Help - Search - Members - Calendar
Full Version: hubs
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
GunMetaL
varbut jau mani par šo topiku smagi nodirsis bet tomer uzraksishu.. dry.gif dry.gif

kadas ir jūsu domas vai vaidzētu ta otaku huba vieta kas tika partaisīts par anarhy hubu uzcept jaunu hubu prieks animes 4ienitājiem

*varetu tapec ka nevisiem ir tads nekts kas atri velk no arzemem man pašam mdsl tas no arzemēm velk ar kadiem 7kb/s vard sakot lietotajs var nojūgties
kamēr sagaidis savu ilgi lolotu animi vai kada cita veida animaciju novelkamies.

lūdzu izsakiet savas domas par šo manu domu........
tikai esiet maigi atbildot ja jums ši doma nepatīk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
jurc
animehub.no-ip.info:1606

http://otaku.lv/index.php?showtopic=600&vi...indpost&p=28950
Batou
vēl mazāku bildi signature nevarēji ielikt?

runājot par ātrumu. nez, kopš 1.aprīļa BT 60 kb/s
GunMetaL
ka jau jūs tauta tagad zinat es esmu mazliet neaptests
nebiju pamanijis to postu
sorr par laikam jasaka lamešanu wacko.gif wacko.gif wacko.gif

par to bildi man vina vienkarsi patika , bet tomer bus jaliek cita sad.gif
GunMetaL
tiem kam mdsl tiem grutak ar vilksanu ja no arzemem trafiks uz arsemem navigi mazs sad.gif un ja nelieto kauto revconnect tipa ari tikai lidz 50 kb/s 1 failu velkot ta var vilkt tiesa kadus 5 failus uzreiz bet ja butu ta ka animes butu iespejam soursiem vilkt bet tur jau ta problema ar to animi ka labi ja tas ko tu velc visar ir kadam reti kad ir vairak par 2-3 sorsiem sad.gif TAPEC MSDL NERULE
Revol
Es gan nevaru piekrist ka ar mDSL buutu kaadas gruutiibas vilkt no aarzemeem, es gan parsti nelietoju DC++ tik shad tad kaut ko pasheeroju mDSL hubaa, bet velkot ar eMule,retos gadiijumos BitTorrent, kaut vai no irc botiem vai fserviem, nav nekaadu probleemu dabuut tos soliitos 50-60 kB aatrumu, kas ir pilniigi pitiekosh lai lejuplaadeetu vairaak nekaa reaali varu noskatiities. Jaamaak ir tikai pareizi apieties ar iistajiem p2p tiikliem, un zinaat kur no kuras grupas labaak vilkt.
Taka
QUOTE(kamui21 @ Apr 20 2005, 20:09)
Lietotaaji arii tonna...tikai leenos vajag remove, lai nemeegjina vilkt no neveiksminiekiem, kas uzlikushi netlimiter un pashi velk, bet citiem zjeel anime...
Kur taadi fashisti vispaar rodas...es pat datoru nesleedzu laukaa, lai visi velk kam vajag...smile.gif
*


Ne visi ir apsēsti ar Maniakālo Visa Kā Vilkšanas Sindromu AKA Interneta Kleptomāniju rolleyes.gif
Nekas, to arī drīz sāks ārstēt arī pie mums...
edg
QUOTE(kamui21 @ Apr 20 2005, 20:09)
tikai leenos vajag remove, lai nemeegjina vilkt no neveiksminiekiem, kas uzlikushi netlimiter un pashi velk, bet citiem zjeel anime...
Kur taadi fashisti vispaar rodas...es pat datoru nesleedzu laukaa, lai visi velk kam vajag...smile.gif
*


