Help - Search - Members - Calendar
Full Version: lil' something frome me...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Ella
Nu taa saakumaa itkaa likaas kad taas bildes it tiiri norm, bet kad aya-chan man vinjas noskaneeja =[[[ nezinu ... gribeetos dzirdeet ko citi domaa par maniem "garadarbiem"

6itais ir kaadu gadu vecs jau ...

image



Te viens arii ne no jaunaakajiem es te taadaa kaa hroniskaa seciibaa vinjus kaartoju =]
image
Tad kad mums tas saucamais Anime Project gaaja es te to meiteni itaa uzzimeeju, bet redzot tos paareejo darbus ... nja meegjinaats nav zaudeets
image
DarkRockslizer
Zini, tev vēl daudz pie šitā jāpiestrādā.
Yume
ap, es tīri pievienojos iepriekšējam viedoklim.
Proporcijas klibo, bet ne traģiski. Viss labojams. Taču piestrādāt vajadzētu labi daudz.
Ella
Nja ja es vinjas kkaa vareetu uz Pc uzlabot varbuut buutu labaak bet tie jau riktiigi vecie darbi ceru ka jaunaakie bus labaaki =[ Man nav iespeeju vinjus nekaa izlabot uz PC tikai ar roku uz papiira un viss unsure.gif
Te ir bikiit jaunaakie ...
Ar no vasaras beigaam ..
image
Yume
blink.gif tie augšējo no pēdējā pota man liek apdomāt tavu psihisko stāvokli. Pilnīgi neapzināti sāku prātā sastādīt analītiskos jautājumus.

Un pēdējais, nu doma laba, pet pēdējās daļas izpildjums klibo.
Paņem kādu mākslas tutoriālu palasi, vai paskicē cilvēkus, tev tās proporcijas ir tik bēdīgas ka visas pārējās kļūdas liekas mazsvarīgas.
Ella
Taas man vieniigaas taadas bildes vari neraizeetiem man ar psihi viss lielaakaa vai mazaakaa meeraa kaartibaa =]
Ella
Te saakas tie kas ziimeeti kop6 septembra/2004
image
Hellsing Fanarts =]

Te ir domaats ka taa seja aizmuguree taa kaa spoks es vinju gribeeju fotoshopaa kraasojot uztaisiit bet taa arii fotoshopam klaat netiku =[
image

Mees skolaa vizuaalajaas studijaas vitraazjas logu taisam taa bija skice kuru es maajaas izkraasoju... ar tinti raibi sanaaca eh...
image
DarkRockslizer
Piekrītu iepriekšējajam viedoklim. Bet kas vispār ir tajos zīmējumos, vari pastāstīt ideju?! Katrai bildei? Kādā sakarā tur tās asinis tek pirmajā bildē 2.postā?
Ella
Vispaar taas nav asinis bet vienk oranzjaa tinetes pilzdpalva lai visa bilde nebuutu vienmulji melna =[ nebija domaats kaa asinis =[
DarkRockslizer
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 14:39)
Vispaar taas nav asinis bet vienk oranzjaa tinetes pilzdpalva lai visa bilde nebuutu vienmulji melna =[ nebija domaats kaa asinis =[
*


Nu bet ta kāda tā jēga katrai no bildēm, pastāstīsi?
Ella
Es nezinu neziimeeju tos divus darbus ar nekaadu dzilju jeegu unsure.gif
Vienkaar6i gribeejaas pameegjinaat ziimeet kailu cilveeku un viss jo man liekas ka tas ir daudz gruutaak nekaa ar dreebeem unsure.gif otro zimeeju lai profilaa buutu itkaa tas arii viss unsure.gif
Ella
Man gribas pabeigt likt iek6aa tos zimeejumus kas noskaneeti jo tie naf tie jaunaakie te ir peedeejie...
Te pa Rtl2 vienu briidi redzeeju dazjas skjiet Amerikaanju anime Winx seerijas un kko liidziigu saziimeeju ... tik nu taada 4ara tur nava es pati savu iztaisiiju smile.gif
image

Njaa tas nav domaats kaa ziimeejums bet taa kaa aya-chan vinju ar noskaneeja noleemu ielikt, tas i mana ziimeejumu albuma vaaks =]
image

