Help - Search - Members - Calendar
Full Version: yugio forums
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2
deleted-ray
Cerams ka neesmu ne pa teemu ph34r.gif
jurc
Topiks vietā!! Cerēsim ka pēc galarezultātiem lietas labā arī tiks kaut kas darīts!
ShinChan
Tūliņ atskries jūgisti un nobalsos ka nē biggrin.gif A viņi ta ir vairākumā ph34r.gif
edg
QUOTE(ShinChan @ Jan 3 2005, 21:05)
Tūliņ atskries jūgisti un nobalsos ka nē biggrin.gif  A viņi ta ir vairākumā ph34r.gif
*


laugh.gif Tiesa, kas tiesa...

Bet es laikam esmu pirmais, kursh balso, ka vajag atstaat.

Es uzskatu, ka Roze vajag izveidot iespeeju atsleegt sadaljas, topikus un userus no "Skatīt jaunos ierakstus", kaa arii iespeeju atsleegt no raadiishanas vispaar.

Piem, atsleegt edg, lai neraadaas vinja aarpraatiigais spams.
Kikumi
Lai gan man nav nekas pret Yugio kā tādu, tomēr fanu kaudzes es šeit nevēlos īsti redzēt. Vismaz lai neuzrāda pie jaunajiem ierakstiem tos Yugio topiku simtus. Tā jau tiek piespamots viss forums... sad.gif
kaarleens
man nav nekas pretīm
Ka negā jugijs ir kaut arī sūdīga bet tomēr anime moš kādreiz kāds no šīs jaunās paudzes ar saaks normālu anime skatīties .
A par jauniem postiem roze ieteica kā rīkoties atklikšjiniet uz yugijo sadaļu un pēc tam new posts skatieties.
Ghoul
QUOTE(Kikumi @ Jan 3 2005, 22:36)
Lai gan man nav nekas pret Yugio kā tādu, tomēr fanu kaudzes es šeit nevēlos īsti redzēt. Vismaz lai neuzrāda pie jaunajiem ierakstiem tos Yugio topiku simtus. Tā jau tiek piespamots viss forums... sad.gif
*


Es piekriitu bet vajag Ygiistiem kur chatot ja citas vietas nebuus sho nevar atnjemt ( neesam jau zveeeri laugh.gif )!!!!!!
Kikumi
Pieprasiet Rozei atsevišķu čatu! Manuprāt tas ir iespējams...
edg
QUOTE(Kikumi @ Jan 4 2005, 15:51)
Pieprasiet Rozei atsevišķu čatu! Manuprāt tas ir iespējams...
*


Un lai tas neriitu servera tiikla un procesora aatrumu, uz servera var uzlikt Java Applet, kas lien irc serverii->chanaa. Taadus var dabuut visaas malaas, un uzstaadiishana ir primitiiva.
deleted-ray
Manupraat ideaalais variants http://otaku.lv/yugioh <<forums
Sigfa
nevajag. Par ko mees smiesimies, ja vinji tiks nahrenizeeti? mna piem. ir jautri laiku pa laikam ieiet un gardu muti pasmieties par visaam taam stulbiibaam smile.gif
Ghoul
QUOTE(ShinChan @ Jan 3 2005, 22:05)
Tūliņ atskries jūgisti un nobalsos ka nē biggrin.gif  A viņi ta ir vairākumā ph34r.gif
*


Veerojot tagadeejo diagrammas staavokli tar teikt ka tev taisniiba!!!!! laugh.gif
jurc
QUOTE(Sigfa @ Jan 4 2005, 18:39)
nevajag. Par ko mees smiesimies, ja vinji tiks nahrenizeeti? mna piem. ir jautri laiku pa laikam ieiet un gardu muti pasmieties par visaam taam stulbiibaam smile.gif
*


