Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Meistardarbi.
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2
SheWr
Iedomaajos, ka forshi buutu redzeet katra ziimeetaaja labaakos darbus, taapeec izveidoju jaunu topicu. Nu, raadiet ko maakiet. postojiet savus labaakos, pashtaisiitos darbus.
aya-angel
YUME!!!!!!!!!!!! Nāc šurp!!!!!! Rādi tos zīmējumus, kuri tev tur plauktā stāv!! Un pat nemēģini pretoties!! Citādāk, es būšu ļauna un ieskanēšu tos pati!!! mad.gif
Sigfa
ok, pievienoshu savu labaako digitaalo ne-anime darbu tongue.gif
SheWr
Skaisti, tik kas tas domaats?
Sigfa
domaats? kautkas random iisteniibaa, bet citaadi - digitaalaa pukje.
SheWr
Galēji nepabeigts kadrs no mana GIF-Anime...Tie pat nav speciaali chari...cvienkaarshi dazhus no tiem kas man ir, ieliku vienaa failaa kopaa ar dazhiem dabas elementiem kas man ir...(shitie ir vecie chari...)

image
baseboalbatboy
Nu mēģināšu ielikt kādu bildi
Fiksi aizskriešu uz dator klubu noskenēt (man nav skenera... ph34r.gif )
Ella
Tu neesi vieniigais, es ar varu tikai seedeet un nozjeelot ka skanera nav =[[[

sad.gif sad.gif sad.gif unsure.gif
Ito no Kazuki
Woot, nezinu, vai šitas ir labākais, katrā ziņā - svaigākais ^^

Dirty conscience
image
сприган
"Delirium"


image
Puma
smile.gif Mans miiljaakais puukjis!
image
X_Kamui
Nu gan garš un forš puķis biggrin.gif ....

Ito no Kazuki ar reals zimejums smile.gif
aizbedzis no slimnicas puisis ar pakartu lačuku biggrin.gif
SheWr
Ito no Kazuki, kapee tev daudziem cilveekiem tavos ziimeejumos ir strikji klaat...?
Sigfa
simbolika... ljoti depresiiva simbolika.
-nDigo-
un vai tie strikji gadiijumaa nenoziimee tipa ko liidziigu, ka visi cilveeki ir leles?
Kikumi
Ito no Kazuki has some fatal string issues...
Neņem to pie sirds! smile.gif
Sigfa
vinjai taads stils... to ar redzeet visos vinjas ziimeejumos- tumsh un biezhi vien visai banaals tongue.gif , bet ja vilveekam iet pie sirds, lai jau izpauzhaas smile.gif
Ito no Kazuki
Sigfy, "bromide" is my middle name, you know that ^__^

Jup, man ļoooooti patīk lelles, psihopāti un izkropļotas rotaļlietas...Arī diedziņi, woot woot! ph34r.gif
Sigfa
I don't speak french... (doesn't sound like english anyway...), but i guess i can guess the meaning.
Ito no Kazuki
Tas iiiir English tongue.gif Pat Tildes vārdnīciņā ir "bromide" >< (visp vārds ar ļoti daudziem homonīmiem, un "banalitāte" ir tikai viens no tiem)
Sigfa
i just wonder, why is it that i feel quite inferior to you in everything? tongue.gif
SheWr
Ok, ok. biggrin.gif
Man vienkaarshi tie strikji saakumaa likaas kaa TV-shopa piesprauzhamie aatra svara zaudeeshanas masieri...
Ito no Kazuki
Don't, you know it ain't true...Tu vismaz neraksti kā Pokemonzzz laugh.gif

SheWr - var arī tā, var arī tā tongue.gif
Sigfa
Tas jau bija pazemojoshi biggrin.gif it iipashi "vismaz" laugh.gif
сприган
believe slowly goes away

