Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tableti
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
bypass
Jā, jā, es zinu, ka šo topiku vajadzēja veidot Ārt sadaļa, bet nu tur viņu nebūtībā aizpūtīs topiki ar hentai un ecchi bildēm. biggrin.gif

Tātad gribēju pavaicāt, vai kādam no vietējās otaku publikas ir tablets? Kāds? Kur pirkts un par cik pirkts?
Jau labu laiku grasos iegādāties. Gribēju pakonsultēties pirms pirkt. Ieteikumi?
Sigfa
Mnjaa, pirms paaris dienaam veel Multi sisteemaa bija labs A4 formaata tablets (latviski- planshete), bet vairs nav. Pats gribeeju pirkt, bet beigaas nopirku gjitaaru laugh.gif. http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xNa2LPr8Lba2LNzuxm nekur citur neesu atradis nevienu tabletu.

PS. es domaaju, ka ir veerts piezvaniit uz turieni un paintereseeties.
Kikumi
Njā, šitās lietiņas maksā veselu bagātību. Var mēģināt meklēt Ebay un Amazon, bet nav garantijas tam, ka atradīsi...
Man arī ļoti gribētos vienu... unsure.gif
bypass
QUOTE
Njā, šitās lietiņas maksā veselu bagātību. Var mēģināt meklēt Ebay un Amazon, bet nav garantijas tam, ka atradīsi...
Man arī ļoti gribētos vienu...
Nevarētu teikt, ka ~ 50ls būtu "vesela" bagātība, pasūtot no ārpasaules droši vien lētāki sanāks nekā pirkt tepat uz vietas, ja vispār atradīsi. Pie tam, mazākas par A4 noteikti arī maksā lētāk, ja cena ir galvenais kritērijs. Runājot par izstrādātājiem, dzirdēti ir tikai divi - Trust un Wacom.
Žēl, ka nesanāca pakonsultēties ar kādu pieredzējušu īpašnieku. Točn nevienam nav? Nu neticu. smile.gif
Taka
Amazon.com tabletus uz Latviju nepiegādā sad.gif
Maksā no kādiem 90$ līdz pat 600$
Kikyou
Man ir tablets. :3 (Trust)
Cik maksāja un kur dabūja, īsti nezinu. Šito es uz izveseļošanos no brāļa dabūju. happy.gif';
Pikis
A es ar gribu taadu mantinju, taatad pagaidaam Latvijaa vel neviens nav atradis to vietu kur var iegaadaaties sho ieriici sad.gif
dmonster
Varbūt kādos elektroniku veikalos tas varētu būt, bet tas visdrīzāk laiciņu vēlēk, bet varbūt arī ne.
Mimi
Juuu, kikyou, es peerku no tevis biggrin.gif! nee, bet, ja nopietni, tad es ar meeginu kaut kur samekleet taadu mantinju.. man shkiet, elkor centraa vareetu buut happy.gif
zeloco
Man ir Trust.. A5... (nesen gan sapliisa "pildspalva" tapeec kaadu laiku nav lietots (es ljoti mezhoniigi izturos pret lietaam unsure.gif))
Daavana. cenu nezinu, pirkts Vaacijaa..

esmu gan dzirdeejusi, ka Wacom esot labaaks, bet nevaru neko teikt, jo nav lietots.. :/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.