Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tattoo
Anime forum > Anime > Art
maris
Varbūt palīdzēsiet ar attēliem, kurus var izmantot kā tattoo? Kaut ko līdzīgu šim...image
aya-angel
Reāli smuki....................................
Ja kautko atradīšu NOTEIKTI iepostošu!;)
Starpcitu, tu gribi sev kautko uztetuvēt?
Ghoul
Jautaajuums : vai tu veelies tetoveejumu ANIMI?????????? wink.gif
Ja jaa tad apdomaa Latvijaa maz kam patiik ANIME untas jau iebrauc sviestaa skaties ANIME bet nevajag taa safanoties( tas jau tikai mans viedoklis nevajag mani par to nolamat ( es neko neuzspiezu)) wink.gif
asamashii ritori banpaia
kāds sakars ka maz kam patīk? es piemēram arī gribu tetovējumu ar anime stila meiteni, a kas?

vienīgā lieta par ko ir vērts uztraukties ir tas vai tik smalkus zīmējumus varēs normaļi ietetovēt, vai nebūs par mazu, jo lai detaļas smalkās varētu ietetovēt tas būs jātaisa lielāks, vai arī jāņem cit abilde smile.gif
Kikumi
Ja taisa īsto, nevis hennu, tad arī jāapdomā, ko tu iesāksi nākotnē. Vai tu tiešām domā fanot par anime visu atlikušo mūžu? blink.gif

P.S. Padomā arī par izmēru!
Ghoul
Nu labi es jau nesaku:"Naaa netaisiet anime tetoveejumus, tas ir ljaunums, tas ir saatans( ja tikai netetovee animesaatanu laugh.gif ) to nedriikst!!!!!!!!!!!"
Es tikai izteicu savu viedokli ja jums tas nepatiik tad es kluseeju......
aya-angel
maris- ja tiešām taisies uztetovēt anime bildi- LIELS TEV PAR TO RESPEKTS!!!!!!! wink.gif
maris
Būšu atklāts- par anime nefanoju (ja nu vienīgi par tiešām kvalitatīvām bildēm ar hentai piegaršu ;-)), pie jums nokļuvu nejauši. Vienkārši attēls, ko ievietoju, ļoti iepatikās no zīmēšanas tehnikas viedokļa, ja jau nēsāt kaut ko uz ķermeņa, tad skaistu un ar jēgu, nevis šķirstīt salonā albūmus un uztetovēt 357-to velniņu vai "ņe zabudu matj rodnuju". Tā ka ja ir simpātiski sižeta attēli-būšu pateicīgs.
aya-angel
Respect par tavu viedokli.
Ja uztetovēsi kaut ko ne no salona albūma, bet kaut ko tik oriģinālu kā tā 1. anime stila bilde, tad 99.9%, ka nevienam citam tāda paša tetovejuma nebūs!
By the way, welcome mūsu "klubiņā"!!Un neuztraucies- gan jau mēs tevi aplipināsim ar animemāniju!!! laugh.gif


Paziņojums: Dārgie biedri, palīdzēsim mūsu jaunajam biedram un liksim, tak vienreiz, bildes!!!!!!
Shinobi-sama
youuuu...

Es sev uz muguras veelos full body Ayanami Rei peldkostiimaa un vinjai aiz muguras EVA unitu.. domaaju ka komentaari buut lieki cool.gif
aya-angel
WOW!!!!!! Tas būtu drosmīgi!!!!
Roze
Old stuff smile.gif
image
image
aya-angel
Nice. Vienīgais tādas bildes jatetovēt redzamākajās vietās....... Un tās kājas tak neviens to neredzēs un nenovērtēs.......
Shinobi-sama
QUOTE(Roze @ Jan 7 2005, 16:49)
Old stuff smile.gif
image
*


em nu tur jau tikai pati Ayanami bet es veelo FULL body kaarii EVA unit visaa taa godiibaa.. laigan vinja "tintes plekjis" arii ir diezgan smuks
aya-angel
Roze- tā otrā bilde gan vairāk tāds dāmu variants.....
volzha
Pameklēju googlē kaut ko par anime tetovējumiem un nevārēju nenorēkties par šo!
pirmā otrā lapa.
jurc
QUOTE(aya-angel @ Jan 7 2005, 17:12)
Roze- tā otrā bilde gan vairāk tāds dāmu variants.....
*


nu nez.. es neatteiktos no tāda... biggrin.gif
not_alone
geez...no saakuma,skatotiec,ec domaaju,ka taa ir k-kaada 14gadiiga tiiniite,kas to raxtiija un tattoo sew taisiija...nju wiswairaak apreecos,kad ierawdziiju,uz kaa tas ir uztetoweets!jei bogu.....un ja taa godiigi,tas nemaz naw tik kwalitatiiws,kaa tas wecis tur raxta..iisteniibaa pat ljoti $truntiigi tetoweets
maris
Neskatoties uz dažādiem viedokļiem un komentāriem, nevienu attēlu tā arī nesagaidīju. Vai nu tādu nav un esmu atradis vienīgo, vai arī "ej tu bekot, Māri, ar ar savām idejām". Žēl, man bija radies iepaids, ka šejienes pastāvīgajiem iedzīvotājiem katram ir sava galereju kolekcija un cerēju uz sapratni...
Kikumi
Ja tu tik ļoti gribi, tad pamēģini uztetovēt šo te (protams bez uzraksta):

image
maris
?
Kikumi
Vai tad to tik grūti saprast? Vēlējies bilžuku, tādu arī dabūji! Nepatīk? Nu tur nu es neko nevaru darīt... sleep.gif
maris
Tu sev tādu vēlētos?
aya-angel
Es domāju, ka Kikumi, gan sev tādu gribētu..... Bet tavai gaumei tas neder.... no wonder- ur a man. Njā, neesi pesimistiski noskaņots, gan jau atradīsi, ko meklē.
Kikumi
O, jā! Man šis ļoti patīk! Nu, nekas! Gan jau atradīsi kaut ko citu... cool.gif
maris
Izskatās, ka vēlēšanās palīdzēt jaunajiem foruma biedriem ir izsīkusi...
Sigfa
man liekaas, ka vareetu arii pats kautko pamekleet, nevis tikai gruust visu virsuu forumieshiem.
aya-angel
Hmmm...... zini ko? Ieskaties topikā ar nosaukumu Anime Cīnītāji. Protams, ka tur daudz, kas tev nederēs, bet, manuprāt, tur varētu būt pietiekami daudz labu bildīšu, kuras tatoo veidā izskatīsies graujošī smile.gif
Catgirl
iisteniibaa es neatzīstu tattoo...un prekškam ir īstenībā vajadzīgs? sleep.gif IPB Image Vajag tev zīmējumu baigi uz rokas! dry.gif
zeloco
QUOTE(volzha @ Jan 7 2005, 21:51) *

Pameklēju googlē kaut ko par anime tetovējumiem un nevārēju nenorēkties par šo!
pirmā otrā lapa.


viens vaards (pat ne pilns) - PERV!!!


Hmm... runaajot par pashaam bildeem, tieshaam ir gruuti piedaavaat iisti nezinot kas patiik... Shiet vareetu buut dazhas galerjas, kuraas tu vareetu atrast kaut ko sev intereseejoshu... (es pat iisti nezinu vai tu gribi vienkraasainu vai kraasainu :/):

Pu-sama
Pu-sama 2
Messa
Moonlight Spectre
Genzoman
Taiyono Hikari
Enayla
Ayame Fataru

labi, neaizraushos..
aruka_sei
Old stuff)

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
aruka_sei
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
aruka_sei
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.