Taadi fashisti rodas, piemeeram, ja reizee ar DC++ izmanto klientu, kur ir svariigs uploadotais failu daudzums. Tad, lai DC++ noriitu taa pamazaak svariigo draati, izmanto NetLimiter. Taadi fashisti rodas arii tad, ja upload ietekmee download aatrumu (nez, man taa nekad nav bijis, bet taa laikam meedz buut). Taadi fashisti rodas tad, ja tev gribas draugiem aatri uploadeet failus, bet tavu draati aiznjem DC++. Taadi fashisti rodas arii tad, ja tu esi anime oficiaals distributors, piemeeram, caur Mirc botu. Tad, lai tavs upload aatrums iekljautos minimaalajaas prasiibaas, tu piegriez ciet DC++. Taadi fashisti rodas arii tad, ja veelies izmantot DC++ reizee ar kaadu programmu, kurai neta aatrums svariigs (piem, skaties tieshraidee filmu). Taadi fashisti rodas arii tad, ja negribi, lai lietotaaji, kas kopaa ar tevi piesleegushies pie taas pashas draats, saak bljaustiities, ka nets ir leens un neatsleedz tavu pieeju tam.
Taka
Netā pavadīts laiks=izniekots laiks.
Laistot dārzu ar šļūteni arī var just apmierinājumu par ūdens plūsmu caur šļūteni. Var arī pūst gaisu cauri salmiņam un laist ziepju burbuļus.
No šiem procesiem bauda ir apmēram tikpat liela kā no virtuālās substances pārpumpēšanas cauri vadiem.
Kaut gan nē, no dārza laistīšanas ir lielāka jēga nekā no kačāšanas.
edg
QUOTE(Taka @ Apr 21 2005, 10:24)
Netā pavadīts laiks=izniekots laiks.
Laistot dārzu ar šļūteni arī var just apmierinājumu par ūdens plūsmu caur šļūteni. Var arī pūst gaisu cauri salmiņam un laist ziepju burbuļus.
No šiem procesiem bauda ir apmēram tikpat liela kā no virtuālās substances pārpumpēšanas cauri vadiem.
Kaut gan nē, no dārza laistīšanas ir lielāka jēga nekā no kačāšanas.
*


Virtuaalaas substances paarpumpeeshanas jeega ir rezultaats. Baudu guust no atvilktaa gala rezultaata. Izvirtuljiem paskaidroju: baudu (gariigo) var guut arii no atvilkta video faila par dinozauru izmirshanu, ja tev interesee dinozauru izmirsahana. Mani, piemeeram, daarza laistiishana iipashi neaizrauj, saliidzinot ar anime skatiishanos (lai arii ir anime, kuras ir ieveerojami garlaiciigaakas par daarza laistiishanu). Noderiigums jau ir cits jautaajums.
Taka
Diemžēl (jeb par laimi?) man animes kačāšana un skatīšanās nav pašmēķis, bet tikai viens no daudzajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem.
Rakāšanās internetā lai kaut ko atrastu man baudu nesagādā, tikpat lielu baudu var izjust, piemēram, rakājoties par miskasti. Kaut ko vērtīgu jau var atrast, tikai process tāds... ne visai patīkams.
un edg - vairums animes ir daudz garlaicīgākas un bezsakarīgākas par dajebkādu citu nodarbi. Jo vairāk skatos animi, jo vairāk man tā sāk riebties. Īpaši jau jaunākā anime ar saviem trafaretajiem sižetiem un pēc šablona veidotajiem varoņu un mecha dizainiem.
edg
Citaa reizee es tev buutu oponeejis par anime daudzveidiibu, bet ko nu vairs puust piiles sev pasham aciis. Nav jau gluzhi taa, ka "ja esi redzeejis vienu, esi redzeejis visas". Zhanri jau ir dazhaadi un ir visaadas unikaalaas. Tomeer lielaakaa dalja (90%) no taa visa ir sapuvushais siers, zem kura nosleeptas paaris alus pudeles... Tomeer to pudelju nodoshana man ir pashmeerkjis. Un shii pashmeerkja vaardaa arii rakaajos pa miskasti. Taads riebiigs paradums vainiigs - par visu varu meegjinaat kaut ko sasniegt, nenoveerteejot, cik gruuti tas buus.
zenofex
Nepiekrītu Takam, ka netā pavadīts laiks ir izniekots. Netā var 1) ļoti veiksmīgi izgglītoties 2) atiet no reālās dzīves, uzspēlējot kādu MMORPG.

