Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime Gid
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Ir iespeeja dabuut Anime Gid zhurnaalu par anime un mangu (krievu valodaa), cena Numuri 2-4 - 2.5 Ls, Numurs 5 - 3 Ls.

Jau shovakar var dabuut.

Kas piesakaas?
-kumori-
imageEs itka pieteiktos, bet ka es tos zurnalus dabutu? ? ? image
zenofex
QUOTE(MIMI @ Feb 24 2005, 16:32)
imageEs itka pieteiktos, bet ka es tos zurnalus dabutu? ? ? image
*



A kur tu atrodies???

Z.
-kumori-
QUOTE(zenofex @ Feb 24 2005, 17:33)

A kur tu atrodies???

Z.
*


Pec plana majas... tongue.gif Purvciema...
kaarleens
Zenofex sīkāka infa pa to žurnālu nav negribētos kaķi maisā pirkt
dark ruin
It ka es ne esmu Zenofex,bet info :

http://www.aniguide.ru/currentissue
Nuin
Piesakos uz 3. un 4. numuriem. biggrin.gif
zenofex
Pagaidaam izskataas ka varees visi interesenti pirmdienas vakaraa Riigas centraa dabuut zhurnaaliishus. Veel nav zinaams laiks, to ieposteeshu veelaak.

Kaa arii luudzu ja veelaties zhurnaaliishus, suutiet man privaatu zinju, tikai tad pieregjistreeshu veelmi, ok?
Jaffa
Aizvakar biju vienaa veikalaa (libro) Un ieraudziiju ka tur ir manga komiksi ar atlaideem viens komiks maksaa 2,5 eiro. Komiks nosaukums Power anime vai kautkas uz to pusi. Ja kaadam interesee vareetu nedaudz iepirkt un nosuutiit bet tad vaig sarunaat kaa suutiit no Austrijas uz latviju jo pasta izdevumi ir diezgan padaargi un arii kaa nosuutiit naudu. Bet ja kaadam ir interese var dot zinnu.

Sory zenofex negribeeju jaunu topiku taisiit biggrin.gif
Jaffa
aa jaa maza piebilde. Komiksi ir vaacu valodaa un vienaa komiksaa ir apmeeram 5 mazi staastinni no dazaadiem autoriem. Sory svariigaas lietas vienmeer piemirstaas huh.gif
Spike
Ohh my God 2.50 ka seit Latvija domajat pardeveji :? Maskava es perku pa 60 rubliem kadam vajag palasit (ja dziv kengaraga vai tuvu no ta ) varu dod palasit man ir 2,3,4 .
zenofex
Ā, nu tad skaidrs, nākošo reizi lūdzu pie Spike pieteikties :3
Spike, kad būs nākamais pievedums, un kādas cenas? Man lūdz piekto numuriņu!
Kitsune
QUOTE(Spike @ Apr 4 2005, 07:57)
Ohh my God 2.50 ka seit Latvija domajat pardeveji :? Maskava es perku pa 60 rubliem kadam vajag palasit (ja dziv kengaraga vai tuvu no ta ) varu dod palasit man ir 2,3,4 .
*


Esmu no Kengaraga (no Maskačkas laugh.gif ) rolleyes.gif
Ja ir iespejams - gribeju panemt palasit kadu no numuriem rolleyes.gif
miaow
QUOTE(Spike @ Apr 4 2005, 07:57)
Ohh my God 2.50 ka seit Latvija domajat pardeveji :? Maskava es perku pa 60 rubliem kadam vajag palasit (ja dziv kengaraga vai tuvu no ta ) varu dod palasit man ir 2,3,4 .
*



vai piedaavaajums veel ir speekaa? biggrin.gif
Janus
laugh.gif Butu labi ja es vispar varetu palasit kaut vienu no viniem. Dzivoju pie doles. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.