Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Njaaa...
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
monster_
Es nesaprotu!

Kapeec sitam forumam ir tik parasts skins?

Juus taccu vareetu unomainiit!

Galu galaa sitas tacu ir anime forums!

Un arii smaili nau mainiiti!

Tulkots arii nemaz nau!

Juus gadiijumaa negribeetu nomainiit? Ja juus nemaakat es vareetu!

Juus sito forumu kur taisiijaat Invisionree vai arii CilicDev?
deleted-ray
Es gan uzskatu, ka neko nevajaga mainīt.

1kārt - tāpat ir labi
2kārt - pierasts
3kārt - jēga kāda mainīt
4kārt - kāds labums tev no tā?

Enīvei uzskatu - ka nekas nav jāmaina. Kā saka - viss vienkāršais ir ģeniāls.
Forumā galvenais ir sniegt savas domas par konkrēto tēmu, nevis skatīties uz tā dizainu.
Sigfa
Nekas nav jaamaina. Shis nav forums pokemoniem, un shaads vienkaarsh izskats tos meedz atbaidiit. par laimi.

Un ja kautkas ir jaatulko, tad tas ir tavs rakstiibas veids, kursh netaali atgaadina pokemonu rakstu ar nelielu kropla translita piedevu.
ShinChan
QUOTE(Sigfa @ May 21 2005, 19:05)
Nekas nav jaamaina. Shis nav forums pokemoniem, un shaads vienkaarsh izskats tos meedz atbaidiit. par laimi.

Un ja kautkas ir jaatulko, tad tas ir tavs rakstiibas veids, kursh netaali atgaadina pokemonu rakstu ar nelielu kropla translita piedevu.
*


Izrāvi vārdus no mutes. Foruma galvenais uzdevums ir būt funkcionālam un mūsu jaunizceptais vienmēr uzlabojumiem gatavais programmētājs par topat neieminas.
anti
galu galā - kamdēļ jātulko? nedomāju, ka cilvēkiem, kas skatās anime, būtu problēmas ar angļu valodu..

par tām pārējām lietām piekrītu pārējiem :]
šis ir forums, nevis transvestītu šovs - tie parasti ir spilgti, krāsaini, "dizainiski" :]
Taka
Ar forumu skiniem ir tā pat kā ar winamp skiniem, skaisti jau viņi ir, bet tikai retais ir funkcionāls. Mūsu foruma dizains ir funkcionāls.
Andromens
Pilnigi piekritu parejiem par to ka forumam ir jabut funkcionalam, nevis kraisainam ar visadiem tintjezinjeim, un tulkot nav jegas jo visi saprot + nezinu man vish tadelj izskatas drusku taads formalaks un nav jau vispar te ko tulkot biggrin.gif man nestjiet ka kads pieversh irpashu uzmanibu tiem urakstiem kas forumu ja leito ilgaku laiku ... kas attiecas uz musu "jaunizcepto programmetaju" vispirms jaaiepazistas ar forumu lai varetu teikt ka shim kas trukst smile.gif
sandzi
neko nevajag maini lai stav ka stav jo tapat ir labi smile.gif
GunMetaL
piekrītu ka nevaig neko mainīt. ja paskatas uz dažiem arzemju otaku forumiem baisi metas nekā saprast nevar. viena arzemju foruma kura mana māsa tup ir tik nejēdzigs stils ka vispar neka saprast nevar. tāka no pār tūlkošanas nav nekāda jēga

tā jau ir ka vienkāršaja slēpjas tas ģeniālais smile.gif
sandzi
QUOTE(EliminatoR @ May 22 2005, 17:05)
piekrītu ka nevaig neko mainīt. ja paskatas uz dažiem arzemju otaku forumiem baisi metas nekā saprast nevar. viena arzemju foruma kura mana māsa tup ir tik nejēdzigs stils ka vispar neka saprast nevar. tāka no pār tūlkošanas nav nekāda jēga

tā jau ir ka vienkāršaja slēpjas tas ģeniālais smile.gif
*


vot tas ir gudrs cilveks
Ghoul
man liekas, ka shis skins ir ljoti relaxeejosh un patiikams, ne aciis koz, ne ko citu.
un piekriitu Eliminatoram par aarzemju otaku( un ne tikai otaku ) forumiem, viss izskataas ljoti forshi un kraashnji liidz briidim kad es censhos ko salasiit, bet sheit vienmeer kad es sanjemu kaadu sliktu atziimi es ieeju otaku.lv un juutos daudz labaak, paldis jums par sho lapu tieshaam paldies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hikaru
QUOTE(monster_ @ May 21 2005, 13:48)

.....
Un arii smaili nau mainiiti!
.....