Pati peedeejaa ko esu ziimeejusi pirms 2 dienaam ... man pa6ai patiik =]
image
DarkRockslizer
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 14:43)
Es nezinu neziimeeju tos divus darbus ar nekaadu dzilju jeegu  unsure.gif
Vienkaar6i gribeejaas pameegjinaat ziimeet kailu cilveeku un viss jo man liekas ka tas ir daudz gruutaak nekaa ar dreebeem  unsure.gif  otro zimeeju lai profilaa buutu itkaa  tas arii viss  unsure.gif
*


Nu neizskatās pēc bezjēgas. Kādam ir izvirtīgi ekstraordināra iekšējā pasaule..
Ella
Ai domaa ko gribi es pateicu ko es domaaju kad ziimeeju tos darbus nepatiik izdzeesii6u viss...
DarkRockslizer
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 14:44)
image
*


EHM... tas nu gan ir šķībs nezin kādās dimensijās. Par sejas proporcionālajām attiecībām esi dzirdējusi!? Tai vienai acij lielākā daļa galvas atvēlēta, varētu pieņemt pēc tiem krītošajiem matiem, ka otra sejas daļa ir divreiz mazāka. Pieri tikpat kā naredzu.
DarkRockslizer
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 14:49)
Ai domaa ko gribi es pateicu ko es domaaju kad ziimeeju tos darbus nepatiik izdzeesii6u viss...
*


Hey nevaj jau pārspīlēt.. es tikai domāju, ka kaut kāda iekšējā jēga tur tomēr ir. Vienkārši tas varētu būt saistīts ar tavu iekšējo pasauli zemapziņas līmenī.
aya-angel
nu, nu nu! Nevajag tik kategoriski izteikties par Ellas darbiem! Pirmkārt, daudzi Useru galerijas "dalībnieki" ir :
1.kārt mācijušies kādā mākslas skolā vai studijā,
2.kārt zīmē jau ļoti daudzus gadus,
3.kārt zīmējot katru dienu pavada ne vienu un pat ne divas stundas!!
Ta ka nevertējiet tik strikti. Liels respekts Ellai, par to ka viņa sadušojās un ielika šdeit savas bildes!!
Ella
Paldies tev =]
Kikumi
Vispār, man liekas labi! Tā tik turpini! smile.gif
aya-angel
QUOTE(Ella @ Jan 15 2005, 14:37)
Te saakas tie kas ziimeeti kop6 septembra/2004
image
Hellsing Fanarts =]

Te ir domaats ka taa seja aizmuguree taa kaa spoks es vinju gribeeju fotoshopaa kraasojot uztaisiit bet taa arii fotoshopam klaat netiku =[
image

Mees skolaa vizuaalajaas studijaas vitraazjas logu taisam taa bija skice kuru es maajaas izkraasoju... ar tinti raibi sanaaca eh...
image
*




1.mā bilde- vienkārši super!!!! Zinu, cik ilgi viņa pie tā strādāja un ,manuprāt, viņai izdevās iecerētais!
2.rā bilde- mana mīļākā bilde! Forša ideja un labs izpildijums! wink.gif
3.šā bilde- tik košas un vienreizējās krāsas!! Kā vitrāža tā noteikti izskatās vienkārši super!! I hope I'll see it one day! wink.gif
Ella
Ja u4ene atljaus to logu stiept maajaas tad gan jau ka redzeesi es vinju tur taakaataa neatstaa6u =]
Ella
Par taam kraasaam tani vitraazjaa - nja skicee es vinju paaraak raibi izkraasoju man vispaar peedeejaa laikaa ar raibumu paarspiileets viss sanaak laikam buus jaaadara taa 3 kraasas un viss...
aya-angel
Nep, manuprāt, krāsas saliki pareizi un ar raibumu nepārspīlēji! smile.gif
Ghoul
QUOTE(DarkRockslizer @ Jan 15 2005, 15:25)
Zini, tev vēl daudz pie šitā jāpiestrādā.
*


