Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kung Fu Hustle
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Pages: 1, 2
edg
http://www.imdb.com/title/tt0373074/

Viena no labaakajaam filmaam, kaadu man jebkad naacies redzeet!

Visi kam patiik paarspiileets kung fu un stulbi joki - shii filma ir gjeniaala!
Autors ir tas pats, kas Shaolin Soccer (Shaolinas Futbols). Un visa filma ir liidziigaa garaa.

Dazhaas vietaas PrintScreen buutu vienkaarshi jaatur, bet es aatrumaa tikko dazhas bildes uztaisiiju:

image
image
image
image
image
image
image
image
image
edg
image
image
image
Laugh|nGMan
Nav nekāds brīnums. 24. Honkongas Filmu Ceremonijas balvas tika sadalītas galvenokārt starp divām filmām - 2046 un Kung Fu Hustle.
Hikaru
O, jāā. Šī filma ir SUPER laugh.gif . Man visspilgtāk atmiņā palika tā vecene, kura baigi skaļi kliedz un nopūš visu priekšā. laugh.gif laugh.gif
deleted-ray
Nu man arii vinja ljooti patika smile.gif Pat uz matricas uzcepu
sasuke321
taa filma ir super man jau patika biggrin.gif
Spectre
Liakam pat noskatijos 2x ja nemaldos kautkad pagaajshmenes =))))))
Yanka_ronin
jaa, te naak atminjaa vecie, labie laiki ar Lielcelju Rikshotaaju un Koijotu...
kaarleens
skaatiijos uz pohaam vareetu teikt ar shito filminju salaapiijos paaris reizes no sird tieshaam izsmeejos, filma parodee daudzus slavenus ciinju skatus populaaraas filmaas ( Matrix, Heroo u.c.f.)
deBUGa
Tā sanāca, ka noskatījos šo lielisko filmu uzreiz pēc Kostjas (tas kursh "Konstantīns... Jānis Konstantīns D****scaurums"). Lai gan Kung Fu Hustle netika taisīta kā parodija uz iepriekšminēto filmu (kaut vai dēļ iznākšas laika), taču nepārtraukti smēķējošā Landlady (vai kā tur jamo)
image
un viņas cīņa pret diviem otrajiem labākajiem slepkavām nonoliedzami atsauca atmiņā exorcisma ainas... smile.gif
image
jurc
Jūsu iedvesmots novilku arī šo filmu. Noskatījos - nu vienkārši lieliska filma. Gribētos protams vēl vairāk tādus ekšenus kādi tie bija pašās beigās, bet nu tā pat ir labs.

Hmm.. ši filma, Shaolin scotter.. varbūt kāds vēl zin tikpat lieliskas filmas ar šādiem pārspīlētiem specefektiem? Dievinu tādas filmas!
edg
QUOTE(JurCHiX @ May 12 2005, 14:33)
Hmm.. ši filma, Shaolin scotter.. varbūt kāds vēl zin tikpat lieliskas filmas ar šādiem pārspīlētiem specefektiem? Dievinu tādas filmas!
*


Konkreeti taadas uzreiz iedomaaties nevaru.
Ja tev patiik visi tie krutie kung-fu gaajieni, tad silti iesaku Crouching Tiger, Hidden Dragon.avi
Ja tev patiik tieshi super-uber-paarspiileetais nereaalisms, tad... skaties Kung Pow tongue.gif

P.S. Shitamais izraadiijaas mans 1000 posts. Uraa spamam!
jurc
QUOTE(edg @ May 12 2005, 22:47)
Ja tev patiik tieshi super-uber-paarspiileetais nereaalisms, tad... skaties Kung Pow tongue.gif
P.S. Shitamais izraadiijaas mans 1000 posts. Uraa spamam!
*


Šo esmu redzējis... nu galīgi nepatika... pa brīžam ir kāds joks par ko pasmieties, bet nu kopumā mazliet debīla filma...
edg
QUOTE(JurCHiX @ May 12 2005, 22:53)
QUOTE(edg @ May 12 2005, 22:47)
Ja tev patiik tieshi super-uber-paarspiileetais nereaalisms, tad... skaties Kung Pow tongue.gif
P.S. Shitamais izraadiijaas mans 1000 posts. Uraa spamam!
*