*


Šie smaili ir vislabākie. Visi pārējie citos forumos briesmīgi izskatās, ka pretīgi skatīties.
Roze
QUOTE
Kapeec sitam forumam ir tik parasts skins?
Tā kā pagaidām nav koncepcijas par otaku.lv vispārīgo dizainu tad arī defaultais IPB skins, kas manuprāt ir pieņemams - diezgan gaumīgs, acīs nekož un gana askētisks.

QUOTE
Juus taccu vareetu unomainiit!
Ne vienmēr vēlmes sakrīt ar iespējām un otrādi..

QUOTE
Galu galaa sitas tacu ir anime forums!
Šis forums ir cilvēkiem kas interesējas/aizraujas ar austrumu kultūru un tās izpausmēm - animācija, grafika, kino.
Un tas nebūt nenozīmē ka forumam būtu jābut Pikachu dzeltenā krāsā.

QUOTE
Un arii smaili nau mainiiti!
Forumā uzsvars likts uz satura pilnību nevis desmit pēc kartās sekojošu smailiju ievietošanu dažādos variantos.

QUOTE
Tulkots arii nemaz nau!
Kapēc tad nemaz? Apakašā izvēlamies 'Latviešu valoda' un vismaz daļa informācijas forumā par tādu arī top. Pārejais ir slinkuma/laika jautājums.

QUOTE
Juus gadiijumaa negribeetu nomainiit? Ja juus nemaakat es vareetu!
Juus sito forumu kur taisiijaat Invisionree vai arii CilicDev?
Protams paldies par palīdzīgu roku, taču ja uzdod jautājumu par to uz kādas sistēmas šis forums strādā un ja tai pašā laikā melns uz balta (pelēka) ir uzraksts 'Powered by Invision Power Board' tad jājautā par tavām zināšanām foruma administrēšanā.

Bet atbildot uz jautājumu - mākam, negribam, nav uz ko..
SheWr
QUOTE(Hikaru @ May 25 2005, 17:28)
QUOTE(monster_ @ May 21 2005, 13:48)

.....
Un arii smaili nau mainiiti!
.....

*


Šie smaili ir vislabākie. Visi pārējie citos forumos briesmīgi izskatās, ka pretīgi skatīties.
*



piekriitu, tik shito gan vareetu ielikt - image
Kagome
nesaprotu prieks kam te vispaar kaut ko vajag mainiit, taapat ir labi. galu galaa shis ir anime forums, un ja nomainiitu skini tad visi buutu neapnierinaati.
Tador
QUOTE(SheWr @ May 25 2005, 18:44)
image
*


a par dazhiem jauniem smailijiem nesuudzeetos
Kikyou
Kāda ta skinam vaina? :3 Āaaaa... paaareizi, kā es par to neiedomājos. Mums vajag uztaisīt koši zaļu fonu ar koši rozā burtiem... rolleyes.gif

Man šitais skins patīk (btw, šitais nav visparastākais). :3
baseboalbatboy
Salīdzinājumā ar citiem forumiem šim krāsas ir visslabākās kānekā atbilst

-------------------Latvian otaku forum
This land is made of Love and Peace! -------------------
Andiigais
skinam tieshaam nav ne vainas...

un forumps jau iisto moskanju piedod daliibnieku saliktaas bikdes...


neko mainiit nevajag tongue.gif
Zuzix
Izskataas, ka wisiem shkjiet, ka shitais forums izskataas wienkaarshi SUPER!!! nju piekritiishu... citos forumos acis saap, aba shite wiss ir ljoti smuki un jauki biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.