Piekriitu bet piestraadaa un viss buus OK un luudzu neziimee vairs taadas kaajas( peedas ) kaa pirmajaa ziimeejumaa taa atbaida....... laugh.gif
Ella
O_o domaata tak paranormaala buutne ....
aya-angel
Izskatās, ka citiem ar to pielēkšanu ir kā ir laugh.gif
Sigfa
ella, saki maniim, uz cik liela pariira shito ziimeeji? http://otaku.lv/uploads/20050115_910_i_cry...d_die_for_u.jpg
Ella
A4 bet nja ayas skolaa naf tik liela skanera :-/
Bet nu tam comentaaram mans piekriit tur tie6aam galva ir galiigi kropla =[
Nuin
Nu neesam nekādi talanti, bet jāattīsta. smile.gif
Ella
Mans jau paarziimeeja citaadaakaa variantaa un ar normaalaakaam proporcijaam, jo to darbu labot par veelu, heh mans sadedzinaaja...
Vispaar jau mans diezgan sen ziimee, tika anime style nee. Anime tipa saaku ziimeet pirms kaada pus gada laikam taa sanaak. Es dziivniekus ziimeeju paarsvaraa un uz auduma ne uz papiira turklaat eljas kraasaam ir citaadas iipzshiibas nekaa ziimuljiem tongue.gif .... paaris diplomi maajaas kaukur noputeejushi meetaajas... Nja un ja nebuutu Aya-chan mans peec taadiem komentaariem visus darbus droshvien ugunii un vairs ziimuli rokaa nenjemtu unsure.gif
Kikumi
Nenoniecini sevi! wink.gif
Ella
Nenosities mani, es tiku pie photoshopa... liidz shim tik nosaukuma peec zinaaju kas tas par zveeru un ko tas eed (laiku un nervus eed)
Saaku kjeepaaties vaarda vistieshaakajaa noziimee lai iepaziitu ko tas zveers var dariit =]
image
-kumori-
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Cik smuks meitens... image Es kadreiz ta tieshi gribeju izskatities... Roza matinji, smuka roza kleitina, milzigs kareklis uz kakla... cool.gif Tikai papildus gribeju mikrofona sev klat tongue.gif
Dievigi tev sanaca!!!
P.S. Nice butterflys wink.gif
Brendon 2.
Nekas labs man isti nesanak bet te nu buss
image
tad veel shiss
image
tad veel shiis
image
un shp man pipalidzeja
image
un sho es veidoju be nu ta sanaca
image
augsa to es pats zimeju
image
image


[B]P.S piedoshanu par izmeru man nu ta sanaca
-kumori-
Smuki biggrin.gif Man ipashi Yugi patik... [hübsche Haare]
image
Patrenejies mazliet vairak, tad tavi zimejumi bus PERFEKT wink.gif
Brendon 2.
zinu bet man vell jamacas zinat kadi darbi ir dmonsteram arprats ists roku darbs
swordsman
tas vecis ar dunci un jugio ir labi bet paareejie taadi nav tik reaali
Brendon 2.
paldies BeenLaden
Righorn
Varbuut vinai pusi sejas nelaimes gadijumaa noskelta!?!?!?!?!?!?!?! unsure.gif
Righorn
ignoreejiet manu peedeejo zinu (sajaucu wink.gif )
Ella
Zini ir taada uberkruta opcija "Delite" ar to var dzeest savus postus wink.gif
swordsman
QUOTE(Brendon 2. @ Feb 28 2005, 18:19)
paldies BeenLaden
*




nau par ko biggrin.gif wink.gif
aprofes
ko jus visi ta nematies pameginat pazimet ar pamacibam rezultats uzreiz 100%
aprofes
[B][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=blue]sliksu driz savus atelus un tad jus redzesiet izrunishu jus visus ka mazos
aprofes
Ella es tev ieteikt nokatchat anime pamacibas es izmeginaju bet man ipashi neatschiras bet tev uzreiz bus WOW!!!
es tev ieteiktu to pameginat!!! smile.gif biggrin.gif laugh.gif
Ella
Kautkaa neticas ka tu to buutu ziimeejis dry.gif
ShinChan
Nu, runītāj? Kur tad ir tās tavas bildes? Tu takš nemēģināsi iegalvot, ka pats to ugunsgalvu esi ziimeejis? Un savus ķērcienus par DBZ "kuulumu", "superīgumu" un "zajebisumu" vari pietaupiit, nevienu šeit tie īpaši neiespaido.
aprofes
ko jus visi man art ir melnbalta
attelus saliksu nakamnedel tad redzesiet!!!! tongue.gif biggrin.gif laugh.gif tongue.gif mad.gif smile.gif
Nuin
Jaunaakais darbs. smile.gif

image
aprofes
...izskatas ka butu no kautkurienes nozimets... dry.gif es tikai izsaku savas domas!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.