Help - Search - Members - Calendar
Full Version: L'arc~En~Ciel
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Shaisuke
Es tik intereses peec... Vai kaadam no otaku patiik shii grupa un ja jaa, tad kuras ir miiljaakaas dziesmas?

*Wub* Hyde *Wub*
+Chibi+
Diemžēl esmu dzirdējusi tikai divas dziesmas, no kurām, loģiski, mīļākā ir no FMA.. "Ready Steady Go"..... so..... būs jāiet tagda lādēt, heh heh. laugh.gif
Shaisuke
Man vinju miiljaakaas dziesmas ir Flower (un dieviigais klips *sigh*), Hitomi No Jyuunin, Forbidden Lover un Ready Steady Go... Wiiiii!

((*wub*Hyde*wub*)) tongue.gif
+Chibi+
Mmm, šī topika ietekmē sāku kilkt, man liekas, ka no Kagomes, viņu diskīņus.. not bad, not bad at all. happy.gif
Shaisuke
QUOTE(+Chibi+ @ May 15 2005, 10:42)
Mmm, šī topika ietekmē sāku kilkt, man liekas, ka no Kagomes, viņu diskīņus.. not bad, not bad at all. happy.gif
*



Tavs niks Deecii gadiijumaa nav +Stase+ vai kkaa taa...? Ja ir ,tad tu tos diskus velc no manis....
Yume
es te dabūju uz rokām vienu viņu klipiņu, live action.. ar warning'u YAOI.. hmm.. pec tā man domā palika tikai viena doma ( Убрать Яои, Яои это не правельно... нет-нет-нет) brr.. vēlarvien raustos kad atceros.
Kāds vēlas redzēt? biggrin.gif
anti
QUOTE(Yume @ May 20 2005, 11:25)
es te dabūju uz rokām vienu viņu klipiņu, live action.. ar warning'u YAOI.. hmm.. pec tā man domā palika tikai viena doma ( Убрать Яои, Яои это не правельно... нет-нет-нет) brr.. vēlarvien raustos kad atceros.
Kāds vēlas redzēt? :D
*



es neatteiktos :>
kur dabūji un kā saucas?
Lija
QUOTE(Yume @ May 20 2005, 10:25)

Kāds vēlas redzēt? biggrin.gif
*


Yume, Yume... me... me... me...*paceļ visas rociņas un arī kājiņas*
kā var ta mani aizmirst!!!?????
Deadly Frozen
Anata ^.___^ Flower... iii iii iii adore hyde, he is sexyness all around *wub* + *drool* vairāk gan mani dzen klausīties mīlestība pret Hyde, kas NEVAR neparādīties pēc Moonchild noskatīšanās.
Shaisuke
Ooo jaa, MoonChild... Taa ir laba manta... Hyde ar Gacktu teelo nu vienkaarshi superiigi... Un tik iisti, ka saaku noticeet ka Hyde patieshaam ir vampiirs, lai gan peec biograafijas tas vairaak piestaaveetu Gacktam (kaa nekaa vinjsh tachu ir vairaak nekaa 400 gadus vecs wink.gif)

~BN~
Shoune
da nu Larc~en~ciel ir loooti daudz forsas dziesmas, piem. "Driver`s high", nu protams neviens jau no GTo openingu atcereties nevar vai ne ? + vel "Spirit Dreams Inside," un vel loooti daudz citas forsas, esmu grupas fans, Janvari kad brauksu uz gadu prom, 100% pirmais ko jaunajau klasei ar cienu teiksu Larc~en~ciel ir viss labakais =D
Shinya
Ja godiigi neesmu daudzas dziesmas dzirdeejusi, taadeelj vis driizaakais spriezhju nepareizi, bet man vinji tiiri labi patiik, un cik no zinaamajaam vis miiljaakaas ir "blurry eyes" un maby kaads no jaunajiem gabaliem "killing me" vai/un "new world"... tongue.gif
zeloco
*cry, cry* ;_; man ir tik viens klips, kuru esmu redzeejusi, bet patikt patiik <3
(buus laikam jaadabuu tas DC >_>)
+Chibi+
QUOTE(Shaisuke @ May 16 2005, 22:33)
QUOTE(+Chibi+ @ May 15 2005, 10:42)
Mmm, šī topika ietekmē sāku kilkt, man liekas, ka no Kagomes, viņu diskīņus.. not bad, not bad at all. happy.gif
*



Tavs niks Deecii gadiijumaa nav +Stase+ vai kkaa taa...? Ja ir ,tad tu tos diskus velc no manis....
*




+Stace+
Church
no vinjiem favourite dziesma - DNA^2 OST(animes OP Theme) Blurry Eyes. it sevish kopaa ar animaaciju konkreetajaa animee - vienkaarshi apburoshi.
Shinya
blurry eyes ir ieklauts anime? blink.gif *skrien uzmekleet* Kaa naakas ka es atkal neuzzinu neko laiciigi dry.gif
Church
QUOTE(Shinya @ Dec 25 2005, 10:21)
blurry eyes ir ieklauts anime?  blink.gif  *skrien uzmekleet* Kaa naakas ka es atkal neuzzinu neko laiciigi  dry.gif
*


OP Teema prieksh: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=81
Ayumi
heh, viena no maniem jaunajiem Favorītiem 8)
Mana mīļākā dziesma ir Lost Heaven.
(rekā, aizmirsu paskatīties vai šis topics eksistē, un uztaisīju jaunu >.< laimējās ka atčukņīju laikā.)
Vel mīļa dziesma ir Ready Steady GO! no FMA ( Lost Heaven ar, tik no movie)
Un Link biggrin.gif
Shinya
pedeja laika paklausoties....ja tiesam kvalitativa grupa...
ja dabu albumu,zini ka vari mierigi klausities no sakuma lidz beigam- bus labs, ja velies dzirdet miermiligaku muziku...
bladez
Nu, man shii grupa taa, viduveeji patiik. Labaak gan AKFG. Bet noteikti, no shiis grupas man favourite dziesmas ir "Coming Closer" un "Lover Boy"!! Varbuut veel baigi patiik "Driver's High"!!!
coffee
tikko novilku dazas dziesmas!!!patiik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif forsa grupa,,nu,atrak uzzinaju par hyde(llooooti patik)un tikai,tad par L'arc~En~Ciel,,,,bet forsa grupa biggrin.gif
wesee
sis topiks vel dzivs?
xD

mmm man gan vairak patik vinu jaunas dziesmas no pedeja albuma un pats pedejais sings "Drink it down"

vispar si ir mana milaka jrock grupa.... ^________^
Kaede
Man ļooti tīk šī grupa, viņiem ir daudzas ļoti labas dziesmas, taču nevarētu teikt, ka par viņiem tik ļoti interesējos, ka pārzinātu diskogrāfiju vai būtu kāda īpaši mīļa dziesma. Drīzāk viņi man ir tā- fonā skan un patīk. That is all.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.