Help - Search - Members - Calendar
Full Version: lol
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
CryRat
ehh... kaut kā nevaru noskaņoties darbam tāpēc pastaigāju pa netu... un vienkārši nevarēju nepadalīties ar paris bildītēm...

Ringu ph34r.gif
user posted image
varbūt no kāda varu sarunāt Ringu ? esu redzējis Ringu 2 un The Ring bet pašu pirmo nav sanācis sad.gif

njā... nav ko teikt... laba zsvētku dāvana laugh.gif
user posted image

heh...
user posted image

vairāk laikam nekā īpaša... tagad pie darba...
Batou
paarslas ir vienkaarshi lieliskas.
oatmeal is teh sux, eat l33t laugh.gif
Rune
Ew, es taadus mousepadus gribu huh.gif 1337 paarslas gan diez ko neizskataas garshiiga , i mean - overclockotas paarslas brokastiits? unsure.gif
Rags
vaaaaaa sad.gif
kads pasakiet kur tadus mousepad var dabuut laugh.gif
reali, es tadu majas ribetu, da vel kadu noshoket dzimene uzdavinot biggrin.gif
Seto
varu dereet pie mums nav - bet mossk var pasuutiit- ?
Pikis
QUOTE (CryRat @ Mar 26 2004, 03:51 AM)

Ringu ph34r.gif

Sitaa fleska taada nezeeliiga blink.gif
smile.gif
CryRat
tiko iekš #anime kāds pieminēja Midori no Hibi ta atcerējos ka man pāris .gif'i ir...

user posted image

user posted image

user posted image

pagaidām gan šito anime tikai raw var dabūt sad.gif

un vēl kaut kas...

user posted image

biggrin.gif
CryRat
noteikti pēdējo mēnešu stulbākā un kaitinošākā bildīte kādu nācies redzēt... ja kāds šito uzliktu par avataru es noteikti tajā forumā vairs neuzturētos laugh.gif
user posted image

random fun...
user posted image

err animētām bildītēm nevajag mainīt izmēru ar šito [Upload IMG] a to sanāks kaut kas šitāds....
Rune
Nesaskatu neko kaitinoshu... Gribi uzlikshu pa avataru? tongue.gif
volzha
Man jau nu ļoti viņa patika, kawaiiiiii
Yume
Runaajot par lol, pirmaa asociaacija bija shii... tongue.gif
Takashy
...
BlackDragon
Harijs Potters. Es nevareeju neparaadiit.
Ja jums nav nekas pretii Potteru & Co, es veel varu kautko paraadiit.
user posted image
user posted image
Yume
Kizuna.. nevanam nekas nav pretii, vai ne?
BlackDragon
atkal Potters

user posted image
CryRat
bija man arī links uz šito komiksu bet... vai nu esu pazaudējis nesakārtotajos bookmārkos vai arī vispār neesu pielicis...
user posted image

user posted image

izskatās pēc sāls... heh...
user posted image
tautietis
user posted image

user posted image
tautietis
NieA...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
tautietis
un veel mazliiet..

user posted image
Rune
laugh.gif Inu Yasha, neticiet? Nu taads vins izskataas! Btw, kur vinam kakls?!

Pikis
Kas tas ir (ārprāc.) ohmy.gif biggrin.gif
Yume
*dabon sirdstrieku* Maaans dievs... Taads kostpleis, jaamaak...
Brr.. Bet gadaas sliktaak.. piemeeram shis...
edg
Vinjiem pashiem kauns nav?
Seven_of_zero
Or this.... user posted image

Man patik Sailormoon bet TAS JAU IR PA TRAKU!!!
Rob_X
Varbuut tomeer izbeigsiet SM aptraipiit ? dry.gif
Rune
QUOTE (Robik @ Apr 23 2004, 06:08 AM)
Varbuut tomeer izbeigsiet SM aptraipiit ? dry.gif

Nee. biggrin.gif Isteniibaa, es nedomaaju ka te speciaali pa SM iet runa, bet gan par tiem teerpiem.
TheBadEdd
QUOTE (Rune @ Apr 23 2004, 06:17 AM)
QUOTE (Robik @ Apr 23 2004, 06:08 AM)
Varbuut tomeer izbeigsiet SM aptraipiit ? dry.gif

Nee. biggrin.gif Isteniibaa, es nedomaaju ka te speciaali pa SM iet runa, bet gan par tiem teerpiem.