Šo esmu redzējis... nu galīgi nepatika... pa brīžam ir kāds joks par ko pasmieties, bet nu kopumā mazliet debīla filma...
*


Nevis "mazliet", bet "izcili" biggrin.gif
Tajaa pirmajaa filmaa joku vispaar nav. Tur vienkaarshi ciinju horeofraafija ir taada, ka es vienu briidi seedeeju ar atveeru muti. Un ne jau ciiniijaas tikai vienu briidi. Ciinaas visas filmas garumaa (bet ne visu laiku), zhoklis pats izdomaa, kad vinjam sagribas neiztureet un atkaraaties.
Hikaru
Tik laba filma, ka būs noteikti jānoskatās Kung Fu Hustle uz lielā ekrāna kinoteātrī Coca Cola Plaza. biggrin.gif
GunMetaL
jap biggrin.gif filmai nav nevainas. viņš butu bijis labs advokāts smile.gif)
edg
Parasti es necieshu to, ka cilveeki nesaprot, ka katram sava gaume.

Bet shoreiz es juuku praataa, kad kaads par sho filmu saka "nav ne vainas"! Tas ir kaa teikt par Sexy Commando - "paaris vietaas pasmaidiiju". No iedomaam vien gribas shuupoties kaa gariigi traumeetam...
Sigfa
apzheelojieties paar mani- man vajag subu failu viengabala filmai biggrin.gif Kluufijam nav smile.gif
Klokjvaarpsta
Kad es ar draugiem vinju pirmoreiz skatiijaamies, reecaam taa, ka elpu nevareeja atvilkt (ai kaa man patiik saakumaa taa vieta, kur saimniece savu viiru pa logu izmet - dabiska liidz peedeejam siikumam). Pat meitenes, kuraam parasti nav nekaadas humora izjuutas smeejaas
Ja nu kaadam nebija skaidrs par to meitenju humora izjuutu - I kidd
Filma skaista, tomeer nobeigums pavaajsh.
edg
suukaataaju veikals laugh.gif laugh.gif laugh.gif
aivvv
njaa zzoklis tiessaam atkaras visneiedomaajamaakajaas vietaas piemeeram atverot sso pavedienu huh.gif

atvainossos par izteicienu bet ccik gan neiedomaajami ir jaabuut sadirstai humora izjuutai lai ssitas aarpraatiigasi kroplums patiktu bija mana pirmaa doma peec noskatiissanaas nospriedu ka laikam pie vainas kaukaada iipassa kkiiniessu mentalitaate blink.gif blink.gif blink.gif

tie joki ir vienkaarssi passa zemaakaa un prastaakaa liimenna bez jel kaadas izsmalcinaatiibas un inteliggences

nez kur juus saskatiijaat kaukaadu dizzo ciinnu parodiju ? ciinnas bija vienkaarssi nenormaali boring bez jebkaadas tur roziiniites vai kaukaa jau neredzeeta vienk skatiijos un taa gribeejaas redzeet tur dzzekiju ccanu vai da vienalga ko kas ienestu ko interesantu............

nu nezinu pat nevaru iisti normaali un sakariigi par ssito sviestu izteikties sorry honkonga bet liidz holivudai tev taalu..... vismaz ssajaa gadiijumaa
Yanka_ronin
Aivvv, pēc manām domām, holivuda ir mēsls. tas tāpēc, ka holivudā specefektus taisa ar lieku naudas šķiešanu un milzīgām dekorācijām, to ķīnieši panāk ar datorgrafiku- ātri un lēti tongue.gif tongue.gif tongue.gif !!!
Tā kā holivuda nav diezko augsts līmenis, manuprāt.
aivvv
mees te luudzu par konkreeto filmu tas jau ir cits temats par ko protams arii var ilgi striideeties tas mans izteiciens manaa postaa bija viaraak retorisks smile.gif
Yanka_ronin
bet es arī par konkrēto filmu paldies, saku, ka arī te datorgrafika ir izmantota ģeniāli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aivvv
njaa bet vai tas nav tiessi taa visaas peedeejaa laika filmaas?? sskkie tir pagaajsi tas laiks akd filmu bija veerts skatiiteis tikai datorgrafikas deell.....
Yanka_ronin
kā nu kuram
MitSuki
Varbut iedodiet, torrentu kur var novilkt ar Anglu subiem... =) Ludzu! =)
jurc
QUOTE(MitSuki @ Jun 26 2005, 20:55)
Varbut iedodiet, torrentu kur var novilkt ar Anglu subiem... =) Ludzu! =)
*