Ja laika pavadīšana netā sāk nomākt reālo dzīvi tad ir jāsāk domāt ko var mainīt, vai arī jāapmeklē ārstu, ja pats netiek galā.
Taka
Par to jau es arī runāju. Vai tavuprāt kvernēšana pie datora 24/7 nav podā norauta dzīve?
Ar ko otaku, kurš skatās animi 24/7 ir labāks par mājsaimnieci, kura no rīta līdz vakaram skatās meksikāņu seriālus?
Taka
QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 15:24)
Citaa reizee es tev buutu oponeejis par anime daudzveidiibu, bet ko nu vairs puust piiles sev pasham aciis. Nav jau gluzhi taa, ka "ja esi redzeejis vienu, esi redzeejis visas". Zhanri jau ir dazhaadi un ir visaadas unikaalaas. Tomeer lielaakaa dalja (90%) no taa visa ir sapuvushais siers, zem kura nosleeptas paaris alus pudeles... Tomeer to pudelju nodoshana man ir pashmeerkjis. Un shii pashmeerkja vaardaa arii rakaajos pa miskasti. Taads riebiigs paradums vainiigs - par visu varu meegjinaat kaut ko sasniegt, nenoveerteejot, cik gruuti tas buus.
*



Sasniegt KO? Pastāsti man, ko tu, personīgi, esi sasniedzis, pateicoties inetam?
Kādu izaugsmi inets un anime, tev personīgi ir devuši?
Man vienkārši interesanti...

Es kā reizi nenolieku visu animi, tikai norādu, ka anime, tāpat kā jebkurš cits vizuālās mākslas žanrs ir pilns ar širpotrebu.
Agrāk, ka animi pasaulē nepazina, japāņi, lai iekarotu tirgu deva tikai labākos gabalus, tagad viņi dod visu ko, arī šrotus. Anime=industrija=naudas_pelnīšana.
Just like everybody else.
edg
Centiishos peec iespeejas preciizi:

Katram cilveekam ir sava veertiibu sisteema.
* Katrs cilveeks labumu un sliktumu veertee individuaali.
* Katrs cilveeks savaadaak uztver savas dziives jeegu.


edg un liidziigi domaajoshie
1. Man savas dziives jeega ir dziivot taa, lai man pasham buutu peec iespeejas patiikamaak (egoistiski, bet taa nu ir).
2. Skatiities anime man ir patiikami. Taatad, skatoties anime, es darbojos atbilstoshi savam dziives meerkjim. Taatad - sasniedzu to, ko veelos.

daljai citu cilveeku
2. Guut zinaashanas ir patiikami.
Skatiities anime var buut patiikami, bet ir milzums avotu, kur informaaciju var ieguut lielaakos aatrumos un daudzumos. Neizmantot iespeeju guut informaaciju no ienesiigaakiem avotiem, bet ieguut to no anime, ir laika izshkjeerdeeshana.

daljai citu cilveeku
2. Guut atziniibu ir patiikami.
Skatiities anime ir bezjeedziiga nodarbe. Iznjeemumi ir tikai taadi gadiijumi, kur anime skatiishanaas ieveerojami palielina izredzes kljuut par atziitu cilveeku izveeleetajaa videe. Piemeers: gribu kljuut par lolicon paveelnieku (lai visi lolicon mani dievinaatu) -> gribu ziimeet daudz un kruti lolicon -> skatos lolicon hentai un maacos ziimeet. Labi, labaaks piemeers: gribu tik atziit, kaa gjeniaals zinaatniskaas fantastikas rakstnieks -> veelos guut idejas (vai neveelos atkaartoties) -> skatos sci-fi anime.

daljai citu cilveeku
1. Dziives jeega ir dziivot taa, lai dotu peec iespeejas vairaak cilveecei.
2. Skatiities anime ir drausmiiga un nesaprotama laika izshkjeerdeeshana!

daljai citu cilveeku
1. Dziives jeega ir dziivot taa, lai dotu peec iespeejas vairaak Dievam.
2. Pret vairumu anime ir jaaciinaas, jo tas, ko tur raada, ir pretrunaa ar Dieva likumiem! Un skatoties anime, Dievam labums ar noteikti nenaaks...

u.t.t. u.t.jpr.

