Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauns moderators aya-angel
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Roze
Saņēmu pieteikumu, bet tā kā biedru jau ir diezgan daudz, tad eksperimenta nolūkos pamēģināsim šādi.
aya-angel
Balsojiet par mani!! Apsolu būt centīga un godīga!! wink.gif
Ella
Es ceru tas domaats aktiivo biedru jo cik te regjistreeto no kuriem lielaakaa dalja te nemaz nav maniita....
Kikumi
Ayu par moderu! laugh.gif
Leonheart
Tiiri demokratiski nobalsoju pret.
Vismaz vienai jaabuut pret ^_~
aya-angel
Tas arī ir viedoklis.
X_Kamui
Ko moderators vispar dara huh.gif
+Chibi+
pieskata mazos otaku laugh.gif
aya-angel
Lai tie neraxta rupjības, raxta pa tēmu un tadā garā.
Ella
Neaizskar citus ar textiem kuros rupjiibu itkaa nav bet zemtextinj6 ir viegli saprotams.... risina konfliktus kas radu6ies starp forumie6iem.
Taka
Kādi konflikti starp forumiem? blink.gif
Flame wars? Gribat uzsākt kādu? laugh.gif
Ella
Ja veel tu lasiit latviski prastu =[ "Forumie6iem"
Taka
tas l33t talk, kuru tu lieto, nav latviešu valoda. Man acis sāp, mēģinot izburtot šo teh ubah pwnz0rz d00dz speech, atvaino ka nesapratu...
moš kādu vārdnīciņu man uzrakstīsi?

Baigi nagi niez visiem moderēt... it kā līdz šim par moderēšanas trūkumu sūdzēties nevarēja. Neredzu jēgu.
Yume
Ella, a tas nebūt nav latviski, ja tu raksti ar 6-inieku.
NJā, man nekas īsti nav pretī, tika man šķiet ka jūs ar Ayu pārprotat modu prioritātes.
Un, nu saku godīgi, jūs esat gandrīz visu laiku uz flood'a robežas.
Ta kā bija jautajums otrajā aptaujā, par garajiem postiem.
Tie nebija domāti uz pus lapu, tie bija vairāk ka 2 teikumi, un jums diemžēl tas gadās samērā reti, kas man piemēram ar laiku sāk traucēt.
ShinChan
Lūk to es saucu par konstruktīvu topošo moderatoru kandidatūru apspriešanu biggrin.gif Tur pat Ūdres eiroparlamenta vētīšana nobāl. Eh, vajadzēja tā pat arī pirms pārējo modu nozīmēšanas amatā šādu vox populi izzināšanas pasākumu uztaisīt.

P.s. Hmm, kā būtu, ja es pieteiktos Offtopic sadaļu moderēt?
edg
QUOTE(ShinChan @ Jan 18 2005, 23:10)
P.s. Hmm, kā būtu, ja es pieteiktos Offtopic sadaļu moderēt?
*


Es balsoju Par! laugh.gif

P.S. Es arii vareetu modereet Offtopikus. Nebuus nekaadu topiku, tikai offtopiki!
jurc
Atvaino, bet nobalsoju pret, jo pēdējā laikā no aya-angel postots redzu ne vairāk par pāris vārdiem. Tas jau sāk liecināt tikai par to ka galvenais kautko iepostot, nepadomājot par tematu. Un šie posti kā piemērām "piekrītu", "all rigth" un tamlīdzīgi ir galīgi lieki, jo rakstīt postu ar vienu vārdu nav vajadzīgi un nevienam tas neintresē ka tu tam peikrīti, bet ja raksti ta uzraksti ko vairāk... Tas ir mans viedoklis..
Uzskatu ka Yume ir viena vislabākajām moderatorēm, jo viņa ir atraktīva, pamato savu domu un daudz nefluudo! ph34r.gif
Yume
edq: blink.gif nemaz neieprieciniet cilvēkus ar tādu pasākumu. Jau no vienas domas par jūsiem modos offtopicā šermuļus uzdzen. *shiwer-shiwer* biggrin.gif

A moš' jums arī taisam pa sadaļai pilnai laimei? Tikai offtopicā, lai tuvāk sirdij.