nu kaa ja tieshaam gribeesi pasmieties ta varees aiziet uz to forumu un pasmieties! Bet te nu nav tam vietas!
Sigfa
mm, es domaaju, ka ir gan vieta. Tam tomeer ir sava saistiiba ar anime, un tas jau taa ir subforums... probleemas jau vinjsh nerada tik un taa... ik pa laikaam kaads muudzis izlien laukaa, bet tos var aatri piezhmiegt.
Yume
man ar šķiet ka viņi tur vārās savā sulā, un lai turpina vārīties, viņiem no tā ne postu skaits lielāks, ne viņi mums īpaši maisa, tā teikt ārējā foruma sarunas viņiem ir mazsvarīgas un mazsaprotamas.
Lai tak dzīvojās te tie dīvainie pokemoni kas vēl augs. Redzēsim kas no viņiem izaugs, tas taču ir interesanti. Nekad nemēģinājāt vērot kamīšus piemēram?
Hikaru
Man yugiosti vispār netraucē. Es tajā tur sadaļā, kur visi viņi apgrozās, vispār neeju iekšā un neko nezinu.
aya-angel
Man arī nav nekā pret viņiem, bet tomēr uzskatu, kā viņi no mus ir "jāatdala" vai arī mūs no viņiem ir "jāatdala"- gan viņiem būs vieglāk, gan mums. Tā luk! biggrin.gif
Sigfa
kaadaa veidaa buus vieglaak?
aya-angel
Nemaisīsimies viens otram pa kājām un nebūs nekādu iebildumu ne no mūsu ne no viņu puses.
jurc
QUOTE(Sigfa @ Jan 6 2005, 21:23)
kādā veidā būs vieglaak?
*


nu piemēram būs vieglāk skatīties New Posts, lietotāju skaits būs mazāks... kautkā tā
Sigfa
vieglaak? hmm... nu jaa, mani tas paaraak nekrata- new posts funkciju taapat neizmantoju, bet visu ko vajag atrodu.
aya-angel
Nerunā tikai par sevi......... Kā izskatās citi zmanto...... Gan jau balsošanas rezultāti visu atrisinās...... I hope so.........
Sigfa
par ko tad veel lai es runaaju, ja ne par sevi? ._O
aya-angel
Labi, jau labi......
volzha
Man ir pilnībā vienalga ko tie sīči dara. Es pat neievēroju viņus.
jurc
nu bet tā pat traucē skatīes New Posts! Nu ja izdarītu tā ka tur viņus neuzrāda, ta varbūt nekādas pretenzijas nebūtu! Bet šā vai tā pa kādam ielien arī pie mums!
Sigfa
nesaprotu, kas jums nepatiik- tagad apskatiijos new posts un tur tikai divi raksti ygo sadaljaa ._O
SheWr
QUOTE(Sigfa @ Jan 7 2005, 18:57)
nesaprotu, kas jums nepatiik- tagad apskatiijos new posts un tur tikai divi raksti ygo sadaljaa ._O
*



hehe... cool.gif. Yume mani ieceela par Modu un es apsoliios visus tur izdreseet...Mazliet zeminaat spamu ar sanaak.
Sigfa
izdreseet? naivais...
SheWr
Kaa jau teicu...Mazliet ar sanaaca. Vai tad tagad YGO forums ir paarbaazts ar spamu...? Pats teici ka redzeeji maz YGO postus...
Sigfa
tad tu gribi teikt, ka tu izdreseeji vinjus? naivais... laugh.gif paskaties kautvai uz dash laugh.gif
SheWr
Labi, nu viss...Shis aizgaaja riktiigaa dialogaa...

