Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vajag newbie help !
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
volzha
Sāk uzrasties jauni nepazīstami cilvēki dry.gif , kas daudz ko nezin, priekš tādiem derētu Newbie Help, kā ārī nenāktu par skādi Newbie Greeting blink.gif Foruma apakšpunkti wink.gif
Fatalis
Jā... tādu, kas neko nezin, šajā valstī netrūkst, tas tiesa. volzha, bet kurš darīs visu to darbu, izglītojot viņus? smile.gif Manuprāt, būtu jāsāk ar atbildi uz šo jautājumu.
Fatalis
Ak, un tas Newbee Greeting - diez tas tāds ir? Forums, kurā iepazīstina ar sevi? Ja tā, tad tam jau ir paredzēts Off-Topic.
volzha
Fatalis tu tāds pesimistisks smile.gif. Nu lab par to greeting var arī nelikt, tas tā. Nu newbijus izglītot var jebkurš kuram daudz laika, es te dažus redzu kuri sēž te un gaida kad kāds kaut ko iepostēs smile.gif.
TheBadEdd
Ha-ha rekaa es juus pamudinaaju uz kaadaam lietaam! tongue.gif
CryRat
"Introduce Yourself Here!" topiks ir laba lieta... padara forumu patīkamāku...

sakarā ar newbijiem... nevajag viņus izglītot... kā teiktu mana vecmāmiņa "viņus ar sūdainu koku jāsit" laugh.gif ir tak mums Resources tiešām nepietiek ar to ? nez... nē man jau vienalga ja kādam laiku nav kur likt uz priekšu ! smile.gif
Fatalis
Newbijus jāsit... kamēr tie vēl mazi.
zenofex
O eliitie saradushies... Taga tos kas nav iesveetiiti un nezin kas ir bittorrents, sitisim. dry.gif

Izklausaas stulbi, es gan meegjinashu visiem, kas nezin kaut ko, paliidzeet, nevis ar suudainu koku vai veel ko tur dariit, kaameer mazi sad.gif

Nesaprotu kaapeec taada attieksme? Baigaa paaraakuma apzinja, vai kas cits? sleep.gif
CryRat
zenofex nevajag tik nopietni ņemt... ko es gribēju teikt ir tas ka nav nekādas vajadzības rakstīt kaut kādas pamācības vai vēl nez ko darīt kaut vai tā paša BitTorrenta sakarā... pasaki tev vajadzēja baigo palīdzību lai saprastu kas tas BT ir ? nezinu... pietiek ar to ka iedod linku uz officiālo FAQ i viss... nedomāju ka te ir kāds kas angliski nelasa ( ? )

Help a man when he is in trouble and he will remember you when he is in trouble again.

QUOTE (zenofex)
Nesaprotu kaapeec taada attieksme? Baigaa paaraakuma apzinja, vai kas cits?
pārākuma apziņa nav nekas slikts smile.gif a attieksme tāda lai cilvēki beidzot iemācītos googli lietot...

Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Batou
teach a man to fish and he will sit in a boat and drink beer for a lifetime.
Fatalis
CryRat, taisni vārdi. Pilnībā atbalstu tavu viedokli.
zenofex
Hm es jau nesaku ka taga ir jaaaijaajas ar jauninjajiem, bet neatbalstu 'sliiceeju glaabshana ir pashu sliiceeju rokaas' stuffu, tas viss.

Nopietni es vispaar maz ko uztveru, ja kas. Ja taads ir juusu viedoklis, nu, ko. Viedoklji meedz atskirties taapat kaa gaumes.

Vairaak pa sho teemu nespamoshu.
Batou
zenofex esmu ar tevi. taapeec ka pats esmu noobs. a cryrat un fatalis vajadzeetu degunu nocelt no maakonja malas.
Smogs
Bet par ko tad tos newbie izglītot? Forumus pazīst domāju visi. To tēma tikai atšķiras.
kaarleens
QUOTE (Smogs @ Mar 15 2004, 09:25 PM)
Bet par ko tad tos newbie izglītot? Forumus pazīst domāju visi. To tēma tikai atšķiras.

pilniibaa piekriitu nu naz mosh tiem kas vispaa pirmo reizi redz bet visaady faq jau pilns nets naz vai shite kaut kas ir jaaveido forumus manliekas lieto cilveeki ar zinaamu pieredzi inetaa bet nu es mosh kljuudos rolleyes.gif
Fatalis
Vislabākā palīdzība būtu draudzīgs teksts, kurā [latviski] izskaidrota search engines būtība, un valodas prasmju nozīme.
Guest
man jau kaa newbijam pilniigi nevajag kautkaadu help topiku- pats tikshu galaa , bet nu ir cilveeki kas protams nerubii un piereggistreejas kur vien pagadaas - es piemeeram uz dullo atradu sho forumu - jo zinaaju "otaku " vaarda noziimi ..taaka spriezhat pashi
Seto
pilniigi piekriitu sev ! ieprieksh nepiereggistreejos -....mmmm... nu newbijs esmu blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.