UN JurCHix : Yume paliks lepna, nevajag tā teikties. Kas zin, varbūt Yumei uznāks un viņa sāks pēkšņi no lepnuma par sevi pīkstēt kā pokemons. Nei, nei, seger det inte. ( Tobiš, nesaki tā )

Bet reāli cilvēki, vai mums tiešām vajag jaunu sadaļu? Un var būt ja meitenes grib, viņas var kautkur citur kā modus ielikt, ar publikas piekrišanu. Es personīgi uzskatu ka nevajag. Pagaidām viss kārtībā un visi tiek galā. Ko tad vēl vajag?
Taka
Vai es arī drīkstu pieteikties?
Ja visi grib moderēt tad es ar! Man tas akūti nepieciešams lai pašapliecinātos!!!! laugh.gif
Gribu atsevišķu sadaļu par mecha-animi un es to moderēēēēšūū......
Nu plīīīīīīīīzzzzz!!!
Tūlīt pollu uztaisīšu biggrin.gif

Ja pavisam nopietni - es jau izteicos, ka personīgi neredzu vajadzību pēc moderatoru skaita palielināšanas.
Esošie moderatori savu darbu dara. Un labi dara. Paldies viņiem par to! happy.gif
Shinobi-sama
HuH... neredzu iipashu jeegu veel vienu dievu pievienot... un iemesls ir diezgan pamatiigs.. un tas buutu aya-engel diezgan speeciigaa reakcija uz postiem kas konfliktee ar pashas uzskatiem... nu vismaz man taads ieszpaids ir radiem.. manpruaat par moderaatoru der tikkai flegmas ar neitraalu nostaaju. Shitais te teiciens "es buushu aktiivs sava darba daritiaajs" ir tik smiekliigs, un tikkai paraada ka cilveeks ir gatavs sev doto varu expluateet...

Nu bet var jau patiesiibu skot arii iedot vinjai mod tiesiibas uz yu-gi-oh subforumu, lai patrenneejas, lai pakraaj pieredzi un tiem zaljajiem piikstuljiem cool.gif
Laugh|nGMan
Rob_X par moderātoru ! LOL

Bet ja nopietni, tad moderātors Jums te noderētu. Balsoju PAR.
IMHO visa off-topic'u sērga izplatās no OFF-TOPIC sadaļas biggrin.gif . Vajag atfiltrēt jūzerus, kuri ir visaktīvākie tieši foruma offtopik sadaļā un veltīt viņiem īpašu uzmanību.
Taka
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jan 19 2005, 11:06)
IMHO visa off-topic'u sērga izplatās no OFF-TOPIC sadaļas  biggrin.gif . Vajag atfiltrēt jūzerus, kuri ir visaktīvākie tieši foruma offtopik sadaļā un veltīt viņiem īpašu uzmanību.
*



Nabaga edg's... rolleyes.gif
edg
QUOTE(Taka @ Jan 19 2005, 11:28)
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jan 19 2005, 11:06)
IMHO visa off-topic'u sērga izplatās no OFF-TOPIC sadaļas  biggrin.gif . Vajag atfiltrēt jūzerus, kuri ir visaktīvākie tieši foruma offtopik sadaļā un veltīt viņiem īpašu uzmanību.
*



Nabaga edg's... rolleyes.gif
*


Es tieshi taa arii sajutos... tongue.gif
Shinobi-sama
pag pag Offtopic ir paradzeets lai taadiem kaa es lai vareettu vienaa mieraa liet uudeni pa vidam arii kaadu patiesiibas graudiju iepinot, ja sheit uzliks kaut kaadu kashkiigu moderaatoru, kursh saaks te aktiivi redigjeet postus un blokjeet topicus un kursh, ja vairaak par 5 teikumiem vienaa postaa, nespees izlobiit posta jeegu, tad buus jaaiegaadaajas man kaada lieka katana lai sho moderaatoru kaadaa gaishaa dienas laikaa riigas centraa publiski pagraiziitu
SheWr
Ar moda statusu juus jau nevareesiet taisiit jaunas foruma sadaljas. Tik dzeest un mainiit postus/topicus juusu darbiibas laukaa...
ShinChan
Spam, param, pam, pam!
aya-angel
QUOTE(Shinobi-sama @ Jan 19 2005, 10:30)
Nu bet var jau patiesiibu skot arii iedot vinjai mod tiesiibas uz yu-gi-oh subforumu, lai patrenneejas, lai pakraaj pieredzi un tiem zaljajiem piikstuljiem  cool.gif
*




Zini, ja es būtu tās sadaļas moderatore, tad tādas sadaļas vairs nebūtu. Es viņu vienkārši likvidētu laugh.gif
Rob_X
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jan 19 2005, 11:06)
Rob_X par moderātoru !    LOL

*


a kapec es? un kapec gan ne smile.gif

P.S. tur moderators vispar jau ir...
Saiko
takš visus par modiem un visi būs laimīgi vai kā tur tas teiciens ar aitu un vilku bija .. ? smile.gif pavisam nopietni ir jau tādas lietas redzētas kur visi memberi ir reizē arī moderatori tiesa tikai noteiktā subforumā kas mūsu gadījumā varētu būt offtopic's rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.