Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Memories of past
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
WhiteDevil
Kungs dodas uz savu muižu

image

Foto uz atmiņu


( tas nav mans paraksts smile.gif )


Fonu zīmēju photoshopā
WhiteDevil
vairāk blura

image
WhiteDevil
Oriģināls zīmēts paintā smile.gif


image
Kima
WOW!!!!! blink.gif apskauzhami......





origjinaals ir wislabaakais! wub.gif
Kikyou
Smuki. :3
Orģināls vissmukākais.
Tu ar peli zīmēji, vai ar tabletu, vai ar ko?
WhiteDevil
Zīmēts ar peli. Tas bija kā papildinājums mājas darbam literatūrā.

Njā,kā redzu, eksperimenti photoshopā ir izgāzušies. Godīgi sakot, mani jau brīdināja par to "bluuru", bet,nu, auns paliek auns. smile.gif (Pēc horoskopa esmu auns)
dmonster
WOW jauns paintmasters. Oriģināls ir toč vislabākais.
bloody_dragon
WOW! ar peli un paintaa, turklaat weel ar briiwu roku, naw slikti blink.gif biggrin.gif
Pinky
nais. paintaa ziimeet ir gruuti, man vismaz taa liekas.
rebel
photoshopa fons izdewies un arii ziimeejums orgjinaalaa laps,bet kopaa nau wajrs tik labi,laj gan labi ir taa kaa taa.. wareni. Cik ilgi apmeeram taadu paintaa uzziimeet?
WhiteDevil
Nu,stundas divas skiet,ka bija. Zīmējot bildi, es izmantoju to line tool, ar pencil kaut ko uzzīmēt ļoti grūti, jo rokas dreb smile.gif
rebel
nju,wisu cienju..kko tik apjomiigu es nekad nebuutu pat meegjinaajusi.. wareni
Ghoul
Jaaaa paintaa essi monstrs ( ne tik liels kaa edg Haaaaaaaa- haaaaaa- haaaaaa ( visi smejas) tie photo shopa apstraadaatie arii ir labi bet nu peedeejais ir vienkaarshi, vienkaarshi.............. varbuut pameegjini ko ar roku uz lapas uzziimeet, jo ja tu ko taadu ar peli vari.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AmnE
njaa.. wisu cienju tieshaam forshi... a tew maz ir kaadi ziimeejumi kur tu ar roku uz papiira esi ziimeejis??
pinksakura
ko es varu teikt r-e-s-p-e-c-t.... biggrin.gif
anishuara
QUOTE(WhiteDevil @ May 13 2005, 23:28)
Oriģināls zīmēts paintā smile.gif


image
*




ak dievs tu esi genijs!!!!!!!!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.