Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inu Yasha
Anime forum > Anime > Requests
+Chibi+
Ok, kids, tā kā man ar to torrentu vilkšanu ir tā kā ir [ t.i. vinekārši nekas tur nav un nenotiek!], un DC++ vietējiem šārē InuYashas nav [ what a shame], vai kāds nevar man izpalīdzēt, ja ir diskos.
Nokopēt, ielikt PC,, Whatever. Būšu ļoti pateicīga.
Hikaru
Man kaut kādas sērijas ir. smile.gif... no 25 līdz 69 sērijai uz CD (DVD ripi).
Tsukino
laugh.gif laugh.gif Jūs liekas pa InuYashu zināt visu! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kagome
QUOTE(Tsukino @ May 2 2005, 19:11)
laugh.gif  laugh.gif Jūs liekas pa InuYashu zināt visu! laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
*



Un ko tu zini par Inuyashu? dry.gif
Hikaru
QUOTE(Tsukino @ May 2 2005, 19:11)
laugh.gif  laugh.gif Jūs liekas pa InuYashu zināt visu! laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
*


Es?... biggrin.gif hihi... tongue.gif pats nezinu, cik daudz zinu par Inuyashu. Vispār visu zināt nevar.

QUOTE(Hikaru @ May 2 2005, 18:24)
Man kaut kādas sērijas ir. smile.gif... no 25 līdz 69 sērijai uz CD (DVD ripi).
*


Principā, tagad jau var nokachāt līdz kādai 81. sērijai DVD ripus labā kvalitātē.
jurc
es īstenībā arī neatteiktos dabūt inuyashu iekš dvd matricas... ja kādam ir varētu pieteikties, pretī varu dot tukšu matricu jebšu kautko no savas kolekcijas...
Tsukino
blink.gif Ja godīgi es pati tik ļoti daudz sīkumos nezinu bet skatijos es daudz līdz teļuks nojūdās biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tsukino
Ja godīgi man pašai bija Inu Yasha , bet tā jau nebija ne pirmā ne pēdējā ANIME kas man bija - kolekcija liela, istaba maza un kārtības nekādas dry.gif dry.gif dry.gif
Tagad kur izklīda un nozuda pati nezinu.
Hikaru
QUOTE(JurCHiX @ May 2 2005, 20:03)
es īstenībā arī neatteiktos dabūt inuyashu iekš dvd matricas... ja kādam ir varētu pieteikties, pretī varu dot tukšu matricu jebšu kautko no savas kolekcijas...
*


Ja gribi, varu ierakstīt pirmo pusi Inuyashas seriāla (tik, cik vēl man ir) DVD matricās.
tostermaize
man ir no 1 liidz 36 tad pa vidu dazzas unbegu gals
Wiper
Man principaa ir visas seerijas, tiesa neatceros vairs kaadaa kvalitaatee (noteikti ne DVD). Teoreetiski es varu sabakstiit uz DVD - 7 diski laikam (matricas cena 0.5 atm), bet praktiski taa kaa es tikai pa mezhciemu vien dziivojos, gribeetaajiem pashiem buutu jaabrauc pakalj.
jurc
QUOTE(Hikaru @ May 3 2005, 09:25)
QUOTE(JurCHiX @ May 2 2005, 20:03)
es īstenībā arī neatteiktos dabūt inuyashu iekš dvd matricas... ja kādam ir varētu pieteikties, pretī varu dot tukšu matricu jebšu kautko no savas kolekcijas...
*


Ja gribi, varu ierakstīt pirmo pusi Inuyashas seriāla (tik, cik vēl man ir) DVD matricās.
*


Cik tas ir pirmā puse? Cik epas? Kāda kvalitāte? Kas par suberu grupu? Cik diski?
silent1
Man ir visas sērijas:
- 1-81 no AHQ (DVD ripi),
- 82-167 + 1. filma no ani-kraze.
Kopā 8 DVD. Problēma tāda ka Valmierā dzīvoju, un uz Rīgu reti braucu (~2x gadā), bet ja nu kādam ļoti vajag... rolleyes.gif
jurc
QUOTE(silent1 @ May 3 2005, 18:24)
Man ir visas sērijas:
- 1-81 no AHQ (DVD ripi),
- 82-167 + 1. filma no ani-kraze.
Kopā 8 DVD. Problēma tāda ka Valmierā dzīvoju, un uz Rīgu reti braucu (~2x gadā), bet ja nu kādam ļoti vajag... rolleyes.gif
*


uz AnimeFestu nebrauksi?
Hikaru
Nu a man ir šādas sērijas:

1.- 4. - SSX. Šie laikam ir TV-ripi. Kvalitāte OK.
5.-17. - AnimeTradingPost (ATP).
18. - 60. - Anime-4ever. DVD ripi ogm failos.
61. - 7x. - Anime-4ever. Tie paši DVD ripi tikai mkv failos.
Pavisam sanāk 4 dvd matricas.

Vēl ir 3 filmas:

Movie 1 - Stalfos (700mb + 700mb)
Movie 1 - KAA (mkv ar 5.1 skaņu) (1,4 GB)

Movie 2 - Anime-Kraze (~700 mb)
Movie 3 - Inuyasha-4ever (laikam mkv) (700mb + 700mb)

3 filmas + vēl piekachāt klāt dažas sērijas sanāk vēl 1 dvd matrica.

ja nu ko vajag no manis....
silent1
QUOTE(JurCHiX @ May 3 2005, 19:33)
uz AnimeFestu nebrauksi?
*


Droši vien ka nē. Darbs & stuff...
sad_angel
Bet kaadam ir Inu Yasha seerijas video formaataa? Es nekur nevaru atrast, visur tikai ogm u.c.

Ja tas ir Riigaa, tad noteikti labpraat un obligaati aizbrauktu pakalj, bet ja tuvu Jelgavai, tad veel labpraataak.... Nu esiet cilveeki un izpaliidziet....
Church
QUOTE(sad_angel @ Nov 23 2006, 18:34) *

Bet kaadam ir Inu Yasha seerijas video formaataa? Es nekur nevaru atrast,
..

since when .ogm vairs nevar buut video conteiners liidziigi .avi / .mkv / .mp4 ?
jau shodien aizraadiiju vienam cilvim iespeejamu kodeku probleemu, domaaju - arii sheit shii probleema.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.