Torrents ieksh torrentspy
Kikumi
Emm, ja kādu interesē, tad drīzumā šo filmu rādīs kinoteātrī Coca Cola Plaza. Tas tā, infa tiem, kas negrib vilkt no neta... ph34r.gif
Yanka_ronin
Drīzumā? huh.gif Pie mums (Liepājā) jau rāda...
jurc
Pirms kāda mēneša noskatījos uz PC, šodien aizgāju uz kinoteātri vēlreiz noskatīties! Nu vispār, nevar salīdzinat. Šitā filma vienkārši superīga! Rīt bus vēlreiz jāiziet uz kino, te ta vismaz biļete maksā 70 saņi biggrin.gif
Kikumi
Em, varbūt, ka rāda. Vēl tikai pagājušajā nedēļā tur biju, tad negāja... blink.gif Anyway, filma iet kinoteātrī... smile.gif
TradeMAAK
Stulba filma, bezgaumīgi joki, Shaolin Soccer ir vispar omfg cik debīls debīlisms. Un vispār, kāpēc viņiem patīk smieties par savu kultūru. Un kāpēc viņien nav fakin' humora izjūtas?
lastguru
QUOTE(TradeMAAK @ Jul 8 2005, 23:58)
Stulba filma, bezgaumīgi joki, Shaolin Soccer ir vispar omfg cik debīls debīlisms. Un vispār, kāpēc viņiem patīk smieties par savu kultūru. Un kāpēc viņien nav fakin' humora izjūtas?

paklau, kaadaa ciemaa esi dzimis? luudzu nelamaajies shajaa forumaa! man ir vienalga cik daudz tev kaut kas patiik/nepatiik, bet savaldi to kas tev iznaak aaraa no klaviatuuras. lai es shaadus izteicienus redzu peedeejo reizi (vienalga, ar zvaigzniiteem burtu vietaa vai bez)
Chufanzo
Taatad miiljie biedri, es ar padaliishos ar saviem iespaidiem par sho filmu:
Man ir patikushi visu veida austrumnieku ciinjas, gan Chana, gan taadas kaa Bulletproof monk un citas. Tomeer shai filmai nebija 1 esenciaala lieta, lai shii filma buutu izdevusies, vinjai nebija laba scenaarija. Kaushanaas ainas bija tiiri ok, grafika norm. Teeli arii veidoti ar izdomu, bet nu tomeer vareeja izdomaat orgjinaalaaku sizhetu.... sad.gif
volzha
Kapēc tik sliktas atsauksmes par filmu, bij tak jautri, un labāk šādu skatīties nevis kaut kādus holivudas bojevikus kur viss atkārtojas un viegli paredzams sižets. Kurus pat pa lielākai daļai garlaicīgi skatīties! Dodu 3 ar pusi acis (no piecām) smile.gif
Dzonis
noskatījos jau kādu laiku atpakaļ, bet bij slinkums iekomentēt.Nu pirmā pus stunda lieliska. Negaumīgi joki?nepiekrītu.Šī pus stunda deva vairāk jautrības kā kāda no holivudas "komēdijām" pēdējo(nu teikšu 3) mēnešu laikā. Patika arī tāda interesanta filmas stila maiņa: no tīri action+komēdija uz action+drama.
Protams bez muļķīgiem momentiem nevar.kaut vai var minet galvenā varoņa mukšanu no maturuļu apsēstās paarvaldnieces.nebija forši
kopumā filma ok.savas 2 reizes var mierīgi skatīties smile.gif
Kagome
tieshaam superiiga fima, kaartiigi vareeja izsmieties tongue.gif es pat buutu ar mieru vinju skatiities veelreiz
Isabel Carmin fon Edelhain
Shitais gabals ieliek visiem amerikaanu piiraagiem.Vienvaard sakot patika. Liidz galam noskatiities gan nav laika.
standby
Lieliska lieliska filma. Ieturēta stilā, ar eleganci un neatkārtojamu šarmu un Veselīgu un gaumīgu pašironiju.

