Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Smēķēšana!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Tuning-man
?

sakarīgi izteikties neproti?
ShinChan
Kāds mērķis šai aptaujai? Kāpēc man tajā būtu jāpiedalās? Varbūt iedod kādu papildus infu.
Un... ehm, ir starpība starp smēķēšanu un pīpēšanu (ūdenspīpi pīpē nevis smēķē).
volzha
Eh pirms kāda gada sāku smēķēt! Hehe aptaujas mērķis vai otakisti kļūst par smēķētājiem!
Hideki
QUOTE(volzha @ Apr 9 2005, 22:16)
Eh pirms kāda gada sāku smēķēt! Hehe aptaujas mērķis vai otakisti kļūst par smēķētājiem!
*


Drīzāk - vai smēķētāji arī kļūst par otaku. laugh.gif

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dmonster
|_| Es šajā nesajedzu jēgu, bet Nē es nesmēķēju(neesmu pat pamēģinājis).
FaNtA
man vispaar prieks ka tik maz smeeķee smile.gif jo pats to nedaru un uzskatu ka tas nav arii vajadziigs ohmy.gif
dmonster
QUOTE(FaNtA @ Apr 10 2005, 18:08)
man vispaar prieks ka tik maz smeeķee smile.gif jo pats to nedaru un uzskatu ka tas nav arii vajadziigs ohmy.gif
*


HELLYEAH, NOSMOKERS ROLE (down the stairways ^^)
WOWOWOWOWOWOWOWOWOWOWOWOW
edg
Meegjinaajis esmu tikai uudenspiipi un nepatika - paaraak daudz duumu. Ja grib, lai pa galvu iedod, pietiek pajaukt alkoholu...
ShinChan
QUOTE(edg @ Apr 11 2005, 18:51)
Mēģinājis esmu tikai ūdenspīpi un nepatika - paarāk daudz dūmu. Ja grib, lai pa galvu iedod, pietiek pajaukt alkoholu...
*


Tā gan, tā gan. Ar tavu muti runā lietpratējs. Ja nu akurāt no visiem pīpjsmēķēšanas veidiem kāds ir jāizvēlas tad tā ir ūdenspīpe uz vīna vai kaņepes bāzes.
Nuin
Ah! tad mums te arii eksperti izliida no savaam sleeptuveem. biggrin.gif
rebel
smeekjeeshana,manupraat, ir wiena no taam suudiigaakajaam lietaam,jo bajgi dawdz naudas teereejas...un,kad Tu pamani,ka izsmeekjee kaadu pacinju waj 2,waj 3..dienaa, tad jaw ir ljoti gruuti kko majniit.. pie tam - man manas plaushas weel noderees...
Kagome
QUOTE(rebel @ Apr 25 2005, 00:19)
smeekjeeshana,manupraat, ir wiena no taam suudiigaakajaam lietaam,jo bajgi dawdz naudas teereejas...un,kad Tu pamani,ka izsmeekjee kaadu pacinju waj 2,waj 3..dienaa, tad jaw ir ljoti gruuti kko majniit.. pie tam - man manas plaushas weel noderees...
*



Piekriitu, un pie tam ja smeekjee, tad var saslimt at veezi, un tas nevareet buut diezgan patiikami, nevienam neiesaku smeekjeet
dmonster
*Running happy around* Yai, girls know that smoking kills! biggrin.gif
Ella
I dont smoke dont eaven want to try and i dont like ppl who do smoke dry.gif
<Graph>
Priekskam vispar ir jasmeke blink.gif Boja tikai dzīvi
Usagi
Es esmu kaadu vienu vai divas reizes pameeginaajusi, bet man nepatiik!!! Ir cilveeki, kuriem ir atkariiba no shokolaades, bet shokolaade tachu ir garshiiga, bet no cigareteem tikai duumi plaushaas un nekaada labuma, un labas garshas! Taa luuk!
-kumori-
Nesmeketaji rulle... Pat ja es gribetu smeket, nevaretu, jo man ir alergija pret cigareshu dumiem laugh.gif
luster dragon
nee un netaisos pat to dariit.
Deadly Frozen
Jā, smēķēju. Beidzot izdevās pierunāt vecākus uz palīdzību priekš atradināšanās.

