Help - Search - Members - Calendar
Full Version: j-rock
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Michiru
kam ir j-rock video?
Shaisuke
Man ir baigi daudz j-rock video... Aiznjem kaadus 5GB... paarsvaraa Gackt, Miyavi, L'arc~en~ciel un Malice mizer
Yoshiki
vai kadaam ir X Japan video? baaaaaaaaaaaaigi vajaag...
Shaisuke
QUOTE(Yoshiki @ Jun 8 2005, 20:50)
vai kadaam ir X Japan video? baaaaaaaaaaaaigi vajaag...
*



Kuru X-Japan video tef vaig?
TRoTiLs
kursh zina kaadu NuMeTaL grupu? ljoti interesee biggrin.gif
Shaisuke
Shaubos vai japaanjiem ir numetaals...Nu vismaz no taam grupaam ko esmu dzirdeejusi neliekas ka vinjiem taads buutu....

~BN~
TRoTiLs
nu tad kaadu Punk-rock/HC.. taads gan vinjiem ir jaabuut dry.gif
Shaisuke
Nez, Paklausies Dir en Grey vai X-japan... biggrin.gif

~BN~
Melnais_Vilks
J-graind chore esot normaali klausaams, to klausaas arii cilveeki kam japaanji taa iipashi neiet pie sirds!!!
Shaisuke
Neesmu nekad dzirdeejusi ka japaanji nolaistos liidz grindcore liimenim... Mosh iesaki kaadu grupu? dry.gif

~BN~
Sērfijs
Nezinu, kā tur viņiem ar Grindu ir, bet Black Metal viņiem ir labs, pat ļoti labs.
Shaisuke
Piekriitu Sephiroth... Jap Black metaals tieshaam ir pat ljoti klausaams... Labaaks jau nu par kkaadu Dark Funeral vai hvz veel ko...

~BN~
Kazuki
kur var nokachaat kaadu japaanju rock?
Shaisuke
Caur deeci, caur bit torrent... biggrin.gif

~BN~
Kazuki
sorry par manu stulbumu, bet es te vispaar esmu nesen taakaa vaardi deeci un bit torrent man nifiga neizsaka..... ph34r.gif nevari paskaidrot tuvaak?
Niks
deecis - DC++
bittorrent - http://www.bittorrent.org/
P.S. Kā bt klientu iesaku Azureus.
TRoTiLs
eeem... iesaku triis dziesmas, man ljoti iepatikas, taatad - Dir en grey - Child prey, Gazette - sugar pain, Pierrot - Freeze wink.gif
Shaisuke
QUOTE(TRoTiLs @ Sep 24 2005, 21:35)
eeem... iesaku triis dziesmas, man ljoti iepatikas, taatad - Dir en grey - Child prey, Gazette - sugar pain, Pierrot - Freeze  wink.gif
*



Jap, man ar patiik. Dir en Grey: Child prey ir nu super laba dziesma. No Pierrot labak iesaku Haruka.

~BN~
TRoTiLs
ee man nav taas dziesmas... es DC nejaushi vienam atradu un dabuuju divus Pierrot albuumus un Dir en grey... tagad atkal vairs nekaa atrast nevar, emm jums te kaadam ir skype vai MsN, buutu pateiciigs ja vareetu man caur to paarsuutiit dziesmas un video... protams ja nav slinkums huh.gif
aarpraac kas to buutu domaajis ka es aizraushos ar Japaanju muuziku biggrin.gif
saaku klausiities tikai deelj taa ka ieraudziiju dazhas smukas bildes, njaa ko lai saka, grupas njem piemeeru no Anime un alternatiivaa stila.. man shkiet ljoti interesanti rolleyes.gif

http://vition.blue-neurose.de/main.htm

sheit man patika vairaakas bilde wink.gif
Shaisuke
QUOTE(TRoTiLs @ Sep 26 2005, 23:07)
ee man nav taas dziesmas... es DC nejaushi vienam atradu un dabuuju divus Pierrot albuumus un Dir en grey... tagad atkal vairs nekaa atrast nevar, emm jums te kaadam ir skype vai MsN, buutu pateiciigs ja vareetu man caur to paarsuutiit dziesmas un video... protams ja nav slinkums  huh.gif
aarpraac kas to buutu domaajis ka es aizraushos ar Japaanju muuziku  biggrin.gif
saaku klausiities tikai deelj taa ka ieraudziiju dazhas smukas bildes, njaa ko lai saka, grupas njem piemeeru no Anime un alternatiivaa stila.. man shkiet ljoti interesanti  rolleyes.gif

http://vition.blue-neurose.de/main.htm

sheit man patika vairaakas bilde  wink.gif
*



Es varu paarsuutiit. Man j-music klaasts sameeraa plashs.

Peedeejaa laikaa nezeeliigi iepatikaas Dir en grey - cage un dir en grey - kasumi klausos nonstopaa jau kops vakardienas plkst. 20.00 Waaaaaaaaaa

~BN~
Kazuki
mosh kaac no jums var man atsuutiit kaadas paaris labas dziesmas uz meilu? pa deeci mekleet baigi negribas jo reti var ko patieshaam labu atrast...
Shaisuke
QUOTE(dark_angel @ Oct 1 2005, 19:38)
mosh kaac no jums var man atsuutiit kaadas paaris labas dziesmas uz meilu? pa deeci mekleet baigi negribas jo reti var ko patieshaam labu atrast...
*



Vaig zinat kur meklet... Ja tev ir MSN varu pa to aizsutit. Pa meilu chakariigi.