ļoti patika atsauces uz Desperado biggrin.gif un Jēru klusēšanu un visi tie mazie un foršie jociņi, kas piedod to sāli un daudzslāņainību.
Kopumā filmu gribas salīdzināt ar konfekti kuras pildījums ir acīm slēpts.

okai.. lai būtu ka tā nav nekāda augstā māksla, bet ne jau visam ir jābūt wink.gif
Batou
tīri tāda nevainīga interese:

kurā vietā bija atsauce uz Silence Of The Lambs?

es laikam vispār esmu pilnīgi atsaldēts, jo saskatīju tikai vienu atsauci uz The Shining.
aivvv
vo vo es ar to passu gribeetu zinaat kur tur bija kaukas no jeru kluseessanas??? huh.gif
standby
man rādījās tā superīgā cīkstoņa (fascinējošā večuka ar pieciem matiem) cietuma kameras ainā..

blink.gif Varbūt tiešām tikai rādījās..
Dero
tur nebija nekaa no jeeru kluseeshanas
filma bija lieliska, tachu ja kaads meeginaas kritizeet sizetu kopumaa tad viss lieliskais tiks sabojaats, jo filma tika akcenteeta uz konkreetiem ciininiem, lai izklaideetu skatiitaajus.
edg
QUOTE(standby @ Aug 15 2005, 09:54)
man rādījās tā superīgā cīkstoņa (fascinējošā večuka ar pieciem matiem) cietuma kameras ainā..

blink.gif Varbūt tiešām tikai rādījās..
*


Man arii starp citu gribas domaat, ka bija viens jociigs kadrs. Bet taa kaa filma nav pie rokas, buus vien jaatic tiem, kas ir paarliecinaati par sevi.
ShinChan
QUOTE(edg @ Aug 15 2005, 11:17)
QUOTE(standby @ Aug 15 2005, 09:54)
man rādījās tā superīgā cīkstoņa (fascinējošā večuka ar pieciem matiem) cietuma kameras ainā..

blink.gif Varbūt tiešām tikai rādījās..
*


Man arii starp citu gribas domaat, ka bija viens jociigs kadrs. Bet taa kaa filma nav pie rokas, buus vien jaatic tiem, kas ir paarliecinaati par sevi.
*


Droši vien domāts tas pats. Speciāli noskatījos kā vienu tā otru filmu. Nekā kopīga.
sipps
QUOTE(edg @ Apr 6 2005, 05:31)
http://www.imdb.com/title/tt0373074/

Viena no labaakajaam filmaam, kaadu man jebkad naacies redzeet!

Visi kam patiik paarspiileets kung fu un stulbi joki - shii filma ir gjeniaala!
Autors ir tas pats, kas Shaolin Soccer (Shaolinas Futbols). Un visa filma ir liidziigaa garaa.

Dazhaas vietaas PrintScreen buutu vienkaarshi jaatur, bet es aatrumaa tikko dazhas bildes uztaisiiju:

*


NAV NEMAZ TIK SLIKTA
Lija
Me too redzēja!!! Filma superrr!!!
Ja neskaita pāris idiņus kas maisīja skatīties kinoteātrī filmu ar stulbiem komentāriem....
Cik es sapratu,ka visi kas noskatās šo filmu iedalās divās grupās
Tie kam nenormāli patīk;
un Tie kam nenormāli nepatīk...
Vienaldzīgo nav... ^^
Shinya
Dazviet bij smiekliiga,bet ja godiigi, biju gaidiijusi ko vairaak... dry.gif
Kazuki
es skatiijos orgjinaalvalodaa, bez titriem vai tulkojuma... bija diezgan smiekliiga daazhaas vietaas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.