image
Ella
Pretiigi, visi tavi darbi man izraisa riebumu.... dry.gif
Kikumi
Hmjā, tas ir... neierasti? huh.gif
Sigfa
nav paaraak skaisti, bet doma aciimredzot ir, kaut arii ne taa skaistaakaa, es tikai neiebraucu veestiijumaa, ja tur taads ir... citaadi, visai interesanti...
Ito no Kazuki
Humm, es novērtēju спри tehniku - diezgan rafinēta un izstrādāta, pie tam stilizācija ir feina ^^ Un, ja es pareizi interpretēju (kaut gan tāds nepareizās interpetācijas vispār nav), tad man doma arī tīri labi patīk wink.gif
SheWr
Nuuu, diezgan .......interesanti... wink.gif
asamashii ritori banpaia
SPRI 4 EVER! neklausies taas ulkjiibas ko muusu juutiigie biedri saka, tavi darbi ir just fine, un riktiigi stiliigi! ma likes them too!
сприган
yeiiii =)
SheWr
Nu lab, lab. Nav jau nemaz ar slikti. Mazliet diivaini, bet labi.. laugh.gif
-nDigo-
QUOTE(SheWr @ Jan 11 2005, 19:29)
Nu lab, lab. Nav jau nemaz ar slikti. Mazliet diivaini, bet labi.. laugh.gif
*


Mazliet divaini? huh.gif
es gan teiktu ka vin6 mani naturaali biedee! ph34r.gif
Negribeetos uzzinaat, kas tam galvaa daraas, ja rodas kaut kas taads uz papiira...
сприган
x)))))))))

njaaaaaaaaaaaaa
asamashii ritori banpaia
sprigana darbi ir mega forshi! man patika tas ar to maati kas beernu sargaa... nothin sick there! spri uzpriekshu!!!
сприган
njaaaaaaa
jurc
Vinš jau varētu taisīt kādu šausmu mangu! Bet viņam ir forš stils! Tā tik turpini!!
сприган
nja :3
SheWr
QUOTE(спри
@ Jan 12 2005, 18:28)
nja :3
*


QUOTE(спри
@ Jan 12 2005, 00:33)
njaaaaaaa
*


QUOTE(спри
@ Jan 11 2005, 20:04)
x)))))))))

njaaaaaaaaaaaaa
*



Atvainojos par uzbaaziibu, bet tavaa leksikaa ir veel kaads vaards bez njaa?
сприган
njaaaaaa ? :3
Yume
Mha, a man pa tām frāzēm rēka nāk, es pat viņas nedzēšu laukā. biggrin.gif

Nu reku būs kautkas vecs vecs no manīm, bet tas ir faktiski vienīgais ieskanetais kas man patīk.
image
Sigfa
heh, shitais peedeejais ir pavisam neslikts... man pat patiik tongue.gif vieniivi kautkas ar to kaajstarpi galiigi nav... varbuut par daudz krunkas? + veel vinjas labaa paduse nav iisti anatomiski pareiza tongue.gif
Yume
Tur ir vesela čupa ar kļūdām, mans jau pa gabalu redz, tas zīmējums pat ir izlabots, bet nav ieskanēts. dry.gif
Ito no Kazuki
Woot, neko-girl, kawaii happy.gif Smukiņš pikucis, bet scans laikam nav tas labākais unsure.gif

Njus, nez, ar džinsu krunkām kājstarpē viss ir kārtībā - šādā leņķī vnk ģenitāliju "pauguriņš" *vāks, kāds bija anatomiskais termins? ><* nav tik izteikts - ja nu vienīgi tauku oderīte viņas ciksu iekšpusēs ir sevišķi plāna...

Un problēma nav padusēs - tiny asimetrija pleciņos...

Gawd, kā man riebjas norādīt uz kļūdām >< Gomen, gomen Yume-san! Ok - seja ir ļoti sweet, love the hair, seksīga poza, smalki izstrādāti pirksti (sevišķi labā roka happy.gif), un apģērba krokojums līmenī. Keep it up, gribu redzēt arī updeitoto bildi wink.gif
Sigfa
vaaks... gjenitaaliju paugurinjsh laugh.gif gjeniaali laugh.gif

un ja jau japaaniski tad japaaniski - neko-onna biggrin.gif
Ito no Kazuki
Manuprāt, ļoti mīļš, cilvēcīgs apzīmējums tongue.gif Nu, ja jums labāk patīk "vulva" *redz, atcerējos*, by all means...
Kikyou
image

Nupat tikai pamanīju šito threadu... o.X';
Edit: Oi sasodīts... tagad tak vairs nav 2004... tagad ir 2005... ._.;

*bailīgi nospiež "Add Reply" podziņu*
SheWr
Eeej nost...Tas tak ir viens meistarstikis.
-nDigo-
labs ziimeejums, teiktu ka reaals..
tik taas ausis atshkiraas peec izmeera

P.S. visi apkaart prot riikoties ar photoshopu(vai ko tam liidziigu) dry.gif

vieniigi es te kaa taads savaadsnieks ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.