~BN~
Shinya
Man liekas ka manas attieciibas ar j-rock jau ir...erm...j-rock maniac liimeni..njaa tongue.gif ...
TRoTiLs
ujj es ar esmu maniac liimenii jau =DD... man shausmiigi patiik klips Dir en grey - Goushitsu, Hakushi no Sakura, var teikt vienc no miiljaakajiem klipiem vispaar =P... njaa Dir en grey ir ljoti laba grupa.. veel man patiik Gazette, baig smukas meitenes =)
Shaisuke
Meitenes? blink.gif Nee tu gan maldies, taas nav meitenes.

Un vispaar Shinya, tev jaasaka paldies ultimate maniac (tas ir man biggrin.gif), ka esi maniaks biggrin.gif Gaga

~BN~
Shinya
*Hail to the maniac that made me a maniac* lol tongue.gif
Nu ko lai saka "Paldies,paldies,paldies!" *Leekaa apkaart* tongue.gif
Un jaa...Gazette ir labi...piedevaam veel izskatiigi (cik tipiski j-rokam dry.gif biggrin.gif ) puishi...tos nu gan nevar sajaukt ar meiteneem,vairaak vai mazaak... cool.gif
TRoTiLs
da labi tagad pasham naak reeka... man taa iepatikaa tie gazettes DZHEKINJI laugh.gif ... pfff aarpraac es veel joprojaaam nespeeju saskatiit nekaadu dzeku tur blink.gif unsure.gif huh.gif dry.gif
Shinya
Gazette?Bet tie tak ir vieni no retajiem,kuri tiehaam ar IZSKATAAS peec dzekiem...vai tad,ne? (Vai man jau visi dzeki j-rokaa kam nav kleitas liekas izteikti viiriskjiigi?? tongue.gif blink.gif biggrin.gif )
Deadly Frozen
mhm, man laikam tās mierīgākās labāk patīk huh.gif piem. Dir en grey - Embryo. Ļoti skaista dziesma, labi vārdi un glīts klips. Shaisuke gan *atkal* izdevās mani ar kaut ko aplipināt, t.i. Kasumi. Wiii bundzinieks wiii cute wiii smuka dziesma ahhh...
Sepultura
es juutos kaa iesaaceejs laugh.gif bet tas tak nav slikti visam ir sava pirmaa reize tongue.gif
Shinya
Diru ir dieviigi...par Shinyu nemaz nerunaajot tongue.gif tongue.gif tongue.gif (the bundzinieks ph34r.gif ...nu jau mans fave j-rokers)...
+Chibi+
Hide - Easy Jesus. Mana all time fav j-rock dziesma.
sei-chan
Dir en Grey dziesma Clever Sleazoid ir laba.... un klips- debeskiigs! (un Somu topaa pat 15.vietaa) smile.gif
Kikumi
Ellegarden - Snake Fighting, Hide - Electric Cucumber un Dir en Grey - Ain't Afraid To Die! Tās ir manas visiecienītākās j-rock dziesmas šobrīd! Īpaši Ellegarden! Debešķīga grupa! happy.gif
TRoTiLs
man shkiet tas Clever sleazoid ir iipashi reeciigs klips un dziesmas texti vispaar pilniigaa bezsakaraa biggrin.gif ... nee nu man jau patiik, bet par to klipu naaca njirga
peec manaam domaam labaakais, slimaakais, smukaakais klips Dir en Grey ira Obscure un dziesma arii riktiig pa smuko wink.gif
Shinya
Nuu...bet Kyo ir taada tendence Dir en Grey taas lyrikas dazkaart rakstiit pilniigaa bezsakaraa huh.gif (neiesaku gan aizrauties ar lyrics tulkojumu lasiishanu...nebuus vairs veelmes klasiities,labaak jau nesaprast...)...bet runaajot par klipu, prieksh Diru,nebij nekas shokeejosh (savaa zinjaa miiliigi kaa vienmeer..njaa *apklust*) un tagad Japaanas klipos laikam ir modee cilveeki ar diivainaam dziivnieku vai tml thing galvaam blink.gif (Diru- Clever Sleazoid un Vidoll - Shinbun Masukomi Kankeisha no Kata e......jau 2 manaa diivaino siigada galvu sarkastaa nezinu vai sogad ir veel kaadi tml. JAU izdoti tongue.gif ),nu kas nu kur ir moderni taa teikt *caugh*
Un Obscure...tiesaam laba dziesma...baigi "pakjer uz piedziedaajumu" bet kopumaa ar super... tongue.gif
Sērfijs
Hmm...Pēc drauga ieteikuma iečekoju es grupiņu X Japan, nu ko, lai saka...fantastico, reti kura grupa mani aizrauj ar pirmajām skaņām, un ja aizrauj značit man rodas jauna adikcija.
Albūmiņš Art of Life ir burtiski tas, kas šajā rītā bij vajadzīgs.
Iesaku visiem, kuriem kaut cik tuvs sirdij ir T-Rex.
Haruka
Taa nu te kkuram vajag kko atsuutii veel.! Varu kkaadu dziesmu vai klipu.!
AA varat ieiet www.jrock4u.com tur var dziesmas un klipus novilkt. tongue.gif
Unun es jums iesaku paklausiities Kagerou.! Man tgd tiik vinju dziesma Zetsubou Ni Sayonara un klips ar diez ko norm.! Un veel man tiik Gazette dziesma Hyena. smile.gif
Njaa runaajot par meiteneem nebiju veel dzirdeejusi ka uz Gazette taa teiktu parasti man visi saka ka An Cafe ir meitenes.! Bet man vinji visi neizskataas peec meiteneem jau pieradu.! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.