Un par ūdenspīpi runājot - ir man tā manta un būtībā pat ļoti laba. Tabakā darva - 0,0 un nikotīns - 0,5. Garšo labi, patīkams process, aplīšus taisīt vienmēr ir bijis interesanti. Un cilvēki, ne viss ir par "iedošanu galvā". Damn, tikpat labi var realizēt ideju pīpēt saķepinātu žurku indi tabakas vietā un ūdens vietā liet skābi. Jo ja ūdenspīpē lej teiksim vīnu, alu vai šņabi - būtībā padomājiet ko tas nodara, jo tā lieta iet caur plaušām....
Padomājāt?...
...tagad ceru ka sapratāt kāpēc tas nav īpaši pareizi.
ShinChan
QUOTE(Deadly Frozen @ Apr 25 2005, 21:05)
Jo ja ūdenspīpē lej teiksim vīnu, alu vai šņabi - būtībā padomājiet ko tas nodara, jo tā lieta iet caur plaušām....
Padomājāt?...
...tagad ceru ka sapratāt kāpēc tas nav īpaši pareizi.
*


Pag, pag malziet lēnāk, es netieku līdz tavai domai. Papriekšu lejam vīnu, alu un šņabi, tad to visu laižam caur plaušām un visu beidzot padomājam, ko tas viss nodara mūsu elpceļiem. Nu un kāpēc tas nav īpaši pareizi? Kāpēc pareizi ir caurām dienām elpot izplūdes gāzes, citu cilvēku izpūstos cigarešu dūmus utt., bet vilkt plaušā jauku dūmu ar nelielu alq. devu ir slikti?
Deadly Frozen
Ja pīpē ar šņabi VAI vīnu VAI alu VAI ko citu, tas var nodarīt tiešām nopietnu kaitējumu elpceļiem. It īpaši šņabis. Un tā ir nevis neliela alkohola deva bet tīri liels daudzums, kas saiet kopā ar to tabaku, lai būtu smuks dūms.
xikes
Nesmeekeeju, neesmu saacis, diez vai arii jel kad saakshu (nav ne mazakaas veelmes to dariit) .. Man taapat labi.. katrs riikojaas kaa vinam labaak patiik.. so don`t mind me
swordsman
es nu nesmeekeeju pat meeginaajis neesmu
rebel
mirt ar plaushu weezi manliekas naw taa spozhaakaa naakotnes wiizija...hmm.. man wiena drawdzene itkaa smeekjee..nez..bajgi zheel buutu,ja winja patieshaam wajrs newareetu iztikt bez.. sad.gif bet galugalaa - taa ir katra cilweeka briiwa izweele.. man, piemeeram, diemzheel ir ljoti gruuti uztureeties smeekjeetaaju klaatbuutne,nju,to,kas ozh peec cigareteem,jo bish nelabi metas..brr..wisbriesmiigaakie ir pieturu un kaapnjutelpu smeekjeetaaji - bojaa ne tikaj sawas,bet arii sweshas plaushas... me un mana gjimeniite bajgi ciinaas pret muusu maajas smeekjeetaajiem,kuri nespeej tikdaudz kaa pa durwiim iziet,laj nebojaatu gajsu..kaa winji speej tik bezruupiigi attiekties pret sawu, sawu beernu un citu cilweeku weseliibu? man da wienalga,laj winji mirst,bet KAAPEEC JAACIESH CITIEM??? man patiik skautu warianc,braaleens staastiija,ka kkaadaa nometnee taa bij - smeekjeetaajiem ieraada newis wietu kkur malinjaa,bet pashaa widuu,ar sarkanu lentu norobezhotaa laukuminjaa..un tad wisi redz,kursh bojaa gajsu..tas wismaz taa nedaudz uz kauna sajuutu iedarbojas.. heh.. nez,man zheel smeekjeetaaju.
Shaisuke
Reizeem, kad uznaak, bet tas parasti ir ļoti reti... Paareejaa laikaa pieturos pie uudenspiipes happy.gif
aruka_sei
Jā, smēķēju - jau kādus 8 gadus tongue.gif tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.