Izdomaaji, kaadi grupai tu piederi?
Taka
Diemžēl es nesagaidīju konkrētu atbildi uz savu jautājumu, Tu kā parasti izplūdi besakarā (iedzimts vai iegūts paradums?), aiz kura skaidri jaušams aizvainojums.
No animes var iegūt daudz ko, tikai vairumam skatītāju tas paiet garām. Man tiešām fascinē kā var skatīties animi no rīta līdz vakaram, neko nedarot, bet tajā pašā laikā fanot par animes varoņiem, kuri "tā cīnās, iet cauri dažādām attīstības stadijām, nu tāāāāds character development" bet paši neiedvesmojas no saviem varoņiem ne tik, cik melns aiz naga. Kur te attīstība?
Kur un kādā virzienā attīstīties tas katram jāmeklē pašam. Ja kāds, saskatījies animi sāks zīmēt un radīs kaut ko - tā ir attīstība. Ja kāds, saskatījies animi, uzbūvēs īstu, funkcionējošu mechu - arī tā būs attīstība.
Bet visi šitie "es lasu tikai mangu, skatos tikai animi, klausos tikai j-pop un j-rock" apsēstie... viņi jau sevi ir norakstījuši atkritumos. Tā ir veģetēšana.
Atbildot uz Tavu jautājumu - es nepiederu ne pie vienas no nosauktājām grupām, ļoti kreiss dalījums.
Es vēlos augt un attīstīties tājā virzienā, kuru esmu sev dzīvē izraudzījies, šis process skar daudzas jomas un anime ir tikai viena no tām.
zenofex
Naudu var pelnīt ar to, kam ir pieprasījums, un attiecīgi - kāds skatītājs, tāda anime.

Protams, tas attiecas uz kopējo anime skatītāju līmeni, ir jau arī gardēži, un vienkārši ļauži ar novirzieniem wink.gif (fanservice, boooobs, tentacle sex utt utjp)

Ar to es gribēju teikt, ka ne vienmēr tas, ar ko var pelnīt naudu, ir slikts.
Taka
Protams! Arī Mijadzaki grib ēst smile.gif
Redzi Zeno, pieprasījumam pēc animes augot, un visvairāk tieši ASV, japāņi sāk strādāt tieši šim tirgum, to pēta un veido animes, kuras maksimāli "aizies" tieši ASV tirgū. Tam ir savas specifiskas prasības un kā sekas - daudz vairāk TV seriālu, mazāk OVA, kā arī sižetu politkorektizācija un debilizācija.
bypass
Par ko te kašķītis iet vaļā? smile.gif

QUOTE
Vai tavuprāt kvernēšana pie datora 24/7 nav podā norauta dzīve?
Interesanti, kas nav podā norauta dzīve?

QUOTE
Ja laika pavadīšana netā sāk nomākt reālo dzīvi tad ir jāsāk domāt ko var mainīt, vai arī jāapmeklē ārstu, ja pats netiek galā.
Līdzko dotais indivīds ir izpildījis savus pienākumus(darbs/mācības), viņš var kaut dirnēt 24/7 virtuālajā pasaulē. Man tracina, kad aizrāda, kad kāds indivīds visu savu brīvo laiku pavada pie datora. Johaidī, manuprāt, tas ir pilnīgi normāli, kādēļ liegt cilvēkam tur atrasties, ja vinš tur jūtas un tam viecas labāk kā reālajā pasaulē? Katrs skatās tikai uz sevi un vērtē sevi pēc savas mērauklas.