Noshaut! VISUS! mad.gif
Hideki
Nezinu, par ko sheit fleimot, tas nemaz nav tas sliktaakais kosplejs. rolleyes.gif Ja gribat kautko tieshaam briesmiigu - mekleejiet googlee "Sumo Sailor Senshi". blink.gif unsure.gif
ShinChan
Man prieks, ka sjis marasms liidz Latvijas otaku nav atnaacis. pagaidaam tas skar vien dazjus fantasy zjanra iipatnjus (LoTR), kas sagjeerbjas kaa elfi, orki, cilveeki un veel pa kaadam tizlam Gendalfam. manupraat visiem sjiem cilvjiem vajadzeetu atraadiities speciaalistam mad.gif
Rune
LoTR - tas jau veel nav nekas! Kaut kad pirms pusgada redzeeju pa RTL2 zinas par ikgadeejo EverQuest fanu sanaaksmi, tas luuk ir kaut kas shausmiigs. Teiksim tu atteelo savu varoni vienu gadu ar taadaam un taadam brunaam un taadu un taadu ieroci, tas noziimee, ka ja buusi dabujis labaakas brunas naakoshgad ir jaataisa jaunas brunas tb kostiims. Nemaz nerunaajot, ka tur speeleetaaji ir sadaliiti rasees un katrai rasei ir savas speciaalas brunas. Visvairaak mani tomeer izbriinija, ka tur lielaakaa dala ir pieaugushi cilveeki ap 30. gadiem un vinu tur ir loooti daudz.
edg
Brunjas, zobeni, orki, elfi... tas jau normaali, kameer nemeegjina uzdoties par kaadu konkreetu personu! Var ar zobentinjiem paaardiities, paskraidiit pa mezhu, tas tachu forshi!

Bet sagjeerbties par konkreetiem anime varonjiem un veel par meiteneem - tur tieshaam psihoterapeitam darbs tongue.gif
Hideki
Kosplejs ne vienmeer ir taads. dry.gif Kas vainas Chii? *_*
user posted image
Un Chii&Dark Chii?
user posted image

wub.gif
Smogs
Par LFFB Es stāvu un krītu! Rokas nost netīrie orki.
No otras puses...
Nost ar viltotajiem puselfiem un elfiem.
Tomēr LFFB ir labāk nekā Harija Potera fanu klubs. Sak iegriežam ar nazi sev pierē zibeni un ejam skraidīt apkārt ar burvju nūjām.
edg
Hideki, gruuti noticeet, ka vinjaam ir 152cm tongue.gif
Yume
Taa.. kas te LFFB brauc virsuu...Paraadiet man tikai tos.. atnaakshu un atspaardiishu.. dry.gif
Un vispaar par costplayiem, nu daargie cilveeki, nekaadas vainas nav ja cilveeki grip iedomaaties sevi uz briidi par aktieriem, bet vienkaarshi ir jaasaprot cik tu tai lomai esi piemeerots.
Un vispaar.. juus briivdabas lomuspeele nespeeleejat vai? huh.gif
edg
Es gribeetu kaadreiz uzspeeleet... kad buus laiks taadaam lietaam tongue.gif
Seven_of_zero
QUOTE
Ja gribat kautko tieshaam briesmiigu - mekleejiet googlee "Sumo Sailor Senshi".


Neeeeee tikai ne to . Es to redzeju un VAIRAK NEGRIBU. bija tads klips ieks DC++.
Kikyou
Tiem cosplayeriem iisteniibaa jautra dziive... Forshi tomeer manupraat jociigaa teerpaa pastaigaat rolleyes.gif

Feh, harijs poters, feh... paargeerbies par hariju poteru un tevi paziis kaa geju =D
Yume
tongue.gif Nu tad es juus iepriecinaashu. Mees taisijaamies shovasar cosplayu taisiit... Ju tad jums buus iespeeja vai nu noreekties par to kaa tas izskatiisies, vai savaakt kopaa visu savu drosmi un piedaliities. happy.gif
ShinChan
QUOTE (Yume @ Apr 24 2004, 05:00 PM)
tongue.gif Nu tad es juus iepriecinaashu. Mees taisijaamies shovasar cosplayu taisiit... Ju tad jums buus iespeeja vai nu noreekties par to kaa tas izskatiisies, vai savaakt kopaa visu savu drosmi un piedaliities. happy.gif

