz pagadiijaas dzirdeet, ka shitaadus te"lietotaajus" buutu jaadzeesh aaraa... taisniibu sakot piekriitu shaadai idejai...
*




es ar to esmu ieveeroujusi, te to aarzemnieku ir pa pilnam, vinji pieregistreejas un neko nedara(nu labi dazi kaut ko te dara, par spiiti tam ka te gangriiz viss ir latviski), taadus kuri neliek nevienu postu vajag dzeest aaraa.
ETM
nu es nezinu, vai tas eed baisi daudz trafika, bet tie kas neko neraksta, tachu neko netraucee. cilveekam ir daudz vieglaak browsot bildiities, ja vinjam uzraada kur ir iepostots kaut kas jauns. Vismaz es taa skaidroju vajadziibu te regjistreweties. To briidinaajumu bija doma likt, lai cilveeki neveidotu bezjeedziigos topikus.
Roze
Šis jau ir apspriests ( http://otaku.lv/index.php?showtopic=310 ) un mans komentārs: http://otaku.lv/index.php?showtopic=310&view=findpost&p=7560
ETM
Ljoti atvainojos, ka nebiju zinaajis par sho topiku, jo tad veel nebiju pievienojies shim forumam. peec nosaukuma ar nevareeja pateikt par ko tur runa. Veelreiz atvainojos par bezjeedziiga topika izveidi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.