Ja kas, es nevaru izmainiit cilveeku, es vinju varu tikai ierobezhot...Vinja uzskati paliks taadi kaadi tie ir, bet YGO forums vaird nebuus piespamots...
jurc
Kautkā tie yugisti bik pieklusuši! blink.gif
Ja kas šodien jādzer, 500 otakieši ir piereģistrējušies, tāds smuks apaļš skaitlis! Bet nu droši vien kādas 2/3 no tiem ir yugio fani.. dry.gif
edg
Shis topiks saak atgaadinaat yugi-style chatu...
Sigfa
check the topic *lol* kad esi romaa, dari kaa dara romieshi laugh.gif
jurc
Nja.. šis pools laikam bija domāts tikai lai uzzinātu otakiešu domas, bet nu lietas labā laikam nekā netiks darīts. Bet nu īstenībā tie yugisti ir pieklusuši huh.gif
Nu ta varbūt varētu admini uztaisīt tā lai viņu nerādītu iekš new posts? Ta dzīve paliktu daudz jaukāka biggrin.gif
-nDigo-
a ko te daudz ko teikt? wink.gif
tik vai taa es balsoju ka man 'piekaast'
neesu uz 6o forumu naacis yugio deelj, tas ir tik taads kaa lai to pasaka Bonus laugh.gif kur6 paaraadiijaas laika gaitaa...
Sigfa
Yugioh sadalja forever! laugh.gif check this out ppl > http://otaku.lv/index.php?showtopic=1066&st=0&#entry23937
edg
QUOTE(Sigfa @ Jan 12 2005, 22:03)
Yugioh sadalja forever! laugh.gif check this out ppl > http://otaku.lv/index.php?showtopic=1066&st=0&#entry23937
*


Seeri...
X_Kamui
Es pakaršos yugijs ir visur wacko.gif
kain
QUOTE(-Kai- @ Jan 12 2005, 22:16)
Es pakaršos yugijs ir visur  wacko.gif
*


Bļaviens tad pac nelien YGO foruma.Un tad arī nebūs jaunu

Viss viena lieta te ir jānoskaidro uzreiz!Man vienkārši ir piegriezies tas ka daži cilvēki nē ne dazi vairāki var teikt(saistībā ar YGO) ka:man nepatīk jugio,man vienalga,kas tur ipaš ,muļķības,ko tie sici un es varētu nosaukt vel loti daudzas frāzes labi, lai tā būtu nepatīk ,nesaista tad paši neejiet tur un nerakstiet.Es no šiem cilvekiem kas te rakstija redzeju loti daudzus tadus kuri pasi YGO foruma nu ne daudz bet reizi pa reizitej vai tā pa retam ieraksta tādu ko cilvēks bez jebkādas intereses par YGO nevarētu zināt tad nu secinājumus izdariet paši.Man loti patika vienas personas teiktais:''Par ko mēs smiesimies?Ir jautri ar gardu muti pasmieties par visām tām stulbībām ''bet pats rakstījis YGO forumā visādas gudras lietas saistībā ar YGO.
Tad nu ta lai tos kuriem nepatik YGO un kuri var sita izteikties taja pasa laika piedaloties YGO foruma es tur vairs neredzētu gudri runājot par YGO un tad jau bus cita runāšana.Labi es neko nesaku par tiem kuri tur ta pat apskatas iziet arā apmierināti vai ne bet ne neruna sitadas te stulbibas.Nu tad padomājiet vai jūs YGO saista vai nē un izlemiet vienreiz.Ja nesaista vēlreiz atkartoju ja gribat kasities tad nelieniet !neviens par jums sadi neizrunājas.Un YGO tak ir sava saistība ar Anim. un nesaprotu kapec tagad tas jāatdala no parejiem. Ta pat par kaut ko rakstis vairak <_<Ja kadam patik YGO tas nenozime ka tam nepatik viss parejais. Tad nu tā nemaisisim viens otram un viss bus ok! wink.gif
Ladykiller
Man patik Kain posts, no YGO puses nak, kads, kas savejos aizstava. Bet kaukad atpakal bija tads posts, ka "butu labi, ja vinji butu kautka atdaliti no liela foruma", un tad man nak jautajums, kadel, kads no mazajiem YGoistiem neuznemas iniciativi un neuztaisa, pats personigu YGO forumu arpus si foruma ?

Vienigais realais iemesls, kapec butu par vinju nahrenizesanu ir tas, ka vinji tur dara pretlikumigas lietas un, ka tas ir KOMERC ANIME, kas nu galigi neiederas te, kur appspriez, labi teixim, SOUL ANIME.