QUOTE
Kur un kādā virzienā attīstīties tas katram jāmeklē pašam. Ja kāds, saskatījies animi sāks zīmēt un radīs kaut ko - tā ir attīstība. Ja kāds, saskatījies animi, uzbūvēs īstu, funkcionējošu mechu - arī tā būs attīstība.
Bet visi šitie "es lasu tikai mangu, skatos tikai animi, klausos tikai j-pop un j-rock" apsēstie... viņi jau sevi ir norakstījuši atkritumos. Tā ir veģetēšana.
Piekrītu Takas paustajai domai, ka cilvēkam ir kaut kas kreatīvi jārada. Un anime tiešām reizēm kalpo par iedvesmas avotu.

QUOTE
Es vēlos augt un attīstīties tājā virzienā, kuru esmu sev dzīvē izraudzījies, šis process skar daudzas jomas un anime ir tikai viena no tām.
Uzbūvēsi meču? laugh.gif
Taka
Ne-e sad.gif Nav pietiekama tehniskā izglītība, un jei bogu - man tāda mērķa nav! laugh.gif
Kur es to dzelzsgabalu likšu, hīhī? laugh.gif
Es par to pašu te arī domu bīdu - par to kreativitāti. Ja kāds dirnot pie datora 24/7 kaut ko arī rada - nu super!
Bet galvenais - nu lai tak kaut drusku attīstās. Whatever virzienā, ka tik uz priekšu.
Vienkārši piegriezies klausīties šito "mēs otaku, mēs te tādi īpašie, mēs īpašus darbus skatamies, visus pēc kārtas", kā arī šitos visus iesācēju otaku brēcienus "man animi vajag!!!! fixi!!! netā šārējiet un pa 1GB trubu vēlams!".
Tas ir tikai viens no iespējamajiem hobijiem, ne ar ko ne labāks, ne sliktāks par citiem. Bet nu katram gribas būt "īpašam" laikam.
Vai man ir animes krīze? Varbūt arī ir, tikai nevis tāpēc, ka esmu to pārskatījies, bet vienkārši tāpēc, ka animes skatīšanas nesniedz nekādu morālu vai estētisku gandarījumu. Jūtu ka palēnām sāku atiet no animes vispār.
Reti kura anime tiešām sagādā prieku.
Batou
nu jā, aizgājām offtopikā (as usual smile.gif ), man ar anime ir līdzīgi, bet cik nu es sevi atceros, es jau no sākta gala esmu bijis izvirtis un skatījies tikai to kas man patīk, negaidot kaut kādu attīstību ("jā pirmās sērijas ir sūds, bet jūs tikai pagaidiet, ap 34 sēriju saakas TĀDI notikumi").
edg
QUOTE(Taka @ Apr 22 2005, 14:36)
Diemžēl es nesagaidīju konkrētu atbildi uz savu jautājumu, Tu kā parasti izplūdi besakarā (iedzimts vai iegūts paradums?), aiz kura skaidri jaušams aizvainojums.
*


Mees laikam naakam no divaam dazhaadaam pasauleem. Manupraat, es atbildeeju ljoti konkreeti.
Jautaajums: Kādu izaugsmi inets un anime, tev personīgi ir devuši?
Atbilde: Skatoties anime, es sasniedzu to, ko veelos no dziives. Tas ir pashmeerkjis!

Otrkaart, man to postu rakstot nebija ne mazaakaas aizvainojuma juutas. Mani vispaar aizvainot ir diezgan gruuti... Es vienkaarshi ar fanaata centiibu meegjinaaju izskaidrot sho: Tas, cik lielu labumu cilveeks ieguust no anime, ir atkariigs no katra pasha cilveeka uzskatiem par to, kas ir labums un kas ir sliktums.

