Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Godzilla
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Tuning-man
Kur netā var nokachāt dažas vai visas daļas?
Hideki
Vai subj ir arī anime versija? wink.gif
ShinChan
Es gribētu zināt, vai ir kāds cilvēks, kas Godzillu uztver kā nopietnu kino nevis smieklīgu parodiju un japāņu gigantomānijas un ķirzakfobiju piesaatinaatu filmu?
Kikumi
Mazam bērnam pilnīgi pietiek, lai skrietu pie mammas (to zinu pēc personīgās pieredzes). Bet vispār, šī filma na tā vērta... Vismaz man nepatika...
Shinobi-sama
nu esmu redzeeji sagadiishanaas peec kaadas 4 daljas.. nu bet pati atziistamaakaa bija pati pirmaa ko redzeeju.. taa kur no naakotnes atlido un paraada kaa godzilla tika izveidota.. jo tur manupraat bija visreaalaakais CG.. nu bet tas bija seeeeeen atpakalj(tad kad veel existeeja konoteaatris Zemgale Jelgavaa un naaca tauta naaca bariem) kad man zhoklis karajaas pie jebkura CG nu bet cik atceros tad jaatziist ka CG tomeer bija labs tam laikam
Ghoul
QUOTE(ShinChan @ Jan 9 2005, 20:12)
Es gribētu zināt, vai ir kāds cilvēks, kas Godzillu uztver kā nopietnu kino nevis smieklīgu parodiju un japāņu gigantomānijas un ķirzakfobiju piesaatinaatu filmu?
*


saakumaa man patika bet kad skatiijos kaadu (nezinu kuru dalju) saaka piegrizties un tieshaam.................................
baseboalbatboy
Godzilla nu lūdzu...šķiet ka cilvēkam nav ko skatīties.

Japāņu godzilla galīgi greizi kaut kāda piepūsta,resna ķirzaka.
Da amerikāņu filma vismaz normālāka.
deleted-ray
Da man liekas ka starp amerikaanju un japaanju godzillaam ir sameeraa paliela gadu starpiiba un usa godzilla ir jaunaaka kaanekaa
deleted-ray
Btw mo6 kaadam ir, sagribeejaas paskatiities? ")
swordsman
jaa baseboalbatboyam taisniiba japaanu godzilla ir suuds(atvainojos par rupjiibaam) saliidzinot ar amerikaanu godzillu
Shinobi-sama
nuu bet usa godzilla nemaz nebuut piedzimusi ja japaanju godzilla nebuut iekarojusi milziigu popularitaati un holivuda saskatiitu tur naudas pljaushanas iespeeju...
Kikyou
Man jau liekās, ka tur nav īsti ko braukt virsū, tikai tāpēc, ka kādam gribās Godzillu... XD

Anyway, DC++ meklēji?
ShinChan
QUOTE(swordsman @ Mar 20 2005, 13:20)
jaa baseboalbatboyam taisniiba japaanu godzilla ir suuds(atvainojos par rupjiibaam) saliidzinot ar amerikaanu godzillu
*


blink.gif Kāds viņas pat mēģina salīdzināt? Amīši uz Japānu eksportēja "demokrātiju", bet japāņi uz ASV Godzillu tongue.gif
Janus
Kad es noskatijos Visas Godzillas dalas, tas bija loti, loti sen man pietika visbiezak radij to seriju Space godzillu. dry.gif
Tagad Amerikanu Godzilla bija labaka kvalitate ka japanu. smile.gif
Japaniem butu jauztaisa vel kadu filmu. smile.gif
deleted-ray
Noskatiijos Godzilaa against Mechagodzilla, nu bija tiir taa OK smile.gif Japaanu 2002 gada variants
baseboalbatboy
QUOTE(Ray @ Jun 3 2005, 19:46)
Noskatiijos Godzilaa against Mechagodzilla, nu bija tiir taa OK smile.gif Japaanu 2002 gada variants
*



Kur atradi?
deleted-ray
TEatradu, bet izskataas, ka seederu vairs nav. Ja lieto dc naac uz animehubu un vari no manis pa taisno vilkt
deleted-ray
Veel par Godzillaam runaajot, kaadam nav subi prieksh Godzilla Final Wars???
Takashy
Noskatiijos Godzila - Final Wars un taa jau tiiri laba, vieniigi bez subiem taa nepaaraak viegli saprast ko visi tur saka... biggrin.gif

Nez,bet cik veca ir taa filma (final wars).... taa ir jaunaakaa? nez,laadeeju itkaa veel pashu pirmo filmu no 1954... bet liidz tai veel kaadas paaris h jaagaida... smile.gif gribas redzeet kaa izskatiijas pirmaa Godzilla...
deleted-ray
Nebija ko darīt, tāpēc ievilku dažas godzillas filmas, ja kāds grib lai nāk uz animehubu (vai hubu dc.no.lv) un paņem smile.gif Darbadienās no 19-22 Brīvdienās praktiski visu dienu

Godzilla vs King Kong 1962
Godzilla vs Mothra 1964
Godzilla vs Mothra 1992
Godzilaa vs Spacegodzilla 1994
Godzilla vs Destroyer 1995
Godzilla 2000 2000
Godzilla vs Megaguirus 2000
Godzilla - Mothra, King Ghidorah -Giant Monsters all out attack 2001
Godzilla vs Mechagodzilla 2002
Godzilla, Mothra, Mechagodzilla - Tokyo SOS 2003
Godzilla Final Wars 2004

Kā arī

Gamera 1
Gamera 3

Enjoy who wants smile.gif
baseboalbatboy
Ak jā noskatījos G. vs MechaG. nu nekass īpašs bet par pirmajām Godzillām labāka filma!
Janus
Manuprat vislabaka Godzillas filma ir pedeja. Tur vismaz izskatas ka nau veca Godzillas kostima. smile.gif
deleted-ray
btw ja kādam ir/būs pieejam dvd/dvdrip versija ar eng subu vai dubu rpiekš Godzilla Final Wars lūdzu neskopoties un padalīties ar mani smile.gif
Tjen
Sorry bet man tikai Godzilla final wars krievu tulkojam... sad.gif
Bet noskatijos un priecajos jo jau tik sen neredzeju godzilu... (ka vienmer godzila vine tas atkal priece smile.gif )
Bet pec galvena varonja teikta Godzila final wars nav peideja filma tongue.gif
deleted-ray
A es dabuuju Final Wars dvdrip 2cd ar eng subiem tongue.gif
Dabuuju te http://fst.omnilounge.co.uk/
Hikaru
Noskatījos Filan Wars. Bija.... interesanti. Galvenais būs jāatrod un jānokačā Soundtracks (ļoti laba mūzika). smile.gif
Interesants Godzilla, Matrix un Zvaigžņu Karu apvienojums. biggrin.gif
Seven_of_zero
biggrin.gif Es arī noskatijos Final Wars. mdee, Zvaigžņu Karu un Neatkarības Diena Apvienojums. Protams Matrix. Predator. X cilvēki. Final Fantasy. Un uz beigām jau viniem bija idejas aptrūkušās ja beidzamais monstrs bija no kaimiņzemes, trīsgalvainais.....................
Pat Amerikāņu Godzilla bija šeit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.