Es labprat izceltu kain pedejo teikumu "ja kadam patik YGO tas nenozime ka tam nepatik viss parejais. Tad nu tā nemaisisim viens otram un viss bus ok!"

tas ir manas domas.

BTW: ZB CIK ILGI NAV BUTS TEEE WUUUHUUUU IR TIK DAUDZ JAUNA KO LASIT WEEEEEE DZIVEI PARADAS JAUNA JEGA :DDDDDDDDD
Sigfa
Kain, tu savaa postaa pateici tikai to lai, ja nepatiik, nelien YGO forumaa... Nafig tik daudz spama?

Es nemaz necentiishos atbildeet uz tevis izteiktajiem retoriskajiem apgalvojumiem. Varbuut naaks laiks, naaks gudriiba.
Yume
Es gan varu tikai norādīt ar pirkstu uz atbildi uz viņa jautājumu - Vai viņi kādam maisot, un ja jā tad lai nelienot.
Runa iet par to ka viņi raksta vai ja tiešāk tad flood'o tur tik daudz, ka opcija skatīt jaunos postus kļūst bezjēdzīga pamatforuma lietotājiem. Un par to te tika rakstīts jau daudz un dikti.
zenofex
Man YUGIO fani netraucee kaamer vaaraas savaa foruma sadaljaa. Nekaadas speciaalaas foruma fiichas neizmantoju.
ShinChan
QUOTE(zenofex @ Jan 19 2005, 23:11)
Man YUGIO fani netraucē kāmer vārās savā foruma sadaļā. Nekādas speciālās foruma fīčas neizmantoju.
*


Same here. Man pat šķiet, ka viņu ir kļuvis krietni vien mazāk. Laikam pirmie "stila" atplūdi sākušies. Plus vēl tas baisais sadaļas mods, kas vai katrā otrajā postā bauro "NETAISIET DIALOGU" vai "TŪLĪT TĀKS YUME (jumis biggrin.gif ) UN VIŅŠ JUMS PARĀDĪS VELNU".
jurc
Aha.. kautkā tur pie viņiem viss ir tā mazliet apklusis! blink.gif Ja jau tur tik mierīgs paliks un modi arī būs tik pat cītīgi tad nekādu īpašu pretenziju nav.
Bet nu domāju ka šā vai tā būtu labāk bez viņiem! dry.gif
Batou
QUOTE(ShinChan @ Jan 19 2005, 23:38)
QUOTE(zenofex @ Jan 19 2005, 23:11)
Man YUGIO fani netraucē kāmer vārās savā foruma sadaļā. Nekādas speciālās foruma fīčas neizmantoju.
*


Same here. Man pat šķiet, ka viņu ir kļuvis krietni vien mazāk. Laikam pirmie "stila" atplūdi sākušies. Plus vēl tas baisais sadaļas mods, kas vai katrā otrajā postā bauro "NETAISIET DIALOGU" vai "TŪLĪT TĀKS YUME (jumis biggrin.gif ) UN VIŅŠ JUMS PARĀDĪS VELNU".
*



bet tomēr labi ka viņš ir! kāpēc aya un ellai nevarētu uzticēt moderēt gallery? savā ziņā tā ir foruma nodaļa smile.gif
edg
Yugioh seerijas tachu vairs jaunas neraada pa TV3. Tagad vecaas no saakuma, ne? Tam vajadzeetu buut apklushanas izskaidrojumam...
kain
QUOTE(Sigfa @ Jan 19 2005, 22:48)
Kain, tu savaa postaa pateici tikai to lai, ja nepatiik, nelien YGO forumaa... Nafig tik daudz spama?
*


Nu man loti zel ka nesaprati vairak no mana teksta ,es tik daudz rakstiju lai tādai aunapierei kā tu vienreiz dalektu, bet redzi ,pat ar tik garu tekstu vēl nedalec !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.