No tava posta var spriest, ka tev labums ir attiistiit savu raksturu, radiit kaut ko, pilnveidot sevi. Redzi, man taadi labumi ir otrshkjiriigi. Man labums ir bauda, ko es guustu smejoties vai skumstot. Tur arii muusu dizhaa atshkjiriiba wink.gif

Un, tev ir taisniiba, ka cilveekiem ir tieksme gribeet buut iipashiem, kaa viens no panjeemieniem ir: "mēs otaku, mēs te tādi īpašie, mēs īpašus darbus skatamies, visus pēc kārtas". Taapat kaa ir taadi cilveeki, kas bauda maakslu, taapeec, ka tas skaitaas uuu. Kaut kaads snobisma paveids. Bet tajaa pashaa laikaa ir cilveeki, kuri tieshaam bauda anime, jo taa rada vinjos daudz emociju.

Aa, un par to, ka mans daliijums slikts - vinjsh taisiits peec pieredzes (iznjemot to par Dievu) un ir tikai maza dalja no visiem iespeejamiem variantiem.
ShinChan
Chesnuts roastin' on an open fire...
Piedodiet, klausījos 2046 OST, jo NN man to ieteica darīt. Par ko bija runa? Ak jā, par jēgu. Varu jums pavēstīt lielu jaunumu, kas reizē ir arī mana atklāsme. Jēgas nav. Nekādas. Arī skatīties anime ir bezjēdzīgi, jo cilvēks nodzīvojot tam atvēlēto laiku kļūst par tārpu barību un kur tad paliek viss dzīves laikā gūtais? Un ja tā padomā kāda starpība vai cilvēks nodzīvo 5, 50 vai 95 gadi, jo ilgtermiņā tam tā pat nav nekādas nozīmes. Jūs man iebildīsiet, ka patīkami un piepildīti vajag pavadīt sev atvēlēto laiku, bet tad atkal - kāda jēga? Iznākumu taču tas nemaina.
edg
QUOTE(ShinChan @ Apr 23 2005, 00:14)
Jēgas nav. Nekādas.... Jūs man iebildīsiet, ka patīkami un piepildīti vajag pavadīt sev atvēlēto laiku, bet tad atkal - kāda jēga? Iznākumu taču tas nemaina.
*


A man pie kaajas iznaakums. Man patiik dziivot, un es dziivoju. Taa ir mana izveele. Un, ja arii taa ir kaada cita izveele, tad man tas pie kaajas, jo man patiik dziivot. Man dziivot patiikami ir jeega.

Par dziives jeegu refereeties sheit: http://otaku.lv/index.php?showtopic=177&view=findpost&p=2375

Tu veelaak izteicies, ka filozofeeshanu par dziives jeegu uzskati par zemee nomestu laiku. Bet tavi argumenti ir tuvu manai patiesiibai: http://otaku.lv/index.php?showtopic=177&view=findpost&p=2471

Un palasi taalaakos postus, slay3r postu: http://otaku.lv/index.php?showtopic=177&view=findpost&p=2481

Un izlasi visu liidz galam. Nekaada brainwash tur nav. Matemaatikas maaciibu graamataas ir brainwash, bet viss, ko mees rakstam ir elementaari! (Iespaidojos no slikti uzrakstiita kdarba).

P.S. Tajaa topikaa par filmaam bija runa. PI tieshaam laba, bet Requiem for a Dream es pat diskaa iecepu smile.gif
ShinChan
QUOTE(edg @ Apr 23 2005, 06:26)
Bet tavi argumenti ir tuvu manai patiesiibai...
*


Ar šo vārdu palūgšu apieties uzmanīgi. Taisnība var mums būt katram sava, taču patiesība paliek viena un nemainīga, un ir jābūt ļoti pārdrošam cilvēkam, lai apgalvotu, ka tieši viņa taisnība ir arī patiesība, jo pierādīt to būs ļoti grūti.

P.s. Iepriekšējo postu rakstīju zem promilēm, tā ka droši varat to ignorēt.
P.s.s. Biju jau piemirsis visas tavas jaukās alegorijas un analoģijas ar krītābolīšiem u.tml. zvēriem laugh.gif
edg
Man "patiesiiba" vienmeer ir bijis sinoniims "taisniibai". Centiishos turpmaak lietot praatiigaak.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.