Es izveelos pirmo iespeeju smile.gif Dod tikai zinju kur un kad, lai var publiku savaakt.
Seven_of_zero
Varbut es izveletos otru variantu, bet tad man naktos prieks sava cosplay pasutit 100 t metala un tehniku komandu lai uztaisitu 1 gundam robotu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Batou
QUOTE
Un vispaar.. juus briivdabas lomuspeele nespeeleejat vai? huh.gif


vairs jau nee. tagad tikai mediibaas vai pamakshkjereet dry.gif
TheBadEdd
QUOTE (Outlawz @ Apr 25 2004, 01:24 PM)
vairs jau nee. tagad tikai mediibaas vai pamakshkjereet dry.gif

Mediibas uz lomu speeleetaajiem, tas ir forshi! Seedi ar snaipereni kokaa un tik medii - SUPER! tongue.gif
slay3r
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 25 2004, 12:43 AM)
Varbut es izveletos otru variantu, bet tad man naktos prieks sava cosplay pasutit 100 t metala un tehniku komandu lai uztaisitu 1 gundam robotu  biggrin.gif    biggrin.gif    biggrin.gif

Tas būtu grūti izdarāms.
Veči no Mechps pa pāris gadiem neko īpašu nav izdarījuši, sapirkuši daudz metāla utt. Ir protams progress, tur kājas utt, problēmas ar dzinēju un jaudu.

Pameklē googlē mechps or mech-ps.

*EDITED PART*

~*Update

http://bleex.me.berkeley.edu/hel/bleex.htm

Šis tas no angļiem=]
ShinChan
QUOTE (Kakamaka! @ Apr 25 2004, 03:08 PM)
Mediibas uz lomu speeleetaajiem, tas ir forshi! Seedi ar snaipereni kokaa un tik medii - SUPER! tongue.gif

He, he! Ieriiko mastu pie "barotavas" (proti, pie no salmiem piebaaztas lelles Harija Potera izskataa) un kad kaads urla sagjeerbies par ....(kaa nu tur tos personaazjus sauca) tad bliez virsuu no divstobrenes. Veelams tikai ievainot, lai peec tam peec svaigaam asiniim var dziit peedas. Peec kaadas stundas atrodi vinju pusdziivu iekritusju kaadaa kruumu pudurii un ar Rembo cieniigu nazi un panjeemienu paargriez mediijumam riikli.
P.s. Noraades par diiraasjnu un labaako galjas gabalu daliisjanu kaa arii mediijuma transporteesjanu peec priv. pieprasiijuma biggrin.gif
Yume
Kas jums ar to Harriju Potteru? Vinja lomu speeles nespeelee, vismaz es personiigi neparvienu pat nedzudeeju. Un par to mediishanu, nu kas vel ko nemediis, Es paskattshos uz juusu aciim ja naktii mezha viduu juus ieraudziisiet paladinu pilnaa ekipeejumaa ar zobenu virs juusu galvas. dry.gif
TheBadEdd
QUOTE (Yume @ Apr 25 2004, 07:43 PM)
Kas jums ar to Harriju Potteru? Vinja lomu speeles nespeelee, vismaz es personiigi neparvienu pat nedzudeeju. Un par to mediishanu, nu kas vel ko nemediis, Es paskattshos uz juusu aciim ja naktii mezha viduu juus ieraudziisiet paladinu pilnaa ekipeejumaa ar zobenu virs juusu galvas. dry.gif

Diez vai paldins pilnaa ekipejumaa atradiisies virs manis, seedoshaa uz koka ar snaiper-shauteni! tongue.gif
Seven_of_zero
Nu ja mes saksim medit viens otru Tad deretu labi padomat KURAM TE IR LIELAKA UGUNS JAUDA. snaipera sautenei vai manam "beam gatling" biggrin.gif
slay3r
QUOTE (Seven_of_zero @ Apr 25 2004, 10:30 PM)
Nu ja mes saksim medit viens otru Tad deretu labi padomat KURAM TE IR LIELAKA UGUNS JAUDA. snaipera sautenei vai manam "beam gatling" biggrin.gif

Atnāk EVA O1 un hand in hand combatā tavu gatling cannon izvaro laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Seven_of_zero
Un tad es atsutu EVA-SERIES Un vini aped EVA-01 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.